Страна « 1 2 3 ... 14 [1516 ... 1938 1939 1940 » Иди на страну:
Аутор Тема: Polska, Biało-Czerwoni! 58181 одговора
Tomek Domek
(Група Rookie - 2)



Поруке: 50
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #421 послано Maј 4 2007, 13:52:52 Цитирај 
A jak to jest z wyprzedzaniem? Jak ktos ma na danym kolku lepszy czas od mojego to mnie automatycznie wyprzedza? Czy jest jeszcze jakos obliczane czy mu sie to uda itp...?
Mariusz Szeremeta
(Група Rookie - 12)



Поруке: 61
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #422 послано Maј 4 2007, 18:17:05 Цитирај 
Nie bardzo. Włącz sobie "last race replay". W okienku na dole masz coment. Zresztą po to jest risk. "when defendind his position", "when attempting to overtake".

Ale Wy ludzie niedomyślni jesteście ;)
Tomek Domek
(Група Rookie - 2)



Поруке: 50
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #423 послано Maј 5 2007, 10:26:39 Цитирај 
Yo i znowu mam pytanko :)

Jak to jest z negocjacjami ze sponsorami, jak mam np 90% i jest koniec sezonu to musze w nowym sezonie od 0% zaczynac, czy zostaje mi to 90%?
Miroslaw Luniewski
(Група Master - 1)


Поруке: 63
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #424 послано Maј 5 2007, 13:27:20 Цитирај 
Jezeli zostajesz w rookie to od 0, a jezeli awansujesz do amatorow to kontynuujesz negocjacje.
Michał Leżoń
(Група Rookie - 31)


Поруке: 91
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #425 послано Maј 5 2007, 13:51:58 Цитирај 
ej nie mam juz kierowcy i co teraz mam robic odrazu zlozyc jakims oferte czy czekac do poniedzialku tak do godziny 18 przed samym podpisywaniem ?
Lukasz Dawgiert
(Група Amateur - 4)



Поруке: 60
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #426 послано Maј 5 2007, 14:34:30 Цитирај 
ja zawsze robie sobie shortliste potencjalnych kandydatow i dopiero w dzien decyzji oferuje trzem, czterem kontrakty
Michał Leżoń
(Група Rookie - 31)


Поруке: 91
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #427 послано Maј 5 2007, 15:15:17 Цитирај 
aha ok ej ale jakim oferowac kontrakty ?? np. takim co maja juz po 11 ofert juz raczej nie ?? i gosci tak zeby zarabiali do 2 mln ?? o i jeszcze dawac im jakies bonusy np. za zwyciestwo
Michał Leżoń
(Група Rookie - 31)


Поруке: 91
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #428 послано Maј 5 2007, 15:22:51 Цитирај 
sry ze post pod postem ale mozecie mi powiedziec jaki powienien byc kierowca czego nie powienien miec zaduzo czego nie powienien miec zamalo np. co jest najwazniejsze
Tomek Domek
(Група Rookie - 2)



Поруке: 50
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #429 послано Maј 5 2007, 16:05:49 Цитирај 
A mi mozecie dal jakas podpowiedz za co odpowiada skill concentration u kierowcy?
Lukasz Dawgiert
(Група Amateur - 4)



Поруке: 60
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #430 послано Maј 5 2007, 17:10:18 Цитирај 
Koncentracja odpowiada na szybka, rowna jazde na kazdym kolku

Co do oferowania konstaktow: najlepiej jak najtanszym (maks do 1,5 mln) i nie takim co maja juz po kilkanascie ofert. bo zeby przyszli to trzeba by bylo kupe kasy na nich wylozyc. Zaoferowac kontrakt jakiemus pewniakowi (taki co nie ma zadnych ofert) i jeszcze dwom takim, co maja ze dwie inne oferty, ale wtedy musimy dac wiecej kasy niz żąda kierowca. Bonusy moga bys, ale niekoniecznie.

Co do umiejetnosci to szukac takich kierowcow, co maja jak najwyzsza koncentracje, stamine i talent. Ewentulanie jeszcze technical insight. Agresywnosc jak najnizsza ale nie 0 bo wtedy nie bedzie umial umiejestnie wyprzedzac.
Michał Leżoń
(Група Rookie - 31)


Поруке: 91
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #431 послано Maј 5 2007, 17:53:07 Цитирај 
zaoferowałem temu kontrakt /DriverProfile.asp?ID=696 bede mu placil 2,8 mln za podpis 2 mln za wygranie wyscigu bonus 100 tys za podium 50 tys a za punkty 10 tys na 14 wyscigow czyli na reszte dalem mu tak duzo bo chce zeby wybral moja oferte
Tomek Domek
(Група Rookie - 2)



Поруке: 50
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #432 послано Maј 5 2007, 19:37:42 Цитирај 
@ Dawigert: a co daje stamina (wytrzymalosc)? Z tego co podejzewam to chodzi o cos z dluzszymi rajdami, ale nie wiem dokladnie. Pytam bo napisales zeby szukac najlepiej kierowcow tez ze stamina.
Lukasz Dawgiert
(Група Amateur - 4)



Поруке: 60
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #433 послано Maј 5 2007, 21:01:06 Цитирај 
stamina(wytrzymalosc) daje rowna forme przez caly wyscig. Ktos kiedys napisal ze mial goscia ze stamina 0 to w kilku wyscigach mial dodatkowy pit poniewaz kierowca mial jakies problemy ze zdrowiem :D
Lukas Bialek
(Група Rookie - 1)



Поруке: 304
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #434 послано Maј 9 2007, 14:14:37 Цитирај 
dlaczego nastepny wyscig jest dopiero we wtorek?
Mariusz Szeremeta
(Група Rookie - 12)



Поруке: 61
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #435 послано Maј 9 2007, 23:38:12 Цитирај 
dlatego, że nie jest wcześniej :)
Lukas Bialek
(Група Rookie - 1)



Поруке: 304
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #436 послано Maј 10 2007, 01:07:21 Цитирај 
widze ze kawalarz sie trafil
Mariusz Szeremeta
(Група Rookie - 12)



Поруке: 61
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #437 послано Maј 10 2007, 17:46:35 Цитирај 
Wystarczy rzucić okiem na "latest discussions in the forum", a gwarantuję, że dowiesz się w ciągu sześćdziesięciu sekund. Tylko po co.
Lukas Bialek
(Група Rookie - 1)



Поруке: 304
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #438 послано Maј 10 2007, 22:08:01 Цитирај 
a rzuć okiem kiedy dokładnie zadałem pytanie, to moze zauważysz iż wówczas nie było tam żadnych wyjasnien w tej sprawie ;>
Marcin Bezimienny
(Група Rookie - 13)


Поруке: 147
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #439 послано Maј 16 2007, 09:35:20 Цитирај 
moze ktos wie bo nie zwracalem do tej pory uwagi

czy minimal salary i minimal fee na liscie niezatrudnionych kierowcow jest stale, czy zmienia sie wraz z kazda kolejna wyzsza oferta?

z gory dzieki za odpowiedz
Lukas Bialek
(Група Rookie - 1)



Поруке: 304
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #440 послано Maј 16 2007, 09:55:45 Цитирај 
jest stale
Pawel Mlynarz
(Група Rookie - 25)



Поруке: 113
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #441 послано Maј 23 2007, 18:30:33 Цитирај 
mam pytanie - czy ten budynek commercial daje jakies efekty? szczegolnie jesli chodzi o poprawe negocjacji ze sponsorami? upgrade kosztuje 3M a ja nie mam zbyt wiele kasy i chcialbym wiedziec czy warto wydawac na niego kase? szukałem na forach ale znalazlem jakies stare tematy jeszcze z czasów wersji beta ktore nie potrafi mi odpowiedziec jasno na pytanie...

tylko mi nie piszcie - FOBY... przynajmniej na naszym rodzimym forum ;)

Marcin Bezimienny
(Група Rookie - 13)


Поруке: 147
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #442 послано Maј 24 2007, 10:09:24 Цитирај 
jak ostatnio sobie czytalem forum to pisali ze te budynki dal rookies w ogole sie nie przydaja, ja niby mam ten commercial ale tak na oko to nic nie daje, najlepiej zdobywac punkty ;D

a wlasnie, na mugello prawdopodobnie bedzie padac i teraz takie pytanie do kazdego kto mial do czynienia z deszczem

Czy mozliwe jest (czy tez normalne) ze po obliczeniach z silverstone wychodzi mi ze na deszczu spalam wiecej wahy niz na suchym?

w sumie interesuja mnie doswiadczenia w tej kwestii bo jestem w kropce przy doborze tankowania i tak bede strzelal ale wolalbym blizej "10" niz "0" ;)
Pawel Mlynarz
(Група Rookie - 25)



Поруке: 113
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #443 послано Maј 24 2007, 12:15:30 Цитирај 
wedlug mnie na deszczu jest mniejsze spalanie niz na suchym - tak mi wyszlo z obliczen /i ta roznica to ponad 0.100 L/km mniej niz na suchej nawieszchni/

tyle tylko ze nie mozna byc pewnym ze bedzie padalo caly czas.... wiec spalanie moze wzrosnac w trakcie wyscigu;)
Marcin Bezimienny
(Група Rookie - 13)


Поруке: 147
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #444 послано Maј 24 2007, 13:05:35 Цитирај 
spalanie zalezy od kierowcy tak samo jak fakt czy jest szybki na deszczu czy nie (moj niestety nie ;p)

tylko wlasnie mnie to bardzo zastanawia skad taka dysproporcja na tych 13 kolkach na silverstone bo poprzednio zakladalem takze ze spali mnie, no nic tzreba bedzie zaryzykowac i dac mniejsze ;)

co do opadow to mozna zaryzykowac jazde non-stop na rainach przy takiej prognozie, obserwujac lidera w ostatnim wyscigu stwierdzilem ze rainy po suchych traca okolo 4-5s, tymczasej slicki na mokrym to juz 6-8s ;)
Krzysiu Rabanda
(Група Amateur - 2)



Поруке: 37
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #445 послано Maј 24 2007, 17:40:59 Цитирај 
a mam pytanie . jak zuzywaja sie rainy w czasie deszczu ? tak samo jak na suchym esofty , softy , mediumy , hardY? prosze o odp.
Pawel Mlynarz
(Група Rookie - 25)



Поруке: 113
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #446 послано Maј 24 2007, 19:52:14 Цитирај 
rainy sie na deszczu mniej zuzywają niz normalne opony na suchym... trudo to porownac do konkretnego przypadku ale ich zuzycie jest na pewno jeszcze mniejsze niz medium, pewnie gdzies na poziomie hardow /na suchej powieszchni oczywiscie/

jeździsz juz 3 lata a pytasz o takie rzeczy?? hehehe
Krzysiu Rabanda
(Група Amateur - 2)



Поруке: 37
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #447 послано Maј 26 2007, 18:02:27 Цитирај 
no bo nigdy sie nad tym nie zastanawialem : ) wiem ze malo sie zuzywaja . ale chcialem wiedziec tak jak ktore rodzaje na suchym : )
Kamil Bednarek
(Листа чекања)


Поруке: 6
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #448 послано Jун 18 2007, 15:26:48 Цитирај 
jeszcze nie mam druzyny, jestem na liscie oczekujacych, jesli ktos z bardziej doswiadczonych graczy zechcialby pomoc mi w poczatkowej fazie gry bylbym bardzo wdzieczny, jesli ktos by sie zdecydowal prosze pisac na nr gg 4357670
Marcin Bezimienny
(Група Rookie - 13)


Поруке: 147
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #449 послано Jун 19 2007, 12:55:37 Цитирај 
w sumie jak przeczytasz te 450 postow tutaj to bedziesz wiedzial calkiem duzo, a kolejne pytania przydadza sie potomnym ;)
Marcin Bezimienny
(Група Rookie - 13)


Поруке: 147
  Држава:
Пољска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (1)
Стара порука #450 послано Jун 19 2007, 13:03:48 Цитирај 
a w sumie jak juz tu jestem, to sie zapytam ;)

zrobilem kolejny blad w tym sezonie, czesciowo mniej lub bardziej niestety wplynie on tez na kolejny sezon :/

a mam takie szybkie pytanie, ktore czesci i w jakich okolicznosciach moga byc wymienione w trakcie wyscigu?

pytam to bo zatrudnilem kierowce zapominajac o wymianie czesci przed tym faktem i w tym lub nastepnym wyscigu np. silnik dojdzie do 100% zuzycia, bilans ujemny nie pozwoli na wymiane i jest problem :]

wiec drugie pytanie co sie bedzie dzialo gdy juz bede mial max zuzycia a nie bede mogl wymienic sprzetu?

zjechalem juz do pierwszego poziomu oczywiscie, glupia sprawa bo sprawdzalem reguly przed zmiana kierowcy i przeoczylem taki "drobny" szczegol ;p
Страна « 1 2 3 ... 14 [1516 ... 1938 1939 1940 » Иди на страну:

Одговори