Преглед резултата (Стаза: Sochi | Сезона: 75 | Трка: 5 | Група: Pro - 5)

Сезона:  Трка:

Изабери групу:

Поз Прогрес Гуме Нац Име Време трке Кругова Уласци у бокс Најбољи круг Просечна брзина Најбоље време у боксу
01. +2 +2 Yokomama   Bernard Bontjer 1h35:41.439 53 1 1:45.526 194.44km/h 23.327s
02. +6 +6 Yokomama   Kiril Stoianov + 39.418 53 1 1:46.841 193.11km/h 19.533s
03. +1 +1 Yokomama   Szilvia Gaál + 39.894 53 2 1:45.262 193.10km/h 19.577s
04. +3 +3 Dunnolop   Kristina Ivanova + 59.004 53 2 1:44.935 192.46km/h 21.623s
05. -4 -4 Yokomama   Richard Molyneaux + 1:06.104 53 2 1:45.403 192.23km/h 17.611s
06. +7 +7 Yokomama   Liudvikas Selmistraitis + 1:07.051 53 1 1:47.301 192.19km/h 17.485s
07. +3 +3 Yokomama   Ricardo Vidal + 1:07.659 53 1 1:46.907 192.17km/h 17.028s
08. +1 +1 Yokomama   Oscar Maddonni + 1:29.619 53 1 1:46.980 191.45km/h 17.865s
09. +7 +7 Dunnolop   Michail Ivanov + 1:30.159 53 1 1:46.429 191.43km/h 24.575s
10. +1 +1 Yokomama   Jean-françois Canal + 1:34.278 53 1 1:47.791 191.30km/h 23.631s
11. -6 -6 Michelini   Piotr Łabenda + 1:37.493 53 2 1:47.254 191.19km/h 20.861s
12. +2 +2 Yokomama   David Jackson + 1:46.701 52 2 1:46.708 190.89km/h 17.388s
13. -1 -1 Yokomama   Gyula Linde + 1:51.511 52 2 1:46.495 190.73km/h 18.382s
14. -12 -12 Yokomama   Michal Kaňák + 1:56.993 52 2 1:47.586 190.56km/h 17.499s
15. -9 -9 Yokomama   Mika Pekkarinen + 1:59.284 52 2 1:47.027 190.48km/h 21.681s
16. +3 +3 Yokomama   Anatoli Zvaigznitis + 2:02.740 52 2 1:47.658 190.37km/h 20.214s
17. +1 +1 Dunnolop   Martin Rosina + 2:11.408 52 1 1:48.200 190.09km/h 21.439s
18. +5 +5 Yokomama   Juan Gonzalez + 2:11.984 52 1 1:48.114 190.07km/h 19.592s
19. +2 +2 Yokomama   Ahoorda Lelou + 2:17.065 52 1 1:47.357 189.91km/h 25.809s
20. +4 +4 Yokomama   Pino De Salvo + 2:22.312 52 1 1:48.024 189.74km/h 18.512s
21. +13 +13 Yokomama   José Almeida + 2:47.729 52 1 1:47.332 188.92km/h 25.492s
22. +10 +10 Yokomama   Jaroslav Boruvka + 2:54.682 52 1 1:48.601 188.70km/h 22.819s
23. +6 +6 Yokomama   Kaur Sirel + 2:54.696 52 1 1:49.006 188.70km/h 22.474s
24. +7 +7 Yokomama   Gergely Gajáry + 3:06.104 52 2 1:47.998 188.33km/h 18.523s
25. +2 +2 Yokomama   Dani Fekete + 3:06.115 52 1 1:49.271 188.33km/h 24.629s
26. -11 -11 Dunnolop   Phill Anderson + 3:07.697 52 2 1:48.496 188.28km/h 21.115s
27. -1 -1 Yokomama   José Morió + 3:10.243 52 2 1:47.841 188.20km/h 18.814s
28. -6 -6 Yokomama   Felipe Aguiar + 3:13.658 52 1 1:49.480 188.09km/h 19.727s
29. +6 +6 Contimental   Péter Propszt + 3:18.528 52 2 1:48.220 187.94km/h 24.328s
30. -13 -13 Yokomama   Jaromír Stroh + 3:27.105 52 3 1:48.252 187.67km/h 18.581s
31. -6 -6 Yokomama   Colin Fenner + 3:34.853 51 3 1:48.422 187.43km/h 18.970s
32. -2 -2 Yokomama   David Antonio Bovolon + 3:39.682 51 2 1:49.222 187.27km/h 22.413s
33. -13 -13 Yokomama   Enrico Ambrogiani + 3:43.582 51 1 1:49.608 187.15km/h 23.344s
34. -1 -1 Yokomama   Natalia Perez + 3:49.751 51 1 1:49.593 186.96km/h 23.795s
35. +1 +1 Yokomama   Peter Peyper + 3:57.379 51 3 1:48.138 186.72km/h 18.646s
36. -8 -8 Contimental   Slavomir Kuch + 4:20.280 51 3 1:48.829 186.01km/h 21.540s
37. Без промене ±0 Yokomama   Karel Slavíček + 5:01.719 51 1 1:51.344 184.73km/h 31.211s
38. Без промене ±0 Pipirelli   Tomek Kiełpiński + 5:41.511 50 2 1:50.931 183.52km/h 22.993s
39. Без промене ±0 Pipirelli   Lorenzo Berto + 6:50.261 50 1 1:52.575 181.47km/h 26.344s