Podsumowanie wyścigu (Tor: Avus | Sezon: 67 | Wyścig: 17 | Grupa: Master - 3)

Sezon:  Wyścig:

Wybierz inną grupę:

Poz Postęp Opony Nar Nazwisko menadżera Czas wyścigu Okrążeń Pitstopy Najlepsze okrążenie Średnia prędkość Najlepszy czas pitstopu
01. Bez zmian ±0 Yokomama   Max Watson 1h6:28.047 64 1 1:00.572 281.91km/h 21.142s
02. Bez zmian ±0 Dunnolop   Grzegorz Ogarek + 48.317 64 2 1:00.400 278.54km/h 16.826s
03. +6 +6 Contimental   Katerina Kakni + 2:00.484 63 2 1:01.002 273.65km/h 20.622s
04. +9 +9 Dunnolop   Vladimir Jelicic + 2:39.445 62 1 1:02.031 271.07km/h 26.227s
05. +3 +3 Yokomama   Edwin Silva + 2:40.159 62 1 1:03.209 271.03km/h 21.692s
06. +14 +14 Dunnolop   Alejandro Badino + 2:47.706 62 1 1:02.379 270.54km/h 25.233s
07. -4 -4 Yokomama   Evaldas Ruseckas + 2:52.186 62 1 1:02.788 270.24km/h 17.910s
08. -4 -4 Yokomama   Joaquín Quintana + 3:08.531 61 2 1:02.338 269.19km/h 19.893s
09. +18 +18 Contimental   Eduard Gindullin + 3:30.479 61 1 1:03.234 267.78km/h 19.599s
10. +4 +4 Yokomama   Dariusz Płatek + 3:33.917 61 1 1:03.887 267.56km/h 21.038s
11. +17 +17 Yokomama   Marcos Rodrigues + 3:39.706 61 2 1:02.749 267.19km/h 21.580s
12. +10 +10 Yokomama   Matt Kasar + 4:18.929 60 2 1:03.822 264.72km/h 19.206s
13. -8 -8 Yokomama   Paweł Zaburski + 4:22.085 60 1 1:04.399 264.53km/h 21.965s
14. -7 -7 Dunnolop   Carlos Esparza + 4:22.514 60 1 1:04.131 264.50km/h 21.802s
15. -5 -5 Yokomama   Davide Lorenzini + 4:31.412 60 2 1:03.013 263.95km/h 21.112s
16. -4 -4 Dunnolop   Kevin Mcferrin + 5:00.122 60 3 1:03.420 262.18km/h 18.801s
17. -1 -1 Dunnolop   Marek Wasilewski + 5:05.048 60 2 1:04.827 261.88km/h 20.667s
18. +5 +5 Avonn   Gustavo Bellotto + 5:52.472 59 1 1:05.918 259.02km/h 23.609s
19. +7 +7 Dunnolop   Armenio Santos + 5:58.565 59 2 1:05.487 258.66km/h 18.050s
20. +5 +5 Dunnolop   Edwin Carlier + 6:15.835 58 1 1:05.920 257.63km/h 24.760s
21. +17 +17 Contimental   Ivica Maričević + 6:47.541 58 1 1:06.822 255.77km/h 21.755s
22. +10 +10 Badyear   Goran Slunjski + 7:17.707 57 2 1:06.638 254.03km/h 28.322s
23. +1 +1 Badyear   Vass István + 7:44.099 57 2 1:04.380 252.53km/h 24.021s
Niesklasyfikowani
24. -5 -5 Dunnolop   Vadim Podrez + 8:30.105 56 2 1:05.902    18.699s
25. +10 +10 Yokomama   John Doughty + 8:31.911 56 4 1:05.622    20.161s
26. +4 +4 Yokomama   Bruna Carneiro + 9:10.350 56 2 1:06.857    24.954s
27. +2 +2 Dunnolop   Robert Roar + 9:14.251 55 2 1:05.774    23.468s
28. +3 +3 Dunnolop   Goran Vidic + 9:42.758 55 2 1:06.092    22.090s
29. +5 +5 Yokomama   Gyula Kalmár + 10:13.916 55 2 1:06.905    21.266s
30. -24 -24 Yokomama   Ugnius Sagatas Problemy techniczne 49 1 1:05.273    20.109s
31. -10 -10 Dunnolop   Garry Wedlock Problemy techniczne 45 1 1:06.137    19.256s
32. -15 -15 Dunnolop   Jose Devassy Przebita opona 36 1 1:06.117    23.506s
33. -18 -18 Contimental   Vinicio Souza Problemy techniczne 33 1 1:05.233    17.525s
34. -23 -23 Dunnolop   Hyun Mottint Problemy techniczne 28 2 1:05.881    17.334s
35. -17 -17 Dunnolop   Oleg Pokhilko Problemy techniczne 27 1 1:06.094    22.068s
36. Bez zmian ±0 Pipirelli   Aigars Vitolins Problemy techniczne 26 1 1:07.201    17.495s
37. Bez zmian ±0 Dunnolop   Dave Maher Problemy techniczne 22 1 1:07.843    24.159s
38. -5 -5 Pipirelli   Mindaugas Kuodys Wypadek na starcie 0 0 -    -