Statystyki

Statystyki wszech czasów
Statystyki teamów
Statystyki aktywności w grze
Statystyki forum
Statystyki Narodów
Inne statystyki
Statystyki osiągnięć
Statystyki Personelu
Statystyki supporterów GPRO

Ranking jeżeli sezon byłby jednym wielkim wyścigiem

Wybierz klasę:

 
Strona [12 3 ... 100 101 102 » Szybko idź do strony:
# Opony Nazwisko menadżera Nar Grupa Całkowity czas sezonu
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle7 Elite 20:44:12.525s
2. Bridgerock Nevzat Kasapoglu Elite + 0:10:45.922s
3. Hancock George Slater Elite + 0:20:59.618s
4. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:22:46.743s
5. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:23:15.990s
6. Michelini Jan Velske2 Elite + 0:25:57.410s
7. Bridgerock Dmitry Nechitailo Elite + 0:27:10.352s
8. Michelini Daniel Comalada Elite + 0:29:42.104s
9. Bridgerock Joachim Rang Master - 5 + 0:29:57.973s
10. Contimental Jasper Coosemans Elite + 0:31:31.771s
11. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:31:59.535s
12. Contimental Róbert László2 Elite + 0:33:50.946s
13. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:35:17.109s
14. Badyear Ahmet Sonverdi Elite + 0:36:05.461s
15. Badyear Robin Goodey Elite + 0:36:25.148s
16. Contimental Joel Viitikko Elite + 0:40:21.051s
17. Badyear Tan S Lake Elite + 0:42:41.722s
18. Michelini Alan Horsley Elite + 0:43:20.256s
19. Michelini Carlos Esparza Elite + 0:43:46.662s
20. Badyear Alix Martin Elite + 0:44:03.827s
21. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:45:21.457s
22. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:48:23.132s
23. Yokomama Viktor Dyankov Master - 1 + 0:49:21.942s
24. Dunnolop Henrique Hughes Paunero Master - 2 + 0:49:47.862s
25. Badyear Theodosis Vogiatzis Elite + 0:50:06.592s
26. Yokomama Yug Desai1 Elite + 0:51:55.571s
27. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:52:12.204s
28. Michelini Nestor Vicente Master - 3 + 0:55:12.482s
29. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:55:19.981s
30. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:56:29.248s
31. Badyear Farcy Génel Master - 2 + 0:56:34.520s
32. Dunnolop Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:56:58.461s
33. Yokomama Maxim Egorov Master - 3 + 0:57:12.917s
34. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:57:42.765s
35. Yokomama Alberto Perez Master - 3 + 0:58:16.083s
36. Yokomama Christer Andersson Master - 2 + 0:58:29.546s
37. Contimental Kostas Laskaridis Elite + 0:58:37.139s
38. Badyear Martynas Bražėnas Master - 4 + 0:58:40.218s
39. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:59:05.268s
40. Contimental Rogerio Mandler Elite + 0:59:08.946s
41. Badyear Daniel Mason Master - 4 + 0:59:41.964s
42. Badyear Ross Proud Elite + 0:59:43.644s
43. Contimental Alex Ilushenko Master - 5 + 1:00:00.971s
44. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 1:00:03.637s
45. Yokomama Bora Janić Master - 1 + 1:00:31.975s
46. Badyear Emil Kwiatkowski Master - 2 + 1:00:48.490s
47. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 1:01:13.659s
48. Hancock Sergey Shinkevich Elite + 1:03:23.109s
49. Badyear Adam Dzido Master - 4 + 1:04:02.575s
50. Badyear Flavio Mendiković Master - 3 + 1:04:03.661s
51. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 1:04:16.665s
52. Badyear Sergei Gordov Elite + 1:04:44.843s
53. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 1:04:53.457s
54. Yokomama Łukasz Rutkowski Pro - 11 + 1:05:05.505s
55. Dunnolop Dominik Krowiak Master - 4 + 1:05:19.325s
56. Yokomama Pieterjan Staessen Master - 4 + 1:05:29.963s
57. Badyear Hans Mörtsjö Master - 2 + 1:05:51.957s
58. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 1:06:02.989s
59. Yokomama Mikko Suhonen Pro - 23 + 1:06:11.058s
60. Contimental Jônatas Paiva Pro - 14 + 1:06:12.001s
61. Yokomama Níkos Mpalkámos Master - 4 + 1:06:23.895s
62. Yokomama Sean Hillier Master - 4 + 1:06:30.451s
63. Dunnolop Aleksey Titarenko Pro - 7 + 1:06:57.590s
64. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 1:07:10.469s
65. Yokomama Paul Williams Master - 5 + 1:07:11.833s
66. Yokomama Josh Clark Pro - 23 + 1:07:16.016s
67. Badyear Greg Tierney Master - 1 + 1:07:20.541s
68. Yokomama Harsh Sheth Master - 2 + 1:07:49.592s
69. Yokomama Andrej Rilke Master - 5 + 1:08:00.166s
70. Contimental Melando Tasoso Elite + 1:08:01.578s
71. Dunnolop Diogo Abdalla Pro - 11 + 1:08:02.549s
72. Badyear Andrew Green Master - 3 + 1:08:06.328s
73. Yokomama Thomas Uvyn Pro - 7 + 1:08:11.304s
74. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 1:08:17.632s
75. Contimental Shersh Khandelwal Master - 3 + 1:08:21.352s
76. Badyear Joan Centellas Pro - 7 + 1:08:49.569s
77. Badyear Pablo Fernandez Master - 1 + 1:08:54.116s
78. Yokomama Jose Filipe Pro - 13 + 1:09:00.530s
79. Contimental Alexander Kateliev Master - 1 + 1:09:02.080s
80. Dunnolop Stefan Gommans Master - 4 + 1:09:03.902s
81. Yokomama Stephane Verly Pro - 2 + 1:09:08.211s
82. Hancock Aleksandar Aleksandrov Master - 5 + 1:09:09.745s
83. Contimental Mike Osintsev Master - 1 + 1:09:10.403s
84. Contimental Maciej Młynek Master - 1 + 1:09:10.820s
85. Badyear Jussi Mäenpää Master - 2 + 1:09:18.994s
86. Dunnolop Mélanie Delhaye Master - 4 + 1:09:19.535s
87. Yokomama Arnoldas Molis Master - 4 + 1:09:21.974s
88. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 1:09:33.779s
89. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 1:09:46.482s
90. Badyear Stefano Mana Master - 1 + 1:09:46.536s
91. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 4 + 1:09:50.856s
92. Contimental Ronaldo Serafim Master - 5 + 1:10:13.817s
93. Badyear Roland Jakobsson Master - 5 + 1:10:18.834s
94. Dunnolop Luis Ferreira Pro - 13 + 1:10:20.751s
95. Badyear Mark Van Daalen Pro - 23 + 1:10:23.209s
96. Yokomama Florencia Caro Master - 4 + 1:10:36.553s
97. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 1:10:54.732s
98. Yokomama Gino Falco Master - 4 + 1:11:07.587s
99. Dunnolop Michael Armbruster Pro - 19 + 1:11:15.235s
100. Dunnolop Andrzej Powalka Pro - 6 + 1:11:29.446s
Strona [12 3 ... 100 101 102 » Szybko idź do strony: