Преглед резултата (Стаза: Melbourne | Сезона: 75 | Трка: 1 | Група: Elite)

Сезона:  Трка:

Изабери групу:

# Поз Прогрес Гуме Нац Име Време трке Кругова Уласци у бокс Најбољи круг Просечна брзина Најбоље време у боксу
01. 18. +10 +10 Contimental   Theodosis Vogiatzis + 2:51.824 57 3 1:28.218 202.10km/h 17.423s
02. 05. +9 +9 Bridgerock   Viktor Dyankov + 1:48.985 57 2 1:25.759 204.45km/h 18.060s
03. 09. +9 +9 Contimental   Gonzalo Alvarez + 2:16.367 57 3 1:26.750 203.42km/h 15.227s
04. 14. +8 +8 Yokomama   Róbert László2 + 2:39.871 57 3 1:27.470 202.55km/h 16.252s
05. 02. +7 +7 Bridgerock   Christos Bobolis4 + 28.070 58 3 1:25.439 207.55km/h 13.295s
06. 07. +6 +6 Contimental   Alix Martin + 1:54.067 57 3 1:26.474 204.26km/h 16.486s
07. 15. +5 +5 Badyear   Joel Viitikko + 2:40.212 57 3 1:27.133 202.53km/h 15.992s
08. 12. +4 +4 Badyear   Paweł Zaburski + 2:36.830 57 3 1:26.958 202.66km/h 13.776s
09. 28. +4 +4 Badyear   Christer Andersson + 4:24.145 55 3 1:29.721 198.75km/h 14.021s
10. 04. +3 +3 Bridgerock   Lee Harding + 1:19.068 58 3 1:27.060 205.58km/h 13.555s
11. 20. +3 +3 Contimental   Martynas Bražėnas + 3:11.562 56 3 1:28.008 201.38km/h 15.834s
12. 21. +3 +3 Contimental   Henrique Hughes Paunero + 3:34.528 56 3 1:29.028 200.54km/h 15.853s
13. 35. +3 +3 Pipirelli   Nestor Vicente + 6:25.291 54 1 1:32.277 194.53km/h 25.368s
14. 23. +2 +2 Badyear   Bora Janić + 3:46.466 56 3 1:29.445 200.11km/h 16.546s
15. 27. +2 +2 Contimental   Maxim Egorov + 4:17.351 56 3 1:28.838 199.00km/h 14.617s
16. 25. +1 +1 Yokomama   Joachim Rang + 4:07.548 56 3 1:28.422 199.35km/h 18.091s
17. 32. +1 +1 Pipirelli   Aleksandar Aleksandrov + 5:55.837 54 3 1:31.156 195.54km/h 20.184s
18. 39. +1 +1 Pipirelli   Peter Both + 7:28.564 53 3 1:33.409 192.39km/h 16.867s
19. 01. Без промене ±0 Bridgerock   Roland Postle8 1h28:27.343 58 3 1:26.392 208.65km/h 13.671s
20. 11. Без промене ±0 Michelini   Nevzat Kasapoglu + 2:21.342 57 3 1:27.740 203.23km/h 14.441s
21. 17. Без промене ±0 Badyear   Yug Desai1 + 2:44.264 57 2 1:27.739 202.38km/h 15.587s
22. 30. Без промене ±0 Yokomama   Martino Colombo + 5:14.434 55 3 1:30.262 196.98km/h 18.000s
23. 31. Без промене ±0 Pipirelli   Gustavo Bellotto + 5:53.180 54 1 1:31.333 195.63km/h 22.521s
24. 34. Без промене ±0 Pipirelli   Alan Horsley + 6:15.528 54 3 1:32.104 194.86km/h 20.180s
25. 37. Без промене ±0 Pipirelli   Ahmet Sonverdi + 6:59.380 54 3 1:32.753 193.37km/h 16.344s
26. 03. -1 -1 Bridgerock   Jan Velske2 + 37.903 58 3 1:26.155 207.17km/h 15.282s
27. 16. -1 -1 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 + 2:44.105 57 3 1:28.084 202.39km/h 14.411s
28. 22. -1 -1 Badyear   Jasper Coosemans + 3:44.896 56 3 1:29.271 200.16km/h 16.425s
29. 36. -1 -1 Pipirelli   Dmitry Nechitailo + 6:40.024 54 1 1:32.784 194.02km/h 13.086s
30. 40. -1 -1 Pipirelli   Sergey Shinkevich + 8:09.720 53 3 1:33.893 191.02km/h 18.293s
31. 10. -2 -2 Contimental   Bert Huylebroeck + 2:19.668 57 3 1:27.148 203.30km/h 19.599s
32. 29. -2 -2 Contimental   Andreas Ramann + 4:38.623 55 3 1:30.163 198.24km/h 16.134s
33. 38. -2 -2 Pipirelli   Toni Söyrinki + 7:10.155 54 3 1:33.153 193.00km/h 14.677s
34. 06. -3 -3 Contimental   Robin Goodey + 1:49.927 57 3 1:27.412 204.41km/h 14.837s
35. 08. -3 -3 Michelini   Atis Praudins + 2:12.420 57 3 1:27.261 203.57km/h 14.285s
36. 24. -5 -5 Michelini   James Berriman + 3:58.636 56 2 1:28.052 199.67km/h 16.447s
37. 13. -7 -7 Michelini   Emil Kwiatkowski + 2:39.425 57 3 1:27.527 202.56km/h 14.485s
38. 26. -14 -14 Hancock   Flavio Mendiković + 4:08.114 56 4 1:28.548 199.33km/h 15.321s
39. 19. -15 -15 Hancock   George Slater + 3:04.221 56 2 1:28.454 201.65km/h 14.579s
40. 33. -23 -23 Yokomama   Rogerio Mandler + 5:58.367 54 4 1:30.844 195.45km/h 16.178s