Statistici

Statisticile de performanţă dintotdeauna
Statisticile echipei
Statistici de activitate
Statistici Forum
Statisticile Naţiunilor
Alte statistici
Statistici realizări
Statistici personal
Statistici despre suporterii GPRO

Clasamentul, în cazul în care sezonul ar fi o singură cursă

Alege clasa:

 
Pagina [12 3 ... 114 115 116 » Du-te rapid la pagina:
# Pneuri Numele managerului Naț Grupa Timp total pe sezon
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle8 Elite 10:03:29.376s
2. Bridgerock Christos Bobolis4 Elite + 0:02:31.926s
3. Bridgerock Lee Harding Elite + 0:06:13.816s
4. Michelini Atis Praudins Elite + 0:09:18.788s
5. Badyear Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:09:36.595s
6. Bridgerock Viktor Dyankov Elite + 0:09:40.771s
7. Badyear Paweł Zaburski Elite + 0:09:54.857s
8. Badyear Joel Viitikko Elite + 0:11:10.344s
9. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:11:22.021s
10. Badyear Jasper Coosemans Elite + 0:11:27.366s
11. Yokomama Róbert László2 Elite + 0:12:35.698s
12. Contimental Alix Martin Elite + 0:12:55.987s
13. Badyear Yug Desai1 Elite + 0:14:02.692s
14. Contimental Robin Goodey Elite + 0:14:03.882s
15. Michelini Nevzat Kasapoglu Elite + 0:15:42.537s
16. Contimental Theodosis Vogiatzis Elite + 0:16:31.940s
17. Hancock George Slater Elite + 0:16:45.705s
18. Yokomama Joachim Rang Elite + 0:16:51.167s
19. Badyear Christer Andersson Elite + 0:17:21.369s
20. Yokomama Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:17:36.268s
21. Contimental Wouter Teuwen Master - 1 + 0:17:36.388s
22. Yokomama Andrea Squizzato Master - 3 + 0:18:06.926s
23. Yokomama Paul Williams Master - 5 + 0:18:07.021s
24. Contimental Michal Szopinski Master - 2 + 0:18:39.851s
25. Yokomama Florencia Caro Master - 4 + 0:19:46.786s
26. Badyear Alex Ilushenko Master - 5 + 0:20:18.100s
27. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 0:20:18.967s
28. Contimental Maxim Egorov Elite + 0:20:34.705s
29. Michelini Emil Kwiatkowski Elite + 0:21:00.106s
30. Yokomama Harsh Sheth Master - 2 + 0:21:09.769s
31. Badyear James Brown Master - 2 + 0:21:20.934s
32. Contimental Henrique Hughes Paunero Elite + 0:21:55.981s
33. Badyear Apostolis Goutzos Master - 4 + 0:22:04.193s
34. Badyear Daniel Comalada Master - 5 + 0:22:12.865s
35. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:22:24.378s
36. Contimental Aleksey Titarenko Master - 1 + 0:22:38.781s
37. Yokomama Martino Colombo Elite + 0:22:53.907s
38. Michelini James Berriman Elite + 0:23:01.448s
39. Badyear Marco Longo Master - 1 + 0:23:12.247s
40. Badyear Aigars Vitolins Master - 5 + 0:23:29.235s
41. Hancock Flavio Mendiković Elite + 0:23:32.836s
42. Yokomama Aleksey Odegov Pro - 18 + 0:23:58.011s
43. Contimental Bert Huylebroeck Elite + 0:24:34.105s
44. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 4 + 0:24:46.801s
45. Yokomama David Michler Master - 1 + 0:24:51.604s
46. Yokomama Carlos Esparza Master - 1 + 0:25:14.137s
47. Badyear Juan Carlos Sánchez Master - 2 + 0:25:23.937s
48. Contimental Vsevolod Demydov2 Master - 2 + 0:25:27.144s
49. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 0:25:35.339s
50. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:25:41.975s
51. Yokomama Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:25:45.217s
52. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 4 + 0:26:05.249s
53. Hancock Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:26:05.463s
54. Badyear Jose Filipe Master - 3 + 0:26:07.365s
55. Yokomama Edwin Silva Master - 3 + 0:26:15.507s
56. Contimental Roberto Borgato Master - 5 + 0:26:26.533s
57. Yokomama Andrew Green Master - 3 + 0:26:35.272s
58. Yokomama Asdrúbal Corral Master - 4 + 0:26:36.734s
59. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:26:40.420s
60. Yokomama Michał Poznański Master - 3 + 0:27:05.569s
61. Dunnolop Ivan Andjelic Master - 5 + 0:27:06.950s
62. Yokomama Sam Wainwright Pro - 17 + 0:27:09.552s
63. Badyear Kristoffer Johnsson Master - 5 + 0:27:16.745s
64. Contimental Alexander Kateliev Master - 1 + 0:27:35.753s
65. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:27:46.625s
66. Yokomama Melissa Martin Pro - 22 + 0:28:03.551s
67. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:28:04.542s
68. Badyear Terence Carneiro Master - 5 + 0:28:04.555s
69. Dunnolop Diogo Abdalla Master - 5 + 0:28:22.444s
70. Badyear Jesús Torres Pro - 19 + 0:28:23.503s
71. Yokomama Dudley Wainwright Pro - 8 + 0:28:43.512s
72. Yokomama Luis Ferreira Master - 2 + 0:29:03.084s
73. Contimental Grzegorz Ogarek Master - 3 + 0:29:12.301s
74. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:29:18.885s
75. Yokomama Sam Norris Master - 5 + 0:29:26.381s
76. Contimental Akshay Dhole Master - 1 + 0:29:34.424s
77. Yokomama Marcello Pinheiro Master - 3 + 0:29:36.662s
78. Dunnolop Franco Sandoval Master - 2 + 0:29:39.021s
79. Yokomama Tan S Lake Master - 1 + 0:29:43.928s
80. Contimental Felix Horch Master - 1 + 0:29:48.139s
81. Yokomama Iain Bartholomew Pro - 4 + 0:29:48.146s
82. Contimental Mattias Svensson Master - 3 + 0:29:50.703s
83. Dunnolop Maxim Kotov2 Master - 2 + 0:29:53.055s
84. Contimental Mindaugas Bauža Master - 1 + 0:29:53.331s
85. Contimental Olivier Proulx Master - 5 + 0:29:59.644s
86. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 0:30:00.122s
87. Yokomama Arnoldas Molis Master - 4 + 0:30:08.044s
88. Yokomama Tomi Kaartinen Pro - 4 + 0:30:11.397s
89. Yokomama Helmut Heiter Pro - 11 + 0:30:15.050s
90. Yokomama Yassine Ben Rajeb Pro - 13 + 0:30:15.946s
91. Yokomama István Farkas Master - 3 + 0:30:16.712s
92. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 0:30:21.558s
93. Yokomama Rei Frost Pro - 25 + 0:30:21.642s
94. Yokomama Mikael Brostrom Pro - 6 + 0:30:26.202s
95. Yokomama Gyuri Székely Pro - 25 + 0:30:26.930s
96. Yokomama Leon Smith Pro - 13 + 0:30:32.874s
97. Dunnolop Francisco Arce Pro - 24 + 0:30:34.556s
98. Yokomama Guillaume Delamarre Pro - 10 + 0:30:35.973s
99. Contimental James Hinchliffe Pro - 3 + 0:30:38.289s
100. Yokomama Pablo Carba Master - 2 + 0:30:41.972s
Pagina [12 3 ... 114 115 116 » Du-te rapid la pagina: