Podsumowanie wyścigu (Tor: Yas Marina | Sezon: 71 | Wyścig: 17 | Grupa: Master - 4)

Sezon:  Wyścig:

Wybierz inną grupę:

Poz Postęp Opony Nar Nazwisko menadżera Czas wyścigu Okrążeń Pitstopy Najlepsze okrążenie Średnia prędkość Najlepszy czas pitstopu
01. +10 +10 Badyear   Tibor Szuromi 1h43:04.219 55 1 1:49.158 177.84km/h 18.723s
02. Bez zmian ±0 Dunnolop   Ivan Lukovkin + 4.207 55 1 1:51.002 177.72km/h 17.388s
03. -2 -2 Dunnolop   James Hitchen + 22.781 55 1 1:50.105 177.19km/h 15.009s
04. +3 +3 Badyear   Olivier Portal + 35.652 55 1 1:50.340 176.82km/h 21.415s
05. -1 -1 Dunnolop   Lee Harding + 40.472 55 1 1:50.048 176.68km/h 19.752s
06. +9 +9 Yokomama   Edinson Antonio + 46.119 55 1 1:49.948 176.52km/h 20.956s
07. +3 +3 Yokomama   Sinan Bahadir + 46.588 55 1 1:50.376 176.51km/h 20.545s
08. Bez zmian ±0 Dunnolop   John Ibbotson + 1:13.143 55 1 1:51.780 175.76km/h 17.221s
09. -3 -3 Yokomama   Paul Dove + 1:15.389 55 1 1:51.247 175.70km/h 19.824s
10. +6 +6 Dunnolop   Gino Falco + 1:19.249 55 1 1:51.016 175.59km/h 22.797s
11. -6 -6 Dunnolop   Claudio Szynkier + 1:26.623 55 1 1:52.142 175.38km/h 19.188s
12. +8 +8 Badyear   Sean Hillier + 1:34.290 55 1 1:51.151 175.17km/h 20.501s
13. -4 -4 Dunnolop   Maciek Paruch + 1:35.573 55 2 1:51.107 175.13km/h 20.264s
14. +3 +3 Yokomama   Francisco Chango + 1:39.155 55 2 1:50.693 175.03km/h 19.494s
15. -1 -1 Yokomama   Tony Cullen + 1:50.322 54 2 1:50.883 174.72km/h 20.404s
16. +8 +8 Dunnolop   Rick Queary + 2:10.822 54 1 1:51.286 174.16km/h 22.979s
17. +12 +12 Contimental   Elias Aranda + 2:15.690 54 1 1:50.802 174.02km/h 23.248s
18. +8 +8 Dunnolop   Marcelo Ascencio + 2:26.918 54 1 1:52.259 173.71km/h 19.831s
19. +12 +12 Contimental   Albert Viljanen + 2:33.407 54 1 1:52.360 173.54km/h 21.572s
20. +12 +12 Contimental   Mateusz Bogusz + 2:43.083 54 1 1:52.604 173.27km/h 27.181s
21. +1 +1 Dunnolop   Szymon Kut + 2:48.653 54 2 1:51.853 173.12km/h 22.307s
22. +6 +6 Contimental   Nagyházi Sándor + 3:02.043 54 1 1:54.055 172.75km/h 18.538s
23. +7 +7 Yokomama   György Csillag + 3:19.514 54 2 1:53.076 172.28km/h 21.181s
24. -12 -12 Yokomama   Vitaliy Repetsky + 3:37.558 54 1 1:52.776 171.80km/h 18.800s
25. -22 -22 Dunnolop   Oliver Radna + 3:43.079 53 2 1:51.112 171.65km/h 16.349s
26. -7 -7 Contimental   Sergey Shinkevich + 3:43.412 53 1 1:53.757 171.64km/h 17.490s
27. -4 -4 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues + 3:53.159 53 1 1:54.441 171.38km/h 20.419s
28. +5 +5 Dunnolop   Apostolis Goutzos + 4:03.373 53 1 1:54.212 171.11km/h 14.028s
29. -16 -16 Badyear   Ivaylo Tanev + 4:44.777 53 1 1:53.258 170.01km/h 21.287s
30. -12 -12 Yokomama   Andrew Green + 5:01.927 53 1 1:54.162 169.56km/h 19.289s
31. -4 -4 Contimental   Maurício Jackson + 5:58.866 52 1 1:55.375 168.09km/h 20.064s
32. +6 +6 Pipirelli   Emanuele Leoni + 6:10.975 52 1 1:55.930 167.78km/h 21.584s
33. -12 -12 Yokomama   Max Watson + 6:21.930 52 1 1:56.681 167.50km/h 21.197s
34. +1 +1 Dunnolop   Gianluca Calzetta + 6:44.613 52 1 1:56.427 166.92km/h 17.910s
35. +1 +1 Yokomama   Gabriel Arbona + 11:14.092 49 6 1:55.233 160.36km/h 20.944s
36. +3 +3 Dunnolop   Marcos Barizon + 11:55.848 49 1 2:03.023 159.39km/h 16.467s
Niesklasyfikowani
37. -12 -12 Dunnolop   Stefan Stillhart Problemy techniczne 42 1 1:55.067    19.104s
38. -1 -1 Contimental   Marius Slavinskas Problemy techniczne 41 1 2:00.186    19.540s
39. -5 -5 Yokomama   Mick Ridley Problemy techniczne 36 0 1:58.039    -