Број квалификованих менаџера


Укупно квалификовано: 3728 од 10796 (34.53%)

Најбржи менаџери по класама

Кв.1 у Elite (од 20 квалификованих -> 50%)
# Име Нац Група Време круга
1  B. Huylebroeck  Elite  1:48.857s 
2  C. Bobolis4  Elite  + 0.099s 
3  I. Dimitroglou4  Elite  + 0.127s 
4  R. László2  Elite  + 0.160s 
5  R. Goodey  Elite  + 0.302s 
6  F. Mendiković  Elite  + 0.549s 
7  R. Sagatas2  Elite  + 0.602s 
8  M. Källström  Elite  + 0.639s 
9  P. Williams  Elite  + 0.691s 
10  Y. Desai1  Elite  + 0.834s 
Кв.2 у Elite (од 19 квалификованих -> 47.5%)
# Име Нац Група Време круга
1  F. Mendiković  Elite  1:49.717s 
2  R. Sagatas2  Elite  + 0.320s 
3  C. Bobolis4  Elite  + 0.567s 
4  M. Bražėnas  Elite  + 0.670s 
5  R. Goodey  Elite  + 0.768s 
6  R. László2  Elite  + 0.978s 
7  I. Dimitroglou4  Elite  + 0.991s 
8  M. Källström  Elite  + 1.133s 
9  Y. Desai1  Elite  + 1.384s 
10  J. Viitikko  Elite  + 1.466s 
Кв.1+ Кв.2 у Elite (од 19 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  F. Mendiković  Elite  3:39.123s 
2  C. Bobolis4  Elite  + 0.117s 
3  R. Sagatas2  Elite  + 0.373s 
4  R. Goodey  Elite  + 0.521s 
5  I. Dimitroglou4  Elite  + 0.569s 
6  R. László2  Elite  + 0.589s 
7  M. Källström  Elite  + 1.223s 
8  Y. Desai1  Elite  + 1.669s 
9  P. Williams  Elite  + 1.762s 
10  M. Bražėnas  Elite  + 1.891s 

Кв.1 у Master (од 94 квалификованих -> 47%)
# Име Нац Група Време круга
1  A. Titarenko  M1  1:48.796s 
2  K. Mihovic  M4  + 0.210s 
3  K. Britse  M4  + 0.526s 
4  K. Naoui  M5  + 0.947s 
5  K. Szajbel  M4  + 1.061s 
6  V. Cirri  M1  + 1.187s 
7  P. Staessen  M4  + 1.211s 
8  I. Belatti  M3  + 1.288s 
9  J. Ibbotson  M5  + 1.296s 
10  T. Uvyn  M1  + 1.333s 
Кв.2 у Master (од 85 квалификованих -> 42.5%)
# Име Нац Група Време круга
1  R. Maksimenkov  M3  1:50.760s 
2  K. Mihovic  M4  + 0.056s 
3  K. Britse  M4  + 0.267s 
4  K. Naoui  M5  + 0.424s 
5  T. Uvyn  M1  + 0.456s 
6  A. Hoppe  M2  + 0.543s 
7  P. Staessen  M4  + 0.557s 
8  F. Koncz  M1  + 0.583s 
9  G. Bellotto  M2  + 0.634s 
10  H. Hughes Paunero  M2  + 0.699s 
Кв.1+ Кв.2 у Master (од 85 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  K. Mihovic  M4  3:39.822s 
2  K. Britse  M4  + 0.527s 
3  K. Naoui  M5  + 1.105s 
4  R. Maksimenkov  M3  + 1.266s 
5  P. Staessen  M4  + 1.502s 
6  K. Szajbel  M4  + 1.514s 
7  T. Uvyn  M1  + 1.523s 
8  G. Bellotto  M2  + 1.703s 
9  V. Cirri  M1  + 1.705s 
10  F. Koncz  M1  + 1.784s 

Кв.1 у Pro (од 444 квалификованих -> 44.4%)
# Име Нац Група Време круга
1  F. Massard  P23  1:50.344s 
2  J. Lafrite  P16  + 0.215s 
3  F. Miguel  P6  + 0.295s 
4  D. Ulrich  P6  + 0.383s 
5  E. Chalkley  P19  + 0.404s 
6  M. Rosso  P11  + 0.474s 
7  M. Coredeiro  P4  + 0.516s 
8  T. Tsial  P20  + 0.517s 
9  J. Charbinat  P3  + 0.523s 
10  S. Odriozola  P24  + 0.540s 
Кв.2 у Pro (од 425 квалификованих -> 42.5%)
# Име Нац Група Време круга
1  F. Massard  P23  1:51.605s 
2  M. Rosso  P11  + 0.472s 
3  E. Chalkley  P19  + 0.499s 
4  V. Jelicic  P2  + 0.633s 
5  L. Szymanski  P12  + 0.637s 
6  S. Odriozola  P24  + 0.725s 
7  O. Maddonni  P5  + 0.747s 
8  T. Villars  P19  + 0.777s 
9  V. Radujko  P12  + 0.783s 
10  M. Brood  P10  + 0.796s 
Кв.1+ Кв.2 у Pro (од 425 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  F. Massard  P23  3:41.949s 
2  E. Chalkley  P19  + 0.903s 
3  M. Rosso  P11  + 0.946s 
4  F. Miguel  P6  + 1.239s 
5  J. Lafrite  P16  + 1.244s 
6  S. Odriozola  P24  + 1.265s 
7  V. Jelicic  P2  + 1.351s 
8  T. Tsial  P20  + 1.427s 
9  O. Maddonni  P5  + 1.450s 
10  T. Villars  P19  + 1.529s 

Кв.1 у Amateur (од 1570 квалификованих -> 44.48%)
# Име Нац Група Време круга
1  K. Ridley  A49  1:52.814s 
2  J. Hora  A29  + 0.033s 
3  R. Celejewski  A34  + 0.158s 
4  E. Gogu  A69  + 0.363s 
5  O. Porsanger  A3  + 0.514s 
6  A. Veiga  A63  + 0.551s 
7  A. Berescu  A42  + 0.560s 
8  M. Wieczorek  A81  + 0.601s 
9  M. Gielis  A4  + 0.626s 
10  R. Muru  A18  + 0.648s 
Кв.2 у Amateur (од 1525 квалификованих -> 43.2%)
# Име Нац Група Време круга
1  O. Porsanger  A3  1:54.082s 
2  A. Berescu  A42  + 0.640s 
3  M. Gielis  A4  + 0.702s 
4  P. Correia  A55  + 0.828s 
5  E. Gogu  A69  + 0.857s 
6  J. Hora  A29  + 0.863s 
7  K. Ridley  A49  + 0.870s 
8  R. Celejewski  A34  + 0.902s 
9  M. Wieczorek  A81  + 1.160s 
10  I. Stojkovic  A84  + 1.195s 
Кв.1+ Кв.2 у Amateur (од 1525 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  O. Porsanger  A3  3:47.410s 
2  K. Ridley  A49  + 0.356s 
3  J. Hora  A29  + 0.382s 
4  R. Celejewski  A34  + 0.546s 
5  A. Berescu  A42  + 0.686s 
6  E. Gogu  A69  + 0.706s 
7  M. Gielis  A4  + 0.814s 
8  P. Correia  A55  + 1.139s 
9  M. Wieczorek  A81  + 1.247s 
10  I. Stojkovic  A84  + 1.486s 

Кв.1 у Rookie (од 1730 квалификованих -> 28.71%)
# Име Нац Група Време круга
1  N. Soto  R91  1:58.109s 
2  P. Brosnan  R49  + 0.274s 
3  Y. Lebelanger  R53  + 0.407s 
4  F. Seccia  R166  + 0.468s 
5  B. Windell  R19  + 0.520s 
6  J. Jacinto  R127  + 0.540s 
7  W. Lipski  R140  + 0.608s 
8  T. Miszczak  R82  + 0.611s 
9  Q. Riera  R145  + 0.728s 
10  D. Janczak  R159  + 0.751s 
Кв.2 у Rookie (од 1674 квалификованих -> 27.78%)
# Име Нац Група Време круга
1  M. Stasiak  R136  2:00.133s 
2  N. Soto  R91  + 0.099s 
3  K. Niester  R80  + 0.217s 
4  Y. Lebelanger  R53  + 0.429s 
5  G. Gommans  R9  + 0.587s 
6  J. Jacinto  R127  + 0.714s 
7  L. Bertani  R74  + 0.827s 
8  F. Seccia  R166  + 1.031s 
9  P. Eagles  R113  + 1.157s 
10  Q. Riera  R145  + 1.204s 
Кв.1+ Кв.2 у Rookie (од 1674 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  N. Soto  R91  3:58.341s 
2  M. Stasiak  R136  + 0.728s 
3  Y. Lebelanger  R53  + 0.737s 
4  J. Jacinto  R127  + 1.155s 
5  F. Seccia  R166  + 1.400s 
6  G. Gommans  R9  + 1.494s 
7  P. Brosnan  R49  + 1.586s 
8  K. Niester  R80  + 1.671s 
9  B. Windell  R19  + 1.741s 
10  Q. Riera  R145  + 1.833s