Статистика

Глобална статистика
Статистика тимова
Статистика активности
Статистика форума
Статистика нација
Остале статистике
Статистика достигнућа
Возачи и технички директори
Статистика ГПРО супортера

Пласман када би сезона била једна велика трка

Изаберите ранг:

 
Страна [12 3 ... 108 109 110 » Иди на страну:
# Гуме Име Нац Група Укупно време
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle8 Elite 8:54:20.383s
2. Bridgerock Christos Bobolis4 Elite + 0:01:23.334s
3. Bridgerock Lee Harding Elite + 0:05:50.674s
4. Bridgerock Viktor Dyankov Elite + 0:07:17.984s
5. Badyear Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:08:12.583s
6. Michelini Atis Praudins Elite + 0:08:17.633s
7. Badyear Paweł Zaburski Elite + 0:08:22.526s
8. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:08:54.718s
9. Badyear Yug Desai1 Elite + 0:08:55.097s
10. Contimental Alix Martin Elite + 0:09:06.768s
11. Badyear Joel Viitikko Elite + 0:10:46.972s
12. Contimental Theodosis Vogiatzis Elite + 0:11:22.147s
13. Badyear Jasper Coosemans Elite + 0:11:23.242s
14. Contimental Robin Goodey Elite + 0:11:24.709s
15. Yokomama Róbert László2 Elite + 0:13:15.643s
16. Contimental Bert Huylebroeck Elite + 0:13:37.321s
17. Contimental Wouter Teuwen Master - 1 + 0:13:46.494s
18. Michelini Nevzat Kasapoglu Elite + 0:13:51.099s
19. Badyear Christer Andersson Elite + 0:13:59.577s
20. Michelini Emil Kwiatkowski Elite + 0:14:10.816s
21. Hancock George Slater Elite + 0:14:22.633s
22. Yokomama Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:14:44.915s
23. Yokomama Andrea Squizzato Master - 3 + 0:15:05.093s
24. Contimental Maxim Egorov Elite + 0:15:07.034s
25. Contimental Michal Szopinski Master - 2 + 0:15:14.406s
26. Contimental Henrique Hughes Paunero Elite + 0:15:37.036s
27. Yokomama Paul Williams Master - 5 + 0:15:56.565s
28. Yokomama Harsh Sheth Master - 2 + 0:16:15.625s
29. Badyear Alex Ilushenko Master - 5 + 0:16:26.309s
30. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 0:17:07.135s
31. Yokomama Joachim Rang Elite + 0:17:19.100s
32. Badyear Apostolis Goutzos Master - 4 + 0:17:24.410s
33. Yokomama Florencia Caro Master - 4 + 0:17:26.038s
34. Badyear James Brown Master - 2 + 0:18:13.899s
35. Badyear Daniel Comalada Master - 5 + 0:18:25.827s
36. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 4 + 0:18:34.144s
37. Yokomama Kamal Naoui Master - 5 + 0:18:47.799s
38. Badyear Juan Carlos Sánchez Master - 2 + 0:19:01.264s
39. Badyear Marco Longo Master - 1 + 0:19:09.479s
40. Yokomama Aleksey Odegov Pro - 18 + 0:19:15.732s
41. Badyear Jose Filipe Master - 3 + 0:19:23.629s
42. Yokomama Carlos Esparza Master - 1 + 0:19:32.814s
43. Hancock Flavio Mendiković Elite + 0:19:43.744s
44. Contimental Aleksey Titarenko Master - 1 + 0:19:49.426s
45. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 0:20:12.616s
46. Michelini James Berriman Elite + 0:20:13.418s
47. Hancock Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:20:55.147s
48. Yokomama David Michler Master - 1 + 0:21:01.938s
49. Badyear Aigars Vitolins Master - 5 + 0:21:02.367s
50. Yokomama Andrew Green Master - 3 + 0:21:12.330s
51. Contimental Vsevolod Demydov2 Master - 2 + 0:21:33.012s
52. Contimental Roberto Borgato Master - 5 + 0:21:33.388s
53. Dunnolop Ivan Andjelic Master - 5 + 0:21:48.826s
54. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:21:54.989s
55. Contimental Alexander Kateliev Master - 1 + 0:22:01.963s
56. Contimental Mattias Svensson Master - 3 + 0:22:11.154s
57. Yokomama Sam Norris Master - 5 + 0:22:25.946s
58. Yokomama Marcello Pinheiro Master - 3 + 0:22:31.773s
59. Yokomama Tan S Lake Master - 1 + 0:22:34.626s
60. Badyear Kristoffer Johnsson Master - 5 + 0:22:35.206s
61. Contimental Grzegorz Ogarek Master - 3 + 0:22:36.417s
62. Yokomama Michał Poznański Master - 3 + 0:22:39.070s
63. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 4 + 0:22:42.244s
64. Contimental Akshay Dhole Master - 1 + 0:22:45.659s
65. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:22:48.031s
66. Yokomama Asdrúbal Corral Master - 4 + 0:22:52.910s
67. Badyear Jesús Torres Pro - 19 + 0:22:56.316s
68. Dunnolop Franco Sandoval Master - 2 + 0:23:02.388s
69. Yokomama Edwin Silva Master - 3 + 0:23:03.161s
70. Yokomama Sam Wainwright Pro - 17 + 0:23:03.624s
71. Yokomama Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:23:18.693s
72. Yokomama Tomi Kaartinen Pro - 4 + 0:23:38.598s
73. Contimental Felix Horch Master - 1 + 0:23:39.721s
74. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:23:39.865s
75. Yokomama Melissa Martin Pro - 22 + 0:23:40.041s
76. Contimental James Hinchliffe Pro - 3 + 0:23:52.285s
77. Contimental Sasa Mihoci Master - 2 + 0:23:58.048s
78. Badyear Terence Carneiro Master - 5 + 0:23:58.330s
79. Yokomama Martino Colombo Elite + 0:24:00.150s
80. Contimental Olivier Proulx Master - 5 + 0:24:09.256s
81. Yokomama Leon Smith Pro - 13 + 0:24:21.144s
82. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:24:21.722s
83. Badyear Dominik Karda Pro - 2 + 0:24:22.957s
84. Yokomama Andrew King Master - 1 + 0:24:33.359s
85. Contimental Mindaugas Bauža Master - 1 + 0:24:35.050s
86. Yokomama Mikael Brostrom Pro - 6 + 0:24:38.157s
87. Yokomama Olaf Stern Pro - 9 + 0:24:38.849s
88. Yokomama Alex Tkachenko Pro - 4 + 0:24:41.992s
89. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:24:44.910s
90. Yokomama Guillaume Delamarre Pro - 10 + 0:24:45.566s
91. Yokomama Dudley Wainwright Pro - 8 + 0:24:47.265s
92. Yokomama Bronek Obarewicz Pro - 7 + 0:24:49.628s
93. Dunnolop Maxim Kotov2 Master - 2 + 0:24:52.102s
94. Contimental Alexander Kunze Master - 4 + 0:24:55.863s
95. Yokomama Luis Ferreira Master - 2 + 0:24:57.794s
96. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 0:25:00.353s
97. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:25:03.201s
98. Yokomama Ivan Salfa Pro - 3 + 0:25:03.319s
99. Yokomama István Farkas Master - 3 + 0:25:03.485s
100. Yokomama Pablo Fernandez Master - 1 + 0:25:10.063s
Страна [12 3 ... 108 109 110 » Иди на страну: