Rezultatele cursei (Traseu: Imola | Sezonul: 73 | Cursa: 17 | Grupa: Master - 5)

Sezonul:  Cursa:

Selectați altă grupă:

Poz Progres Pneuri Naț Numele managerului Timpul cursei Tururi Opriri Cel mai bun tur Viteza medie Cel mai bun timp la standuri
01. +18 +18 Contimental   Attila Gollovitzer 1h29:41.081 62 1 1:24.652 204.45km/h 21.722s
02. +7 +7 Yokomama   Alexei Malkin + 7.782 62 1 1:25.133 204.15km/h 15.723s
03. -1 -1 Yokomama   Yug Desai1 + 34.183 62 1 1:24.499 203.16km/h 23.794s
04. Nicio schimbare ±0 Yokomama   Eoin Farrelly + 36.074 62 2 1:24.894 203.09km/h 15.445s
05. +2 +2 Badyear   Kostas Laskaridis + 44.029 62 1 1:25.379 202.79km/h 18.834s
06. +2 +2 Yokomama   Luca Molendi + 46.929 62 1 1:25.463 202.68km/h 16.613s
07. +9 +9 Yokomama   Fabio Pereira + 50.500 62 1 1:24.795 202.55km/h 17.344s
08. -3 -3 Yokomama   Joachim Rang + 58.183 62 1 1:26.087 202.26km/h 18.696s
09. +3 +3 Yokomama   Kaiko Kell + 58.659 62 1 1:24.086 202.24km/h 22.119s
10. +1 +1 Badyear   Kristoffer Johnsson + 59.976 62 1 1:25.291 202.20km/h 16.042s
11. +6 +6 Yokomama   Paul Williams + 1:01.109 62 1 1:24.996 202.15km/h 19.459s
12. +16 +16 Dunnolop   Peter Willmore + 1:01.454 62 1 1:25.427 202.14km/h 22.998s
13. -7 -7 Badyear   Nick Tsagarakis + 1:01.511 62 1 1:26.068 202.14km/h 20.944s
14. +21 +21 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov + 1:01.765 62 1 1:25.430 202.13km/h 17.425s
15. -2 -2 Badyear   James Berriman + 1:05.653 62 1 1:25.309 201.99km/h 15.942s
16. +2 +2 Yokomama   Damir Hictaler + 1:07.557 62 2 1:24.727 201.91km/h 25.415s
17. -16 -16 Yokomama   Bert Huylebroeck + 1:11.424 62 1 1:26.039 201.77km/h 18.111s
18. -8 -8 Yokomama   Julio Asencio + 1:19.945 62 2 1:24.801 201.46km/h 19.516s
19. +10 +10 Badyear   Zoltán Zsifkó + 1:29.004 61 1 1:25.349 201.12km/h 24.094s
20. +6 +6 Dunnolop   Roberto Borgato + 1:37.101 61 1 1:25.961 200.83km/h 19.468s
21. -6 -6 Badyear   Karl-Martin Müür + 2:05.919 61 1 1:25.197 199.77km/h 25.976s
22. -1 -1 Yokomama   Joelson Gonçalves + 2:59.292 60 1 1:27.608 197.86km/h 27.524s
23. +4 +4 Contimental   Roberto Carta + 3:12.763 60 4 1:26.016 197.38km/h 21.325s
24. -1 -1 Contimental   Michele Brambilla + 3:42.254 60 4 1:26.527 196.34km/h 18.134s
25. Nicio schimbare ±0 Badyear   Michal Presinsky + 4:19.588 60 1 1:27.612 195.04km/h 21.172s
26. -23 -23 Yokomama   Aleksandr Gerassimtsik + 4:45.557 59 10 1:23.959 194.15km/h 20.681s
27. +7 +7 Badyear   Simone Pasqualoni + 4:52.619 59 3 1:26.963 193.91km/h 19.955s
28. +4 +4 Yokomama   Nigel Koh + 4:54.223 59 1 1:28.733 193.85km/h 24.924s
29. -15 -15 Dunnolop   Ivan Andjelic + 5:17.789 59 4 1:27.574 193.05km/h 16.785s
30. +1 +1 Yokomama   Jorge Bento + 5:47.422 58 3 1:28.292 192.05km/h 20.355s
31. -11 -11 Dunnolop   Luis Santos + 6:22.530 58 5 1:27.697 190.88km/h 18.074s
32. +4 +4 Yokomama   Luca Dotti + 6:32.601 58 1 1:30.285 190.55km/h 30.443s
33. +4 +4 Yokomama   Fernando Sosa + 8:10.037 57 1 1:29.790 187.39km/h 24.668s
34. -12 -12 Contimental   Stefano Prato Probleme tehnice 55 3 1:26.453 183.52km/h 20.944s
35. -11 -11 Contimental   Gábor Tóth Probleme tehnice 55 2 1:28.476 182.89km/h 20.447s
Abandonuri
36. -6 -6 Badyear   Radek Sus Probleme tehnice 50 1 1:29.054    28.317s
37. -4 -4 Contimental   Leo Leal Probleme tehnice 26 0 1:29.312    -
38. Nicio schimbare ±0 Badyear   Adam Szabo Probleme tehnice 20 1 1:40.035    24.787s