Преглед резултата (Стаза: Melbourne | Сезона: 75 | Трка: 1 | Група: Master - 1)

Сезона:  Трка:

Изабери групу:

Поз Прогрес Гуме Нац Име Време трке Кругова Уласци у бокс Најбољи круг Просечна брзина Најбоље време у боксу
01. +8 +8 Contimental   Wouter Teuwen 1h31:35.554 58 2 1:28.425 201.50km/h 17.838s
02. Без промене ±0 Yokomama   Rimantas Sagatas2 + 38.828 58 3 1:28.839 200.09km/h 16.883s
03. +1 +1 Yokomama   Ville Pohjanen + 43.480 58 3 1:28.462 199.92km/h 17.294s
04. -3 -3 Contimental   Aleksey Titarenko + 53.420 58 3 1:28.908 199.56km/h 16.010s
05. -2 -2 Yokomama   Carlos Esparza + 55.580 58 1 1:29.916 199.48km/h 23.045s
06. +14 +14 Contimental   Felix Horch + 1:09.947 58 1 1:29.033 198.97km/h 20.320s
07. +8 +8 Contimental   Daniel Rosa + 1:10.084 58 3 1:29.073 198.96km/h 19.289s
08. +15 +15 Yokomama   Tan S Lake + 1:25.083 58 1 1:29.996 198.43km/h 18.405s
09. +3 +3 Yokomama   Andrew King + 1:34.264 57 2 1:28.961 198.10km/h 19.498s
10. +16 +16 Badyear   Marco Longo + 1:43.222 57 1 1:29.851 197.79km/h 17.317s
11. +3 +3 Contimental   Lovász Tibor + 1:44.638 57 3 1:30.051 197.74km/h 17.417s
12. -4 -4 Yokomama   David Michler + 1:47.517 57 3 1:29.508 197.63km/h 19.961s
13. -8 -8 Badyear   Craig McLean + 1:52.152 57 3 1:29.820 197.47km/h 19.832s
14. +16 +16 Yokomama   David Rolleston + 1:54.542 57 1 1:30.445 197.39km/h 14.868s
15. +3 +3 Contimental   Akshay Dhole + 1:58.868 57 3 1:29.254 197.23km/h 17.178s
16. +11 +11 Dunnolop   Damian Mikuszewski + 2:07.878 57 3 1:29.536 196.92km/h 21.330s
17. -1 -1 Yokomama   Thomas Uvyn + 2:09.826 57 3 1:30.694 196.85km/h 16.361s
18. +4 +4 Contimental   Alexander Kateliev + 2:15.477 57 2 1:28.680 196.65km/h 16.878s
19. +12 +12 Contimental   Mindaugas Bauža + 2:26.494 57 3 1:30.834 196.27km/h 15.335s
20. +1 +1 Yokomama   Kostas Laskaridis + 2:26.549 57 3 1:30.423 196.27km/h 18.228s
21. +8 +8 Yokomama   Leonardo Solazzi + 2:28.594 57 3 1:29.884 196.20km/h 17.373s
22. -5 -5 Yokomama   Pablo Fernandez + 2:33.663 57 3 1:31.156 196.02km/h 17.464s
23. -13 -13 Contimental   Adam Wójcik + 2:54.879 57 4 1:28.873 195.29km/h 16.939s
24. -13 -13 Yokomama   Darek Kolodziejski + 3:01.571 56 3 1:30.723 195.06km/h 18.271s
25. -6 -6 Dunnolop   Stefan Leinsinger + 3:02.461 56 3 1:31.436 195.03km/h 19.088s
26. +2 +2 Dunnolop   Maciej Młynek + 3:05.379 56 4 1:29.799 194.93km/h 16.907s
27. +10 +10 Yokomama   Radim Zeleznik + 3:27.209 56 3 1:32.296 194.18km/h 18.554s
28. -21 -21 Yokomama   Ferenc Koncz + 3:27.284 56 3 1:32.023 194.18km/h 18.075s
29. -16 -16 Yokomama   Mauricio Angelucci + 3:27.765 56 3 1:31.312 194.16km/h 16.871s
30. +5 +5 Yokomama   Sergei Gordov + 3:30.487 56 3 1:30.750 194.07km/h 20.436s
31. +5 +5 Yokomama   Mike Osintsev + 3:37.585 56 3 1:31.726 193.83km/h 16.650s
32. -8 -8 Badyear   Dávid Guti + 3:45.808 56 2 1:32.004 193.55km/h 19.317s
33. -8 -8 Avonn   Stefano Mana + 3:46.183 56 3 1:32.045 193.54km/h 17.899s
34. -1 -1 Yokomama   Sebastian Jóźwiak + 3:46.747 56 1 1:32.463 193.52km/h 23.572s
35. -1 -1 Pipirelli   Mikko Suhonen + 3:53.582 56 3 1:32.649 193.29km/h 23.174s
36. +2 +2 Dunnolop   Karol Opoka + 4:10.718 56 3 1:32.603 192.71km/h 18.602s
37. -5 -5 Avonn   Danilo Alberghetti + 4:22.852 56 2 1:32.014 192.30km/h 17.844s
Нису класификовани
38. -32 -32 Contimental   Marcin Czarkowski + 17:45.572 46 26 1:37.308    19.340s