Podsumowanie wyścigu (Tor: Imola | Sezon: 73 | Wyścig: 17 | Grupa: Pro - 17)

Sezon:  Wyścig:

Wybierz inną grupę:

Poz Postęp Opony Nar Nazwisko menadżera Czas wyścigu Okrążeń Pitstopy Najlepsze okrążenie Średnia prędkość Najlepszy czas pitstopu
01. +7 +7 Yokomama   Valter Andreiev 1h30:33.296 62 1 1:25.242 202.48km/h 19.636s
02. Bez zmian ±0 Yokomama   Marco Longo + 0.413 62 1 1:24.953 202.47km/h 22.363s
03. +16 +16 Yokomama   Herman Epskamp + 1:02.154 62 1 1:26.454 200.19km/h 26.859s
04. +28 +28 Contimental   Monzon Rojo + 1:07.901 62 2 1:24.896 199.99km/h 18.643s
05. +12 +12 Yokomama   Jussi Pasanen + 1:22.955 62 2 1:25.891 199.44km/h 18.791s
06. -2 -2 Yokomama   Andrzej Dąbrowski + 1:24.957 62 1 1:27.198 199.37km/h 18.784s
07. -6 -6 Yokomama   Kuba Szajbel + 1:38.553 61 1 1:27.493 198.88km/h 22.970s
08. +17 +17 Contimental   Aleksei Chernishyov + 1:42.432 61 2 1:26.014 198.74km/h 20.205s
09. +5 +5 Avonn   Zdenek Precechtel + 1:49.296 61 1 1:26.361 198.49km/h 22.066s
10. +6 +6 Yokomama   Nate Lung + 2:06.074 61 4 1:25.460 197.89km/h 21.113s
11. -5 -5 Yokomama   Markus Prommer + 2:19.691 61 2 1:25.783 197.41km/h 18.131s
12. +15 +15 Yokomama   Lázsló Mizse + 3:30.193 60 1 1:28.640 194.94km/h 21.736s
13. -10 -10 Yokomama   Karolis Linkus + 3:36.025 60 2 1:28.166 194.74km/h 17.711s
14. -5 -5 Badyear   Marisa Simone + 3:37.296 60 2 1:28.348 194.70km/h 20.350s
15. +3 +3 Contimental   Lucian Ciobanu + 3:41.697 60 3 1:26.902 194.55km/h 23.816s
16. +13 +13 Dunnolop   Andrey Zhuravlyov + 3:54.063 60 2 1:28.184 194.12km/h 22.732s
17. -10 -10 Yokomama   Martin Freeth + 3:55.383 60 2 1:27.008 194.08km/h 24.326s
18. +2 +2 Badyear   Nuno Santos + 4:00.073 60 1 1:29.133 193.92km/h 19.503s
19. -14 -14 Dunnolop   Alex Kantsev + 4:02.772 60 3 1:27.592 193.82km/h 18.578s
20. +3 +3 Yokomama   Ive Naki + 4:07.751 60 2 1:28.173 193.65km/h 22.620s
21. -9 -9 Yokomama   Nikolay Stanev + 4:09.817 60 2 1:28.167 193.58km/h 18.682s
22. Bez zmian ±0 Badyear   Eduardo Hoepers + 4:10.321 60 3 1:27.569 193.57km/h 25.241s
23. -13 -13 Yokomama   Mantas Ramanauskas + 4:15.913 60 2 1:28.388 193.38km/h 20.390s
24. +6 +6 Yokomama   Francesco Casola + 4:32.901 59 1 1:28.750 192.80km/h 22.244s
25. +11 +11 Yokomama   Albert Tóth + 5:28.707 59 2 1:29.364 190.93km/h 20.715s
26. +2 +2 Yokomama   Paul Lefere + 5:49.641 58 2 1:29.676 190.24km/h 19.797s
27. +7 +7 Yokomama   Luis González + 5:53.517 58 5 1:29.040 190.12km/h 17.433s
28. +5 +5 Pipirelli   Steffen Holm + 7:08.560 58 2 1:30.883 187.68km/h 26.724s
29. +8 +8 Yokomama   Marlon Feltrin Jeremias + 8:23.765 57 2 1:31.213 185.30km/h 25.261s
30. -6 -6 Yokomama   Steven Seabridge Problemy techniczne 57 2 1:29.123 184.95km/h 18.301s
31. -18 -18 Yokomama   Erika Csomay Problemy techniczne 56 2 1:28.231 184.80km/h 19.140s
32. +6 +6 Yokomama   Robert Lee + 9:41.867 56 1 1:34.403 182.90km/h 20.457s
33. -2 -2 Yokomama   Apostolis Sakellariou Problemy techniczne 55 2 1:29.979 180.32km/h 24.631s
34. -8 -8 Yokomama   Tim Brooks Problemy techniczne 55 4 1:29.654 179.84km/h 24.708s
Niesklasyfikowani
35. -20 -20 Badyear   Peter Kandel Problemy techniczne 50 2 1:27.713    19.837s
36. -25 -25 Yokomama   Adam Wójcik Problemy techniczne 47 4 1:27.045    18.861s
37. -16 -16 Dunnolop   Balázs Horváth Problemy techniczne 26 2 1:28.566    21.575s
38. -3 -3 Yokomama   Norberto Gutiérrez Problemy techniczne 16 0 1:32.528    -