Преглед резултата (Стаза: Melbourne | Сезона: 73 | Трка: 8 | Ранг: All)

Сезона:  Трка:

Изаберите ранг:

# Поз Прогрес Гуме Нац Име (Група) Време трке Кругова Уласци у бокс Најбољи круг Просечна брзина Најбоље време у боксу
01. 01. +1 +1 Bridgerock   Toni Söyrinki (E) 1h25:40.894 58 2 1:25.603 215.40km/h 13.381s
02. 02. -1 -1 Bridgerock   Jan Velske1 (E) + 9.825 58 2 1:25.856 214.99km/h 12.396s
03. 03. Без промене ±0 Michelini   Nevzat Kasapoglu (E) + 30.795 58 1 1:27.242 214.12km/h 14.530s
04. 04. +4 +4 Contimental   Roland Postle7 (E) + 36.138 58 1 1:27.215 213.90km/h 19.306s
05. 05. +5 +5 Contimental   Gonzalo Alvarez (E) + 36.808 58 1 1:27.205 213.87km/h 18.021s
06. 06. +5 +5 Contimental   Radek Czech2 (E) + 54.664 58 1 1:27.347 213.14km/h 20.893s
07. 07. +6 +6 Michelini   Carlos Esparza (E) + 1:34.461 57 1 1:27.599 211.52km/h 17.461s
08. 08. +23 +23 Contimental   Róbert László2 (E) + 1:35.044 57 1 1:27.601 211.49km/h 14.993s
09. 09. +12 +12 Contimental   Ilya Vedenikov (E) + 1:35.200 57 1 1:27.567 211.49km/h 17.939s
10. 10. +12 +12 Contimental   Joel Viitikko (E) + 1:36.861 57 1 1:26.901 211.42km/h 16.173s
11. 11. +14 +14 Contimental   George Slater (E) + 1:49.667 57 1 1:28.170 210.90km/h 16.877s
12. 12. -8 -8 Badyear   Ahmet Sonverdi (E) + 1:57.510 57 3 1:27.718 210.59km/h 13.678s
13. 13. -4 -4 Badyear   Theodosis Vogiatzis (E) + 2:01.707 57 2 1:28.151 210.42km/h 13.880s
14. 01. +3 +3 Contimental   Vsevolod Demydov2 (M2) + 2:04.209 58 2 1:27.570 210.32km/h 16.421s
15. 14. +13 +13 Contimental   Peter Both (E) + 2:07.794 57 2 1:27.436 210.18km/h 14.744s
16. 15. Без промене ±0 Badyear   Lee Harding (E) + 2:18.941 57 2 1:28.306 209.73km/h 19.468s
17. 16. -10 -10 Contimental   Rogerio Mandler (E) + 2:28.607 57 3 1:28.091 209.35km/h 15.612s
18. 17. -10 -10 Badyear   Christos Bobolis4 (E) + 2:28.954 57 2 1:28.677 209.34km/h 13.389s
19. 18. +16 +16 Badyear   Bernard Bontjer (E) + 2:32.741 57 1 1:27.814 209.19km/h 20.519s
20. 19. -3 -3 Contimental   John Ibbotson (E) + 2:44.920 57 2 1:28.826 208.71km/h 14.863s
21. 01. Без промене ±0 Yokomama   Kamal Naoui (M3) + 2:46.199 58 1 1:28.345 208.66km/h 15.950s
22. 02. -1 -1 Yokomama   Tan S Lake (M2) + 2:46.682 58 2 1:28.047 208.64km/h 17.586s
23. 01. Без промене ±0 Badyear   Sergey Shinkevich (M4) + 2:55.299 58 2 1:29.038 208.30km/h 17.525s
24. 20. +10 +10 Badyear   Oliver Radna (E) + 2:55.343 57 2 1:28.404 208.30km/h 14.056s
25. 21. +3 +3 Badyear   Ross Proud (E) + 2:57.516 57 1 1:28.850 208.21km/h 14.622s
26. 22. -5 -5 Badyear   Andreas Andreou (E) + 3:04.153 56 3 1:28.611 207.95km/h 14.127s
27. 02. Без промене ±0 Badyear   Niels Wolters (M4) + 3:09.907 58 2 1:28.266 207.73km/h 17.438s
28. 01. +2 +2 Dunnolop   Ivan Andjelic (M5) + 3:11.884 58 2 1:27.969 207.65km/h 16.531s
29. 02. +4 +4 Yokomama   Joachim Rang (M5) + 3:16.448 58 1 1:30.081 207.47km/h 18.985s
30. 01. Без промене ±0 Contimental   Michal Szopinski (P20) + 3:16.524 58 2 1:28.359 207.47km/h 20.500s
31. 23. +14 +14 Badyear   Łukasz Dudek1 (E) + 3:18.762 56 1 1:29.532 207.38km/h 19.683s
32. 03. -2 -2 Yokomama   Bert Huylebroeck (M5) + 3:21.947 58 1 1:29.793 207.26km/h 24.572s
33. 24. -5 -5 Badyear   Leandro Sereno7 (E) + 3:22.073 56 2 1:29.240 207.26km/h 16.520s
34. 25. -7 -7 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 3:24.086 56 2 1:29.045 207.18km/h 13.965s
35. 03. +2 +2 Yokomama   Robin Goodey (M2) + 3:26.640 58 1 1:29.486 207.08km/h 15.835s
36. 26. -21 -21 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 3:26.641 56 4 1:28.663 207.08km/h 13.359s
37. 02. +2 +2 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 3:33.040 58 1 1:29.063 206.83km/h 19.972s
38. 03. +14 +14 Yokomama   Alexander Kunze (M3) + 3:35.472 58 1 1:30.048 206.74km/h 14.805s
39. 04. -1 -1 Yokomama   Ivan Silva (M3) + 3:36.767 58 2 1:28.264 206.69km/h 17.832s
40. 05. +7 +7 Contimental   István Farkas (M3) + 3:37.787 58 2 1:28.760 206.65km/h 18.328s
41. 03. Без промене ±0 Badyear   Kristijan Mihovic (M4) + 3:40.022 58 2 1:30.181 206.56km/h 18.539s
42. 04. +2 +2 Badyear   Nagyházi Sándor (M4) + 3:44.249 58 2 1:29.217 206.40km/h 17.510s
43. 27. -13 -13 Badyear   Alix Martin (E) + 3:45.558 56 2 1:30.047 206.35km/h 15.938s
44. 06. -4 -4 Badyear   Bronek Obarewicz (M3) + 3:46.450 58 2 1:28.875 206.31km/h 17.288s
45. 04. +8 +8 Contimental   Vass István (M2) + 3:46.594 57 1 1:30.150 206.31km/h 19.755s
46. 01. +3 +3 Contimental   Alessio Girasole (P22) + 3:48.127 58 1 1:30.643 206.25km/h 22.815s
47. 05. +6 +6 Yokomama   Henrique Hughes Paunero (M2) + 3:48.966 57 1 1:30.605 206.22km/h 18.955s
48. 04. +11 +11 Yokomama   Paul Williams (M5) + 3:52.422 58 1 1:29.290 206.09km/h 21.150s
49. 01. +1 +1 Yokomama   Emma Chalkley (P19) + 3:53.031 58 1 1:29.415 206.06km/h 18.659s
50. 06. +1 +1 Yokomama   Konstantin Sobolev (M2) + 3:54.207 57 2 1:29.753 206.02km/h 19.457s
51. 05. +4 +4 Contimental   Giorgio Aspesi (M4) + 3:55.559 58 2 1:30.097 205.96km/h 19.388s
52. 01. Без промене ±0 Dunnolop   Mauro Schumacher (P24) + 3:55.594 58 2 1:30.549 205.96km/h 18.855s
53. 01. +4 +4 Yokomama   Viktor Dyankov (M1) + 3:55.653 58 1 1:30.179 205.96km/h 21.106s
54. 01. Без промене ±0 Yokomama   Marcello Pinheiro (P15) + 3:55.767 58 2 1:29.094 205.96km/h 18.540s
55. 06. +4 +4 Yokomama   Atis Praudins (M4) + 3:55.974 58 1 1:29.857 205.95km/h 20.880s
56. 07. -3 -3 Yokomama   Daniel Mason (M4) + 3:56.513 58 2 1:29.804 205.93km/h 17.796s
57. 02. +12 +12 Yokomama   Mike Osintsev (M1) + 3:56.884 58 1 1:30.436 205.91km/h 16.601s
58. 05. +9 +9 Badyear   Nick Tsagarakis (M5) + 3:56.924 58 2 1:29.971 205.91km/h 17.203s
59. 08. -1 -1 Contimental   Arnoldas Molis (M4) + 3:56.964 58 2 1:29.504 205.91km/h 20.520s
60. 02. Без промене ±0 Yokomama   Klas Britse (P20) + 3:57.165 58 1 1:29.844 205.90km/h 19.024s
61. 01. +1 +1 Contimental   Alexander Kateliev (P23) + 3:57.240 58 1 1:30.402 205.90km/h 19.002s
62. 06. +5 +5 Contimental   Gábor Tóth (M5) + 3:57.406 58 2 1:28.002 205.89km/h 20.025s
63. 01. +1 +1 Yokomama   Adam Wójcik (P17) + 3:57.669 58 2 1:30.219 205.88km/h 20.312s
64. 07. +2 +2 Yokomama   Mark McTaggart (M2) + 3:59.073 57 1 1:30.564 205.83km/h 21.235s
65. 01. +10 +10 Yokomama   Diego Fonseca (P9) + 3:59.176 58 1 1:29.895 205.83km/h 23.950s
66. 07. +18 +18 Yokomama   Fernando Sosa (M5) + 4:01.797 58 1 1:29.579 205.73km/h 17.133s
67. 07. +11 +11 Yokomama   Andrea Squizzato (M3) + 4:02.292 58 1 1:30.795 205.71km/h 20.168s
68. 03. +19 +19 Dunnolop   Bora Janić (M1) + 4:03.103 58 1 1:30.568 205.68km/h 20.211s
69. 08. -3 -3 Dunnolop   Luis Santos (M5) + 4:03.150 58 2 1:29.506 205.67km/h 19.033s
70. 04. +8 +8 Contimental   Lovász Tibor (M1) + 4:03.390 58 2 1:29.389 205.67km/h 18.879s
71. 08. Без промене ±0 Badyear   Felix Horch (M3) + 4:04.330 58 2 1:29.703 205.63km/h 17.973s
72. 09. -5 -5 Contimental   Stefano Prato (M5) + 4:04.680 58 2 1:29.196 205.62km/h 18.546s
73. 10. +12 +12 Contimental   Georgi Terziev (M5) + 4:04.803 58 2 1:28.936 205.61km/h 17.767s
74. 09. +13 +13 Contimental   Michał Poznański (M3) + 4:05.483 58 1 1:30.198 205.59km/h 20.155s
75. 10. -4 -4 Badyear   Marek Popławski (M3) + 4:06.521 58 2 1:30.162 205.55km/h 17.715s
76. 05. +11 +11 Yokomama   David Rolleston (M1) + 4:08.416 58 1 1:30.739 205.47km/h 19.090s
77. 06. +19 +19 Contimental   Mindaugas Bauža (M1) + 4:08.586 58 1 1:30.010 205.47km/h 20.597s
78. 07. -6 -6 Yokomama   Andreas Ramann (M1) + 4:09.304 58 1 1:31.166 205.44km/h 22.324s
79. 01. +5 +5 Contimental   Daniel Douglas (P21) + 4:09.969 58 1 1:30.399 205.41km/h 18.938s
80. 11. +5 +5 Dunnolop   Jenne Breugelmans (M3) + 4:10.943 58 1 1:30.841 205.38km/h 18.882s
81. 02. Без промене ±0 Yokomama   Ilya Shiv (P9) + 4:11.053 58 1 1:30.145 205.37km/h 17.711s
82. 12. -2 -2 Yokomama   Adrian Skrobiński (M3) + 4:11.461 58 2 1:29.934 205.36km/h 18.173s
83. 13. -8 -8 Yokomama   Eduardo Sanchez Carenzo (M3) + 4:11.957 58 2 1:30.425 205.34km/h 17.850s
84. 11. -4 -4 Badyear   Karl-Martin Müür (M5) + 4:12.712 58 2 1:29.428 205.31km/h 17.509s
85. 28. +5 +5 Badyear   Alan Horsley (E) + 4:13.162 56 1 1:29.492 205.29km/h 22.462s
86. 12. -2 -2 Yokomama   Fabio Pereira (M5) + 4:13.342 58 2 1:30.415 205.29km/h 18.787s
87. 13. +3 +3 Badyear   Simone Pasqualoni (M5) + 4:13.397 58 2 1:29.962 205.28km/h 20.386s
88. 14. +6 +6 Contimental   Attila Gollovitzer (M5) + 4:13.607 58 2 1:28.943 205.28km/h 17.597s
89. 01. Без промене ±0 Yokomama   Erik Chrin (P11) + 4:13.972 58 2 1:29.642 205.26km/h 23.444s
90. 29. +7 +7 Badyear   Wouter Teuwen (E) + 4:14.711 56 1 1:30.535 205.23km/h 18.655s
91. 08. +7 +7 Yokomama   Jean-Philippe Teilliet (M2) + 4:14.954 57 1 1:30.859 205.22km/h 17.779s
92. 08. +9 +9 Dunnolop   Tihamér Pál (M1) + 4:15.936 58 1 1:29.671 205.19km/h 21.649s
93. 01. +3 +3 Yokomama   Darko Brčić (P8) + 4:16.286 58 2 1:29.742 205.17km/h 20.352s
94. 09. -7 -7 Hancock   Sergei Gordov (M1) + 4:16.327 58 2 1:29.095 205.17km/h 19.991s
95. 03. -2 -2 Yokomama   Michał Faraś (P9) + 4:16.457 58 2 1:30.276 205.17km/h 19.484s
96. 30. +2 +2 Contimental   Paul Dove (E) + 4:16.989 56 2 1:29.748 205.15km/h 17.813s
97. 02. +8 +8 Contimental   Tomasz Kaminski (P22) + 4:17.949 58 1 1:29.920 205.11km/h 23.109s
98. 02. -1 -1 Yokomama   Martynas Bražėnas (P21) + 4:18.286 58 1 1:30.054 205.10km/h 18.041s
99. 15. -7 -7 Badyear   Kostas Laskaridis (M5) + 4:19.104 58 2 1:30.310 205.07km/h 17.322s
100. 01. +8 +8 Dunnolop   Joaquim Ribeiro (P7) + 4:19.413 58 1 1:30.698 205.06km/h 25.147s
101. 03. +2 +2 Contimental   Riley Dunlop (P22) + 4:19.442 58 2 1:29.706 205.05km/h 21.190s
102. 16. +18 +18 Yokomama   Jorge Bento (M5) + 4:20.499 58 1 1:30.858 205.01km/h 20.986s
103. 01. Без промене ±0 Yokomama   Richard Waugh (P14) + 4:20.998 58 1 1:30.084 204.99km/h 21.164s
104. 09. +3 +3 Yokomama   Stefan Stillhart (M4) + 4:21.349 58 1 1:30.180 204.98km/h 20.830s
105. 01. +1 +1 Yokomama   Jussi Mäenpää (P6) + 4:21.447 58 1 1:31.472 204.98km/h 22.057s
106. 10. +9 +9 Dunnolop   Damir Sen (M1) + 4:21.678 58 1 1:31.049 204.97km/h 17.395s
107. 11. +9 +9 Contimental   Lazaros Spiliopoulos (M1) + 4:21.985 58 2 1:29.033 204.96km/h 17.176s
108. 02. +2 +2 Yokomama   Gustavo Bellotto (P6) + 4:22.110 58 1 1:30.355 204.95km/h 18.230s
109. 10. +6 +6 Yokomama   Lorenzo Di Buono (M4) + 4:22.549 58 1 1:30.381 204.94km/h 21.809s
110. 01. +6 +6 Yokomama   Keith Clark (P10) + 4:22.649 58 1 1:30.347 204.93km/h 22.410s
111. 14. +7 +7 Yokomama   Alberto Perez (M3) + 4:22.840 57 1 1:31.005 204.92km/h 18.736s
112. 11. +15 +15 Contimental   Giordano Vieira (M4) + 4:22.911 58 1 1:30.531 204.92km/h 18.889s
113. 01. +1 +1 Yokomama   Alex Alonso (P3) + 4:24.148 58 2 1:31.017 204.88km/h 17.107s
114. 12. -4 -4 Badyear   Vitaliy Repetsky (M4) + 4:25.075 57 2 1:29.974 204.84km/h 16.988s
115. 01. +2 +2 Badyear   Valentino Receputi (P16) + 4:25.568 58 2 1:29.946 204.82km/h 17.757s
116. 09. +8 +8 Yokomama   James Brown (M2) + 4:26.164 57 1 1:31.467 204.80km/h 16.858s
117. 17. -8 -8 Yokomama   Yug Desai1 (M5) + 4:26.169 58 1 1:29.907 204.80km/h 22.176s
118. 10. +15 +15 Yokomama   Pablo Navarrete (M2) + 4:26.278 57 1 1:30.352 204.79km/h 21.102s
119. 15. +5 +5 Yokomama   Simone Rossi (M3) + 4:26.724 57 1 1:30.897 204.78km/h 19.514s
120. 16. -1 -1 Yokomama   Markus Zrim (M3) + 4:26.816 57 2 1:30.606 204.77km/h 16.977s
121. 03. -1 -1 Yokomama   Gonzalo Garbin (P21) + 4:27.034 58 1 1:30.565 204.77km/h 19.681s
122. 04. +12 +12 Contimental   Victor Tzone (P21) + 4:27.417 58 1 1:30.362 204.75km/h 23.337s
123. 31. -5 -5 Contimental   Fabien Massard (E) + 4:27.699 56 1 1:30.888 204.74km/h 16.130s
124. 11. +12 +12 Dunnolop   Christer Andersson (M2) + 4:27.982 57 1 1:30.864 204.73km/h 15.186s
125. 12. +7 +7 Yokomama   Roger Bergman (M2) + 4:28.119 57 1 1:31.039 204.72km/h 15.499s
126. 13. -2 -2 Badyear   Gino Falco (M4) + 4:28.197 57 2 1:29.902 204.72km/h 20.489s
127. 14. +15 +15 Dunnolop   Zsolt Sudár (M4) + 4:28.315 57 1 1:30.703 204.72km/h 21.973s
128. 01. +1 +1 Yokomama   Márton Martin Safranyik (P13) + 4:29.059 58 1 1:31.160 204.69km/h 20.143s
129. 13. -7 -7 Yokomama   Hans Mörtsjö (M2) + 4:29.724 57 2 1:29.129 204.66km/h 19.063s
130. 02. +2 +2 Badyear   Federico Mecacci (P23) + 4:29.892 58 3 1:29.556 204.66km/h 17.219s
131. 18. +13 +13 Dunnolop   Peter Willmore (M5) + 4:30.409 58 1 1:31.004 204.64km/h 16.601s
132. 15. -10 -10 Badyear   Asdrúbal Corral (M4) + 4:30.528 57 2 1:30.218 204.63km/h 18.200s
133. 16. -3 -3 Contimental   Adam Dzido (M4) + 4:30.634 57 2 1:29.873 204.63km/h 18.940s
134. 01. +10 +10 Contimental   Dávid Guti (P4) + 4:30.796 58 1 1:30.875 204.62km/h 21.395s
135. 17. +22 +22 Contimental   Tibor Szuromi (M4) + 4:30.986 57 1 1:29.340 204.62km/h 19.877s
136. 02. +1 +1 Yokomama   Mike Joshua (P14) + 4:31.686 58 2 1:31.010 204.59km/h 19.196s
137. 03. +13 +13 Dunnolop   Stefan-Lucas Luscalov (P14) + 4:31.956 58 2 1:29.907 204.58km/h 21.123s
138. 12. -6 -6 Dunnolop   Paweł Grabowski (M1) + 4:32.773 58 2 1:30.273 204.55km/h 20.041s
139. 02. Без промене ±0 Yokomama   Mika Pekkarinen (P4) + 4:32.937 58 1 1:31.448 204.54km/h 22.798s
140. 02. -1 -1 Yokomama   Helmer De Vries (P13) + 4:33.174 58 2 1:30.253 204.53km/h 16.461s
141. 32. -20 -20 Hancock   Božidar Topčić (E) + 4:34.300 55 1 1:31.245 204.49km/h 20.515s
142. 17. -8 -8 Badyear   Miel Soeterbroek (M3) + 4:34.637 57 2 1:31.125 204.48km/h 14.916s
143. 02. -1 -1 Dunnolop   Gary Mullins (P19) + 4:35.286 58 2 1:31.093 204.45km/h 20.653s
144. 14. +4 +4 Yokomama   Harsh Sheth (M2) + 4:35.632 57 1 1:31.179 204.44km/h 22.847s
145. 01. +2 +2 Yokomama   Fernando López (P18) + 4:35.639 58 1 1:31.379 204.44km/h 18.460s
146. 13. +21 +21 Contimental   Tomek Kiełpiński (M1) + 4:36.041 58 1 1:31.128 204.43km/h 23.106s
147. 33. -13 -13 Badyear   Jasper Coosemans (E) + 4:36.141 55 2 1:30.639 204.42km/h 14.661s
148. 34. +1 +1 Badyear   Sam Norris (E) + 4:37.057 55 1 1:30.104 204.39km/h 19.597s
149. 03. +1 +1 Contimental   Amato Batoni (P13) + 4:37.100 58 2 1:30.460 204.39km/h 16.257s
150. 02. +6 +6 Yokomama   Aditya Wirasanjaya (P24) + 4:37.515 58 1 1:31.655 204.37km/h 16.773s
151. 15. -7 -7 Badyear   Daniel Comalada (M2) + 4:37.518 57 2 1:30.959 204.37km/h 16.094s
152. 03. -2 -2 Yokomama   Juan Diego Milán (P4) + 4:37.529 58 2 1:30.762 204.37km/h 17.813s
153. 04. -2 -2 Yokomama   Nestor Vicente (P14) + 4:37.786 58 1 1:30.586 204.36km/h 20.104s
154. 19. +11 +11 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov (M5) + 4:38.396 58 1 1:31.350 204.34km/h 16.665s
155. 16. +6 +6 Badyear   Mihail Golovanov (M2) + 4:38.561 57 2 1:29.833 204.33km/h 16.329s
156. 17. +7 +7 Dunnolop   Troy Sheahen (M2) + 4:38.730 57 1 1:30.483 204.32km/h 15.022s
157. 20. +13 +13 Yokomama   Luca Molendi (M5) + 4:38.759 58 1 1:31.174 204.32km/h 18.835s
158. 01. Без промене ±0 Yokomama   Barry Gregorick (P2) + 4:38.808 58 2 1:30.114 204.32km/h 21.626s
159. 18. -2 -2 Yokomama   Daniele Magnani (M2) + 4:38.834 57 2 1:30.666 204.32km/h 15.652s
160. 03. +4 +4 Yokomama   Róbert Villásek (P24) + 4:39.043 58 1 1:30.582 204.31km/h 23.858s
161. 18. +12 +12 Yokomama   Antonio Cerqueira (M4) + 4:39.790 57 1 1:30.692 204.28km/h 17.612s
162. 19. +5 +5 Yokomama   Pieterjan Staessen (M4) + 4:40.020 57 1 1:30.579 204.28km/h 18.416s
163. 14. -10 -10 Badyear   Melando Tasoso (M1) + 4:40.235 58 2 1:30.796 204.27km/h 16.443s
164. 15. Без промене ±0 Yokomama   Pedro Da Silva (M1) + 4:40.317 58 2 1:30.163 204.26km/h 16.685s
165. 04. +2 +2 Yokomama   Mert Büyükakar (P4) + 4:40.401 58 1 1:30.502 204.26km/h 25.151s
166. 19. -6 -6 Badyear   Michael Monaco (M2) + 4:40.780 57 2 1:30.489 204.25km/h 18.120s
167. 16. -7 -7 Dunnolop   Konrad Lasak (M1) + 4:40.858 58 2 1:30.089 204.24km/h 15.755s
168. 04. +7 +7 Yokomama   Paulo Pinto1 (P22) + 4:40.887 58 1 1:31.504 204.24km/h 19.621s
169. 20. +1 +1 Yokomama   Dominik Krowiak (M4) + 4:40.972 57 1 1:31.175 204.24km/h 19.111s
170. 21. -8 -8 Contimental   Michele Brambilla (M5) + 4:41.081 57 3 1:29.690 204.24km/h 16.172s
171. 04. +8 +8 Contimental   Milan Barnet (P13) + 4:41.218 58 1 1:31.234 204.23km/h 23.362s
172. 05. +2 +2 Yokomama   Tinie Lourens (P22) + 4:41.443 58 1 1:31.632 204.22km/h 19.762s
173. 21. +11 +11 Dunnolop   Michail Ivanov (M4) + 4:41.882 57 1 1:30.892 204.21km/h 22.190s
174. 22. -2 -2 Contimental   Elias Aranda (M4) + 4:42.317 57 2 1:30.704 204.19km/h 21.176s
175. 02. +2 +2 Yokomama   Bastiana Torres (P10) + 4:42.742 58 2 1:30.322 204.17km/h 19.588s
176. 03. -1 -1 Yokomama   Andrew Green (P10) + 4:42.940 58 2 1:30.700 204.17km/h 18.334s
177. 04. +2 +2 Contimental   Laszlo Birkas (P10) + 4:43.086 58 2 1:30.628 204.16km/h 21.990s
178. 20. +10 +10 Badyear   Farcy Génel (M2) + 4:43.653 57 1 1:29.411 204.14km/h 20.928s
179. 22. -1 -1 Yokomama   Julio Asencio (M5) + 4:43.951 57 2 1:30.310 204.13km/h 17.878s
180. 05. -4 -4 Yokomama   Arvo Ambel (P10) + 4:44.837 58 2 1:30.137 204.09km/h 18.349s
181. 23. -4 -4 Yokomama   Sinan Bahadir (M4) + 4:45.059 57 2 1:30.585 204.09km/h 18.586s
182. 18. +8 +8 Dunnolop   Roman Maksimenkov (M3) + 4:45.137 57 1 1:30.108 204.08km/h 17.071s
183. 21. Без промене ±0 Yokomama   Raimonds Urtāns (M2) + 4:45.971 57 1 1:30.389 204.05km/h 16.396s
184. 01. Без промене ±0 Dunnolop   Kévin Vallée (P12) + 4:45.992 58 2 1:31.197 204.05km/h 23.116s
185. 23. -11 -11 Badyear   Kristoffer Johnsson (M5) + 4:46.533 57 2 1:30.069 204.03km/h 16.394s
186. 22. -12 -12 Yokomama   Mike Baston (M2) + 4:46.675 57 3 1:29.413 204.03km/h 16.931s
187. 24. -7 -7 Badyear   James Berriman (M5) + 4:46.826 57 2 1:30.047 204.02km/h 19.193s
188. 24. -7 -7 Yokomama   James Hitchen (M4) + 4:46.849 57 2 1:30.536 204.02km/h 18.178s
189. 25. -23 -23 Badyear   Adam Szabo (M5) + 4:47.403 57 3 1:28.529 204.00km/h 24.586s
190. 03. +3 +3 Yokomama   Marcin Czarkowski (P20) + 4:47.810 57 2 1:30.697 203.98km/h 21.794s
191. 02. +1 +1 Yokomama   Paul Lefere (P17) + 4:48.037 58 2 1:30.434 203.97km/h 19.778s
192. 26. +2 +2 Yokomama   Kaiko Kell (M5) + 4:48.048 57 2 1:30.256 203.97km/h 18.972s
193. 04. +2 +2 Badyear   Roland Balog (P24) + 4:48.116 58 2 1:30.370 203.97km/h 19.084s
194. 02. +8 +8 Yokomama   Níkos Mpalkámos (P8) + 4:48.426 58 1 1:30.826 203.96km/h 22.068s
195. 04. Без промене ±0 Yokomama   Brendon Avery (P20) + 4:48.839 57 1 1:31.054 203.94km/h 19.566s
196. 19. +8 +8 Dunnolop   Flavio Mendiković (M3) + 4:49.390 57 1 1:31.112 203.92km/h 20.836s
197. 02. +6 +6 Yokomama   Patryk Godowski (P16) + 4:49.563 58 1 1:31.497 203.92km/h 22.945s
198. 05. -1 -1 Yokomama   Eduardo Casagrande (P4) + 4:50.847 58 1 1:31.532 203.87km/h 25.480s
199. 02. +2 +2 Yokomama   Raúl Dominguez (P15) + 4:50.908 58 2 1:30.397 203.87km/h 17.186s
200. 04. +4 +4 Yokomama   Walid Obeid (P9) + 4:51.089 58 1 1:30.382 203.86km/h 21.589s
201. 03. -2 -2 Badyear   Nikos Tzivas (P23) + 4:51.144 58 2 1:30.825 203.86km/h 19.367s
202. 05. +8 +8 Contimental   Erasmo Cardona (P13) + 4:51.346 58 1 1:30.332 203.85km/h 24.604s
203. 23. +3 +3 Yokomama   Maxim Kotov2 (M2) + 4:52.055 57 1 1:30.609 203.82km/h 20.309s
204. 06. +8 +8 Yokomama   Renato Svaiter (P13) + 4:52.249 58 1 1:31.571 203.82km/h 22.275s
205. 01. +1 +1 Yokomama   Juan Gonzalez (P5) + 4:53.344 58 2 1:31.213 203.77km/h 18.625s
206. 02. +8 +8 Dunnolop   Mélanie Delhaye (P3) + 4:53.601 58 1 1:31.524 203.77km/h 22.658s
207. 02. +5 +5 Yokomama   Ronaldo Serafim (P12) + 4:53.641 58 1 1:32.066 203.76km/h 17.706s
208. 24. +4 +4 Yokomama   Ricardo Vidal (M2) + 4:53.769 57 1 1:31.218 203.76km/h 19.016s
209. 03. +11 +11 Yokomama   Billy Van Der Merwe (P12) + 4:53.995 58 1 1:30.451 203.75km/h 18.166s
210. 27. +5 +5 Yokomama   Alexei Malkin (M5) + 4:54.280 57 1 1:31.135 203.74km/h 20.702s
211. 04. +14 +14 Yokomama   Vladimir Islentiev2 (P12) + 4:54.467 58 1 1:30.743 203.73km/h 19.958s
212. 25. +7 +7 Contimental   László Székelyhidi (M2) + 4:54.772 57 1 1:31.386 203.72km/h 18.654s
213. 05. +4 +4 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 4:55.059 57 1 1:31.564 203.71km/h 20.017s
214. 26. +5 +5 Dunnolop   Raluca Tiuca (M2) + 4:55.174 57 1 1:31.187 203.71km/h 18.904s
215. 05. +8 +8 Dunnolop   Mario Cavalari (P12) + 4:55.596 58 1 1:30.648 203.69km/h 20.406s
216. 06. +5 +5 Yokomama   Lazar Petkovic (P20) + 4:55.658 57 2 1:30.692 203.69km/h 20.880s
217. 03. Без промене ±0 Yokomama   Cecil Deckard (P8) + 4:56.194 58 2 1:30.374 203.67km/h 20.407s
218. 02. +16 +16 Contimental   Sebastian Jóźwiak (P18) + 4:56.243 58 1 1:31.273 203.67km/h 20.859s
219. 01. +7 +7 Dunnolop   Marcelo Quiroga (P25) + 4:56.484 58 2 1:30.779 203.66km/h 20.565s
220. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Ivan Čić (A21) + 4:56.664 58 2 1:30.025 203.65km/h 26.301s
221. 02. +6 +6 Yokomama   Cristian Becker (P7) + 4:56.688 58 2 1:30.790 203.65km/h 17.880s
222. 03. -2 -2 Badyear   Martin Major (P18) + 4:56.815 58 2 1:30.676 203.64km/h 19.283s
223. 17. +10 +10 Badyear   Sylvain Guillon (M1) + 4:57.156 58 1 1:31.836 203.63km/h 16.013s
224. 18. +10 +10 Yokomama   Mauricio Angelucci (M1) + 4:57.305 58 1 1:31.486 203.63km/h 25.044s
225. 27. +2 +2 Badyear   Emil Kwiatkowski (M2) + 4:57.538 57 1 1:30.127 203.62km/h 21.089s
226. 19. +13 +13 Yokomama   Piotr Wrona (M1) + 4:57.634 58 1 1:31.088 203.61km/h 19.582s
227. 05. +12 +12 Contimental   Roman Lizogub (P14) + 4:58.374 58 1 1:30.602 203.59km/h 17.978s
228. 03. +1 +1 Yokomama   Nikolay Stanev (P17) + 4:58.384 58 2 1:31.532 203.59km/h 20.044s
229. 28. -2 -2 Yokomama   Pedro Jose Moreno (M5) + 4:58.408 57 2 1:30.249 203.58km/h 19.272s
230. 03. +12 +12 Yokomama   Rafael Bermejo (P3) + 4:58.459 58 2 1:30.725 203.58km/h 18.366s
231. 03. +9 +9 Yokomama   Ayrton Pasquini (P7) + 4:58.956 58 1 1:31.051 203.56km/h 18.406s
232. 20. +1 +1 Contimental   Goran Slunjski (M1) + 4:58.981 58 2 1:29.845 203.56km/h 19.832s
233. 21. -8 -8 Badyear   Stefan Leinsinger (M1) + 4:59.442 58 2 1:30.276 203.55km/h 15.722s
234. 07. +17 +17 Yokomama   Michael Keeney (P20) + 4:59.963 57 1 1:31.527 203.53km/h 16.675s
235. 03. +2 +2 Badyear   Roberto Mariella (P6) + 5:00.227 58 2 1:30.570 203.52km/h 19.233s
236. 02. +2 +2 Yokomama   Stephane Verly (P2) + 5:00.267 58 1 1:31.861 203.52km/h 21.104s
237. 20. -6 -6 Yokomama   Sebastian Cucciardi (M3) + 5:00.295 57 2 1:30.724 203.51km/h 20.592s
238. 06. +6 +6 Yokomama   Armenio Santos (P4) + 5:00.559 58 1 1:31.806 203.50km/h 17.461s
239. 03. -1 -1 Yokomama   Davide Fella (P2) + 5:00.769 58 2 1:31.764 203.50km/h 17.916s
240. 03. -1 -1 Yokomama   Paweł Nowak (P15) + 5:01.502 58 2 1:30.608 203.47km/h 22.745s
241. 29. -11 -11 Badyear   Michal Presinsky (M5) + 5:01.658 57 2 1:30.987 203.46km/h 17.418s
242. 04. +2 +2 Yokomama   Brice Meyer (P23) + 5:01.782 58 1 1:31.787 203.46km/h 21.455s
243. 25. +6 +6 Contimental   Michel Lemaire (M4) + 5:02.235 57 2 1:29.814 203.44km/h 20.365s
244. 06. -3 -3 Yokomama   Cristina Demeo (P10) + 5:02.479 58 2 1:31.302 203.43km/h 20.622s
245. 01. +9 +9 Dunnolop   Nikolai Nikolov (P1) + 5:02.601 58 1 1:32.067 203.43km/h 22.110s
246. 04. -3 -3 Michelini   Vencislav Stefanov (P8) + 5:02.812 58 2 1:30.509 203.42km/h 23.251s
247. 04. +3 +3 Badyear   Marcus Sandberg (P3) + 5:03.014 58 2 1:30.056 203.41km/h 16.705s
248. 06. Без промене ±0 Yokomama   Nikolay Borzenkov (P12) + 5:03.169 58 1 1:30.885 203.41km/h 19.242s
249. 04. +24 +24 Contimental   Monzon Rojo (P17) + 5:03.327 58 1 1:30.990 203.40km/h 21.647s
250. 21. -14 -14 Yokomama   Tomasz Siwiec (M3) + 5:03.412 57 3 1:30.653 203.40km/h 16.480s
251. 22. +11 +11 Yokomama   Maxim Egorov (M3) + 5:03.618 57 1 1:30.889 203.39km/h 22.945s
252. 03. +1 +1 Badyear   Danilo Alberghetti (P16) + 5:03.626 58 2 1:30.340 203.39km/h 18.582s
253. 22. -19 -19 Dunnolop   Jimmy De Roy (M1) + 5:03.632 58 2 1:31.187 203.39km/h 20.303s
254. 04. +5 +5 Yokomama   Aleksey Odegov (P18) + 5:03.823 58 1 1:30.860 203.38km/h 19.593s
255. 02. -1 -1 Badyear   Craig McLean (P5) + 5:03.957 58 2 1:30.335 203.38km/h 21.199s
256. 04. -1 -1 Yokomama   Marius Slavinskas (P7) + 5:04.191 58 2 1:30.735 203.37km/h 20.063s
257. 05. +6 +6 Yokomama   Maurício Jackson (P8) + 5:04.233 58 1 1:31.603 203.37km/h 20.120s
258. 06. +21 +21 Contimental   Mindaugas Kuodys (P8) + 5:04.512 58 1 1:31.197 203.36km/h 19.335s
259. 05. +8 +8 Yokomama   Andy Dowson (P23) + 5:04.783 58 1 1:31.521 203.35km/h 17.978s
260. 35. -6 -6 Pipirelli   Alex Ilushenko (E) + 5:04.898 55 1 1:31.585 203.34km/h 23.217s
261. 06. +5 +5 Yokomama   Antonio Bonaventura (P14) + 5:05.308 58 1 1:30.756 203.33km/h 19.894s
262. 23. +10 +10 Yokomama   Sam Wainwright (M1) + 5:05.403 58 1 1:31.533 203.32km/h 19.470s
263. 05. Без промене ±0 Yokomama   Adrian Statchi (P9) + 5:05.817 58 1 1:31.909 203.31km/h 17.883s
264. 04. -3 -3 Yokomama   Marco Rafuzzi (P6) + 5:05.828 58 2 1:31.472 203.31km/h 19.830s
265. 06. +3 +3 Yokomama   Sergio Porta (P9) + 5:05.860 58 1 1:31.640 203.31km/h 24.219s
266. 24. -13 -13 Dunnolop   Rimantas Sagatas2 (M1) + 5:05.875 58 2 1:31.122 203.31km/h 15.094s
267. 30. -1 -1 Yokomama   Joelson Gonçalves (M5) + 5:06.136 57 2 1:30.386 203.30km/h 17.393s
268. 02. Без промене ±0 Yokomama   Antonio Fragoso (P11) + 5:06.144 58 2 1:31.326 203.30km/h 22.785s
269. 07. +13 +13 Contimental   Rafal Kowalski (P9) + 5:06.257 58 1 1:30.067 203.29km/h 17.920s
270. 02. +24 +24 Contimental   Victor Ramirez (P1) + 5:06.405 58 1 1:29.722 203.29km/h 26.148s
271. 02. +23 +23 Contimental   Marius Valentin Brutaru (P25) + 5:06.704 58 1 1:31.429 203.27km/h 24.481s
272. 03. +9 +9 Yokomama   Rauno Tammel (P19) + 5:06.886 58 1 1:30.645 203.27km/h 21.173s
273. 07. +3 +3 Yokomama   Tomi Kaartinen (P4) + 5:07.370 58 1 1:31.866 203.25km/h 19.943s
274. 04. +4 +4 Yokomama   Alejo Depipol (P19) + 5:07.389 58 2 1:30.715 203.25km/h 18.414s
275. 07. +2 +2 Yokomama   Alfredo José (P13) + 5:07.550 58 1 1:30.916 203.24km/h 22.858s
276. 03. +8 +8 Yokomama   Richard Molyneaux (P5) + 5:07.646 58 1 1:30.888 203.24km/h 19.467s
277. 25. -2 -2 Badyear   Greg Tierney (M1) + 5:07.698 58 2 1:30.673 203.24km/h 21.269s
278. 07. +1 +1 Yokomama   Frédéric Pierret (P12) + 5:07.788 58 1 1:31.052 203.23km/h 20.433s
279. 05. +1 +1 Yokomama   Giovanni Barzaghi (P19) + 5:07.979 58 2 1:31.026 203.23km/h 16.160s
280. 07. +13 +13 Contimental   Yannick Andre (P10) + 5:08.056 58 1 1:31.015 203.22km/h 24.063s
281. 05. +13 +13 Yokomama   Matias Otamendi (P7) + 5:08.252 58 1 1:31.904 203.22km/h 20.352s
282. 04. +3 +3 Yokomama   Jonathan Beagles (P16) + 5:08.457 58 2 1:31.449 203.21km/h 18.194s
283. 05. +1 +1 Yokomama   William Cairns (P16) + 5:08.626 58 2 1:31.333 203.20km/h 20.880s
284. 05. -2 -2 Yokomama   Ivan Salfa (P3) + 5:08.809 58 2 1:31.550 203.20km/h 20.653s
285. 08. -3 -3 Dunnolop   Steve Rosa (P10) + 5:08.987 58 1 1:31.428 203.19km/h 23.255s
286. 06. +2 +2 Dunnolop   Leonardo Solazzi (P3) + 5:08.989 58 2 1:30.720 203.19km/h 20.706s
287. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Edward Coulman (A67) + 5:09.073 58 2 1:30.637 203.19km/h 20.990s
288. 28. -1 -1 Yokomama   Sergey Ved (M2) + 5:09.475 56 1 1:31.051 203.17km/h 19.005s
289. 06. +3 +3 Yokomama   Carlos Louzeiro (P16) + 5:09.480 58 2 1:30.865 203.17km/h 19.066s
290. 05. -2 -2 Yokomama   Mikael Lejonhjärta (P24) + 5:09.687 58 2 1:31.110 203.16km/h 23.015s
291. 07. -1 -1 Yokomama   Tomáš Vesely (P8) + 5:09.732 58 2 1:31.353 203.16km/h 20.570s
292. 08. -1 -1 Badyear   Jarosław Nowacki (P8) + 5:09.793 58 2 1:31.185 203.16km/h 26.179s
293. 05. +3 +3 Yokomama   Marco Longo (P17) + 5:09.948 58 1 1:30.602 203.15km/h 20.911s
294. 06. +11 +11 Dunnolop   Jose Luis Macho Pita (P24) + 5:10.005 58 1 1:30.843 203.15km/h 22.749s
295. 06. +2 +2 Yokomama   Dalibor Harásek (P23) + 5:10.244 58 1 1:31.019 203.14km/h 24.758s
296. 26. -3 -3 Badyear   Stephen Brooks (M4) + 5:10.399 57 2 1:30.418 203.14km/h 17.810s
297. 07. Без промене ±0 Badyear   Domantas Rasalskis (P14) + 5:10.770 58 2 1:30.148 203.12km/h 20.076s
298. 06. +9 +9 Dunnolop   Alex Kantsev (P17) + 5:10.867 58 1 1:31.897 203.12km/h 18.753s
299. 03. +7 +7 Contimental   Boryana Borislavova (P25) + 5:10.966 58 2 1:30.145 203.12km/h 25.196s
300. 04. +5 +5 Yokomama   Vito Ruggio (P25) + 5:11.029 58 1 1:31.980 203.11km/h 19.299s
301. 07. -1 -1 Contimental   Lucian Ciobanu (P17) + 5:11.192 58 2 1:31.486 203.11km/h 21.968s
302. 05. +19 +19 Contimental   Angel Salas (P25) + 5:11.229 58 1 1:30.307 203.11km/h 21.788s
303. 06. +1 +1 Dunnolop   Andre Cherkasoff (P19) + 5:11.298 58 1 1:30.681 203.10km/h 20.500s
304. 31. -8 -8 Yokomama   Eoin Farrelly (M5) + 5:11.525 57 2 1:30.823 203.10km/h 20.507s
305. 08. +12 +12 Yokomama   Martin Freeth (P17) + 5:11.616 58 1 1:31.014 203.09km/h 27.795s
306. 07. -2 -2 Yokomama   Thomas Müntzer (P23) + 5:11.843 58 1 1:30.719 203.08km/h 20.088s
307. 26. +3 +3 Yokomama   Andrew King (M1) + 5:12.283 58 1 1:31.961 203.07km/h 18.690s
308. 06. -4 -4 Dunnolop   Aarron Castellanos (P22) + 5:12.433 58 2 1:30.030 203.06km/h 18.567s
309. 05. +3 +3 Yokomama   Omar Nasimi (P6) + 5:13.067 58 1 1:30.965 203.04km/h 22.549s
310. 08. -5 -5 Badyear   Richard Narramore (P20) + 5:13.145 57 3 1:29.595 203.03km/h 21.201s
311. 04. +20 +20 Contimental   Ajinkya Gokhale (P2) + 5:13.448 58 1 1:31.875 203.02km/h 18.564s
312. 07. -1 -1 Yokomama   Plamen Iliev (P3) + 5:13.640 58 2 1:30.235 203.02km/h 19.584s
313. 04. +15 +15 Dunnolop   Horia Garbacea (P15) + 5:13.831 58 1 1:31.067 203.01km/h 21.364s
314. 27. +11 +11 Yokomama   Florencia Caro (M4) + 5:13.919 57 1 1:31.535 203.01km/h 22.533s
315. 07. -2 -2 Yokomama   Olver Hernández (P19) + 5:14.049 58 1 1:31.454 203.00km/h 20.329s
316. 05. +11 +11 Yokomama   Dario De Palma (P2) + 5:14.053 58 1 1:30.627 203.00km/h 22.884s
317. 05. +2 +2 Yokomama   Joseph Moses (P15) + 5:14.154 58 2 1:30.964 203.00km/h 20.122s
318. 08. -4 -4 Yokomama   Daniel Bertoya (P12) + 5:14.193 58 2 1:31.085 203.00km/h 18.072s
319. 27. -1 -1 Yokomama   David Michler (M1) + 5:14.205 58 2 1:29.482 203.00km/h 17.353s
320. 09. Без промене ±0 Yokomama   Andrzej Dąbrowski (P17) + 5:14.321 58 1 1:31.842 202.99km/h 20.587s
321. 06. -1 -1 Contimental   Thomas Geißler (P15) + 5:14.348 58 2 1:30.901 202.99km/h 19.224s
322. 28. -20 -20 Badyear   Marcos Barizon (M1) + 5:14.575 58 4 1:29.611 202.98km/h 16.727s
323. 07. +3 +3 Yokomama   Fabio Lopez (P24) + 5:14.592 58 2 1:30.282 202.98km/h 16.564s
324. 08. -5 -5 Yokomama   Mariano Seeber (P23) + 5:14.644 58 2 1:31.048 202.98km/h 23.575s
325. 05. +6 +6 Yokomama   Rowie Halcon (P21) + 5:14.752 58 1 1:30.531 202.98km/h 20.686s
326. 06. +8 +8 Yokomama   Vlad Nedobuga (P21) + 5:14.770 58 1 1:30.606 202.97km/h 18.694s
327. 10. -5 -5 Badyear   Nuno Santos (P17) + 5:15.034 58 2 1:31.326 202.96km/h 18.227s
328. 09. +1 +1 Yokomama   Ethan Littlejohns (P10) + 5:15.123 58 1 1:31.908 202.96km/h 16.786s
329. 08. -1 -1 Yokomama   Charles Kurz (P9) + 5:15.225 58 1 1:32.127 202.96km/h 19.525s
330. 06. +4 +4 Yokomama   Łukasz Magoński (P2) + 5:15.557 58 1 1:31.083 202.95km/h 24.107s
331. 11. -1 -1 Yokomama   Markus Prommer (P17) + 5:15.564 58 2 1:31.317 202.94km/h 17.787s
332. 09. +19 +19 Contimental   Jared Bullen (P12) + 5:15.726 58 1 1:30.573 202.94km/h 20.673s
333. 08. +7 +7 Yokomama   Eugeniu Serbaniuc (P19) + 5:15.774 58 1 1:31.704 202.94km/h 21.819s
334. 08. -3 -3 Yokomama   Péter Suborits (P24) + 5:16.016 58 2 1:30.422 202.93km/h 20.056s
335. 05. Без промене ±0 Yokomama   Silvio Botterini (P18) + 5:16.032 58 2 1:30.650 202.93km/h 20.424s
336. 08. +25 +25 Contimental   Maxim Titkov (P4) + 5:16.174 58 1 1:30.529 202.92km/h 20.276s
337. 10. +1 +1 Yokomama   Daniel Omaña (P10) + 5:16.197 58 2 1:30.646 202.92km/h 22.011s
338. 09. +15 +15 Contimental   Michael Armbruster (P19) + 5:16.247 58 1 1:31.020 202.92km/h 21.533s
339. 03. +13 +13 Dunnolop   Julio Pereira (P1) + 5:16.601 58 1 1:31.144 202.91km/h 18.908s
340. 04. +6 +6 Yokomama   Kaur Sirel (P5) + 5:16.667 58 1 1:31.220 202.90km/h 22.836s
341. 09. +9 +9 Yokomama   Tom Frederickx (P4) + 5:17.175 58 1 1:32.183 202.88km/h 19.024s
342. 07. +10 +10 Yokomama   Marvin Mackenberg (P21) + 5:17.206 58 1 1:31.758 202.88km/h 21.516s
343. 05. +16 +16 Yokomama   Stephen Bewers (P5) + 5:17.319 58 1 1:30.685 202.88km/h 20.864s
344. 07. +7 +7 Yokomama   Adam Domaszewski (P16) + 5:17.510 58 1 1:31.160 202.87km/h 26.828s
345. 10. -6 -6 Badyear   Andris Ceruss (P19) + 5:17.533 58 2 1:30.552 202.87km/h 19.989s
346. 10. +6 +6 Contimental   Felipe Canales (P4) + 5:17.763 58 1 1:31.176 202.86km/h 23.016s
347. 09. +12 +12 Yokomama   Krzysztof Kasinski (P23) + 5:17.966 58 1 1:32.010 202.86km/h 19.556s
348. 07. -1 -1 Contimental   Diogo Barros (P22) + 5:18.111 58 1 1:31.821 202.85km/h 25.493s
349. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Lautaro Quiroga Perez (A69) + 5:18.386 58 2 1:31.034 202.84km/h 21.617s
350. 08. +13 +13 Yokomama   Jean Marc Surmon (P16) + 5:18.998 58 1 1:31.749 202.82km/h 23.029s
351. 11. +2 +2 Badyear   Fabrizio Seccia (P19) + 5:19.508 58 2 1:30.631 202.80km/h 22.738s
352. 09. -4 -4 Badyear   Jorge Luiz Filho (P16) + 5:20.241 58 2 1:31.747 202.77km/h 18.708s
353. 28. -14 -14 Yokomama   Sean Hillier (M4) + 5:20.271 57 3 1:29.555 202.77km/h 16.856s
354. 09. +6 +6 Yokomama   Pete Bramhall (P24) + 5:20.300 58 2 1:30.588 202.77km/h 19.158s
355. 08. Без промене ±0 Yokomama   Arnaud Ferraris (P13) + 5:20.661 58 2 1:31.016 202.76km/h 18.283s
356. 10. +5 +5 Yokomama   Augusto Schmid (P16) + 5:20.707 58 2 1:30.744 202.75km/h 19.478s
357. 29. -15 -15 Badyear   Damian Zglinicki (M2) + 5:20.707 56 2 1:31.372 202.75km/h 17.486s
358. 11. Без промене ±0 Contimental   Gyula Németh (P16) + 5:20.739 58 1 1:31.627 202.75km/h 28.104s
359. 08. -4 -4 Yokomama   Leo Fischetti (P14) + 5:20.758 58 2 1:30.708 202.75km/h 18.775s
360. 09. +9 +9 Yokomama   Alessandro Proietti (P13) + 5:20.892 58 1 1:31.448 202.75km/h 18.312s
361. 12. +1 +1 Contimental   Imre Keresnyei (P16) + 5:20.938 58 2 1:31.192 202.75km/h 21.955s
362. 10. Без промене ±0 Yokomama   Rodrigo Velasco (P13) + 5:20.976 58 1 1:31.635 202.74km/h 20.527s
363. 11. +4 +4 Yokomama   Hancheng Li (P4) + 5:21.018 58 1 1:31.631 202.74km/h 24.570s
364. 12. +18 +18 Contimental   Simone Bertolotto (P4) + 5:21.068 58 1 1:31.260 202.74km/h 20.754s
365. 11. +10 +10 Badyear   Stefano Mana (P13) + 5:21.097 58 1 1:31.152 202.74km/h 22.601s
366. 03. +4 +4 Yokomama   Gabriel Rodriguez (P11) + 5:21.338 58 2 1:31.781 202.73km/h 17.665s
367. 08. -4 -4 Yokomama   Szabó Márk (P21) + 5:21.592 58 2 1:31.597 202.72km/h 22.918s
368. 09. Без промене ±0 Yokomama   Peter Peyper (P21) + 5:21.657 58 1 1:31.304 202.72km/h 18.385s
369. 04. +5 +5 Yokomama   David Fuchs (P1) + 5:21.763 58 2 1:31.215 202.71km/h 22.208s
370. 12. +8 +8 Yokomama   Mikko Heikkinen (P13) + 5:22.119 58 1 1:31.542 202.70km/h 21.963s
371. 05. -1 -1 Yokomama   Irtautas Masidunskas (P1) + 5:22.277 58 2 1:31.609 202.70km/h 18.421s
372. 09. +6 +6 Yokomama   Ezequiel Palletti (P14) + 5:22.339 58 2 1:31.283 202.69km/h 18.722s
373. 08. +18 +18 Contimental   Andrey Antonov (P3) + 5:22.677 58 2 1:30.234 202.68km/h 20.494s
374. 09. -5 -5 Badyear   Massimo Baroni (P3) + 5:23.124 58 2 1:31.381 202.66km/h 19.615s
375. 07. +6 +6 Yokomama   Evaldas Ruseckas (P2) + 5:23.140 58 1 1:31.981 202.66km/h 21.503s
376. 10. -1 -1 Yokomama   Cornelius Alexandru (P3) + 5:23.409 58 2 1:30.652 202.65km/h 21.787s
377. 06. +10 +10 Yokomama   Jean-françois Canal (P5) + 5:23.500 58 1 1:32.147 202.65km/h 24.945s
378. 10. +6 +6 Yokomama   Alex Slawson (P23) + 5:23.611 58 1 1:31.980 202.65km/h 21.877s
379. 08. +5 +5 Yokomama   Dominiek Van West (P22) + 5:23.720 57 1 1:31.117 202.64km/h 21.266s
380. 13. -3 -3 Badyear   Adriano Barbosa (P16) + 5:23.831 58 2 1:30.328 202.64km/h 20.371s
381. 23. +2 +2 Contimental   Robertas Petniūnas (M3) + 5:23.864 57 1 1:31.994 202.64km/h 20.576s
382. 30. +3 +3 Yokomama   Lukáš Rychlík (M2) + 5:24.044 56 1 1:31.958 202.63km/h 20.761s
383. 07. +5 +5 Yokomama   Aleksej Sutkin (P5) + 5:24.085 58 1 1:31.448 202.63km/h 20.476s
384. 08. +1 +1 Yokomama   Severi Seppä (P2) + 5:24.197 58 2 1:31.178 202.62km/h 21.910s
385. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Georgi Georgiev (A65) + 5:24.230 58 2 1:31.538 202.62km/h 22.601s
386. 10. +3 +3 Yokomama   Manuel Muench (P21) + 5:24.351 58 2 1:30.724 202.62km/h 17.636s
387. 08. +5 +5 Yokomama   Gerrard Gomez (P5) + 5:24.414 58 1 1:31.304 202.62km/h 26.020s
388. 13. +12 +12 Contimental   Kiss Attila (P4) + 5:24.472 58 1 1:31.824 202.61km/h 18.935s
389. 09. -6 -6 Yokomama   Torsten Wilke (P2) + 5:24.518 58 2 1:31.473 202.61km/h 23.070s
390. 11. +3 +3 Dunnolop   Ferdinando Russo (P23) + 5:24.738 58 1 1:31.858 202.60km/h 19.376s
391. 10. Без промене ±0 Dunnolop   Márcio Portuga (P12) + 5:24.743 58 1 1:32.325 202.60km/h 23.295s
392. 12. +6 +6 Yokomama   Marin Ružić (P23) + 5:24.816 58 1 1:32.009 202.60km/h 19.921s
393. 11. +9 +9 Yokomama   Roberto Schumacher (P21) + 5:25.207 58 1 1:32.151 202.59km/h 25.784s
394. 29. +7 +7 Dunnolop   Pete Lohvansuu (M1) + 5:25.251 58 1 1:31.797 202.59km/h 19.437s
395. 14. -13 -13 Dunnolop   Felix Österreicher (P16) + 5:25.474 58 2 1:30.958 202.58km/h 21.117s
396. 31. -28 -28 Contimental   Darren John (M2) + 5:25.559 56 3 1:31.176 202.57km/h 16.590s
397. 01. +1 +1 Pipirelli   Maja Soren (A50) + 5:26.065 58 2 1:31.293 202.56km/h 21.196s
398. 32. +4 +4 Badyear   Victor Baia (M2) + 5:26.135 56 1 1:31.737 202.55km/h 19.942s
399. 11. +1 +1 Yokomama   Robert Raczkiewicz (P3) + 5:26.175 58 1 1:31.445 202.55km/h 21.761s
400. 15. +15 +15 Yokomama   Anatoli Pavlov (P16) + 5:26.223 58 1 1:31.278 202.55km/h 25.428s
401. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Luca Bertani (A19) + 5:26.304 58 2 1:30.856 202.55km/h 23.527s
402. 06. +5 +5 Yokomama   William Gutierrez (P6) + 5:26.334 58 2 1:30.414 202.55km/h 19.241s
403. 24. +6 +6 Yokomama   Ivan Stiva (M3) + 5:26.433 57 1 1:32.112 202.54km/h 22.527s
404. 01. +1 +1 Pipirelli   Erik Gaitz (A16) + 5:26.524 58 1 1:31.467 202.54km/h 24.357s
405. 10. -1 -1 Dunnolop   Sergio Odriozola (P24) + 5:26.611 58 2 1:31.662 202.53km/h 20.710s
406. 13. +4 +4 Yokomama   Mikko Suhonen (P23) + 5:26.622 58 1 1:31.948 202.53km/h 24.701s
407. 11. +1 +1 Yokomama   Franco Sandoval (P10) + 5:26.685 58 1 1:32.068 202.53km/h 18.537s
408. 12. +2 +2 Yokomama   Jean-françois Charbinat (P3) + 5:26.774 58 1 1:32.102 202.53km/h 23.287s
409. 12. +3 +3 Contimental   José Bolívar (P10) + 5:26.958 58 2 1:30.610 202.52km/h 23.478s
410. 10. +10 +10 Yokomama   Ross Thompson (P2) + 5:27.032 58 1 1:31.973 202.52km/h 25.576s
411. 14. -2 -2 Yokomama   Josh Clark (P23) + 5:27.118 58 2 1:31.200 202.52km/h 19.415s
412. 13. -2 -2 Yokomama   Kirsty Ridley (P13) + 5:27.157 58 2 1:31.660 202.51km/h 19.376s
413. 30. +5 +5 Badyear   Michele Miksche (M1) + 5:27.385 57 1 1:31.221 202.51km/h 17.522s
414. 06. +12 +12 Yokomama   Federico Lanzi (P25) + 5:27.535 58 1 1:30.922 202.50km/h 22.404s
415. 11. +8 +8 Contimental   Markus Flierl (P24) + 5:27.684 57 2 1:30.216 202.50km/h 21.243s
416. 14. -8 -8 Yokomama   Krešo Brzović (P13) + 5:27.695 58 2 1:30.785 202.49km/h 21.099s
417. 09. +6 +6 Yokomama   Guilherme Franco (P22) + 5:27.715 57 1 1:32.108 202.49km/h 20.642s
418. 25. -14 -14 Contimental   Hugo Andrade (M3) + 5:27.813 57 3 1:30.953 202.49km/h 18.629s
419. 31. -24 -24 Dunnolop   Maciej Młynek (M1) + 5:27.841 57 2 1:31.140 202.49km/h 20.521s
420. 12. Без промене ±0 Contimental   Lance Snyder (P21) + 5:27.979 58 2 1:30.293 202.48km/h 18.799s
421. 14. -1 -1 Yokomama   Michell Coredeiro (P4) + 5:28.044 58 1 1:32.392 202.48km/h 22.545s
422. 07. +7 +7 Yokomama   Pablo Carba (P6) + 5:28.260 58 1 1:31.567 202.47km/h 19.240s
423. 11. +9 +9 Yokomama   Alex Belão (P12) + 5:28.484 58 1 1:31.588 202.47km/h 23.717s
424. 12. +2 +2 Contimental   Aleksei Chernishyov (P17) + 5:28.550 58 2 1:30.793 202.46km/h 18.762s
425. 15. -8 -8 Yokomama   Marcin Gala (P4) + 5:28.782 58 2 1:30.883 202.45km/h 17.485s
426. 06. -2 -2 Yokomama   József Gyuricza (P18) + 5:29.204 58 2 1:31.516 202.44km/h 21.202s
427. 04. +20 +20 Contimental   Blazo Jankovic (P11) + 5:29.235 58 1 1:30.360 202.44km/h 20.829s
428. 12. +10 +10 Contimental   Gábor Birkás (P12) + 5:29.247 58 1 1:31.229 202.44km/h 25.494s
429. 05. +16 +16 Dunnolop   Fernando Tronconi (P11) + 5:29.353 58 1 1:30.993 202.43km/h 17.915s
430. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Frank Maasdijk (A10) + 5:29.719 58 2 1:31.211 202.42km/h 21.319s
431. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Felipe Aguiar (A76) + 5:29.751 58 2 1:31.250 202.42km/h 21.346s
432. 15. -6 -6 Yokomama   Andreas Stangenberger (P23) + 5:29.796 57 1 1:30.799 202.42km/h 22.405s
433. 06. -1 -1 Yokomama   Wojtek Suliński (P1) + 5:30.017 58 1 1:32.197 202.41km/h 26.200s
434. 09. +8 +8 Yokomama   Antonio Paramo (P5) + 5:30.030 58 2 1:30.017 202.41km/h 23.803s
435. 26. -13 -13 Badyear   Gabor Csizmadia (M3) + 5:30.042 57 3 1:30.245 202.41km/h 17.464s
436. 07. -4 -4 Yokomama   Kacper Lis (P1) + 5:30.206 58 2 1:30.997 202.40km/h 19.478s
437. 08. +3 +3 Yokomama   Kristjan Raamann (P1) + 5:30.485 58 1 1:31.788 202.39km/h 25.965s
438. 13. -11 -11 Badyear   Attila Kvanta (P12) + 5:30.561 58 2 1:30.686 202.39km/h 21.796s
439. 07. +7 +7 Yokomama   Karol Opoka (P15) + 5:30.760 57 2 1:30.325 202.38km/h 18.442s
440. 09. -2 -2 Dunnolop   Will Eel (P20) + 5:30.784 57 2 1:31.658 202.38km/h 20.029s
441. 07. -6 -6 Dunnolop   Shersh Khandelwal (P25) + 5:30.883 58 2 1:30.596 202.38km/h 20.790s
442. 16. -11 -11 Contimental   Alex Tkachenko (P4) + 5:30.990 58 2 1:31.443 202.37km/h 21.243s
443. 12. -10 -10 Yokomama   Michał Kaczmarek (P24) + 5:31.006 57 2 1:30.385 202.37km/h 25.600s
444. 27. +1 +1 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 5:31.038 57 1 1:31.858 202.37km/h 22.429s
445. 17. -9 -9 Dunnolop   Arnaud Religieux (P4) + 5:31.188 58 2 1:30.604 202.37km/h 20.136s
446. 10. -2 -2 Yokomama   Cédrick Flament (P20) + 5:31.271 57 2 1:31.685 202.36km/h 19.272s
447. 13. -12 -12 Contimental   Daniel Rosa (P3) + 5:31.386 58 3 1:31.027 202.36km/h 20.964s
448. 09. +10 +10 Yokomama   Mery Lissarrague (P1) + 5:31.436 58 1 1:31.433 202.36km/h 21.417s
449. 14. +5 +5 Yokomama   Rafał Kowal (P12) + 5:31.661 58 1 1:30.818 202.35km/h 20.343s
450. 01. +1 +1 Pipirelli   Flavio Campos (A33) + 5:31.696 58 1 1:31.740 202.35km/h 28.045s
451. 13. -10 -10 Yokomama   Francesco Cairola (P21) + 5:31.709 58 2 1:31.683 202.35km/h 20.418s
452. 08. -6 -6 Dunnolop   Thomas Mckeown (P25) + 5:31.943 58 2 1:31.515 202.34km/h 20.715s
453. 01. +2 +2 Pipirelli   Róbert Jakó (A24) + 5:33.247 58 2 1:31.975 202.29km/h 26.292s
454. 10. +3 +3 Yokomama   Gilles Ritiere (P1) + 5:33.398 58 1 1:31.251 202.28km/h 19.843s
455. 08. +10 +10 Yokomama   Eduardo Lopez Arrua (P15) + 5:33.437 57 1 1:32.204 202.28km/h 24.031s
456. 15. +2 +2 Yokomama   Sándor Bőr (P12) + 5:33.476 58 1 1:31.754 202.28km/h 20.381s
457. 10. +2 +2 Yokomama   Duong Cuong (P22) + 5:33.515 57 1 1:31.793 202.28km/h 20.507s
458. 06. Без промене ±0 Yokomama   Geoffrey Stanislawski (P7) + 5:33.631 58 2 1:31.785 202.28km/h 21.512s
459. 15. -10 -10 Yokomama   Alejandro Badino (P13) + 5:33.683 58 1 1:31.623 202.27km/h 23.327s
460. 29. +5 +5 Badyear   Apostolis Goutzos (M4) + 5:33.692 57 2 1:30.730 202.27km/h 16.861s
461. 09. +19 +19 Contimental   Chiara Paolillo (P15) + 5:33.746 57 1 1:31.694 202.27km/h 19.536s
462. 30. -12 -12 Yokomama   Branislav Hrnjak (M4) + 5:33.903 57 2 1:31.338 202.27km/h 21.186s
463. 11. +11 +11 Yokomama   Vittorio Mati (P22) + 5:33.944 57 1 1:31.231 202.26km/h 18.083s
464. 01. +1 +1 Pipirelli   Sergio Maggessi (A30) + 5:34.011 58 2 1:31.021 202.26km/h 20.605s
465. 16. +15 +15 Contimental   György Csillag (P13) + 5:34.060 58 1 1:31.471 202.26km/h 19.465s
466. 16. -7 -7 Pipirelli   Manuel Rivaletto (P12) + 5:34.064 58 2 1:31.449 202.26km/h 19.535s
467. 09. +12 +12 Yokomama   Peter Braun (P9) + 5:34.086 57 1 1:30.907 202.26km/h 21.681s
468. 17. +6 +6 Yokomama   Yassine Ben Rajeb (P13) + 5:34.162 58 1 1:31.725 202.26km/h 22.351s
469. 10. +1 +1 Yokomama   Aleksandra Faraś (P15) + 5:34.212 57 2 1:31.094 202.25km/h 18.890s
470. 12. +2 +2 Yokomama   Erwann Gendreau (P22) + 5:34.334 57 2 1:31.648 202.25km/h 19.027s
471. 02. Без промене ±0 Pipirelli   Peter Abbott (A65) + 5:34.376 58 2 1:30.925 202.25km/h 21.240s
472. 33. +5 +5 Yokomama   Quentin Levasseur (M2) + 5:34.459 56 1 1:31.969 202.24km/h 21.048s
473. 11. +10 +10 Yokomama   Daniel Iliev (P15) + 5:34.614 57 2 1:30.398 202.24km/h 18.214s
474. 12. Без промене ±0 Yokomama   Svetlana Shapovalova (P15) + 5:34.666 57 2 1:30.716 202.24km/h 22.132s
475. 11. +7 +7 Dunnolop   Edward Carpio (P2) + 5:34.782 58 1 1:31.964 202.23km/h 19.323s
476. 07. Без промене ±0 Badyear   Joakim Birgersson (P18) + 5:35.207 58 2 1:30.949 202.22km/h 21.438s
477. 13. +6 +6 Yokomama   Robert Lee (P17) + 5:35.227 57 1 1:31.420 202.22km/h 23.291s
478. 09. +6 +6 Yokomama   Timo Meyer (P8) + 5:35.323 58 1 1:31.242 202.21km/h 22.509s
479. 08. +15 +15 Dunnolop   Maurício Alves (P18) + 5:36.152 58 1 1:31.131 202.18km/h 22.430s
480. 32. +7 +7 Badyear   Daniel Couto (M1) + 5:36.227 57 1 1:32.300 202.18km/h 16.553s
481. 13. -5 -5 Yokomama   Hans Van Ransbeeck (P10) + 5:36.387 58 2 1:31.158 202.17km/h 20.127s
482. 11. +14 +14 Yokomama   Deividas Matulis (P1) + 5:36.398 58 1 1:31.608 202.17km/h 20.051s
483. 01. +1 +1 Pipirelli   Damian Kurek (A52) + 5:36.626 58 2 1:31.849 202.16km/h 25.512s
484. 17. -6 -6 Yokomama   Marek Jonko (P12) + 5:37.001 58 2 1:31.088 202.15km/h 20.135s
485. 06. +10 +10 Dunnolop   Mike Spitzer (P11) + 5:37.757 58 2 1:30.474 202.12km/h 22.564s
486. 14. +2 +2 Yokomama   Valnyris Tejet (P10) + 5:37.870 58 1 1:31.603 202.12km/h 21.687s
487. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Piotrek Owerczuk (A3) + 5:37.873 58 1 1:32.166 202.12km/h 23.920s
488. 10. +6 +6 Dunnolop   Felipe Seolin (P9) + 5:38.020 57 1 1:31.605 202.11km/h 19.603s
489. 12. +7 +7 Yokomama   Petteri Kortelainen (P2) + 5:38.441 58 1 1:31.618 202.10km/h 20.683s
490. 13. +2 +2 Yokomama   Dmitry Smirnov (P2) + 5:38.838 58 2 1:31.156 202.08km/h 16.510s
491. 18. -3 -3 Yokomama   Luis Ferreira (P13) + 5:38.974 58 1 1:32.306 202.08km/h 15.873s
492. 10. -4 -4 Yokomama   Rohan Leo (P14) + 5:39.014 58 3 1:30.931 202.08km/h 17.309s
493. 01. +3 +3 Pipirelli   Oancea Florin-ilie (A63) + 5:39.070 58 1 1:31.361 202.07km/h 25.092s
494. 11. +8 +8 Badyear   Kristina Ivanova (P9) + 5:39.319 57 2 1:31.316 202.07km/h 22.374s
495. 16. +7 +7 Contimental   Mark Van Daalen (P23) + 5:39.631 57 1 1:31.743 202.05km/h 22.056s
496. 10. -2 -2 Yokomama   Dudley Wainwright (P8) + 5:39.812 58 1 1:31.520 202.05km/h 18.832s
497. 01. +5 +5 Pipirelli   David Antonio Bovolon (A86) + 5:39.965 58 2 1:31.375 202.04km/h 20.355s
498. 13. +5 +5 Yokomama   Yiánnis Lólas (P24) + 5:39.986 57 1 1:31.290 202.04km/h 25.321s
499. 11. +1 +1 Badyear   Alex Fed (P20) + 5:40.123 57 2 1:31.971 202.04km/h 17.753s
500. 13. +8 +8 Yokomama   Pablo Ramirez (P22) + 5:40.281 57 1 1:32.282 202.03km/h 20.582s