Página « 1 2 3 ... 1669 [16701671 ... 2376 2377 2378 » Ir rapidamente para a página:
Autor Tópico: Magyar Nyelvű Fórum 71333 respostas
Klaudia Dencsik
(Grupo Rookie - 184)



Mensagens: 65
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50041 colocada 7 Jan 2014, 16:21:55 (Editado em 7 Jan 2014, 16:32:57 por Klaudia Dencsik) Citar 
Tehát akkor ha ez nem így van akkor ha valaki száraz gumival indul esőben akkor nem a gumija kopik de ezzel szemben rosszabb kört fog menni mivel nincs tapadása a guminak mert ez így logikus és több időt kell veszítenie ha jó a gondolat menetem és nem nyer anyít egy száraz gumis rajtnál ha az eső tovább esik mint pl 5 kör akkor az jön ki jobban aki esőssel rajtolt de szívesen várom az indoklásokat mert abból is tanulok.

Quote ( Tibor Szuromi @ January 7th 2014,16:20:02 )

Jó a levezetés - szerintem.


:))
Tibor Szuromi
(Grupo Pro - 14)


Mensagens: 11903
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50042 colocada 7 Jan 2014, 17:14:31 Citar 
Nem tudom; jól teszem-e? Sajnos, hogy Schumacher esete kapcsán, de a világhírű magyar idegsebész (nem csupán agyi) interjúját beteszem - tanulságos: http://sportgeza.hu/forma1/2014/01/07/csokay_schumacherrol_3/
Zsolt Sudár
(Grupo Amateur - 95)



Mensagens: 183
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50043 colocada 7 Jan 2014, 17:21:16 (Editado em 7 Jan 2014, 17:39:52 por Zsolt Sudár) Citar 
hm... én texteltem még tavaly, és nekem négy szer tíz plussz három fugban a zextralégy 55, mig a zezsőzs 57-re kopott, ugyanannyi kör alatt... Bár gondolom itt a hőmrsklet lehet a magyarázat...

Öööö... Lehet félreérthető voltam, de nem a Fuji pályán teszteltem (de szerintem azt nem is írtam, csaj azt, h teszteltem tavaly)... ;)
Tibor Szuromi
(Grupo Pro - 14)


Mensagens: 11903
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50044 colocada 7 Jan 2014, 17:37:43 Citar 
Quote ( Zsolt Sudár @ January 7th 2014,17:21:16 )

texteltem
Nagyjából kibogarásztam, amit írsz. Hogyan tesztelhettél ezen a pályán, amikor már emberemlékezet óta nem volt Fuji tesztpálya?
Istvan Büki
(Grupo Amateur - 88)


Mensagens: 179
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50045 colocada 7 Jan 2014, 17:39:21 Citar 
Quote ( Tibor Szuromi @ January 7th 2014,17:14:31 )

jól teszem-e?


Azt nem tudom, de én köszönöm, hogy feltetted.
Tibor Szuromi
(Grupo Pro - 14)


Mensagens: 11903
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (1)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50046 colocada 7 Jan 2014, 18:04:55 Citar 
Quote ( Istvan Büki @ January 7th 2014,17:39:21 )

Azt nem tudom, de én köszönöm, hogy feltetted.
Azért elgondolkodtató, hogy a világ eddig élt talán legnagyobb idegsebésze, agykutatója (John Eccles - Nobel-díjas), mint mondja a professzor: élete végén megállapította, hogy "az agy nem anyagi jellegű" (ezzel megcáfolta az elért eredményeit is - szerintem -, mert kémiai vizsgálataiért kapta a magas kitüntetést (érdemes megnézni, hogy az mennyi pénzzel jár; bár őket nem ez hajtja). Azért kis hazánk orvosai ebben is ott vannak (Magyaroké az agykutatók első Nobel-díja: Buzsáki György, Freund Tamás, Somogyi Péter.).
Reménylem, ezért sem dob rám senki követ. Én ilyenkor büszke vagyok honfitársainkra.
Lajos Urbán
(Grupo Amateur - 15)



Mensagens: 547
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50047 colocada 7 Jan 2014, 18:23:02 Citar 
Quote ( Tibor Szuromi @ January 7th 2014,18:04:55 )

Quote ( Istvan Büki @ January 7th 2014,17:39:21 )

Azt nem tudom, de én köszönöm, hogy feltetted. Azért elgondolkodtató, hogy a világ eddig élt talán legnagyobb idegsebésze, agykutatója (John Eccles - Nobel-díjas), mint mondja a professzor: élete végén megállapította, hogy "az agy nem anyagi jellegű" (ezzel megcáfolta az elért eredményeit is - szerintem -, mert kémiai vizsgálataiért kapta a magas kitüntetést (érdemes megnézni, hogy az mennyi pénzzel jár; bár őket nem ez hajtja). Azért kis hazánk orvosai ebben is ott vannak (Magyaroké az agykutatók első Nobel-díja: Buzsáki György, Freund Tamás, Somogyi Péter.).
Reménylem, ezért sem dob rám senki követ. Én ilyenkor büszke vagyok honfitársainkra.


Nagyon sok nemzetközileg elismert Magyar orvos van. Ismerek egy plasztikai sebészt akihez Amerikából is jönnek, nem mintha ott nem lenne plasztikai sebész, de azért ez jelent valamit. :)
Patócs István
(Grupo Rookie - 109)


Mensagens: 6
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50048 colocada 7 Jan 2014, 18:33:25 Citar 
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁhhhhh..
lekéstem a kvalifikációt...
Most értem haza melóból, 16 másodperc alatt nem tudtam 2 érvényes mért kört menni...
:S ezzel lehet az évnek is vége megint ugyan rookie szint de a tovább jutó helyezések szorosak, de így 1 futam kihagyással biztos lecsúszok..
Tibor Szuromi
(Grupo Pro - 14)


Mensagens: 11903
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (8)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50049 colocada 7 Jan 2014, 18:36:48 Citar 
Quote ( Patócs István @ January 7th 2014,18:33:25 )

lekéstem a kvalifikációt...
Minden tiszteletem a Tiéd. Aki több mint 4 napig dolgozik egyfolytában .......
Kreisz Bálint
(Grupo Rookie - 354)



Mensagens: 445
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (23)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50050 colocada 7 Jan 2014, 20:25:56 (Editado em 7 Jan 2014, 20:48:39 por Kreisz Bálint) Citar 
Magyar GPRO magazin 2. évad 6. szám

Bevezető!

2 perces szösszenet

Michael Schumacher

Az élet a legnagyobb forgatókönyvíró, ezzel szerintem mindenki egyetért, sőt abban is, hogy Schumacher minden idők egyik legnagyobb egyénisége a Forma1-ben. Lehet Őt szeretni, ahogyan milliók teszik, de minimum ekkora az ellentábor, aki nem kedvelte, sőt.
Én anno nagy rajongója voltam az első világbajnoki címéig, de ott valami megváltoztatta a rajongásomat a személye iránt – de ezt hagyjuk, ez más téma lenne -.
Most, akit valaha is rabul ejtett az F1 világa -legyen az Scuderia fan, McLarenes, Schumis, vagy Alonsos-, az most abban reménykedik, hogy mielőbb magához térjen épségben, egészségben, hogy mielőbb újra ott lehessen, ahol mindenki látni szeretné, a versenypálya mentén, azon belül is a boxutcában. Igen, annak ellenére, hogy már 20 éve nem vagyok a rajongója, kíváncsi lennék, hogy a versenypályák világában eltöltött évtizedek alatt megszerzett rutint hogy sikerülne kamatoztatnia csapatfőnökként. Sikerülne ott is a jelenlegi legnagyobbakhoz felnőnie? Remélem, sikerül a „Nagy visszatérés”, és nem marad olyan örök rejtély a jövőképe, mint anno Simon Tibinek, akit a Fradi kispadján szerettem volna látni.
Sokan nincsenek már köztünk a száguldó cirkuszból, de ne kelljen Ayrton Senna után ismét egy legendától elbúcsúznunk.
Schumi harcolj, küzdj, a kockás zászlót most nem neked lengetik…
Ki tudja, lehet, hogy újra „egymásra találnánk”, mikor a kedvenc pilótámat segítenéd a világbajnoki elsőséghez.

A bejegyzés készítője: Kiss Krisztián

NT+NK - Értékelés

NT: Megint mi győztünk :)

1. Magyarország 530.2
2. Brazília 438.6
3. Lengyelország 408.2
4. Olaszország 346.8
5. Anglia 314.0
6. Spanyolország 195.2

A 14. futam utáni NT:

1. Magyarország 8,032.4
2. Brazília 6,299.8
3. Olaszország 5,077.4
4. Lengyelország 5,220.0
5. Anglia 4,486.6




NK:

Megnyertük! Magyarország továbbjutott a kupában!!! Brazília ellen azonban kevesebb esélyünk lesz. Részletes összeállítás a következő, ismét extra hosszúságú számban lesz.

1. Brazília 124.0
2. Lengyelország 119.2
3. Anglia 115.2
4. Olaszország 111.4
5. Magyarország 108.0
6. Oroszország 105.2

Elite - Értékelés

Az eső hatalma
A bajnokság a 14. futammal folytatódott a malajziai Sepangban, ahol az időjárás nem hazudtolta meg magát a 2014-es év első versenyén. A kvalifikáció is esőben zajlott és a futamon is az esőgumiké volt a főszerep, ugyanis zuhogó esőben vette kezdetét az 55 körös száguldás. A futamot előzetesen sorsdöntőnek titulálhattuk a rajt előtt, ugyanis Senler jelentős előnyre tett szert,ami ha tovább nő, akkor a bajnokság is szép lassan eldől. A rajtot azonban nem az esélyesek, hanem egy 0 ponttal álló versenyző, I. Lynch kezdhette meg nagy meglepetésre az élről, ami mindenképp izgalmakat sejtetett. A rajtrács:

1. P. Lynch 3:37.599
2. V.Demydov +0,532
3. A.Sutkin +0,693
4. L.Sereno +0,780
5. R. Mantovani +1,173
6. T.Senler +1,192
7. D.Comalada +1,458
8. R.Sagatas +1,593

A vb-2. Monteiro csak a 10. helyről várta a rajtot, Attila pedig a 25. helyről kezdhette meg a csónakázást. A rajtnál Lynch megőrizte az első helyét, nem volt tehát véletlen a pole pozíciója, a másik meglepetés ember, Sutkin pedig a 2. helyre zárkózott fel. Monteiro helyzete egyre nehezebbé vált, ugyanis a rajtnál még egy pozíciót vesztett s a 11. helyen haladt, Senler megőrizte 6. helyét. Attila sajnos mindjárt az elején kiállni kényszerült. Lynch és Sutkin folyamatosan növelték az előnyüket, az esőre nagyon gyors gumijuk előnyét maximálisan élvezhették. Nem sokáig, csak a 6. körig, amikor is elállt az eső, amire korábban semmi jel nem utalt, az üldözők rögtön a boxba hajtottak, szinte az egész mezőny. A kiállások nagy nyertese Senler lett, aki átvette a vezetést, Lynch viszont a 8. helyre esett vissza. A 20. körben a két bajnokaspiráns kiállt a boxba, azonban a 22. körben eleredt az eső s rajtuk kívül senki más nem állt ki, így nagyon hátraestek. Sereno és Demydov kerültek az élre, így a vb-3. helyért vívott harcban most a győzelemmel léphetnek előre. Senler 12. Monteiro 18. helyen haladt a 26. körben. A következő körök Lynch próbálkozásairól szóltak, aki mindent elkövetett, hogy előrébb jusson, egyszer ki is csúszott, de sokkal gyorsabb volt, mint az egész mezőny. A 35. körben Sereno az élről hibázott és Demydov vette át a vezetést tőle. A 36. körben Lynch már a 6. helyen száguldott s a tempójából úgy tűnt az élmezőnyre is veszélyes lehet. A menetelés egészen a 42. körig és a 4. helyig tartott, ekkor egy boxkiállás miatt Lynch visszaesett a 14. helyre. Senler csak 11. volt ekkor, Monteiro pedig messze a mezőnyben. A 46-48. kör között még sokan kijöttek kereket cserélni és tankolni, Senler ekkor a 6. helyre jött fel. Kiállt Demydov is az élről, így Sereno tűnt befutónak. 1 körrel később azonban az autója felúszott egy vízátfolyáson és a 3. helyre csúszott vissza! Mantovani vette át a vezetést! Az 51. körben Sereno is kiállt a boxba így egy meglepetés dobogó volt kilátásban! Mantovani és Francis harcoltak az első helyért, Comalada állt a 3. helyen.2 körrel a vége előtt azonban Francis, Comalada és Senler is kiálltak, így az addig a mezőnyben egyenletes, gyors, de nem kiemelkedő tempót futó Sagatas lépett előre 2.-nak, Demydov pedig vissza tudott kapaszkodni a dobogó 3. fokára. A pole-ból induló Lynch csalódott lehet a 6. helyével, de a fordulatos versenyen minden pontszerzőt dicséret illet. A két bajnokaspiráns nem szerzett pontot, Senler 10., Monteiro pedig csak 21. lett, utóbbi vélhetően nagyon szeretné, ha több esős futamot idén nem rendeznének. Pontot szerzett még a szezon során először Sireni, aki a 8. helyen zárt. A futam végeredménye:

1. R. Mantovani 1h.39:18.747
2. R. Sagatas +17,392
3. V. Demydov +33,790
4. S. Francis + 37,338
5. L. Sereno + 40,139
6. I. Lynch +40,452
7. A. Sutkin +41,783
8. J. Sireni +51,378

A bajnokság állása:

1. T. Senler 99 pont
2. J. Monteiro 81 pont
3. V. Demydov 69 pont
4. L. Sereno 65 pont
5. R. Sagatas 53 pont
6. S. Francis 51 pont
7. C. Bobolis 38pont
8. R. Mantovani 35 pont

Interjú

Kreisz Bálint interjú (Bozóti András fordítása)

Exkluzív interjú Leandro Sereno-val, a GPRO hatszoros bajnokával és legeredményesebb játékosával!

Név: Leandro Sereno /hu/ManagerProfile.asp?IDM=506
Kor: 30 éves
Nemzetiség: Brazil
Lakhely: São Luís - MA
Csoport: Elite
Helyezés: 4
Pont: 64

Első futam: 1. szezon, 1. futam: Melbourne GP (15.. hely)
Első pontszerzés: 1. szezon, 2. verseny: Zandvoort GP (5. hely)
Első dobogó: 1. szezon, 10. futam: Sanghai GP (3.hely)
Első győzelem: 2. szezon, 9. futam: Spa GP


Csapat: Whiskey & Cigars – Old School /hu/TeamProfile.asp?TeamId=37
Helyezés: 2
Pont: 607.0664





- Üdvözöllek! Köszönöm szépen, hogy elfogadtad a felkérésemet a GPRO Magazin nevében erre a beszélgetésre. Magazinunk szerkesztői fontosnak tartják, hogy megismertessük azokat a nagyszerű játékosokat a magyar célközönséggel, akik már nagy sikereket értek el a játékban, ezáltal sokunk számára követendő példaként szolgálnak.


1. Szinte mindenki tudja, a nevedet. De többet nem tudunk rólad. Kérlek, mutatkozz be pár szóban.

Leandro: 30 éves jogi tanácsadó vagyok, egy törvényszéknél dolgozom, törvények, jogszabályok elemzésével foglalkozom. Házasságban élek feleségemmel és két éves kisfiammal; a motorsportokat és a futballt kedvelem. Egy nagy szigeten található városban, São Luísban élek, ami Brazília északi partjainál fekszik, csak 2 foknyira délre Ecuadortól. A várost franciák alapították 1612-ben, ami mindig is jelentős francia befolyást eredményezett itt.

2. Hogyan kerültél a GPRO közelébe?

Leandro: A GPRO-t egy régebbi személyzeti tag (Kiril Nikolov Mitov) ajánlására próbáltam ki, akivel egy másik forma-1 manager játékban ismerkedtem meg. Az utolsó béta szezonban, 2006 júniusában csatlakoztam a játékhoz.

3. Mik a terveid a következő 5 szezonban?

Leandro: Megpróbálok ismét bajnok lenni!

4. Hogy jutottál el a 6 bajnoki címig?

Leandro: Erre nehéz rövid választ adni. Talán azon múlott, hogy nagyon keményen dolgoztam a játékban és a döntéseim többsége jónak bizonyult. A személyzet és az épületeim szintje, valamint tesztpontjaim természetesen sokat segítettek.

5. Mennyit szoktál készülni a versenyekre (óra)?

Leandro: Jelenleg maximum 1 órát készülök.

6. Mi a véleményed a 40. szezon naptárjáról?

- Leandro: Nem vizsgáltam még meg részleteiben, csak gyorsan átnéztem és van egy kedvenc pályám!

7. Mi a véleményed Magyarországról és a Hungaroringről a játékban, és mi a véleményed a valóságban? Jártál-e már hazánkban?

Leandro: A GPRO-ban a magyar pályát egyszerűen csak „gyilkos Hungaroringnek” nevezem az extrém nagy terhelés miatt, amit az autónak okoz. Ez a ring jelenti talán a legnagyobb kopást az autó számára az egész játékban.
Ami a Hungaroringet a valóságban illeti, meg kell mondjam,hogy az egyik legunalmasabb versenynek tartom a szezonban a kevés előzési lehetőség miatt. Magyarország viszont azon országok közé tartozik, amelyeket látni szeretnék egy szép napon, nagyon szép hely, különösen a főváros, Budapest.

8. A csapatod a Whiskey & Cigars - Old School 2. az évadbeli versenyben. Mennyi esélyt láttok arra, hogy idén nyerjetek, és mik a terveitek a következő 2 szezonban?

Leandro: Az első 8 futam után vezettük a bajnokságot, de az Edifice csapat nagyon erős jelenleg, nehéz küzdeni Toygun és csapata ellen, de megpróbáljuk legyőzni őket!

9. Milyen az összhang a csapatodban?

Leandro: Nagyszerű csapat a mienk. Mindannyian nagyon sok egyéni értéket adunk hozzá a csapat teljesítményéhez és természetesen sok dologban dolgozunk együtt. A csapaton belüli hangulat nagyon jó. Sajnálatos módon nem vagyunk annyira sikeresek a trófeák számát tekintve, nem áldozzuk fel soha sem az egyéni célokat és terveket a csapat érdekében. Ugyanakkor mi vagyunk eredményességet tekintve a legstabilabb csapat a GPRO-ban, ahogyan az, minden szezon végén nyilvánvalóan látszik pontjaink számából is.

10. Kivel vagy a legjobb viszonyban az Elitesek közül?

Leandro: Csapattársaimon kívül Rimantas Sagatassal és Joao Monteiroval vagyok közeli viszonyban, mindketten remek srácok!

11. Látható a profilodon, hogy te már Béta szerveren is versenyeztél. Miben tért el a jelenlegi, vagy akár az 1. szezon játékától? Hány verseny volt ekkor egy szezonban?

Leandro: A játék összességében nem változott túl sokat, a grafikus megjelenítés és a szabályok sem. Csupán néhány elem használatában megváltoztak a tendenciák, különösen az autó alkatrészeinek szintje és a rizikók használata terén. Régebben mindenki 9-es alkatrészeket és 0 rizikókat használt, illetve nem romlott az épületek szintje.

12. Mi a véleményed a szponzorokról?

Leandro: Ezen a területen még fejlődést kell elérnünk. Az Elite újoncainak nagyon nehéz szerződéseket kötni velük. Ha tehetek egy javaslatot, akkor úgy gondolom, hogy egy szponzor egy időben több játékossal is szerződhetne, de a tárgyalást leghamarabb lebonyolító játékos értelemszerűen kedvezőbb feltételek mellett kapná a támogatást. Az adminoknak régebben felvetettem ezt a javaslatot, de nem történt lényeges fejlemény ebben a kérdésben.

13. Melyik a kedvenc pályád?

Leandro: A valódi forma-1-ben Monza, a GPRO-ban Indianapolis Oval.

14. Beszélsz magyarul, vagy ismersz néhány magyar szót?

Leandro: Sajnos nem tudok magyarul egy szót sem, de remélem a google fordító segítségemre lesz: „: Remélem, hogy a magyar nemzet GPRO élvezze az interjú. Szeretnék sok sikert kívánunk, hogy élvezze ezt az új design folyóirat.”

Azt hiszem, méltóbb lezárást az interjúhoz nem is kívánhatnánk, mint a hatszoros bajnok magyar köszöntését! Köszönjük, hogy elfogadtad a felkérést, és kívánunk további sok sikert a céljaid eléréseihez!


-------------------------------------------------
Gyurcsek Attila interjúja

Régi motorosok, nagy visszatérők

Név: Alex Tolmar
Kor: 32 év
Születési hely: Budapest
Lakhely: London (Egyesült királyság)
Csoport: Master–2
Helyezés: 29.
Pont: 2

Első futam: 14. szezon, 14. futam: Monte Carlo GP (15. hely)
Első pont: 15. szezon, 2. futam: Silverstone GP (2. hely)
Első dobogó: 15. szezon, 2. futam: Silverstone GP (2.hely)
Első győzelem: 18. szezon, 12. futam: Hockenheim GP
Első pole: 23. szezon, 17. futam: Montreal GP (2.hely)

Csapat: Hungarian Crown
Helyezés: 157
Pont: 287.1005

– Üdvözöllek! Köszönöm szépen, hogy elfogadtad a felkérésemet, megtiszteltetés számomra, hogy a HC egyik meghatározó alakjával folytathatom eme beszélgetést. Kérlek mutatkozz be, mit érdemes tudnunk Rólad?

- Röviden magamról: 32 éves vagyok, Budapesten születtem és nevelkedtem, 2006-ban jöttem ki Angliába, és 2010-ben telepedtünk le végleg Londonban, feleségemmel és kislányunkkal. Az egyik nagy amerikai befektetési bankban dolgozom a City-ben, mint Business Analyst (napi 9 órában Excel táblákkal, makrókkal molyolok ). A család és a munka mellett, a maradék időmön az egyetem, és a GPRO osztozik. Jövőre diplomázom közgazdaságtanból, és könyvelésből, utána belevágok az MBA programba, mindezt az egyik londoni egyetemen.

– Már nagyon régóta tagja vagy a GPRO-s közösségnek, hisz a 14. szezonban regisztráltál. Érdekességképpen jegyezném meg, hogy anno a Rookie–61-es csoportban kezdtél, ahol pár szezonnal ezelőtt én is. Honnan hallottál a GPRO-ról?

- Beírtam a Google keresőjébe hogy „f1 online manager game”. Több játékot is kipróbáltam, de végül a GPRO maradt csak meg. Az első néhány szezonban csak bohóckodtam, később csatlakoztam egy finn csapathoz, ami alapvetően megváltoztatta a hozzáállásom. Sokat tanultam a magyar fórumból is. Nem konkrétumokra kell gondolni, mert akkoriban nem voltunk olyan jók ebben, mint mondjuk az oroszok, hanem koncepciókra (PS, WS, időjárás konverzió, stb.).

– Mennyire tapasztalod az oldal változásait?

- Az oldal sokat változott mind külsejében, mind a felszín alatt, habár én még mindig a régi design-t preferálom. :)
A GPRO, mint tudjuk, egy meglévő játékra épült, ezért meglehetősen kiforrott, érett rendszer volt már a kezdetektől fogva. Itt-ott csiszolgatnak rajta néha, de ha nem változna semmi, akkor sem panaszkodna a managerek többsége, habár a randommal szerintem sokan elégedetlenek, mivel nem transzparens a működési elve.
A játékban a legnagyobb kihívást a játékosok tudásszintjének emelkedése jelenti. Ma már a Pro -ban is annyit tud egy manager, mint 10 szezonnal ezelőtt Eliteben. Ez azt jelenti, hogy aki 10-15 szezonnal ezelőtt feljutott Masterbe/Elitebe, és azóta ott van, annak óriási előnye van, amit szinte lehetetlen behozni. Ezzel nem sokat lehet sajnos kezdeni.
A fentiek fényében nem várok nagy változást a játékban, legfeljebb egy kis csinosítást itt-ott, illetve egyre több fizetős opciót.

– Mit kell érteni a „bohóckodás” alatt? Kifejtenéd bővebben?

- Mindenféle cél nélkül játszottam. Nem olvastam el semmilyen szabályzatot, vagy FAQ-ot, semmit. Nem mentettem az adatokat, nem nagyon elemeztem a versenyeket. Csak szórakoztam. :) Gondolom a managerek 70-80%-a így játszik és később ezért is morzsolódnak le. Aztán a 17. szezonban csatlakoztam egy nemzetközi csapathoz (amiben leginkább finnek voltak :)), és onnantól kezdve mentettem az adatokat, elemeztem a futamokat és rájöttem, mennyire összetett ez a játék.
A következő nagy ugrás ugyancsak csapatváltáshoz köthető. Ezt a csapatot Gordon Ashford és Chris Williams alapította, de sajnos ők mar addigra nem játszottak aktívan, de volt szerencsém végig olvasni az eszmecseréiket a csapatfórumon. Egy új világ nyílt meg előttem. Itt váltam végleg GPRO függővé. :)

– Hát igen, tapasztaltam, hogy egy erős, jó struktúrájú csapat, mennyire meg tudja dobni az ember teljesítményét, és az eredményesség a lelkesedését.
Térjünk rá kicsit az eredményeidre. Legmagasabb osztály számodra eddig a Master volt, ahol egy szezont töltöttél el, mennyire tudatos tervezés része ez Nálad?


- Annyiban tudatos volt, hogy nagyon fel akartam jutni, és utána szándékosan visszamentem Pro -ba, habár egy harmadik helyezéssel bebiztosítottam a bennmaradásom. Utólag visszagondolva elég nagy hibát követtem el, maradnom kellett volna. Az idei szezonom elég küzdelmes, így lehet, ismét a Pro -ban folytatom, még ha nem is így terveztem.

– Sajnos mindenkivel előfordul, hogy hibázik, vagy épp rossz döntést hoz, egy adott szituációban.
Pályafutásod során a visszaesések oka mindig a túlköltekezés azaz a negatív egyenleg volt. Hogy lehetséges ez?


- Negatív egyenleg = automatikus kiesés alsóbb osztályba. A negatív egyenleg minden alkalommal része volt a tervemnek. :)

– Így már érthető. Mégis idén is elég előkelő helyen (47.) állsz a legtöbbet költekező managerek között. Ez is a terv része volt, vagy ez már vonzata annak, amit az előbb említettél, hogy egy küzdelmes szezon vége felé haladsz?

- Rengeteget teszteltem, pilótát és személyzetet edzettem, közben végig keményen versenyeztem. Ez külön-külön is költséges, együtt pedig anyagi csőd, ha nem végzel folyamatosan a top 10-ben.

– Sajnos ez most Neked nem sikerült, még ha voltak biztató versenyeid is.
Ennek ellenére látsz még rá esélyt, hogy valahogy összeszedj 1-2 pontot, a hátralevő futamokon, és biztosítsd a bennmaradásod a Master-ben?


- Az esetek nagy részében minden kiállásnál veszítek 2-3 helyet, ami nem ideális. Igyekszem az autót jó formában tartani, és szerződtetni egy másik TD-t, mivel a jelenleginek lejár a szerződése. Megteszek mindent, meglátjuk, mire lesz elég. :)

– Szorítunk Neked, és reméljük sikerül bennmaradnod a jelenlegi osztályodban.
Csapatod a Hungarian Crown, az egyik, talán legismertebb, és legmeghatározóbb csapat a magyar mezőnyben. Mikor, és hogyan csatlakoztál hozzájuk?


- Néhány éve, Kasper Gábor segítséget kért a közösségtől az oldal lefordításához, mivel sikerült kilobbiznia Vladnál, hogy első körben megjelenhessen több másik mellett, a magyar nyelv is (szakaszosan kerültek fel a fordítások). Nem sokan tolongtak, ezért felajánlottam Gábornak a segítségemet. Miután több hét kemény munkájával elkészültünk a fordítással, felvetettem, hogy hozzunk létre, egy magyar oldalt orosz mintára (supern0va(pont)ru). Később kitaláltuk, hogy legyen egy nagy csapat, hogy még sikeresebbé váljon a magyar nemzet. Én kis késéssel csatlakoztam, mivel szerettem volna időt hagyni az akkori csapatomnak, hogy megtalálják az utódom.

– Biztosan nagy veszteség lehettél a csapat számára, hisz valószínű nem sokan, de én tisztában vagyok a HC-nél végzett munkáddal.
A csapatod jelenleg a 178. helyen áll a csapatok versenyében. Mi a véleményed erről, és hogy értékeled az eddigi teljesítményeteket?


- Szerintem 2-3 szezon múlva a csapat minden tagja Pro -ban, vagy magasabb osztályban lesz, és sokkal ütőképesebbek leszünk. Sokan újra kezdték, vagy épp erőt gyűjtenek a következő szezonhoz.

– Akkor már nem is várható előrelépés ebben a szezonban a csapattól?

- Ez a szezon sokaknak „üresjárat”, vagy pihenő, így nagyon nagy eredmények nem várhatóak, de a következő szezon biztos jobb lesz. :)

– Vannak előre látható terveitek a csapattal?

- A miénk inkább amolyan „öregfiúk” csapat. Nincsenek nagy csapat tervek, nem mondjuk meg senkinek mit csináljon, csak jól szórakozunk. :)

– Megosztanád a véleményed, és tapasztalataid velünk? Szerinted mennyire fontos a személyzet, és a szponzorok?

- Hosszútávon nagyon fontos mind a személyzet, mind a szponzorok. Mindkettővel el kell kezdeni foglalkozni már Rookieban, ha valaki Masterben, vagy Eliteben szeretne boldogulni. A GPRO sokban hasonlít a valós F1-re, mindenhez pénz kell. :) A jó gazdálkodás elengedhetetlen, persze néha felülírjak az indulatok a terveket. Kétszer is volt már, hogy feláldoztam 10-15 milliót azért, hogy megnyerjem a csoport bajnokságot. :)

– Mit tartasz a legfontosabb alkotóelemnek a GPRO-ban?

- Legfontosabb a tudatos tervezés. Tudni kell mit szeretnél elérni a következő két szezonban, ki kell választani az elérhető legjobb pilótát, megtervezni az edzéseket, tesztelést, az autó alkatrész szintjeit. Felsőbb osztályokban ehhez még hozzájön a gumi. Minden részlet fontos, de osztályonként változó, hogy min van a fő hangsúly. Pro -ig nagyon fontos a pilóta, de felette már mindenkinek „jó” pilótája van, így előtérbe kerül az autó és a személyzet.

– Akkor véleményed szerint elég folyamatosan két szezonra előre tervezni?

- Lehet célokat kitűzni, de részletes tervet nehéz készíteni több szezonra, mert nem tudod, hogy változnak a körülmények. Fontos, hogy tudj változtatni, reagálni a nem várt eseményekre is.

– Szerinted, hogy néz ki a leggyorsabb pilóta?

- A leggyorsabb pilóta az, akinek minden értéke a maximumon van. :)
Minden osztályban kicsit más pilóta kell, mivel az OA behatárolja a lehetőségeket. A tulajdonságok megfelelő kombinációján van a hangsúly. Az a pilóta, aki jó Rookieban és Amateurben, az szinte biztos, hogy nem lesz jó már Pro -ban Hasonlóan éles a váltás Pro és Master között. Persze 10-15 futam alatt fel lehet hozni egy pilótát a csoport szintjére, de nem biztos, hogy megéri.

– Hogyan, és mennyi ideig készülsz egy futamra?

- Általában a szezon előtt már megvan a kész terv, hogy melyik futamon mekkora rizikóval megyek, mikor mennyit tesztelek, és mit edzek. Ideális esetben 15 percet töltök a futamra való felkészüléssel. Megnézem az időjárást, és kiválasztom a megfelelő gumit, amivel a legnagyobb rizikóval (általában 100 CT Pro -tól felfelé) tudok menni, legkevesebb kiállással, a legkevesebb idő alatt, a teljes futamra vetítve. Sokszor kockáztatok, amit senkinek sem ajánlok, mert általában nem jön be. :)

– Véleményed szerint az előzési, és védekezési rizikó használatának mennyi, és milyen előnyei vannak?

- Sok előnye van a magas rizikónak, de aki sokat kockáztat, az sokat is veszíthet (megpördülések, meghibásodások, alkatrészek stb.). Nem mindig éri meg, de néha elkerülhetetlen.

– A Nemzetek Trófeáját már szinte biztos, hogy megnyerjük 6. alkalommal is, a Nemzetek Kupájában ellenben először juthatunk be a döntőbe. Szerinted sikerül legyőznünk az oroszokat, és ezzel eddigi legjobb eredményünket elérni?

- Az átlag pont emelkedik, ami jó jel. A „nagy” nemzetekkel szemben van meg kb. 5-6 szezon hátrányunk szerintem. Nagyjából ennyi idő kell ahhoz, hogy legyen egy stabil, jól teljesítő manager bázis Pro -ban, és Masterben. Sőt, nem kizárt, hogy lesz minden szezonban 1-2 manager Eliteben is. :)

– Figyelemmel kíséred a királykategória, az Elite küzdelmeit?

- Ez szezononként változó. Most rengeteg más elfoglaltságom van, emiatt nem követem nyomon az eseményeket, leszámítva Attila eredményeit. Ha időm engedi, akkor beleolvasok az Elite group fórumba. Nagyon ajánlom mindenkinek, mert sokat lehet tanulni belőle.

– Még 3 futam van vissza a szezonból, Senler előnye 18 pont a második helyezett Monteirohoz képest! Szerinted eldőlt már a bajnokság, vagy még nyitott a kérdés?

- Toygun jó formában van. Matematikai esély ugyan még van arra, hogy elveszítse a bajnokságot, de háromból egy futamot biztos fog még nyerni, és szerintem lesz még egy dobogós helye is. A következő futam az, ahol lutri ki fog jól szerepelni, illetve sosem lehet tudni, ki kaphat randomot.

– Kinek a győzelmét látnád szívesebben?

- Én Toygunnak szurkolok. :)

– Melyik a kedvenc pályád a GPRO-ban?

- Nincs igazán kedvenc pályám, de az Indy Ovalt kedvelem. Minden szempontból nagyon különleges, és sokszor borul a papírforma is.

– Melyik volt pályafutásod legemlékezetesebb versenye?

- Az első Masteres szezonomban az egyik futamon a dobogón végeztem teljesen váratlanul. Azóta sem értem hogyan. :) Amateurben is volt 1-2 izgalmas futam, amikor ex-elites tapasztalt managerekkel kellett felvennem a versenyt. Nagyon küzdelmes volt, hiszen sokkal-sokkal kevesebbet tudtam a játékról, mint most.

– Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál a kérdéseimre, remélem a hátralevő három futamon sikerül még egy-két pontot összecsipegetned, és sikerül bennmaradnod a Master osztályban. További sok sikert!

- Én köszönöm a lehetőséget! Ezúton szeretnék gratulálni a nagyszerű szezonodhoz! Sok sikert kívánok Neked, és minden magyar managernek!





----------------------------------------------------------

Utószó

Hosszú szöveg lesz, egy hiányos magazin végén. Először is, milyen rovatot látnátok szívesen a magazinban? Ne haragudjatok, nem volt időm elég sok dolog pótlására, ezért azt tervezem, hogy vagy jön egy különszám szombaton, vagy vasárnap jelenik meg a magazin. Abban a magazinban/különszámban fogunk foglalkozni a mostani részből kimaradt dolgokkal, amik a következők: Játékok szabályának ismertetése, Nemzetközi GPRO találkozó, 2013-as statisztikák folytatása, Magyarország-Oroszország NT párharc részletes kiértékelése. Remélem azért ez a szám is jó volt, igyekszünk mint mindig. Külön örömömre szolgál, hogy új tagokkal bővült a szerkesztőségünk. Az újak a következők: István Máté, Kaposi Dávid, Sörös István. A következő számig is nyugodtan böngészgessétek oldalunkat. További szép napot/estét!




Magyar GPRO magazin Kreisz Bálint "Kubica"
Tibor Farkas
(Grupo Rookie - 108)



Mensagens: 170
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50051 colocada 7 Jan 2014, 21:28:06 Citar 
Jó kis motor probléma random, egy plusz kiállás kombóval!Köszönöm Emese!

János Kazsik
(Grupo Rookie - 276)


Mensagens: 90
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50052 colocada 7 Jan 2014, 21:57:57 Citar 
Sziasztok!

Magyarázza meg nekem valaki, hogy jön mögöttem x. Megelőz. De a kiírt köridők alapján 7 tizeddel jobb kört mentem mint ő abban a körben mikor megelőzőtt. És nem ír pilótahibát meg semmit.

Hogy előzhet meg valaki úgy, hogy előtte voltam jobb a köridőm és mégis.....

Ááááá
Róbert László2
(Grupo Amateur - 94)



Mod. Tópico
Mensagens: 1839
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (3)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50053 colocada 7 Jan 2014, 22:01:25 (Editado em 7 Jan 2014, 22:20:18 por Róbert László) Citar 
Úgy vettem észre, hogy néha rosszul jelzi ki a köridőket a program. Menj vissza arra a körre, amikor megelőztek, és nézd meg újra. Az ismétlésnél jó szokott lenni a köridő is.

Quote ( János Kazsik @ January 7th 2014,22:03:52 )

Hát ha nem őrült volna meg a közvetítés. Az 61. kör előtt a 59. van. A körös lapozással nem tudok túljutni az 59. körön.
Ha rányomok az élő közvetítésre, akkor a 44.-re ugrik


Próbáld meg bezárni a böngésződ minden lapját/ablakát, és jelentkezz be újra az oldalra. Talán segít!

Quote ( János Kazsik @ January 7th 2014,22:17:07 )

De 68-as pilótával a 10. helyről indulva 2 kiállással 6. hely. Nem is rossza annyira


Voltál mentorálva? Az egyenleged elnézve jól jöhet. Itt tudsz jelentkezni:

/hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=21925#scroll

János Kazsik
(Grupo Rookie - 276)


Mensagens: 90
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50054 colocada 7 Jan 2014, 22:03:52 Citar 
Hát ha nem őrült volna meg a közvetítés. Az 61. kör előtt a 59. van. A körös lapozással nem tudok túljutni az 59. körön.
Ha rányomok az élő közvetítésre, akkor a 44.-re ugrik
János Kazsik
(Grupo Rookie - 276)


Mensagens: 90
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50055 colocada 7 Jan 2014, 22:17:07 Citar 
Nah kuki ürítés meg kibekapcs megoldotta. Ő volt a gyorsabb valóban.

De 68-as pilótával a 10. helyről indulva 2 kiállással 6. hely. Nem is rossza annyira. Szerintem.:)
Klaudia Dencsik
(Grupo Rookie - 184)



Mensagens: 65
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (4)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50056 colocada 7 Jan 2014, 22:18:11 (Editado em 7 Jan 2014, 22:38:18 por Klaudia Dencsik) Citar 
Most már fuji lesz a kedvenc pályám :)
Ilyen stresszes futamot ,de szerencsére pont elég lett a benzin és egy újabb 3. hellyel lettem gazdagabb:)
Gergő Kozenkai
(Grupo Master - 3)



Mensagens: 822
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (7)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50057 colocada 7 Jan 2014, 22:18:32 Citar 
4 futamos pilóta, most igazoltam alig edzettem és 7. hely masterben ismét, remek futam volt:)!! Gratulálok mindenkinek
Lajos Urbán
(Grupo Amateur - 15)



Mensagens: 547
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (7)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50058 colocada 7 Jan 2014, 22:25:39 Citar 
Első Amás győzelmem!! Nagyon kellet már. Gratula mindenkinek akinek sikerült a terv. ;)
Dávid Kaposi
(Grupo Amateur - 13)


Mensagens: 446
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (3)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50059 colocada 7 Jan 2014, 22:42:22 Citar 
Quote ( Lajos Urbán @ January 7th 2014,22:25:39 )

Első Amás győzelmem!! Nagyon kellet már. Gratula mindenkinek akinek sikerült a terv. ;)

Gratula!
nekem is szépen becsúszott egy győzelem!
Készülhetek a jövő évi feljutásra! :)
Tibor Szuromi
(Grupo Pro - 14)


Mensagens: 11903
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (1)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50060 colocada 7 Jan 2014, 22:49:01 (Editado em 7 Jan 2014, 23:08:03 por Tibor Szuromi) Citar 
Gratulálok a Magazin szerkesztőinek. Viszont az Alex-xal kapcsolatos interjúból kimaradt a legfontosabb elem, a legnagyobb érdeklődésre számottevő kérdés. :(

Quote ( Gábor Safranyik @ January 7th 2014,22:55:06 )


Egészpontosan?
Gábor! Tudod Te ezt. Nem kell Neked elmesélnem.
Ha én kérdeztem volna Alexet, akkor az érdemeire hegyeztem volna ki az interjút. Arról ebben az interjúban semmit sem olvashattunk. Alexnek nem a karrierje a fontos (bár én elfogult vagyok, mart tanító mesterem volt). ........

*********************

Más kérdés, hogy engem hidegen hagy az ELITes mizéria is - bár álmodjunk nagyokat. Olyan hendikeppel indulnak, hogy ihaj. Ezért nem is érdekel, de átugrom, ha működik az egér görgője.
Gábor Safranyik
(Grupo Pro - 6)



Mensagens: 1684
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50061 colocada 7 Jan 2014, 22:55:06 Citar 
Quote ( Tibor Szuromi @ January 7th 2014,22:49:01 )

Gratulálok a Magazin szerkesztőinek. Viszont az Alex-xal kapcsolatos interjúból kimaradt a legfontosabb elem, a legnagyobb érdeklődésre számottevő kérdés. :(


Egészpontosan?
Laszlo Kupcsik
(Grupo Pro - 5)


Mensagens: 999
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50062 colocada 7 Jan 2014, 23:19:40 Citar 
Na akkor végül kiderült, hogy szerencsére érdemes volt szárazon rajtolni. Jól sült el a dolog, pont akkor eredt el az eső, amikor kezdett lejárni a kerekek szavatossága.
Tibor Szuromi
(Grupo Pro - 14)


Mensagens: 11903
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (1)   Não gostar desta mensagem (3)
Mensagem antiga #50063 colocada 7 Jan 2014, 23:24:53 (Editado em 7 Jan 2014, 23:52:20 por Tibor Szuromi) Citar 
Quote ( Laszlo Kupcsik @ January 7th 2014,23:19:40 )

amikor kezdett lejárni a kerekek szavatossága.
A szavatosság és a (garancia) az nem úgy jár le ahogy gondolod. De sebaj. Ha meg átvitt értelembe gondolod, akkor tegyél aposztrófot minima.

***************************

Gratulálok az első öt helyezettnek a Magyar ranglistán, akik még versenyben vannak:
1. Zsolt Suput
2. Bence Bíró
3. József Csiki-szász
4. Attila Gyurcsek
5. Gabor Geszler
Attila Robotka
(Grupo Amateur - 60)



Mensagens: 577
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50064 colocada 7 Jan 2014, 23:29:04 Citar 
Quote ( Patócs István @ January 7th 2014,18:33:25 )

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁhhhhh..
lekéstem a kvalifikációt...
Most értem haza melóból, 16 másodperc alatt nem tudtam 2 érvényes mért kört menni...
:S ezzel lehet az évnek is vége megint ugyan rookie szint de a tovább jutó helyezések szorosak, de így 1 futam kihagyással biztos lecsúszok..


Ezzel az egyenleggel nem is érdemes feljutnod. Tuti vissza esnél.
Laszlo Kupcsik
(Grupo Pro - 5)


Mensagens: 999
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50065 colocada 7 Jan 2014, 23:50:08 Citar 
Quote ( Attila Robotka @ January 7th 2014,23:29:04 )

Ezzel az egyenleggel nem is érdemes feljutnod. Tuti vissza esnél.

Ugyan, nem kell elvenni a kedvét. A rookie unalmas, és az egyenlegből még nem lehet messzemenő következtetést levonni. Ha jó a pilótája, akkor egy 4-es szintű kocsival már lehet mit kezdeni amában. Oké, utánanéztem, és nincs még igazán felkészítve erre. De tapasztalatszerzésnek jó lesz. Lehet újat szerződtetni, vagy esetleg visszamenni rookieba egy jó pilótával, és onnan már sima ügy.
Tibor Szuromi
(Grupo Pro - 14)


Mensagens: 11903
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (1)
Mensagem antiga #50066 colocada 7 Jan 2014, 23:56:25 (Editado em 8 Jan 2014, 00:00:29 por Tibor Szuromi) Citar 
Quote ( Laszlo Kupcsik @ January 7th 2014,23:50:08 )

A rookie unalmas
Miért is?

Hacsak nem azért, hogy hová tűnt Démon Hill? Itt is vannak Démon Hillek. Pedig a nagymenők néha eltűnnek és visszamennek rúkiba (lásd, ha visszaolvasol: nem egy ELITes ment vissza rúkiba).

..........................
Más: nagyon örülök, hogy a nagy segítőkészségedet itt fitogtatod (a régi vonal befuccsolt?).
Sajnos ritkán látlak, hogy a mentor fórumon aktivizálnád magad. Úgy vélem, hogy hasznosabb lenne. :)
Laszlo Kupcsik
(Grupo Pro - 5)


Mensagens: 999
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50067 colocada 8 Jan 2014, 00:02:20 (Editado em 8 Jan 2014, 00:06:03 por Laszlo Kupcsik) Citar 
Tibi: Azért, mert alig lézengenek, és akik ott vannak, azoknak a fele nem is játszik, van, hogy egyszámjegyű versenyző vesz részt a futamokon. A feljutásért 1-2-3 menedzser vetélkedik. Kezdőként persze izgalmas volt, de Istvánnak ez már a második szezonja, szóval megértem, ha ki szeretné magát próbálni amatőrben. A nagymenők persze néha visszamennek rookie-ba, de szerinted élvezik is?

......................
Megbántottalak valamivel? Vagy akkor nem értem.
Lajos Urbán
(Grupo Amateur - 15)



Mensagens: 547
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50068 colocada 8 Jan 2014, 00:09:16 (Editado em 8 Jan 2014, 00:10:15 por Lajos Urbán) Citar 
Quote ( Laszlo Kupcsik @ January 8th 2014,00:02:20 )

Tibi: Azért, mert alig lézengenek, és akik ott vannak, azoknak a fele nem is játszik, van, hogy egyszámjegyű versenyző vesz részt a futamokon. A feljutásért 1-2-3 menedzser vetélkedik. Kezdőként persze izgalmas volt, de Istvánnak ez már a második szezonja, szóval megértem, ha ki szeretné magát próbálni amatőrben. A nagymenők persze néha visszamennek rookie-ba, de szerinted élvezik is?


Igen van aki élvezi! Konkrét példa: /hu/ManagerProfile.asp?IDM=10736 ;)
Gergő Srám
(Grupo Rookie - 237)



Mensagens: 62
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (0)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50069 colocada 8 Jan 2014, 02:04:18 Citar 
Jo tud lenni a Rookie es lehet elvezni is, pl. a mult szezonban nagyon eros volt a csoportom es izgalmas is egyben: /gb/History.asp?table=Standings&group=Rookie%20-%20237&a...

41 pontot sikerult begyujtenem, de ez csak 10. helyre volt eleg, mig az elso helyezett 68 ponttal lett bajnok ami nem igazan sok.
Lajos Veres
(Grupo Rookie - 369)


Mensagens: 668
  País:
Hungria 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (2)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #50070 colocada 8 Jan 2014, 12:26:30 Citar 
Quote ( Tibor Szuromi @ January 7th 2014,18:36:48 )

Quote ( Patócs István @ January 7th 2014,18:33:25 )

lekéstem a kvalifikációt... Minden tiszteletem a Tiéd. Aki több mint 4 napig dolgozik egyfolytában .......


Gondolom minél több ellenfél köreinek ismeretében akarta megfutni a saját köreit, aztán bejött valami gebasz.
Página « 1 2 3 ... 1669 [16701671 ... 2376 2377 2378 » Ir rapidamente para a página:

Responder a este tópico