Преглед резултата (Стаза: Irungattukottai | Сезона: 29 | Трка: 14 | Група: Master - 1)

Сезона:  Трка:

Изабери групу:

Поз Прогрес Гуме Нац Име Време трке Кругова Уласци у бокс Најбољи круг Просечна брзина Најбоље време у боксу
01. +1 +1 Badyear   Keri Lovell 2h2:34.751 79 3 1:21.026 143.71km/h 18.991s
02. +3 +3 Badyear   Paulo Pinto + 9.072 79 3 1:21.578 143.53km/h 17.327s
03. -2 -2 Badyear   Marek Wasilewski + 34.499 79 3 1:21.923 143.04km/h 15.968s
04. +7 +7 Badyear   Vladimir Danilin + 54.749 79 3 1:22.026 142.65km/h 16.892s
05. -1 -1 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 58.562 79 4 1:21.888 142.58km/h 16.841s
06. +7 +7 Badyear   Sandra Ratkovic + 59.136 79 3 1:22.265 142.56km/h 19.442s
07. +7 +7 Badyear   Alex Karlis + 1:27.603 78 3 1:22.032 142.02km/h 17.615s
08. +16 +16 Badyear   Saurabh Majumdar + 1:35.320 78 2 1:22.679 141.87km/h 28.026s
09. -3 -3 Badyear   Alex Tkachenko + 1:37.841 78 3 1:22.773 141.82km/h 15.008s
10. -1 -1 Yokomama   Gary Partridge + 1:44.255 78 3 1:21.783 141.70km/h 16.902s
11. -8 -8 Badyear   Devashis Tamhane + 1:49.331 78 3 1:21.714 141.61km/h 26.828s
12. +10 +10 Badyear   Mantas Ramanauskas + 2:00.885 78 3 1:22.401 141.39km/h 14.593s
13. +4 +4 Badyear   John Rekoumis + 2:11.395 78 3 1:22.523 141.19km/h 23.095s
14. +18 +18 Badyear   Vaidotas Valiukas + 2:18.077 78 3 1:22.851 141.06km/h 18.169s
15. -5 -5 Badyear   Martin Rosina + 2:18.374 78 3 1:21.989 141.06km/h 17.161s
16. -8 -8 Badyear   Darek Kolodziejski + 2:32.043 78 3 1:22.487 140.80km/h 23.292s
17. +1 +1 Badyear   Pablo Navarrete + 2:45.660 77 2 1:22.408 140.55km/h 19.051s
18. +12 +12 Badyear   Stephan Haider + 2:50.104 77 3 1:23.924 140.46km/h 19.603s
19. +1 +1 Badyear   Dima Zorin + 2:52.639 77 4 1:22.168 140.42km/h 20.298s
20. +5 +5 Badyear   Stephen Brooks + 2:56.671 77 4 1:22.761 140.34km/h 15.484s
21. -2 -2 Badyear   Piotr Szafarkiewicz + 3:01.399 77 2 1:23.071 140.25km/h 17.985s
22. +7 +7 Badyear   Yavuz Oz + 3:18.850 77 1 1:28.167 139.93km/h 30.203s
23. Без промене ±0 Badyear   Paulo Pires + 3:20.578 77 3 1:22.474 139.90km/h 17.947s
24. -3 -3 Badyear   Angelina Michail + 3:42.682 77 4 1:22.218 139.49km/h 23.476s
25. +3 +3 Badyear   Shaun Stainbank + 4:31.130 76 4 1:23.728 138.60km/h 21.493s
26. -14 -14 Yokomama   Andrew Watson + 5:09.379 76 3 1:28.005 137.91km/h 19.824s
27. +7 +7 Badyear   Fredrik Palmqvist + 5:24.984 75 3 1:24.900 137.63km/h 19.547s
28. +3 +3 Badyear   Jimmy De Roy + 6:19.298 75 2 1:28.587 136.66km/h 16.637s
29. +6 +6 Yokomama   Giulio Cardamone + 7:02.023 74 3 1:25.237 135.91km/h 23.087s
30. +8 +8 Pipirelli   Hakan Tatar + 7:53.287 74 3 1:25.496 135.02km/h 21.152s
31. +6 +6 Pipirelli   Flavio Ercoli + 8:00.189 74 3 1:25.376 134.90km/h 22.148s
32. -16 -16 Yokomama   Michael Novikov + 8:10.668 73 4 1:23.950 134.72km/h 19.477s
33. -18 -18 Dunnolop   Damian Stankiewicz + 8:40.456 73 3 1:24.500 134.21km/h 18.828s
34. +5 +5 Pipirelli   David Brennan + 10:16.799 72 3 1:26.092 132.59km/h 19.825s
Нису класификовани
35. +1 +1 Pipirelli   András Zelenák + 12:33.201 70 3 1:25.015    20.812s
36. -3 -3 Yokomama   Toby Hazle + 13:16.852 70 4 1:23.107    16.126s
37. -11 -11 Dunnolop   Ajinkya Gokhale Технички проблеми 58 2 1:24.229    20.593s
38. -11 -11 Badyear   Ivo Peev Технички проблеми 36 1 1:24.327    22.531s
39. -32 -32 Badyear   Mike Leone Технички проблеми 22 2 1:22.527    25.017s