Статистика

Глобална статистика
Статистика тимова
Статистика активности
Статистика форума
Статистика нација
Остале статистике
Статистика достигнућа
Возачи и технички директори
Статистика ГПРО супортера

Пласман када би сезона била једна велика трка

Изаберите ранг:

 
Страна [12 3 ... 88 89 90 » Иди на страну:
# Гуме Име Нац Група Укупно време
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Joachim Rang Elite 15:58:14.448s
2. Hancock Rimantas Sagatas2 Elite + 0:09:15.450s
3. Hancock Yug Desai3 Elite + 0:09:32.660s
4. Hancock Ville Pohjanen Elite + 0:09:39.424s
5. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:14:15.001s
6. Hancock Andrea Squizzato1 Elite + 0:15:56.237s
7. Michelini Ahmet Sonverdi Elite + 0:16:45.264s
8. Hancock Harsh Sheth Elite + 0:17:05.687s
9. Hancock Gustavo Bellotto Elite + 0:17:14.794s
10. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:17:33.126s
11. Hancock Gyuri Székely Elite + 0:17:46.171s
12. Hancock Ignacio Belatti Elite + 0:19:16.857s
13. Hancock George Slater Elite + 0:19:36.114s
14. Hancock Wouter Kirstein Elite + 0:20:59.051s
15. Hancock Wouter Teuwen Elite + 0:21:32.882s
16. Michelini Pedro Nazaré Elite + 0:23:24.070s
17. Badyear Jean-marc Boissinot Elite + 0:25:00.197s
18. Badyear Ania Piekarska Elite + 0:25:00.755s
19. Hancock Josh Clark Elite + 0:25:27.080s
20. Michelini Hugo Reis Elite + 0:26:34.623s
21. Hancock Paulo Neves Elite + 0:27:25.576s
22. Contimental Jasper Coosemans1 Elite + 0:27:29.595s
23. Badyear Robin Goodey Elite + 0:29:36.295s
24. Badyear Bruno Caseiro Master - 3 + 0:29:52.808s
25. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:29:56.150s
26. Badyear Alessandro Casagrande Elite + 0:29:58.682s
27. Yokomama Luca Molendi Master - 4 + 0:29:59.898s
28. Hancock Carlos Esparza Master - 4 + 0:30:25.554s
29. Dunnolop Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:31:44.733s
30. Michelini Dmitry Shevel Master - 2 + 0:32:02.595s
31. Hancock Aleksandr Gerassimtsik Elite + 0:33:03.331s
32. Badyear Joaquín Quintana Elite + 0:33:39.883s
33. Badyear Alberto Pérez Master - 2 + 0:34:05.168s
34. Yokomama Andrej Rilke Master - 2 + 0:34:27.911s
35. Badyear Jason Claydon Pro - 8 + 0:35:20.268s
36. Badyear Max Watson Master - 3 + 0:35:24.708s
37. Badyear Patrick Urlings Master - 5 + 0:36:02.878s
38. Dunnolop Pablo Borges Master - 4 + 0:36:21.107s
39. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:36:32.663s
40. Yokomama Michele Balboni Master - 3 + 0:37:25.101s
41. Badyear Benedetto Campobello Master - 4 + 0:37:26.182s
42. Badyear Mark Philips Master - 2 + 0:37:38.556s
43. Badyear Francesco Raggio Master - 2 + 0:37:43.635s
44. Badyear Jens Frostrup Master - 1 + 0:38:04.634s
45. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:38:30.453s
46. Contimental Martin Britain Elite + 0:38:41.861s
47. Hancock Edwin Silva Master - 2 + 0:38:43.568s
48. Badyear Adam Wierzba Master - 1 + 0:39:17.119s
49. Dunnolop Geoff Atkin Master - 5 + 0:39:45.114s
50. Dunnolop Evaldas Ruseckas Master - 5 + 0:40:30.977s
51. Badyear Antonny Katayama Master - 1 + 0:40:45.373s
52. Hancock Mikko Suhonen Master - 5 + 0:41:01.695s
53. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:41:36.395s
54. Dunnolop Charles Kurz Master - 3 + 0:41:37.622s
55. Dunnolop Rafal Celejewski Master - 5 + 0:41:57.169s
56. Hancock Juan Carlos Caraballo Master - 2 + 0:42:20.389s
57. Badyear Joscha Büllesbach Master - 3 + 0:42:21.787s
58. Yokomama Michael Keeney Master - 3 + 0:42:44.759s
59. Badyear Filippo Latino Master - 5 + 0:42:45.128s
60. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:43:05.324s
61. Yokomama Florencia Caro Master - 5 + 0:43:09.845s
62. Badyear Gianluca Bini Master - 4 + 0:43:17.554s
63. Yokomama Rei Frost Master - 2 + 0:43:18.645s
64. Yokomama Ross Proud Master - 1 + 0:43:37.581s
65. Yokomama Alejandro Badino Master - 4 + 0:43:48.671s
66. Yokomama Andreas Ramann Master - 5 + 0:43:51.653s
67. Yokomama Giuseppe Carlomagno Master - 3 + 0:44:05.645s
68. Badyear Daniel Comalada Pro - 6 + 0:44:17.093s
69. Dunnolop Brad Marshall Master - 3 + 0:44:27.693s
70. Dunnolop Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:44:28.110s
71. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:44:29.321s
72. Hancock Davide Lorenzini Master - 1 + 0:44:40.877s
73. Yokomama Christoph Seifriedsberger Pro - 2 + 0:44:43.850s
74. Dunnolop Martynas Bražėnas Master - 4 + 0:44:48.500s
75. Yokomama Jean-françois Charbinat Master - 5 + 0:44:49.494s
76. Dunnolop Ioannis Kalogirou Master - 4 + 0:45:01.969s
77. Dunnolop Guillaume Delamarre Pro - 10 + 0:45:09.639s
78. Badyear Séverine Arapoglou Master - 2 + 0:45:19.152s
79. Hancock Andreas Andreou Master - 2 + 0:45:40.339s
80. Dunnolop Alex Holland Master - 5 + 0:45:56.096s
81. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 5 + 0:45:57.699s
82. Badyear Aditya Wirasanjaya Pro - 23 + 0:46:13.876s
83. Badyear Leonardo Franco Master - 2 + 0:46:21.916s
84. Badyear Sidney Lima Master - 3 + 0:46:22.097s
85. Dunnolop Thanos Tsial Master - 5 + 0:46:24.276s
86. Badyear Vitor Novo Master - 1 + 0:46:26.443s
87. Dunnolop Attila Radványi Pro - 19 + 0:46:30.133s
88. Yokomama Dominiek Van West Master - 5 + 0:46:43.159s
89. Yokomama Mikael Brostrom Master - 5 + 0:46:45.761s
90. Badyear Luca Sora Master - 1 + 0:46:49.329s
91. Dunnolop Pekka Kumpula Pro - 25 + 0:46:53.419s
92. Badyear Rafael Mantovani Master - 2 + 0:46:58.616s
93. Badyear András Bozóti Master - 2 + 0:47:14.361s
94. Contimental Mert Büyükakar Master - 5 + 0:47:20.796s
95. Dunnolop Davide Del Core Master - 3 + 0:47:26.436s
96. Yokomama Twig Fahaji Master - 4 + 0:47:31.599s
97. Dunnolop Jan Velske2 Elite + 0:47:31.741s
98. Badyear George Kavathas Master - 3 + 0:47:36.086s
99. Dunnolop Rauno Tammel Pro - 19 + 0:47:38.543s
100. Dunnolop Thierry Le Denmat Pro - 24 + 0:47:39.140s
Страна [12 3 ... 88 89 90 » Иди на страну: