Fata in fata (Grupa: Rookie - 145)

Selectați altă grupă:

Acest scor se bazeaza pe rezultatele cursei ale managerilor care concureaza unul contra altuia in orice grupa
Pagină « [12 3 »Du-te rapid la pagina:
Naț Numele managerului Scor Scor Naț Numele managerului Ultimul meci
Pedro Estrada 2 - 6 Jesjes Heng S99, C3
Pedro Estrada 2 - 20 Yamato Yami S99, C3
Pedro Estrada 1 - 9 Tony Simpson S99, C3
Pedro Estrada 1 - 22 Jan Poetzsch S99, C3
Pedro Estrada 1 - 17 Vrits Tinker S99, C3
Pedro Estrada 0 - 12 Fabio Rezende S99, C3
Pedro Estrada 0 - 1 Ariel Rogelio Deroncelé Roque S99, C3
Pedro Estrada 0 - 1 Churbert Tracing S99, C1
Pedro Estrada 0 - 19 Ylvis Cocho S99, C3
Pedro Estrada 0 - 1 Sergey Vosnesensky S99, C1
Pedro Estrada 0 - 2 Tobias Kindervater S99, C3
Pedro Estrada 0 - 1 Vincent Lewis S99, C1
Pedro Estrada 0 - 5 Patrik Kr S99, C3
Pedro Estrada 0 - 1 Laurent Beaufour S99, C3
Pedro Estrada 0 - 4 David Lovas S99, C1
Pedro Estrada 0 - 6 Denis Pimentel S99, C1
Pedro Estrada 0 - 2 Max Hansen S99, C3
Pedro Estrada 0 - 2 Marcelo Lourenço S99, C3
Pedro Estrada 0 - 1 Leonardo Frisani S99, C1
Pedro Estrada 0 - 9 Bálint Kurucz S99, C3
Pedro Estrada 0 - 2 Brandon Smith S99, C3
Pedro Estrada 0 - 1 Filip Oczkiewicz S99, C3
Sergey Vosnesensky 2 - 0 Patrik Kr S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 0 Laurent Beaufour S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 1 Max Hansen S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 1 Vrits Tinker S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 1 Marcelo Lourenço S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 0 Leonardo Frisani S99, C1
Sergey Vosnesensky 1 - 1 Bálint Kurucz S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 0 Filip Oczkiewicz S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 1 Jesjes Heng S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 1 Fabio Rezende S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 0 Sebas Molina S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 0 Johnny Sins S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 0 Pedro Estrada S99, C1
Sergey Vosnesensky 1 - 1 Tobias Kindervater S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 1 Vincent Lewis S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 1 Yamato Yami S99, C2
Sergey Vosnesensky 1 - 0 Alain Arnaud S99, C2
Sergey Vosnesensky 0 - 1 Denis Pimentel S99, C1
Sergey Vosnesensky 0 - 2 Brandon Smith S99, C2
Sergey Vosnesensky 0 - 1 Churbert Tracing S99, C1
Sergey Vosnesensky 0 - 2 Ylvis Cocho S99, C2
Sergey Vosnesensky 0 - 2 Tony Simpson S99, C2
Sergey Vosnesensky 0 - 1 Jan Poetzsch S99, C1
Sergey Vosnesensky 0 - 1 David Lovas S99, C1
Marcelo Lourenço 3 - 0 Tobias Kindervater S99, C3
Marcelo Lourenço 3 - 0 Jesjes Heng S99, C3
Marcelo Lourenço 2 - 0 Pedro Estrada S99, C3
Marcelo Lourenço 2 - 0 Jan Poetzsch S99, C3
Marcelo Lourenço 2 - 1 Patrik Kr S99, C3
Marcelo Lourenço 2 - 0 Laurent Beaufour S99, C3
Marcelo Lourenço 2 - 1 Vrits Tinker S99, C3
Marcelo Lourenço 1 - 0 Churbert Tracing S99, C1
Marcelo Lourenço 1 - 0 Johnny Sins S99, C2
Marcelo Lourenço 1 - 1 Vincent Lewis S99, C2
Marcelo Lourenço 1 - 2 Yamato Yami S99, C3
Marcelo Lourenço 1 - 0 David Lovas S99, C1
Marcelo Lourenço 1 - 0 Denis Pimentel S99, C1
Marcelo Lourenço 1 - 2 Max Hansen S99, C3
Marcelo Lourenço 1 - 0 Ariel Rogelio Deroncelé Roque S99, C3
Marcelo Lourenço 1 - 0 Leonardo Frisani S99, C1
Marcelo Lourenço 1 - 1 Sergey Vosnesensky S99, C2
Marcelo Lourenço 1 - 2 Bálint Kurucz S99, C3
Marcelo Lourenço 1 - 2 Brandon Smith S99, C3
Marcelo Lourenço 1 - 2 Fabio Rezende S99, C3
Marcelo Lourenço 1 - 0 Sebas Molina S99, C2
Marcelo Lourenço 0 - 3 Ylvis Cocho S99, C3
Marcelo Lourenço 0 - 3 Tony Simpson S99, C3
Marcelo Lourenço 0 - 1 Alain Arnaud S99, C2
Marcelo Lourenço 0 - 2 Filip Oczkiewicz S99, C3
Jan Poetzsch 22 - 1 Pedro Estrada S99, C3
Jan Poetzsch 10 - 3 Jesjes Heng S99, C3
Jan Poetzsch 9 - 8 Tony Simpson S99, C3
Jan Poetzsch 9 - 23 Yamato Yami S99, C3
Jan Poetzsch 6 - 20 Vrits Tinker S99, C3
Jan Poetzsch 3 - 3 Patrik Kr S99, C3
Jan Poetzsch 2 - 15 Fabio Rezende S99, C3
Jan Poetzsch 2 - 26 Ylvis Cocho S99, C3
Jan Poetzsch 1 - 0 Sergey Vosnesensky S99, C1
Jan Poetzsch 1 - 0 Leonardo Frisani S99, C1
Jan Poetzsch 0 - 1 Ariel Rogelio Deroncelé Roque S99, C3
Jan Poetzsch 0 - 1 Churbert Tracing S99, C1
Jan Poetzsch 0 - 2 Tobias Kindervater S99, C3
Jan Poetzsch 0 - 2 Marcelo Lourenço S99, C3
Jan Poetzsch 0 - 1 Vincent Lewis S99, C1
Jan Poetzsch 0 - 1 Laurent Beaufour S99, C3
Jan Poetzsch 0 - 5 David Lovas S99, C1
Jan Poetzsch 0 - 11 Denis Pimentel S99, C1
Jan Poetzsch 0 - 2 Max Hansen S99, C3
Jan Poetzsch 0 - 14 Bálint Kurucz S99, C3
Jan Poetzsch 0 - 2 Brandon Smith S99, C3
Jan Poetzsch 0 - 1 Filip Oczkiewicz S99, C3
Brandon Smith 3 - 0 Max Hansen S99, C3
Brandon Smith 3 - 0 Vrits Tinker S99, C3
Brandon Smith 3 - 0 Jesjes Heng S99, C3
Brandon Smith 3 - 0 Tobias Kindervater S99, C3
Brandon Smith 3 - 0 Patrik Kr S99, C3
Brandon Smith 2 - 0 Sergey Vosnesensky S99, C2
Brandon Smith 2 - 0 Filip Oczkiewicz S99, C3
Brandon Smith 2 - 0 Jan Poetzsch S99, C3
Brandon Smith 2 - 1 Ylvis Cocho S99, C3
Brandon Smith 2 - 0 Pedro Estrada S99, C3
Brandon Smith 2 - 1 Tony Simpson S99, C3
Brandon Smith 2 - 0 Vincent Lewis S99, C2
Brandon Smith 2 - 1 Marcelo Lourenço S99, C3
Brandon Smith 2 - 0 Laurent Beaufour S99, C3
Brandon Smith 1 - 0 Ariel Rogelio Deroncelé Roque S99, C3
Brandon Smith 1 - 0 Leonardo Frisani S99, C1
Brandon Smith 1 - 2 Bálint Kurucz S99, C3
Brandon Smith 1 - 0 Sebas Molina S99, C2
Brandon Smith 1 - 2 Fabio Rezende S99, C3
Brandon Smith 1 - 0 Churbert Tracing S99, C1
Brandon Smith 1 - 0 Johnny Sins S99, C2
Brandon Smith 1 - 0 Alain Arnaud S99, C2
Brandon Smith 1 - 2 Yamato Yami S99, C3
Brandon Smith 1 - 0 David Lovas S99, C1
Brandon Smith 0 - 1 Denis Pimentel S99, C1
Yamato Yami 23 - 9 Jan Poetzsch S99, C3
Yamato Yami 20 - 2 Pedro Estrada S99, C3
Yamato Yami 18 - 11 Vrits Tinker S99, C3
Yamato Yami 14 - 0 Jesjes Heng S99, C3
Yamato Yami 14 - 6 Fabio Rezende S99, C3
Yamato Yami 14 - 4 Tony Simpson S99, C3
Yamato Yami 10 - 5 Bálint Kurucz S99, C3
Yamato Yami 9 - 2 Denis Pimentel S99, C1
Yamato Yami 7 - 0 Patrik Kr S99, C3
Yamato Yami 5 - 0 David Lovas S99, C1
Yamato Yami 3 - 28 Ylvis Cocho S99, C3
Yamato Yami 3 - 0 Tobias Kindervater S99, C3
Yamato Yami 2 - 0 Laurent Beaufour S99, C3
Yamato Yami 2 - 1 Max Hansen S99, C3
Yamato Yami 2 - 1 Marcelo Lourenço S99, C3
Yamato Yami 2 - 1 Brandon Smith S99, C3
Yamato Yami 1 - 0 Ariel Rogelio Deroncelé Roque S99, C3
Yamato Yami 1 - 1 Sergey Vosnesensky S99, C2
Yamato Yami 1 - 0 Leonardo Frisani S99, C1
Yamato Yami 1 - 1 Filip Oczkiewicz S99, C3
Yamato Yami 1 - 0 Sebas Molina S99, C2
Yamato Yami 1 - 0 Churbert Tracing S99, C1
Yamato Yami 1 - 0 Johnny Sins S99, C2
Yamato Yami 1 - 1 Vincent Lewis S99, C2
Yamato Yami 1 - 0 Alain Arnaud S99, C2
Fabio Rezende 15 - 5 Vrits Tinker S99, C3
Fabio Rezende 15 - 2 Jan Poetzsch S99, C3
Fabio Rezende 14 - 4 Tony Simpson S99, C3
Fabio Rezende 13 - 1 Jesjes Heng S99, C3
Fabio Rezende 12 - 0 Pedro Estrada S99, C3
Fabio Rezende 10 - 5 Bálint Kurucz S99, C3
Fabio Rezende 7 - 0 Patrik Kr S99, C3
Fabio Rezende 6 - 5 Denis Pimentel S99, C1
Fabio Rezende 6 - 14 Yamato Yami S99, C3
Fabio Rezende 4 - 1 David Lovas S99, C1
Fabio Rezende 3 - 0 Max Hansen S99, C3
Fabio Rezende 3 - 17 Ylvis Cocho S99, C3
Fabio Rezende 3 - 0 Tobias Kindervater S99, C3
Fabio Rezende 2 - 0 Laurent Beaufour S99, C3
Fabio Rezende 2 - 0 Filip Oczkiewicz S99, C3
Fabio Rezende 2 - 1 Marcelo Lourenço S99, C3
Fabio Rezende 2 - 0 Vincent Lewis S99, C2
Fabio Rezende 2 - 1 Brandon Smith S99, C3
Fabio Rezende 1 - 0 Ariel Rogelio Deroncelé Roque S99, C3
Fabio Rezende 1 - 1 Sergey Vosnesensky S99, C2
Fabio Rezende 1 - 0 Leonardo Frisani S99, C1
Fabio Rezende 1 - 0 Sebas Molina S99, C2
Fabio Rezende 1 - 0 Churbert Tracing S99, C1
Fabio Rezende 1 - 0 Johnny Sins S99, C2
Fabio Rezende 1 - 0 Alain Arnaud S99, C2
Denis Pimentel 11 - 0 Jan Poetzsch S99, C1
Denis Pimentel 10 - 1 Tony Simpson S99, C1
Denis Pimentel 9 - 0 Jesjes Heng S99, C1
Denis Pimentel 7 - 4 Vrits Tinker S99, C1
Denis Pimentel 6 - 4 Bálint Kurucz S99, C1
Denis Pimentel 6 - 0 Pedro Estrada S99, C1
Denis Pimentel 5 - 6 Fabio Rezende S99, C1
Denis Pimentel 3 - 0 Patrik Kr S99, C1
Denis Pimentel 2 - 1 David Lovas S99, C1
Denis Pimentel 2 - 9 Yamato Yami S99, C1
Denis Pimentel 1 - 0 Brandon Smith S99, C1
Denis Pimentel 1 - 0 Max Hansen S99, C1
Denis Pimentel 1 - 0 Sergey Vosnesensky S99, C1
Denis Pimentel 1 - 0 Leonardo Frisani S99, C1
Denis Pimentel 1 - 0 Churbert Tracing S99, C1
Denis Pimentel 1 - 10 Ylvis Cocho S99, C1
Denis Pimentel 1 - 0 Tobias Kindervater S99, C1
Denis Pimentel 1 - 0 Vincent Lewis S99, C1
Denis Pimentel 0 - 1 Marcelo Lourenço S99, C1
Ylvis Cocho 28 - 3 Yamato Yami S99, C3
Ylvis Cocho 27 - 2 Vrits Tinker S99, C3
Ylvis Cocho 26 - 2 Jan Poetzsch S99, C3
Ylvis Cocho 19 - 0 Pedro Estrada S99, C3
Ylvis Cocho 17 - 3 Fabio Rezende S99, C3
Ylvis Cocho 16 - 2 Tony Simpson S99, C3
Ylvis Cocho 13 - 2 Bálint Kurucz S99, C3
Ylvis Cocho 13 - 1 Jesjes Heng S99, C3
Ylvis Cocho 10 - 1 Denis Pimentel S99, C1
Ylvis Cocho 7 - 0 Patrik Kr S99, C3
Ylvis Cocho 5 - 0 David Lovas S99, C1
Ylvis Cocho 3 - 0 Tobias Kindervater S99, C3
Ylvis Cocho 3 - 0 Marcelo Lourenço S99, C3
Pagină « [12 3 »Du-te rapid la pagina: