Podsumowanie wyścigu (Tor: Fiorano | Sezon: 69 | Wyścig: 2 | Grupa: Pro - 11)

Sezon:  Wyścig:

Wybierz inną grupę:

Poz Postęp Opony Nar Nazwisko menadżera Czas wyścigu Okrążeń Pitstopy Najlepsze okrążenie Średnia prędkość Najlepszy czas pitstopu
01. +2 +2 Dunnolop   Blazo Jankovic 1h36:04.231 79 1 1:10.367 149.02km/h 21.365s
02. +2 +2 Yokomama   Martynas Siaudkulis + 3.246 79 1 1:11.340 148.93km/h 19.942s
03. -1 -1 Yokomama   Jean-françois Charbinat + 27.478 79 1 1:11.741 148.31km/h 19.449s
04. -3 -3 Yokomama   Sergey Shinkevich + 38.641 79 1 1:11.786 148.02km/h 20.483s
05. +1 +1 Yokomama   Miha Rataj + 39.043 79 1 1:11.316 148.01km/h 20.012s
06. +2 +2 Yokomama   Hugo Costa + 54.170 79 1 1:11.606 147.63km/h 20.132s
07. +6 +6 Yokomama   Takis Sant + 58.298 79 1 1:10.780 147.52km/h 18.404s
08. +2 +2 Yokomama   Attila Tundik + 1:05.676 79 1 1:11.699 147.34km/h 22.298s
09. -2 -2 Yokomama   Martin Kotze + 1:06.487 79 1 1:11.458 147.32km/h 18.640s
10. +9 +9 Yokomama   Jose Maria Delle Donne + 1:10.514 79 1 1:10.735 147.21km/h 20.609s
11. -2 -2 Yokomama   Miloš Rehak + 1:13.236 78 1 1:12.129 147.15km/h 24.154s
12. -1 -1 Yokomama   Marvin Morales + 1:17.432 78 1 1:11.167 147.04km/h 23.136s
13. +4 +4 Yokomama   Felix Horch + 1:21.851 78 1 1:12.128 146.93km/h 23.549s
14. +2 +2 Yokomama   Plácido Luna García + 1:24.923 78 1 1:11.766 146.85km/h 23.579s
15. +9 +9 Yokomama   Guillermo Iborra + 1:31.720 78 1 1:11.147 146.68km/h 22.809s
16. +4 +4 Yokomama   Damir Martinjak + 1:39.323 78 1 1:12.629 146.49km/h 18.962s
17. -2 -2 Yokomama   Sergey Kholdin + 1:44.797 78 1 1:12.074 146.35km/h 17.393s
18. -13 -13 Yokomama   Nick Phelps + 1:51.688 78 2 1:11.991 146.18km/h 21.515s
19. +4 +4 Yokomama   Piotr Szafarkiewicz + 1:57.211 78 1 1:11.846 146.05km/h 20.141s
20. -2 -2 Dunnolop   Jenne Breugelmans + 1:57.594 78 1 1:11.804 146.04km/h 18.097s
21. +5 +5 Dunnolop   Alexander Hoppe + 2:11.665 78 1 1:11.863 145.69km/h 20.564s
22. -1 -1 Dunnolop   Makis Katsoulas + 2:14.558 78 1 1:12.135 145.62km/h 20.674s
23. +16 +16 Yokomama   Miguel Rosso + 2:19.432 78 1 1:11.976 145.50km/h 22.127s
24. +8 +8 Yokomama   João Varela + 2:20.963 78 1 1:11.821 145.46km/h 18.680s
25. +9 +9 Contimental   Andreas Fasolis + 2:32.198 77 1 1:12.178 145.18km/h 20.970s
26. +3 +3 Yokomama   Florian Berger + 2:32.353 77 1 1:12.698 145.18km/h 18.825s
27. -2 -2 Dunnolop   Luca Percannella + 2:40.488 77 1 1:11.954 144.98km/h 22.836s
28. -16 -16 Yokomama   Oscar Mercado + 2:43.253 77 1 1:11.549 144.91km/h 22.530s
29. +8 +8 Yokomama   Grant Crouch + 2:46.892 77 1 1:12.542 144.82km/h 19.412s
30. +1 +1 Dunnolop   Mihkel Einaste + 2:48.910 77 1 1:13.251 144.77km/h 26.693s
31. -9 -9 Yokomama   Igor Stuparić + 2:52.089 77 1 1:12.022 144.70km/h 23.908s
32. -5 -5 Avonn   Ovidiu Sicean + 3:06.791 77 1 1:12.644 144.34km/h 30.880s
33. -19 -19 Yokomama   Zoltan Maltesics + 3:15.266 77 1 1:12.539 144.13km/h 20.903s
34. +2 +2 Dunnolop   Sam Mitchell + 4:01.320 76 1 1:13.396 143.03km/h 21.621s
35. +3 +3 Pipirelli   Piotr Szmit + 4:59.426 75 1 1:14.718 141.66km/h 24.401s
36. -8 -8 Dunnolop   Ricardo Soares + 8:10.509 73 1 1:12.524 137.33km/h 23.369s
Niesklasyfikowani
37. -7 -7 Yokomama   Mick Taylor + 13:55.596 68 1 1:21.215    26.050s
38. -3 -3 Dunnolop   Francisco Merte + 14:19.028 67 1 1:21.420    25.152s
39. -6 -6 Pipirelli   Petr Šimůnek + 14:19.365 67 2 1:21.470    26.926s