Преглед резултата (Стаза: Melbourne | Сезона: 75 | Трка: 1 | Ранг: All)

Сезона:  Трка:

Изаберите ранг:

# Поз Прогрес Гуме Нац Име (Група) Време трке Кругова Уласци у бокс Најбољи круг Просечна брзина Најбоље време у боксу
01. 01. Без промене ±0 Bridgerock   Roland Postle8 (E) 1h28:27.343 58 3 1:26.392 208.65km/h 13.671s
02. 02. +7 +7 Bridgerock   Christos Bobolis4 (E) + 28.070 58 3 1:25.439 207.55km/h 13.295s
03. 03. -1 -1 Bridgerock   Jan Velske2 (E) + 37.903 58 3 1:26.155 207.17km/h 15.282s
04. 04. +3 +3 Bridgerock   Lee Harding (E) + 1:19.068 58 3 1:27.060 205.58km/h 13.555s
05. 05. +9 +9 Bridgerock   Viktor Dyankov (E) + 1:48.985 57 2 1:25.759 204.45km/h 18.060s
06. 06. -3 -3 Contimental   Robin Goodey (E) + 1:49.927 57 3 1:27.412 204.41km/h 14.837s
07. 07. +6 +6 Contimental   Alix Martin (E) + 1:54.067 57 3 1:26.474 204.26km/h 16.486s
08. 08. -3 -3 Michelini   Atis Praudins (E) + 2:12.420 57 3 1:27.261 203.57km/h 14.285s
09. 09. +9 +9 Contimental   Gonzalo Alvarez (E) + 2:16.367 57 3 1:26.750 203.42km/h 15.227s
10. 10. -2 -2 Contimental   Bert Huylebroeck (E) + 2:19.668 57 3 1:27.148 203.30km/h 19.599s
11. 11. Без промене ±0 Michelini   Nevzat Kasapoglu (E) + 2:21.342 57 3 1:27.740 203.23km/h 14.441s
12. 12. +4 +4 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 2:36.830 57 3 1:26.958 202.66km/h 13.776s
13. 13. -7 -7 Michelini   Emil Kwiatkowski (E) + 2:39.425 57 3 1:27.527 202.56km/h 14.485s
14. 14. +8 +8 Yokomama   Róbert László2 (E) + 2:39.871 57 3 1:27.470 202.55km/h 16.252s
15. 15. +5 +5 Badyear   Joel Viitikko (E) + 2:40.212 57 3 1:27.133 202.53km/h 15.992s
16. 16. -1 -1 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 2:44.105 57 3 1:28.084 202.39km/h 14.411s
17. 17. Без промене ±0 Badyear   Yug Desai1 (E) + 2:44.264 57 2 1:27.739 202.38km/h 15.587s
18. 18. +10 +10 Contimental   Theodosis Vogiatzis (E) + 2:51.824 57 3 1:28.218 202.10km/h 17.423s
19. 01. Без промене ±0 Bridgerock   Marius Slavinskas (M4) + 2:58.464 58 3 1:27.674 201.86km/h 18.673s
20. 19. -15 -15 Hancock   George Slater (E) + 3:04.221 56 2 1:28.454 201.65km/h 14.579s
21. 01. +8 +8 Contimental   Wouter Teuwen (M1) + 3:08.211 58 2 1:28.425 201.50km/h 17.838s
22. 20. +3 +3 Contimental   Martynas Bražėnas (E) + 3:11.562 56 3 1:28.008 201.38km/h 15.834s
23. 01. +5 +5 Badyear   Daniel Comalada (M5) + 3:18.048 58 3 1:28.116 201.14km/h 15.517s
24. 01. Без промене ±0 Contimental   Grzegorz Ogarek (M3) + 3:24.151 58 3 1:28.004 200.92km/h 17.000s
25. 01. +6 +6 Contimental   Vsevolod Demydov2 (M2) + 3:27.598 58 3 1:28.334 200.79km/h 17.160s
26. 02. Без промене ±0 Contimental   Michal Szopinski (M2) + 3:30.527 58 1 1:28.532 200.69km/h 17.757s
27. 21. +3 +3 Contimental   Henrique Hughes Paunero (E) + 3:34.528 56 3 1:29.028 200.54km/h 15.853s
28. 22. -1 -1 Badyear   Jasper Coosemans (E) + 3:44.896 56 3 1:29.271 200.16km/h 16.425s
29. 23. +2 +2 Badyear   Bora Janić (E) + 3:46.466 56 3 1:29.445 200.11km/h 16.546s
30. 02. Без промене ±0 Yokomama   Rimantas Sagatas2 (M1) + 3:47.039 58 3 1:28.839 200.09km/h 16.883s
31. 03. +1 +1 Yokomama   Ville Pohjanen (M1) + 3:51.691 58 3 1:28.462 199.92km/h 17.294s
32. 03. +2 +2 Contimental   Sasa Mihoci (M2) + 3:56.384 58 4 1:27.152 199.75km/h 19.307s
33. 02. -1 -1 Hancock   Nick Tsagarakis (M5) + 3:56.818 58 3 1:29.262 199.73km/h 15.704s
34. 24. -5 -5 Michelini   James Berriman (E) + 3:58.636 56 2 1:28.052 199.67km/h 16.447s
35. 02. +1 +1 Yokomama   Andrea Squizzato (M3) + 4:00.563 58 3 1:28.962 199.60km/h 19.940s
36. 03. +1 +1 Yokomama   István Farkas (M3) + 4:01.111 58 3 1:28.998 199.58km/h 18.230s
37. 04. -3 -3 Contimental   Aleksey Titarenko (M1) + 4:01.631 58 3 1:28.908 199.56km/h 16.010s
38. 03. +2 +2 Yokomama   Paul Williams (M5) + 4:03.500 58 3 1:28.962 199.49km/h 17.819s
39. 05. -2 -2 Yokomama   Carlos Esparza (M1) + 4:03.791 58 1 1:29.916 199.48km/h 23.045s
40. 02. +3 +3 Yokomama   Marko Radakovic (M4) + 4:05.511 58 3 1:29.243 199.42km/h 16.616s
41. 04. +10 +10 Yokomama   Andrej Rilke (M5) + 4:06.074 58 3 1:29.792 199.40km/h 15.658s
42. 05. -2 -2 Badyear   Alex Ilushenko (M5) + 4:06.094 58 3 1:29.388 199.40km/h 16.753s
43. 06. +3 +3 Yokomama   Aleksandr Gerassimtsik (M5) + 4:06.231 58 3 1:29.134 199.40km/h 18.505s
44. 25. +1 +1 Yokomama   Joachim Rang (E) + 4:07.548 56 3 1:28.422 199.35km/h 18.091s
45. 26. -14 -14 Hancock   Flavio Mendiković (E) + 4:08.114 56 4 1:28.548 199.33km/h 15.321s
46. 04. -3 -3 Yokomama   Harsh Sheth (M2) + 4:09.845 58 3 1:28.868 199.27km/h 18.088s
47. 07. +12 +12 Contimental   Roberto Borgato (M5) + 4:13.809 58 1 1:28.996 199.12km/h 17.832s
48. 04. -2 -2 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 4:15.607 58 3 1:29.672 199.06km/h 19.201s
49. 27. +2 +2 Contimental   Maxim Egorov (E) + 4:17.351 56 3 1:28.838 199.00km/h 14.617s
50. 03. +3 +3 Yokomama   Klas Britse (M4) + 4:17.796 58 3 1:28.982 198.98km/h 17.677s
51. 04. -1 -1 Yokomama   Florencia Caro (M4) + 4:17.968 58 3 1:29.473 198.98km/h 20.911s
52. 06. +14 +14 Contimental   Felix Horch (M1) + 4:18.158 58 1 1:29.033 198.97km/h 20.320s
53. 07. +8 +8 Contimental   Daniel Rosa (M1) + 4:18.295 58 3 1:29.073 198.96km/h 19.289s
54. 01. Без промене ±0 Yokomama   Aleksey Odegov (P18) + 4:18.738 58 3 1:29.047 198.95km/h 17.248s
55. 08. +3 +3 Contimental   Olivier Proulx (M5) + 4:21.102 58 3 1:28.942 198.86km/h 17.784s
56. 09. -5 -5 Yokomama   Luca Molendi (M5) + 4:22.008 58 3 1:29.020 198.83km/h 19.100s
57. 28. +4 +4 Badyear   Christer Andersson (E) + 4:24.145 55 3 1:29.721 198.75km/h 14.021s
58. 05. +22 +22 Contimental   Riley Dunlop (M3) + 4:30.754 58 3 1:29.395 198.52km/h 19.432s
59. 10. Без промене ±0 Yokomama   Kamal Naoui (M5) + 4:30.772 58 3 1:29.551 198.52km/h 19.411s
60. 05. -1 -1 Yokomama   Adam Dzido (M4) + 4:31.675 57 2 1:29.098 198.49km/h 19.417s
61. 08. +15 +15 Yokomama   Tan S Lake (M1) + 4:33.294 58 1 1:29.996 198.43km/h 18.405s
62. 06. +5 +5 Contimental   Nagyházi Sándor (M3) + 4:33.494 58 3 1:29.240 198.42km/h 17.005s
63. 07. -1 -1 Yokomama   Alberto Perez (M3) + 4:37.494 58 4 1:30.013 198.28km/h 16.775s
64. 29. -2 -2 Contimental   Andreas Ramann (E) + 4:38.623 55 3 1:30.163 198.24km/h 16.134s
65. 11. +4 +4 Dunnolop   Ivan Andjelic (M5) + 4:39.175 58 1 1:30.037 198.22km/h 20.983s
66. 06. -4 -4 Yokomama   Giovanni Barzaghi (M4) + 4:40.054 57 2 1:29.918 198.19km/h 20.502s
67. 08. -1 -1 Yokomama   Michał Poznański (M3) + 4:42.299 58 3 1:30.216 198.11km/h 17.730s
68. 09. +3 +3 Yokomama   Andrew King (M1) + 4:42.475 57 2 1:28.961 198.10km/h 19.498s
69. 07. +9 +9 Yokomama   Níkos Mpalkámos (M4) + 4:45.741 57 3 1:29.494 197.99km/h 17.428s
70. 12. Без промене ±0 Badyear   Kristoffer Johnsson (M5) + 4:45.945 58 2 1:28.802 197.98km/h 16.857s
71. 08. +21 +21 Badyear   Apostolis Goutzos (M4) + 4:49.180 57 3 1:30.005 197.87km/h 14.423s
72. 01. +5 +5 Contimental   Jiří Humpolák (P16) + 4:49.924 58 3 1:29.430 197.84km/h 20.841s
73. 01. Без промене ±0 Contimental   Hugo Costa (P14) + 4:50.249 58 3 1:30.746 197.83km/h 19.210s
74. 10. +16 +16 Badyear   Marco Longo (M1) + 4:51.433 57 1 1:29.851 197.79km/h 17.317s
75. 11. +3 +3 Contimental   Lovász Tibor (M1) + 4:52.849 57 3 1:30.051 197.74km/h 17.417s
76. 13. +4 +4 Yokomama   Sam Norris (M5) + 4:54.030 57 3 1:29.177 197.69km/h 17.727s
77. 01. +4 +4 Yokomama   Valter Andreiev (P17) + 4:54.100 58 3 1:29.525 197.69km/h 18.645s
78. 12. -4 -4 Yokomama   David Michler (M1) + 4:55.728 57 3 1:29.508 197.63km/h 19.961s
79. 01. +3 +3 Yokomama   Etienne Kestelyn (P23) + 4:56.398 58 3 1:29.500 197.61km/h 22.051s
80. 01. Без промене ±0 Yokomama   Ivica Maričević (P11) + 4:56.794 58 3 1:29.665 197.60km/h 17.676s
81. 01. +1 +1 Yokomama   Krisztián Veinperl (P21) + 4:56.849 58 3 1:29.037 197.59km/h 17.417s
82. 01. +3 +3 Dunnolop   Miguel Garcia Rubio (P22) + 4:59.459 58 3 1:29.958 197.50km/h 17.813s
83. 01. +1 +1 Yokomama   Joao Carlos (P2) + 5:00.088 58 2 1:29.846 197.48km/h 16.564s
84. 13. -8 -8 Badyear   Craig McLean (M1) + 5:00.363 57 3 1:29.820 197.47km/h 19.832s
85. 05. +26 +26 Contimental   Andre Cherkasoff (M2) + 5:01.404 57 2 1:30.205 197.43km/h 17.986s
86. 09. +4 +4 Yokomama   Kristijan Mihovic (M4) + 5:02.398 57 3 1:30.743 197.40km/h 19.313s
87. 09. +25 +25 Contimental   Mattias Svensson (M3) + 5:02.594 57 2 1:30.151 197.39km/h 17.478s
88. 14. +16 +16 Yokomama   David Rolleston (M1) + 5:02.753 57 1 1:30.445 197.39km/h 14.868s
89. 10. -3 -3 Yokomama   Diogo Schwinn (M4) + 5:02.761 57 3 1:29.916 197.39km/h 16.246s
90. 02. +2 +2 Yokomama   Helmut Heiter (P11) + 5:02.867 58 2 1:30.070 197.38km/h 18.804s
91. 01. +3 +3 Yokomama   Karol Mazurek (P6) + 5:03.224 58 3 1:31.050 197.37km/h 19.438s
92. 11. +3 +3 Yokomama   Asdrúbal Corral (M4) + 5:03.297 57 2 1:30.458 197.37km/h 17.754s
93. 02. Без промене ±0 Yokomama   Gastón Paris (P23) + 5:03.754 58 3 1:29.614 197.35km/h 21.567s
94. 01. +2 +2 Yokomama   Mato Nikic (P20) + 5:04.656 58 3 1:30.741 197.32km/h 19.205s
95. 06. +5 +5 Badyear   James Brown (M2) + 5:05.256 57 3 1:30.023 197.30km/h 18.581s
96. 07. +6 +6 Badyear   Juan Carlos Sánchez (M2) + 5:05.602 57 3 1:29.505 197.29km/h 20.085s
97. 08. +11 +11 Yokomama   Fabio Corio (M2) + 5:05.626 57 3 1:29.983 197.29km/h 17.801s
98. 15. +3 +3 Contimental   Akshay Dhole (M1) + 5:07.079 57 3 1:29.254 197.23km/h 17.178s
99. 01. +1 +1 Yokomama   Bogdan Hutanu (P19) + 5:07.246 58 1 1:30.253 197.23km/h 16.520s
100. 01. +1 +1 Yokomama   Leon Smith (P13) + 5:07.342 58 3 1:29.522 197.23km/h 18.446s
101. 02. -1 -1 Badyear   Dominik Karda (P2) + 5:07.450 58 3 1:29.882 197.22km/h 19.922s
102. 01. Без промене ±0 Yokomama   Olaf Stern (P9) + 5:08.056 58 3 1:30.069 197.20km/h 15.595s
103. 12. -2 -2 Yokomama   Arnoldas Molis (M4) + 5:08.663 57 3 1:30.032 197.18km/h 19.129s
104. 09. +6 +6 Yokomama   Ross Proud (M2) + 5:08.684 57 3 1:30.103 197.18km/h 19.599s
105. 10. +17 +17 Dunnolop   Jussi Mäenpää (M2) + 5:09.070 57 3 1:29.976 197.16km/h 18.658s
106. 13. -4 -4 Yokomama   Lorenzo Di Buono (M4) + 5:09.475 57 3 1:30.908 197.15km/h 17.256s
107. 11. +17 +17 Badyear   Michaela Källström (M2) + 5:09.908 57 3 1:30.378 197.14km/h 18.563s
108. 12. -2 -2 Contimental   Jônatas Paiva (M2) + 5:10.173 57 3 1:29.591 197.13km/h 20.221s
109. 03. +3 +3 Yokomama   Ariel Pastene (P11) + 5:10.392 58 3 1:30.137 197.12km/h 19.195s
110. 10. +14 +14 Contimental   Ilya Shiv (M3) + 5:10.600 57 3 1:29.457 197.11km/h 17.377s
111. 01. Без промене ±0 Yokomama   Bronek Obarewicz (P7) + 5:10.756 58 3 1:30.039 197.11km/h 20.137s
112. 13. +19 +19 Badyear   Michael Monaco (M2) + 5:11.780 57 3 1:30.288 197.07km/h 16.915s
113. 14. +2 +2 Contimental   Guilherme Franco (M2) + 5:11.879 57 1 1:30.039 197.07km/h 18.671s
114. 15. +23 +23 Contimental   Camilo Néto (M2) + 5:12.171 57 1 1:29.173 197.06km/h 17.500s
115. 02. Без промене ±0 Yokomama   Silvio Botterini (P18) + 5:12.222 58 3 1:30.015 197.05km/h 20.044s
116. 30. Без промене ±0 Yokomama   Martino Colombo (E) + 5:14.434 55 3 1:30.262 196.98km/h 18.000s
117. 03. +2 +2 Yokomama   Evaldas Ruseckas (P2) + 5:15.620 58 1 1:31.127 196.94km/h 18.662s
118. 14. -3 -3 Yokomama   Andrea Amich (M4) + 5:16.053 57 3 1:30.195 196.92km/h 20.578s
119. 16. +11 +11 Dunnolop   Damian Mikuszewski (M1) + 5:16.089 57 3 1:29.536 196.92km/h 21.330s
120. 11. +1 +1 Yokomama   Miel Soeterbroek (M3) + 5:16.264 57 3 1:30.847 196.91km/h 19.072s
121. 02. +1 +1 Yokomama   José Abi Jaudi (P16) + 5:16.726 58 3 1:31.136 196.90km/h 17.942s
122. 12. +1 +1 Contimental   Ivan Silva (M3) + 5:17.144 57 3 1:29.463 196.88km/h 19.807s
123. 16. +1 +1 Yokomama   Juan Diego Milán (M2) + 5:17.406 57 3 1:29.648 196.87km/h 19.285s
124. 17. -1 -1 Yokomama   Thomas Uvyn (M1) + 5:18.037 57 3 1:30.694 196.85km/h 16.361s
125. 15. +4 +4 Dunnolop   Stefan Gommans (M4) + 5:18.914 57 3 1:29.639 196.82km/h 18.196s
126. 14. +15 +15 Badyear   Terence Carneiro (M5) + 5:19.923 57 3 1:30.309 196.78km/h 15.153s
127. 01. +1 +1 Yokomama   Michal Kaňák (P5) + 5:21.097 58 2 1:30.951 196.74km/h 16.833s
128. 01. +6 +6 Dunnolop   Francisco Arce (P24) + 5:21.130 58 3 1:30.917 196.74km/h 19.234s
129. 01. +3 +3 Yokomama   Edward Coulman (P25) + 5:21.145 58 3 1:29.994 196.74km/h 18.003s
130. 15. -8 -8 Yokomama   Alexei Malkin (M5) + 5:21.515 57 3 1:30.737 196.73km/h 17.778s
131. 16. -3 -3 Contimental   Stanislav Frolov (M5) + 5:21.717 57 2 1:30.365 196.72km/h 17.418s
132. 01. Без промене ±0 Yokomama   Marco Gianni (P12) + 5:21.720 58 4 1:29.121 196.72km/h 19.370s
133. 16. +11 +11 Contimental   Krzysztof Kasinski (M4) + 5:21.992 57 1 1:30.540 196.71km/h 18.256s
134. 17. +4 +4 Contimental   Attila Gollovitzer (M5) + 5:22.216 57 3 1:30.255 196.70km/h 22.765s
135. 17. +1 +1 Badyear   Pedro Dominguez Diaz (M4) + 5:22.434 57 2 1:28.548 196.70km/h 21.666s
136. 18. +7 +7 Yokomama   Jorge Bento (M5) + 5:22.798 57 3 1:30.682 196.68km/h 21.668s
137. 19. -3 -3 Contimental   Nikos Tzivas (M5) + 5:23.181 57 3 1:29.909 196.67km/h 19.048s
138. 02. -1 -1 Yokomama   Montes Dimemola (P25) + 5:23.426 58 3 1:30.239 196.66km/h 19.150s
139. 18. +4 +4 Contimental   Alexander Kateliev (M1) + 5:23.688 57 2 1:28.680 196.65km/h 16.878s
140. 20. +8 +8 Yokomama   John Ibbotson (M5) + 5:23.722 57 1 1:30.202 196.65km/h 17.374s
141. 03. -2 -2 Yokomama   Patryk Godowski (P16) + 5:24.017 58 1 1:31.356 196.64km/h 20.422s
142. 17. +3 +3 Yokomama   Miloš Rehak (M2) + 5:24.172 57 3 1:30.699 196.64km/h 19.000s
143. 02. -1 -1 Yokomama   Troy Sheahen (P17) + 5:24.874 58 3 1:30.596 196.61km/h 16.942s
144. 04. +5 +5 Yokomama   Gideon Rosa (P11) + 5:25.013 58 1 1:30.516 196.61km/h 16.014s
145. 01. +1 +1 Yokomama   Guillaume Delamarre (P10) + 5:25.485 58 1 1:30.763 196.59km/h 17.768s
146. 02. -1 -1 Yokomama   Melissa Martin (P22) + 5:25.944 58 3 1:30.993 196.57km/h 16.782s
147. 18. +2 +2 Yokomama   Stephane Verly (M4) + 5:25.953 57 3 1:30.776 196.57km/h 17.920s
148. 02. +2 +2 Contimental   Johann Berthet (P14) + 5:26.133 58 3 1:30.108 196.57km/h 25.847s
149. 19. -11 -11 Yokomama   Josh Clark (M4) + 5:27.193 57 3 1:30.225 196.53km/h 20.805s
150. 01. +1 +1 Yokomama   Dudley Wainwright (P8) + 5:27.522 58 3 1:30.986 196.52km/h 17.077s
151. 20. -5 -5 Yokomama   Laurent Quinet (M4) + 5:27.570 57 3 1:30.351 196.52km/h 20.177s
152. 01. +6 +6 Contimental   James Hinchliffe (P3) + 5:27.743 58 3 1:29.788 196.51km/h 17.581s
153. 05. -3 -3 Yokomama   Arnaud de Marneffe (P11) + 5:28.039 58 3 1:30.907 196.50km/h 21.383s
154. 02. +9 +9 Yokomama   Rafael Bermejo (P3) + 5:28.090 58 3 1:30.980 196.50km/h 18.032s
155. 02. Без промене ±0 Dunnolop   Maxim Bubon (P6) + 5:28.693 58 2 1:29.800 196.48km/h 17.575s
156. 03. -1 -1 Yokomama   Sam Wainwright (P17) + 5:28.939 58 3 1:31.548 196.47km/h 17.755s
157. 03. Без промене ±0 Yokomama   Gyuri Székely (P25) + 5:28.940 58 3 1:30.087 196.47km/h 18.215s
158. 21. +2 +2 Contimental   Roland Jakobsson (M5) + 5:29.154 57 3 1:31.009 196.46km/h 20.353s
159. 22. -14 -14 Contimental   Márton Martin Safranyik (M5) + 5:29.759 57 3 1:30.427 196.44km/h 21.202s
160. 13. +8 +8 Badyear   Billy Van Der Merwe (M3) + 5:30.750 57 3 1:30.062 196.41km/h 17.210s
161. 23. +4 +4 Badyear   Aigars Vitolins (M5) + 5:31.945 57 3 1:29.799 196.37km/h 19.595s
162. 14. +6 +6 Badyear   Joel Trekane (M3) + 5:33.102 57 3 1:30.874 196.32km/h 18.938s
163. 01. +2 +2 Yokomama   Pablo Borges (P4) + 5:33.808 58 3 1:29.655 196.30km/h 20.601s
164. 02. -1 -1 Yokomama   Francesco Cairola (P21) + 5:34.620 58 3 1:30.629 196.27km/h 20.766s
165. 01. +2 +2 Yokomama   Paweł Nowak (P15) + 5:34.660 58 3 1:30.329 196.27km/h 21.788s
166. 19. +12 +12 Contimental   Mindaugas Bauža (M1) + 5:34.705 57 3 1:30.834 196.27km/h 15.335s
167. 20. +1 +1 Yokomama   Kostas Laskaridis (M1) + 5:34.760 57 3 1:30.423 196.27km/h 18.228s
168. 24. -6 -6 Yokomama   Dario De Palma (M5) + 5:35.772 57 3 1:31.002 196.23km/h 19.839s
169. 15. Без промене ±0 Avonn   Marek Popławski (M3) + 5:36.041 57 3 1:30.940 196.22km/h 20.465s
170. 18. +21 +21 Dunnolop   Kevin Mcferrin (M2) + 5:36.134 57 3 1:30.008 196.22km/h 16.467s
171. 16. +6 +6 Dunnolop   Roman Maksimenkov (M3) + 5:36.495 57 3 1:31.037 196.21km/h 15.176s
172. 17. -1 -1 Yokomama   Andrew Green (M3) + 5:36.748 57 4 1:30.433 196.20km/h 19.681s
173. 25. +1 +1 Dunnolop   Gábor Besenyi (M5) + 5:36.765 57 2 1:29.736 196.20km/h 18.904s
174. 21. +8 +8 Yokomama   Leonardo Solazzi (M1) + 5:36.805 57 3 1:29.884 196.20km/h 17.373s
175. 18. +1 +1 Contimental   Jánosné Horvath (M3) + 5:36.894 57 2 1:29.434 196.19km/h 16.806s
176. 26. -24 -24 Dunnolop   Eoin Farrelly (M5) + 5:37.526 57 4 1:29.670 196.17km/h 18.754s
177. 02. +9 +9 Yokomama   Tomi Kaartinen (P4) + 5:37.556 58 1 1:31.371 196.17km/h 22.369s
178. 03. +3 +3 Yokomama   Giacomo Carniel (P14) + 5:37.573 58 3 1:30.291 196.17km/h 18.796s
179. 21. +1 +1 Yokomama   Branislav Mihic (M4) + 5:37.660 57 1 1:30.706 196.17km/h 19.937s
180. 04. +7 +7 Badyear   Ari Rautamies (P16) + 5:37.979 58 3 1:29.953 196.16km/h 21.440s
181. 03. +1 +1 Yokomama   Alex Tkachenko (P4) + 5:38.116 58 3 1:30.460 196.15km/h 16.753s
182. 02. +4 +4 Yokomama   Mateus Vaz (P15) + 5:38.692 58 2 1:31.167 196.13km/h 20.221s
183. 02. +4 +4 Yokomama   Marko Dragojević (P12) + 5:39.029 58 3 1:30.414 196.12km/h 19.982s
184. 03. Без промене ±0 Yokomama   Richard Farrelly (P23) + 5:39.055 58 3 1:29.620 196.12km/h 20.505s
185. 19. +16 +16 Dunnolop   Maxim Kotov2 (M2) + 5:39.201 57 3 1:31.120 196.11km/h 17.250s
186. 20. +9 +9 Dunnolop   Lazar Petkovic (M2) + 5:39.238 57 3 1:30.643 196.11km/h 18.231s
187. 21. -13 -13 Contimental   Balázs Horváth (M2) + 5:39.523 57 3 1:28.612 196.10km/h 19.106s
188. 01. +1 +1 Dunnolop   Victor Ramirez (P1) + 5:39.528 58 3 1:29.781 196.10km/h 18.094s
189. 06. -3 -3 Yokomama   Erik Chrin (P11) + 5:39.883 58 2 1:29.643 196.09km/h 20.370s
190. 02. +3 +3 Yokomama   Benedetto Di Vico (P20) + 5:40.427 58 2 1:30.893 196.07km/h 18.305s
191. 02. +2 +2 Contimental   Eddie Goodall (P7) + 5:40.593 58 3 1:30.193 196.06km/h 21.730s
192. 22. -5 -5 Yokomama   Pablo Fernandez (M1) + 5:41.874 57 3 1:31.156 196.02km/h 17.464s
193. 03. +11 +11 Dunnolop   Carlos Jimenez (P15) + 5:42.116 58 3 1:29.664 196.01km/h 18.598s
194. 02. +4 +4 Yokomama   Jason Gully (P13) + 5:42.635 58 3 1:31.202 195.99km/h 17.655s
195. 03. +11 +11 Contimental   Plamen Iliev (P3) + 5:42.726 58 3 1:30.738 195.99km/h 22.650s
196. 02. +4 +4 Yokomama   Marijn Brood (P10) + 5:42.728 58 1 1:30.818 195.99km/h 21.434s
197. 03. -2 -2 Yokomama   Valerio Cirri (P10) + 5:42.940 58 3 1:30.749 195.98km/h 18.260s
198. 04. +2 +2 Yokomama   Ivan Salfa (P3) + 5:43.957 58 2 1:31.016 195.95km/h 17.450s
199. 02. +8 +8 Yokomama   Mika Pekkarinen (P5) + 5:44.243 58 3 1:31.335 195.94km/h 20.012s
200. 03. +2 +2 Yokomama   Frank Maasdijk (P18) + 5:44.263 58 3 1:29.930 195.94km/h 20.932s
201. 22. +4 +4 Yokomama   Krasimir Nanchev (M4) + 5:44.333 57 3 1:31.125 195.93km/h 17.684s
202. 03. +4 +4 Yokomama   Szilvia Gaál (P5) + 5:44.645 58 3 1:30.721 195.92km/h 22.896s
203. 07. +3 +3 Dunnolop   Edgar Pinho (P11) + 5:46.361 58 1 1:31.348 195.86km/h 25.110s
204. 05. +8 +8 Yokomama   Aleksej Sutkin (P3) + 5:46.535 58 3 1:29.546 195.86km/h 17.110s
205. 22. -1 -1 Yokomama   Luis Ferreira (M2) + 5:46.710 57 3 1:31.697 195.85km/h 16.662s
206. 19. +12 +12 Yokomama   Charles Kurz (M3) + 5:46.833 57 3 1:31.030 195.85km/h 16.859s
207. 04. +5 +5 Yokomama   Jesus Brea (P4) + 5:47.435 58 3 1:31.250 195.83km/h 18.590s
208. 04. +9 +9 Yokomama   Luis González (P17) + 5:47.635 58 3 1:30.358 195.82km/h 16.678s
209. 05. +5 +5 Yokomama   Maurício Linhares (P16) + 5:47.793 58 3 1:31.377 195.81km/h 20.109s
210. 04. +4 +4 Contimental   Yannick Andre (P10) + 5:48.253 58 2 1:29.804 195.80km/h 26.656s
211. 04. +2 +2 Yokomama   Jaime Rufas (P25) + 5:48.585 58 1 1:31.487 195.79km/h 22.453s
212. 05. Без промене ±0 Dunnolop   Simone Pasqualoni (P10) + 5:48.784 58 3 1:31.547 195.78km/h 18.878s
213. 03. +2 +2 Badyear   Francisco Merte (P6) + 5:49.358 58 3 1:30.900 195.76km/h 22.298s
214. 04. -1 -1 Yokomama   Mikael Brostrom (P6) + 5:49.410 58 3 1:30.304 195.76km/h 20.987s
215. 23. -5 -5 Dunnolop   Olver Hernández (M2) + 5:49.536 57 3 1:31.199 195.75km/h 20.682s
216. 02. +5 +5 Yokomama   Dusan Sevarlic (P19) + 5:49.774 58 3 1:30.782 195.75km/h 19.790s
217. 20. -10 -10 Hancock   Michael Keeney (M3) + 5:50.095 57 3 1:31.045 195.74km/h 16.961s
218. 24. -1 -1 Yokomama   Anton Melnichenko (M2) + 5:50.113 57 3 1:31.126 195.73km/h 16.496s
219. 27. +6 +6 Contimental   Alfredo Pérez (M5) + 5:50.364 57 3 1:31.045 195.73km/h 18.596s
220. 03. +6 +6 Yokomama   Pablo Ramirez (P22) + 5:50.805 58 3 1:31.582 195.71km/h 17.553s
221. 06. -2 -2 Yokomama   Miguel Bain (P10) + 5:50.831 58 1 1:31.686 195.71km/h 19.143s
222. 04. +5 +5 Yokomama   Kiril Stoianov (P5) + 5:50.842 58 3 1:31.095 195.71km/h 20.214s
223. 21. -12 -12 Dunnolop   Shersh Khandelwal (M3) + 5:51.129 57 3 1:29.843 195.70km/h 17.211s
224. 22. +11 +11 Badyear   Jose Filipe (M3) + 5:51.361 57 1 1:30.198 195.69km/h 17.768s
225. 03. Без промене ±0 Yokomama   Yassine Ben Rajeb (P13) + 5:51.408 58 3 1:31.726 195.69km/h 18.771s
226. 04. +9 +9 Yokomama   Simone Scarpa (P13) + 5:51.522 58 3 1:31.649 195.69km/h 18.904s
227. 05. Без промене ±0 Contimental   Daniele Copponi (P25) + 5:51.523 58 1 1:30.599 195.69km/h 19.578s
228. 03. +6 +6 Yokomama   Vlado Radujko (P12) + 5:52.502 58 3 1:31.383 195.65km/h 16.947s
229. 04. -2 -2 Yokomama   Paulo Maia (P14) + 5:52.918 58 3 1:29.657 195.64km/h 22.125s
230. 23. +3 +3 Yokomama   Jenne Breugelmans (M3) + 5:53.075 57 3 1:29.762 195.63km/h 16.133s
231. 31. Без промене ±0 Pipirelli   Gustavo Bellotto (E) + 5:53.180 54 1 1:31.333 195.63km/h 22.521s
232. 07. -4 -4 Yokomama   Ivan Stiva (P10) + 5:53.198 58 1 1:31.229 195.63km/h 21.720s
233. 03. +2 +2 Yokomama   Anestis Mamplekos (P7) + 5:53.251 58 2 1:30.698 195.63km/h 17.884s
234. 04. -2 -2 Yokomama   Can Yıldız (P7) + 5:53.388 58 2 1:30.063 195.62km/h 20.283s
235. 04. +5 +5 Yokomama   Gianluca Nanni (P18) + 5:53.392 57 3 1:30.839 195.62km/h 21.881s
236. 05. +3 +3 Yokomama   Karl-Martin Müür (P7) + 5:53.558 58 3 1:30.121 195.62km/h 22.229s
237. 03. +4 +4 Yokomama   Fernando López (P21) + 5:54.171 58 1 1:31.552 195.59km/h 20.294s
238. 05. +6 +6 Yokomama   Hans Mörtsjö (P18) + 5:54.907 57 3 1:31.182 195.57km/h 20.037s
239. 06. Без промене ±0 Contimental   József Gyuricza (P18) + 5:55.325 57 2 1:30.785 195.55km/h 18.477s
240. 02. +2 +2 Yokomama   Oscar Pereira (P9) + 5:55.400 58 2 1:31.130 195.55km/h 18.241s
241. 04. +4 +4 Yokomama   Gino Zernani (P23) + 5:55.406 58 1 1:31.603 195.55km/h 21.607s
242. 24. -7 -7 Yokomama   Rowie Halcon (M3) + 5:55.810 57 3 1:29.870 195.54km/h 16.545s
243. 32. +1 +1 Pipirelli   Aleksandar Aleksandrov (E) + 5:55.837 54 3 1:31.156 195.54km/h 20.184s
244. 04. -1 -1 Yokomama   Mariusz Malczuk (P21) + 5:56.052 58 3 1:30.262 195.53km/h 19.136s
245. 23. +5 +5 Yokomama   Dominik Krowiak (M4) + 5:56.067 56 3 1:31.725 195.53km/h 17.246s
246. 24. +1 +1 Yokomama   Helmer De Vries (M4) + 5:56.379 56 3 1:31.361 195.52km/h 20.868s
247. 06. +1 +1 Contimental   Tibor Csábi (P25) + 5:56.466 58 3 1:30.731 195.52km/h 21.563s
248. 05. +3 +3 Contimental   Darren John (P13) + 5:56.953 58 3 1:30.266 195.50km/h 26.766s
249. 05. -3 -3 Yokomama   Iain Bartholomew (P4) + 5:57.314 58 3 1:31.257 195.49km/h 18.888s
250. 03. +3 +3 Yokomama   Peter Floin (P20) + 5:57.553 58 3 1:30.323 195.48km/h 20.130s
251. 25. +7 +7 Yokomama   Daniel Mason (M4) + 5:57.718 56 2 1:30.034 195.47km/h 17.534s
252. 05. +14 +14 Yokomama   Joaquin Caimi (P6) + 5:57.851 58 1 1:30.816 195.47km/h 28.188s
253. 25. +12 +12 Yokomama   Leandro Sereno7 (M2) + 5:57.960 57 3 1:31.411 195.46km/h 21.052s
254. 33. -23 -23 Yokomama   Rogerio Mandler (E) + 5:58.367 54 4 1:30.844 195.45km/h 16.178s
255. 03. +2 +2 Dunnolop   Hováth Kázmér (P19) + 5:59.134 58 3 1:31.100 195.42km/h 18.435s
256. 03. +4 +4 Michelini   Patrick Hertach (P9) + 5:59.329 58 1 1:30.745 195.42km/h 17.775s
257. 02. +10 +10 Contimental   Volodymyr Stanislavsky (P24) + 5:59.556 58 3 1:30.751 195.41km/h 21.874s
258. 06. +4 +4 Yokomama   Zoltán Zelei (P3) + 5:59.619 58 2 1:31.295 195.41km/h 21.743s
259. 26. -1 -1 Yokomama   Pablo Carba (M2) + 5:59.921 57 3 1:31.142 195.40km/h 21.087s
260. 04. +11 +11 Yokomama   Claudio Carrera (P12) + 6:00.057 58 3 1:31.471 195.39km/h 19.078s
261. 05. +6 +6 Yokomama   Matias Figuera (P12) + 6:00.427 58 3 1:31.199 195.38km/h 19.212s
262. 27. +6 +6 Badyear   Nuno Santos (M2) + 6:00.431 57 3 1:30.435 195.38km/h 19.238s
263. 04. -3 -3 Yokomama   Matteo Busato (P15) + 6:00.667 58 3 1:30.576 195.37km/h 16.799s
264. 04. +6 +6 Yokomama   Veijo Sorvoja (P19) + 6:00.780 58 3 1:30.648 195.37km/h 16.844s
265. 25. -7 -7 Contimental   Severi Seppä (M3) + 6:00.781 57 3 1:30.122 195.37km/h 19.760s
266. 05. +13 +13 Contimental   Alon Malul (P23) + 6:01.024 58 1 1:31.359 195.36km/h 23.196s
267. 05. +7 +7 Badyear   Jesús Torres (P19) + 6:01.346 58 3 1:29.972 195.35km/h 17.498s
268. 26. -3 -3 Yokomama   Ethan Littlejohns (M3) + 6:01.593 57 3 1:31.183 195.34km/h 18.088s
269. 06. +2 +2 Yokomama   Greg Tierney (P16) + 6:02.246 58 3 1:31.484 195.32km/h 17.759s
270. 05. +1 +1 Yokomama   Vlad Nedobuga (P21) + 6:02.261 58 3 1:31.162 195.32km/h 17.430s
271. 07. -3 -3 Yokomama   Jo Lafrite (P16) + 6:02.756 58 3 1:31.252 195.30km/h 19.118s
272. 27. +10 +10 Contimental   Dmitry Knyazev (M3) + 6:02.901 57 1 1:31.308 195.29km/h 16.519s
273. 05. +4 +4 Yokomama   Rui Morais (P14) + 6:03.045 58 3 1:32.216 195.29km/h 15.569s
274. 23. -13 -13 Contimental   Adam Wójcik (M1) + 6:03.090 57 4 1:28.873 195.29km/h 16.939s
275. 28. -22 -22 Yokomama   Roger Bergman (M2) + 6:03.200 57 4 1:31.196 195.28km/h 14.710s
276. 06. +6 +6 Yokomama   Rafał Saferna (P12) + 6:03.577 58 3 1:30.741 195.27km/h 19.835s
277. 05. +3 +3 Yokomama   Liudvikas Selmistraitis (P5) + 6:03.622 58 1 1:32.005 195.27km/h 17.998s
278. 07. +7 +7 Yokomama   Stefan Leitgeb (P18) + 6:03.786 57 1 1:30.893 195.26km/h 24.055s
279. 07. +13 +13 Yokomama   Vladimir Islentiev2 (P12) + 6:03.856 58 3 1:31.052 195.26km/h 18.793s
280. 06. -3 -3 Yokomama   Richard Molyneaux (P5) + 6:03.988 58 3 1:31.196 195.26km/h 19.305s
281. 06. -1 -1 Dunnolop   Andreas Fohrmann (P14) + 6:04.122 58 3 1:30.085 195.25km/h 20.669s
282. 04. +10 +10 Yokomama   Duong Cuong (P22) + 6:05.310 58 3 1:30.686 195.21km/h 20.166s
283. 29. -26 -26 Yokomama   Jean-marc Boissinot (M2) + 6:05.517 57 4 1:31.051 195.20km/h 16.926s
284. 08. -4 -4 Yokomama   Adam Pilo (P18) + 6:05.601 57 2 1:31.516 195.20km/h 21.099s
285. 06. +11 +11 Yokomama   Alejandro Badino (P13) + 6:05.771 58 3 1:31.161 195.19km/h 20.357s
286. 06. -2 -2 Yokomama   Mike Holm (P21) + 6:06.664 58 3 1:31.796 195.16km/h 19.235s
287. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Chris Tsalas (A87) + 6:07.117 58 3 1:30.836 195.15km/h 20.314s
288. 06. +2 +2 Contimental   Giovanni Mazzanati (P6) + 6:07.595 58 3 1:29.385 195.13km/h 24.279s
289. 02. -1 -1 Dunnolop   Chris Matso (P1) + 6:07.769 58 2 1:30.497 195.13km/h 22.077s
290. 02. +1 +1 Yokomama   Maurício Jackson (P8) + 6:07.817 58 3 1:31.236 195.12km/h 19.395s
291. 05. +7 +7 Contimental   Lucian Ciobanu (P17) + 6:08.005 58 1 1:30.923 195.12km/h 21.008s
292. 05. -2 -2 Yokomama   Raimonds Urtāns (P22) + 6:08.056 58 3 1:31.214 195.12km/h 18.803s
293. 06. +5 +5 Yokomama   Antonio Gallo (P17) + 6:08.346 58 3 1:30.433 195.11km/h 20.509s
294. 07. +10 +10 Yokomama   Cornelius Alexandru (P3) + 6:08.416 58 3 1:30.990 195.10km/h 18.815s
295. 28. -3 -3 Contimental   Timo Meyer (M3) + 6:08.524 57 1 1:30.445 195.10km/h 19.046s
296. 08. -5 -5 Dunnolop   Mario Rossi (P3) + 6:08.774 58 3 1:30.871 195.09km/h 23.357s
297. 09. +9 +9 Dunnolop   Alex Alonso (P3) + 6:08.968 58 1 1:30.409 195.08km/h 21.902s
298. 06. +13 +13 Yokomama   Atli Thor Johannesson (P19) + 6:09.118 58 3 1:31.733 195.08km/h 16.593s
299. 24. -13 -13 Yokomama   Darek Kolodziejski (M1) + 6:09.782 56 3 1:30.723 195.06km/h 18.271s
300. 06. +1 +1 Yokomama   Calum MacKinnon (P4) + 6:10.213 58 3 1:31.465 195.04km/h 18.060s
301. 03. +4 +4 Dunnolop   Radoslav Petev (P1) + 6:10.299 58 3 1:31.178 195.04km/h 18.082s
302. 07. +7 +7 Yokomama   Marcin Wyrwał (P6) + 6:10.310 58 1 1:31.252 195.04km/h 17.797s
303. 04. +3 +3 Yokomama   Sven Woxholt (P20) + 6:10.320 58 3 1:30.543 195.04km/h 23.300s
304. 07. -5 -5 Yokomama   Martin Urtubey (P25) + 6:10.395 58 3 1:31.908 195.04km/h 19.933s
305. 08. +4 +4 Yokomama   Carlos Peiretti (P6) + 6:10.497 58 3 1:31.083 195.03km/h 21.001s
306. 03. +6 +6 Badyear   Viesturs Berzins (P8) + 6:10.584 58 2 1:31.547 195.03km/h 20.720s
307. 25. -6 -6 Dunnolop   Stefan Leinsinger (M1) + 6:10.672 56 3 1:31.436 195.03km/h 19.088s
308. 30. Без промене ±0 Dunnolop   Gary Mullins (M2) + 6:10.851 57 3 1:31.450 195.02km/h 19.550s
309. 07. +3 +3 Contimental   Rex Carr (P14) + 6:11.051 58 3 1:30.229 195.01km/h 18.799s
310. 08. -4 -4 Yokomama   Nikolay Borzenkov (P12) + 6:11.115 58 4 1:31.153 195.01km/h 15.210s
311. 07. +13 +13 Yokomama   Rodrigo Velasco (P13) + 6:11.494 58 3 1:31.479 195.00km/h 16.085s
312. 06. +13 +13 Yokomama   Ton De Jong (P7) + 6:11.540 58 1 1:31.469 195.00km/h 18.790s
313. 03. -2 -2 Yokomama   Rainer Borchardt (P24) + 6:12.027 58 3 1:30.854 194.98km/h 24.500s
314. 29. -15 -15 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 6:12.231 57 4 1:30.908 194.97km/h 18.856s
315. 10. -1 -1 Yokomama   Jose Pedro (P3) + 6:12.453 58 3 1:31.244 194.96km/h 22.027s
316. 07. -1 -1 Dunnolop   Neil Mulvey (P17) + 6:12.577 58 3 1:31.104 194.96km/h 20.356s
317. 07. +11 +11 Yokomama   Felipe Aguiar (P5) + 6:12.823 58 1 1:32.052 194.95km/h 18.197s
318. 07. +2 +2 Yokomama   William Day (P19) + 6:12.974 58 1 1:30.419 194.95km/h 20.904s
319. 08. -3 -3 Yokomama   Gyula Linde (P5) + 6:13.020 58 2 1:30.547 194.95km/h 19.421s
320. 04. +9 +9 Contimental   Tinie Lourens (P9) + 6:13.264 58 3 1:31.000 194.94km/h 17.812s
321. 31. +3 +3 Dunnolop   Franco Sandoval (M2) + 6:13.530 57 3 1:30.105 194.93km/h 26.790s
322. 26. +2 +2 Dunnolop   Maciej Młynek (M1) + 6:13.590 56 4 1:29.799 194.93km/h 16.907s
323. 06. +6 +6 Yokomama   Dominiek Van West (P22) + 6:14.161 58 3 1:31.258 194.91km/h 18.076s
324. 05. +5 +5 Yokomama   Marian Nedelcu (P15) + 6:14.216 58 3 1:31.979 194.90km/h 22.127s
325. 07. +17 +17 Contimental   Yiánnis Gripáris (P22) + 6:14.283 58 3 1:31.497 194.90km/h 15.609s
326. 08. -1 -1 Yokomama   Vincent Douchez (P16) + 6:14.483 58 3 1:31.973 194.90km/h 19.519s
327. 07. -6 -6 Yokomama   Danny Moreno (P4) + 6:14.596 58 2 1:30.903 194.89km/h 19.353s
328. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Simon Marks (A79) + 6:14.650 58 3 1:32.233 194.89km/h 24.749s
329. 28. +3 +3 Yokomama   Michael Armbruster (M5) + 6:14.797 56 3 1:30.986 194.88km/h 17.340s
330. 29. -7 -7 Yokomama   Dario Kajt (M5) + 6:14.956 56 3 1:31.404 194.88km/h 20.091s
331. 08. -2 -2 Badyear   Alexander Hoppe (P22) + 6:14.958 58 3 1:30.061 194.88km/h 21.130s
332. 09. +17 +17 Contimental   Rolf Tobler (P12) + 6:15.077 58 1 1:29.950 194.87km/h 18.452s
333. 08. +6 +6 Dunnolop   Marco Parinetti (P4) + 6:15.158 58 3 1:30.793 194.87km/h 18.403s
334. 30. -6 -6 Yokomama   Vito Ruggio (M5) + 6:15.231 56 2 1:31.370 194.87km/h 19.049s
335. 04. +4 +4 Yokomama   Maurizio Siracusa (P2) + 6:15.329 58 1 1:32.032 194.87km/h 22.299s
336. 05. -1 -1 Yokomama   Daniel Douglas (P2) + 6:15.448 58 3 1:31.198 194.86km/h 21.030s
337. 34. Без промене ±0 Pipirelli   Alan Horsley (E) + 6:15.528 54 3 1:32.104 194.86km/h 20.180s
338. 06. -4 -4 Yokomama   Leonardo Fiorotto (P15) + 6:15.574 58 3 1:30.471 194.86km/h 20.326s
339. 26. -2 -2 Yokomama   Sean Hillier (M4) + 6:15.829 56 1 1:31.601 194.85km/h 24.512s
340. 09. +12 +12 Yokomama   Sergio Fanelli (P6) + 6:16.054 58 1 1:31.839 194.84km/h 22.317s
341. 07. +8 +8 Yokomama   Dean Francis (P7) + 6:17.087 58 1 1:32.243 194.81km/h 20.548s
342. 30. -2 -2 Yokomama   Ilya Vedenikov (M3) + 6:17.090 57 3 1:30.368 194.81km/h 16.172s
343. 31. -1 -1 Yokomama   Andrea Platano (M3) + 6:17.470 57 3 1:31.915 194.79km/h 16.337s
344. 05. +5 +5 Contimental   Tiago Mendes (P9) + 6:17.899 58 3 1:30.307 194.78km/h 18.456s
345. 07. -3 -3 Yokomama   Madars Zvaigzne (P15) + 6:17.909 58 4 1:30.295 194.78km/h 20.887s
346. 05. +3 +3 Contimental   Stefano Duo (P20) + 6:17.922 58 3 1:30.881 194.78km/h 18.465s
347. 09. -1 -1 Dunnolop   André Ahlberg (P18) + 6:18.589 57 3 1:31.643 194.75km/h 17.978s
348. 07. +1 +1 Yokomama   Marvin Mackenberg (P21) + 6:18.669 58 3 1:32.022 194.75km/h 19.192s
349. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Ivan Čić (A89) + 6:18.741 58 2 1:31.398 194.75km/h 23.856s
350. 10. +2 +2 Contimental   Vitaliy Коvtjukh (P18) + 6:18.774 57 3 1:30.502 194.75km/h 21.169s
351. 08. +10 +10 Yokomama   Chris Englund (P21) + 6:18.836 58 2 1:31.696 194.75km/h 17.325s
352. 11. +11 +11 Yokomama   Ceapa Florin (P18) + 6:18.899 57 1 1:31.306 194.74km/h 20.583s
353. 09. +3 +3 Yokomama   Manuel Muench (P21) + 6:19.012 58 3 1:31.190 194.74km/h 20.263s
354. 08. +11 +11 Yokomama   Rei Frost (P25) + 6:19.020 58 3 1:32.159 194.74km/h 17.951s
355. 09. +3 +3 Yokomama   Andrey Kaloshin (P25) + 6:19.258 58 3 1:31.921 194.73km/h 17.790s
356. 10. +1 +1 Yokomama   Levente Palvolgyi (P6) + 6:19.324 58 3 1:31.967 194.73km/h 18.756s
357. 10. +3 +3 Dunnolop   Otulos Gomes (P25) + 6:19.595 58 3 1:31.141 194.72km/h 18.968s
358. 11. +4 +4 Dunnolop   Chris Macris (P25) + 6:19.729 58 3 1:31.433 194.72km/h 20.330s
359. 04. +9 +9 Contimental   Mauro Schumacher (P24) + 6:19.758 58 2 1:31.016 194.71km/h 20.266s
360. 11. -5 -5 Yokomama   Carlos Miola (P6) + 6:19.798 58 3 1:31.536 194.71km/h 19.823s
361. 08. +1 +1 Contimental   Leo Leal (P13) + 6:19.983 58 3 1:30.124 194.71km/h 21.198s
362. 09. +1 +1 Yokomama   Matej Čambal (P13) + 6:20.269 58 2 1:30.952 194.70km/h 18.320s
363. 10. -1 -1 Yokomama   Vladimir Petrov (P21) + 6:20.804 58 3 1:31.789 194.68km/h 19.094s
364. 06. +1 +1 Yokomama   Edward Carpio (P2) + 6:21.054 58 3 1:31.863 194.67km/h 23.661s
365. 07. +3 +3 Yokomama   Giulio Gaggino (P2) + 6:21.449 58 1 1:31.703 194.66km/h 28.396s
366. 32. -8 -8 Badyear   Mark De La Montagne (M2) + 6:21.495 57 3 1:31.678 194.65km/h 17.934s
367. 08. +10 +10 Dunnolop   Blazo Jankovic (P11) + 6:21.507 58 3 1:30.571 194.65km/h 19.301s
368. 05. +13 +13 Yokomama   Mario Hoyos (P24) + 6:21.658 58 3 1:31.031 194.65km/h 20.084s
369. 06. -2 -2 Yokomama   Tolis Nasios (P24) + 6:21.756 58 3 1:31.774 194.65km/h 22.410s
370. 27. +11 +11 Badyear   Erwann Gendreau (M4) + 6:21.826 56 2 1:31.130 194.64km/h 19.129s
371. 07. -4 -4 Contimental   Michał Kaczmarek (P24) + 6:21.948 58 3 1:30.580 194.64km/h 19.822s
372. 32. -27 -27 Yokomama   Ayman Daher (M3) + 6:22.014 56 3 1:31.621 194.64km/h 18.461s
373. 08. +3 +3 Yokomama   Tim Villars (P19) + 6:22.468 58 3 1:31.703 194.62km/h 19.993s
374. 08. +3 +3 Yokomama   Ivan Ivanov (P14) + 6:22.539 57 3 1:30.596 194.62km/h 20.440s
375. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Ioannis Kalogirou (A4) + 6:22.822 58 3 1:32.091 194.61km/h 22.801s
376. 09. -4 -4 Dunnolop   Juan Manuel Collova (P16) + 6:22.827 57 2 1:31.065 194.61km/h 17.941s
377. 04. +3 +3 Badyear   Rico Bastiaanse (P8) + 6:22.927 58 2 1:30.148 194.61km/h 20.184s
378. 12. +4 +4 Yokomama   Filipe Miguel (P6) + 6:23.216 58 3 1:31.896 194.60km/h 21.490s
379. 08. +7 +7 Yokomama   Róbert Jakó (P15) + 6:23.357 58 3 1:30.803 194.59km/h 23.824s
380. 01. +1 +1 Pipirelli   Robert Horvath (A39) + 6:23.714 58 3 1:31.034 194.58km/h 21.421s
381. 11. +5 +5 Yokomama   Paweł Marszutka (P3) + 6:23.717 58 3 1:31.630 194.58km/h 20.213s
382. 09. +4 +4 Contimental   Thomas Geißler (P15) + 6:23.970 58 3 1:31.612 194.57km/h 20.071s
383. 10. -7 -7 Yokomama   Frédéric Pierret (P12) + 6:24.305 58 3 1:32.146 194.56km/h 20.205s
384. 04. +4 +4 Yokomama   Kristjan Raamann (P1) + 6:24.409 58 3 1:32.082 194.56km/h 21.573s
385. 09. -1 -1 Yokomama   Geoffrey Stanislawski (P22) + 6:24.439 58 3 1:31.847 194.55km/h 19.938s
386. 10. +6 +6 Contimental   Lajos Urbán (P22) + 6:24.653 58 3 1:31.550 194.55km/h 20.593s
387. 06. +6 +6 Badyear   Alexey Petrov (P20) + 6:25.144 58 2 1:30.961 194.53km/h 20.113s
388. 06. -1 -1 Yokomama   Vinicio Souza (P9) + 6:25.185 58 3 1:32.116 194.53km/h 20.500s
389. 01. +2 +2 Pipirelli   Bart Kieviet (A80) + 6:25.252 58 3 1:31.981 194.53km/h 20.624s
390. 09. +1 +1 Contimental   Jorge Gallo (P4) + 6:25.290 58 1 1:30.895 194.53km/h 24.561s
391. 35. +3 +3 Pipirelli   Nestor Vicente (E) + 6:25.291 54 1 1:32.277 194.53km/h 25.368s
392. 08. +3 +3 Badyear   Craig Templeman (P7) + 6:25.485 58 3 1:31.223 194.52km/h 20.161s
393. 06. +6 +6 Yokomama   Thomas Müntzer (P23) + 6:25.785 58 3 1:31.349 194.51km/h 18.224s
394. 28. +8 +8 Yokomama   Stephen Brooks (M4) + 6:25.846 56 2 1:32.194 194.51km/h 18.250s
395. 29. +6 +6 Pipirelli   Jacopo Mati (M4) + 6:25.956 56 3 1:31.495 194.50km/h 22.701s
396. 08. -1 -1 Yokomama   Valnyris Tejet (P10) + 6:26.293 58 3 1:31.702 194.49km/h 19.293s
397. 10. -4 -4 Yokomama   Francesco Fondelli (P4) + 6:26.565 58 2 1:31.175 194.48km/h 19.879s
398. 09. +7 +7 Yokomama   Alexander Cant (P10) + 6:26.577 58 3 1:31.645 194.48km/h 20.701s
399. 10. -9 -9 Yokomama   Matthias Scharrer (P13) + 6:26.603 58 3 1:30.265 194.48km/h 18.260s
400. 10. +2 +2 Yokomama   Adam Domaszewski (P16) + 6:26.756 57 3 1:31.349 194.48km/h 22.793s
401. 10. +1 +1 Yokomama   Keith Clark (P10) + 6:26.981 58 3 1:30.571 194.47km/h 21.083s
402. 31. -1 -1 Dunnolop   Diogo Abdalla (M5) + 6:27.320 56 3 1:31.756 194.46km/h 17.031s
403. 32. Без промене ±0 Yokomama   Emmanuel Manfre (M5) + 6:27.348 56 1 1:32.336 194.45km/h 21.104s
404. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Marcelo Ascencio (A91) + 6:27.606 58 3 1:31.342 194.45km/h 21.180s
405. 11. +7 +7 Contimental   Grigoris Stephanakis (P10) + 6:27.679 58 3 1:31.493 194.44km/h 20.817s
406. 11. Без промене ±0 Yokomama   Alfredo José (P13) + 6:27.799 58 3 1:30.822 194.44km/h 17.858s
407. 12. +6 +6 Yokomama   Yuri Barchi (P18) + 6:27.884 57 1 1:31.894 194.44km/h 29.463s
408. 09. -3 -3 Contimental   Alexander Latonin (P19) + 6:27.998 58 2 1:29.806 194.43km/h 20.748s
409. 05. -4 -4 Hancock   Alihan Zor (P8) + 6:28.031 58 4 1:29.962 194.43km/h 18.431s
410. 11. +7 +7 Yokomama   Dmitri Kondrat (P12) + 6:28.332 58 3 1:31.810 194.42km/h 21.705s
411. 09. +9 +9 Yokomama   Ezequiel Palletti (P14) + 6:28.429 57 3 1:31.670 194.42km/h 19.917s
412. 33. +5 +5 Yokomama   Mert Büyükakar (M3) + 6:28.494 56 3 1:30.998 194.42km/h 19.428s
413. 12. +15 +15 Yokomama   Andrey Kovjazin (P3) + 6:28.612 58 3 1:32.248 194.41km/h 17.586s
414. 34. -5 -5 Yokomama   Sándor Bőr (M3) + 6:28.872 56 3 1:31.697 194.40km/h 19.771s
415. 10. +10 +10 Yokomama   Laurie Grant (P14) + 6:28.975 57 3 1:30.424 194.40km/h 18.584s
416. 30. +3 +3 Contimental   Alexander Kunze (M4) + 6:29.191 56 2 1:31.533 194.39km/h 19.246s
417. 12. +2 +2 Dunnolop   Alain Libaros (P10) + 6:29.200 58 3 1:31.266 194.39km/h 24.635s
418. 11. +15 +15 Yokomama   Róbert Villásek (P16) + 6:29.266 57 3 1:30.306 194.39km/h 22.376s
419. 13. -9 -9 Yokomama   Jean-françois Charbinat (P3) + 6:29.650 58 3 1:32.252 194.38km/h 20.168s
420. 10. -2 -2 Yokomama   Henri Dormann (P15) + 6:30.069 58 3 1:31.802 194.36km/h 21.970s
421. 08. +2 +2 Yokomama   Andrzej Dąbrowski (P17) + 6:30.085 57 3 1:31.355 194.36km/h 21.422s
422. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Lukas Giniotis (A13) + 6:30.372 58 3 1:31.666 194.35km/h 23.187s
423. 12. +2 +2 Yokomama   Maciej Dobraś (P25) + 6:30.543 58 3 1:31.256 194.35km/h 19.347s
424. 09. -8 -8 Michelini   Piotr Łabenda (P5) + 6:30.592 58 5 1:30.188 194.34km/h 21.894s
425. 10. +2 +2 Yokomama   Oscar Maddonni (P5) + 6:30.614 58 3 1:32.958 194.34km/h 17.736s
426. 13. +7 +7 Yokomama   Pál Baracsi (P18) + 6:30.854 57 3 1:32.187 194.34km/h 18.588s
427. 11. -5 -5 Yokomama   Enrico Ambrogiani (P5) + 6:30.863 58 3 1:31.065 194.33km/h 20.851s
428. 05. +14 +14 Yokomama   Gilles Ritiere (P1) + 6:31.609 58 3 1:31.729 194.31km/h 17.807s
429. 09. +12 +12 Yokomama   Stefan Olofsson (P11) + 6:31.658 57 1 1:31.802 194.31km/h 15.504s
430. 11. -6 -6 Yokomama   Hola Evony (P15) + 6:32.103 58 2 1:30.613 194.29km/h 18.327s
431. 06. +3 +3 Yokomama   Mery Lissarrague (P1) + 6:32.234 58 3 1:32.116 194.29km/h 18.928s
432. 11. -1 -1 Dunnolop   Michele Miksche (P22) + 6:32.260 57 3 1:30.938 194.29km/h 18.606s
433. 12. -10 -10 Dunnolop   Nathan Smith (P22) + 6:32.531 57 3 1:31.256 194.28km/h 25.560s
434. 01. +2 +2 Pipirelli   Francesco Scopelliti (A47) + 6:32.549 58 3 1:31.299 194.28km/h 21.794s
435. 14. -1 -1 Dunnolop   Adrian Pearson (P18) + 6:32.598 57 3 1:31.556 194.28km/h 15.601s
436. 31. Без промене ±0 Badyear   Phil Symonds (M4) + 6:32.901 56 3 1:32.010 194.27km/h 18.326s
437. 08. +13 +13 Yokomama   Raul Souza (P24) + 6:33.229 58 3 1:31.290 194.25km/h 20.756s
438. 07. +10 +10 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 6:33.248 58 3 1:32.313 194.25km/h 19.155s
439. 08. +5 +5 Yokomama   Christian Anello (P20) + 6:33.291 58 3 1:31.940 194.25km/h 18.196s
440. 09. -3 -3 Yokomama   Szekely Lajos (P24) + 6:33.673 58 1 1:31.659 194.24km/h 26.381s
441. 07. +7 +7 Yokomama   Marin Ružić (P23) + 6:33.715 57 3 1:31.688 194.24km/h 20.784s
442. 08. +2 +2 Yokomama   Philippe Laude (P23) + 6:33.816 57 3 1:31.903 194.23km/h 20.565s
443. 09. -1 -1 Yokomama   Aleksei Chernishyov (P17) + 6:33.890 57 2 1:30.230 194.23km/h 18.846s
444. 35. -27 -27 Yokomama   Marcello Pinheiro (M3) + 6:33.896 56 3 1:30.782 194.23km/h 17.773s
445. 10. +7 +7 Contimental   Joakim Birgersson (P17) + 6:34.038 57 3 1:30.589 194.23km/h 20.099s
446. 09. -6 -6 Yokomama   Tianhao Chen (P7) + 6:34.384 58 4 1:30.319 194.21km/h 14.942s
447. 33. -13 -13 Yokomama   Stephen Bewers (M5) + 6:34.800 56 3 1:32.237 194.20km/h 17.590s
448. 13. -8 -8 Yokomama   Jimmy De Roy (P22) + 6:35.002 57 3 1:32.128 194.19km/h 19.119s
449. 11. +8 +8 Yokomama   Luciano Kirst (P21) + 6:35.077 57 3 1:31.074 194.19km/h 18.905s
450. 10. +1 +1 Yokomama   Dávid Sifka (P11) + 6:35.237 57 3 1:31.333 194.19km/h 19.808s
451. 07. +2 +2 Yokomama   Sergey Kozlenko (P9) + 6:35.386 58 2 1:30.994 194.18km/h 19.527s
452. 27. +10 +10 Yokomama   Radim Zeleznik (M1) + 6:35.420 56 3 1:32.296 194.18km/h 18.554s
453. 07. +7 +7 Yokomama   Ramón López (P1) + 6:35.460 58 3 1:31.198 194.18km/h 18.958s
454. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Deimison Souza (A86) + 6:35.495 58 3 1:31.160 194.18km/h 21.696s
455. 28. -21 -21 Yokomama   Ferenc Koncz (M1) + 6:35.495 56 3 1:32.023 194.18km/h 18.075s
456. 13. -4 -4 Yokomama   Victor Baia (P6) + 6:35.585 57 3 1:31.589 194.17km/h 17.928s
457. 29. -16 -16 Yokomama   Mauricio Angelucci (M1) + 6:35.976 56 3 1:31.312 194.16km/h 16.871s
458. 08. +7 +7 Dunnolop   Jay De Snoo (P1) + 6:36.029 58 3 1:30.595 194.16km/h 19.882s
459. 09. +10 +10 Yokomama   Cédrick Flament (P20) + 6:36.330 57 1 1:32.290 194.15km/h 20.717s
460. 12. +10 +10 Contimental   Andras Voczelka (P21) + 6:36.980 57 3 1:30.931 194.13km/h 18.372s
461. 06. -1 -1 Yokomama   Diego Garcia (P8) + 6:37.248 58 3 1:32.464 194.12km/h 21.219s
462. 12. +2 +2 Dunnolop   Jesus Jimenez (P16) + 6:37.362 57 3 1:31.664 194.11km/h 18.382s
463. 10. +6 +6 Contimental   Daniel Secoue (P19) + 6:37.490 58 3 1:31.005 194.11km/h 19.218s
464. 01. +1 +1 Pipirelli   Gianluca Taurelli (A9) + 6:37.684 58 3 1:31.362 194.10km/h 19.562s
465. 34. +4 +4 Yokomama   Armando Žgela (M5) + 6:37.843 56 3 1:31.036 194.10km/h 18.658s
466. 13. +3 +3 Yokomama   Eugene Timchenko (P16) + 6:38.117 57 3 1:31.164 194.09km/h 17.728s
467. 12. +12 +12 Yokomama   Antonello D`annibale (P12) + 6:38.127 58 1 1:31.916 194.09km/h 23.249s
468. 14. +14 +14 Dunnolop   Adriano Barbosa (P16) + 6:38.660 57 3 1:30.363 194.07km/h 18.598s
469. 10. -2 -2 Yokomama   Pete Bramhall (P24) + 6:38.670 58 2 1:31.804 194.07km/h 19.415s
470. 30. +5 +5 Yokomama   Sergei Gordov (M1) + 6:38.698 56 3 1:30.750 194.07km/h 20.436s
471. 11. +3 +3 Yokomama   Fabio Lopez (P24) + 6:38.743 58 3 1:31.834 194.07km/h 17.103s
472. 12. +12 +12 Badyear   Michael Zenger (P24) + 6:38.823 58 3 1:31.054 194.06km/h 17.258s
473. 13. +7 +7 Yokomama   Fabio Pereira (P21) + 6:38.881 57 3 1:31.479 194.06km/h 16.933s
474. 12. +5 +5 Yokomama   David Jackson (P5) + 6:39.016 58 3 1:31.261 194.06km/h 17.942s
475. 13. +6 +6 Yokomama   Ricardo Vidal (P5) + 6:39.191 58 3 1:31.428 194.05km/h 17.806s
476. 11. +15 +15 Yokomama   Andrea Gaggino (P11) + 6:39.201 57 1 1:31.736 194.05km/h 27.872s
477. 10. +6 +6 Yokomama   Martin Pospíšil (P20) + 6:39.725 57 3 1:31.283 194.03km/h 16.714s
478. 35. +1 +1 Badyear   Ronaldo Serafim (M5) + 6:39.747 56 3 1:31.816 194.03km/h 21.264s
479. 11. +3 +3 Yokomama   Vittorio Consonni (P20) + 6:39.905 57 2 1:30.870 194.03km/h 18.428s
480. 02. +3 +3 Pipirelli   Dianamitzuki Ferin (A39) + 6:39.958 58 3 1:30.987 194.03km/h 22.702s
481. 36. -1 -1 Pipirelli   Dmitry Nechitailo (E) + 6:40.024 54 1 1:32.784 194.02km/h 13.086s
482. 33. -11 -11 Yokomama   Pablo Di Pietro (M2) + 6:40.121 56 3 1:31.912 194.02km/h 22.730s
483. 08. Без промене ±0 Yokomama   Stuart Aspey (P9) + 6:40.434 57 3 1:31.627 194.01km/h 18.444s
484. 15. +2 +2 Yokomama   Nikolas Turunen (P18) + 6:40.528 57 3 1:31.986 194.01km/h 19.120s
485. 16. +7 +7 Dunnolop   Jorge Varanda (P18) + 6:40.745 57 1 1:31.971 194.00km/h 27.257s
486. 09. +10 +10 Yokomama   Justin Bauer (P9) + 6:40.839 57 1 1:32.030 194.00km/h 18.453s
487. 14. -13 -13 Yokomama   Emīls Ribaks (P3) + 6:40.940 58 3 1:31.712 193.99km/h 22.795s
488. 14. -3 -3 Yokomama   Nikolai Nikolov (P22) + 6:40.986 57 3 1:31.066 193.99km/h 21.257s
489. 17. -7 -7 Dunnolop   Leandro Colombo (P18) + 6:41.077 57 3 1:31.623 193.99km/h 21.735s
490. 10. -8 -8 Yokomama   András Bári (P9) + 6:41.108 57 2 1:31.341 193.99km/h 21.580s
491. 13. +4 +4 Yokomama   Manolis Emmanouil (P24) + 6:41.212 58 3 1:31.470 193.98km/h 18.826s
492. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Kenneth Eker (A70) + 6:41.420 58 3 1:31.363 193.98km/h 25.245s
493. 11. +3 +3 Yokomama   Monzon Rojo (P17) + 6:41.491 57 3 1:31.475 193.97km/h 17.679s
494. 11. +3 +3 Contimental   Ralf Kutowsky (P9) + 6:41.514 57 2 1:30.927 193.97km/h 21.049s
495. 12. -3 -3 Contimental   Bartosz Wojcik (P17) + 6:41.741 57 3 1:31.144 193.96km/h 19.086s
496. 13. +4 +4 Dunnolop   Eric Bolder (P10) + 6:41.848 58 2 1:31.829 193.96km/h 20.825s
497. 02. +1 +1 Pipirelli   Kevin Glassenbury (A89) + 6:42.058 58 3 1:32.269 193.95km/h 24.799s
498. 15. -3 -3 Yokomama   Andrey Stoyanov (P3) + 6:42.088 58 3 1:31.974 193.95km/h 19.988s
499. 16. +5 +5 Yokomama   Vitaly Sevov (P3) + 6:42.196 58 3 1:31.845 193.95km/h 21.811s
500. 17. +8 +8 Contimental   Rich Weaving (P3) + 6:42.207 58 3 1:31.701 193.95km/h 18.840s