Страна « 1 2 3 ... 250 [251252 ... 280 281 282 » Иди на страну:
Аутор Тема: Hrvatska 8439 одговора
Marko Dragojević
(Група Amateur - 118)



Поруке: 152
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7500 послано Дец 17 2017, 14:24:58 Цитирај 
Za vozača i bolid sam tako nešto i pretpostavio, što veći rang manja razlika.
Ali ono što me zapravo zanimalo, a nisam dobro objasnio, je važnost objekata i TD-a u odnosu na vozača i bolid.

Dakle, u Rukiju i amaterima nema TD-a i što sam čitao po forumu a i iz nekog vlastitog iskustva, objekti nemaju neku važnost, pa bi taj neki omjer bio 100:0 (vozač+bolid:objekti+TD).

U pro dolazi TD, pa pretpostavljam da i važnost objekata dolazi do izražaja.
Zanima me otprilike koliko je tada ovaj omjer, jeli pomak ipak mali (90:10) ili je dosta veći (60:40).
Za master i elitu je to vjerovatno izjednačeno, kao što Branislav tvrdi.

Ne trebaju mi pojedinosti i točni omjeri nego ovako općenito, samo da imam predodžbu kako stvari idu u višim rangovima :)
Kristijan Mihovic
(Група Master - 3)



Поруке: 939
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (1)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7501 послано Дец 17 2017, 17:38:01 Цитирај 
Moja misljenja su malo razlicitija od vasih,..
Zaista ljudi, pa zar ste mislili da ce moje misljenje bit normalno :) ?

Mislim da je vozac najbitniji uvijek, zatim bolid pa S&F i TD,..mada imam trenutno u grupi tipa sa istim S&F kao i ja a on ima 5sek brzi pit (moj pit TD-a je 64, njegov valjda preko 200)
Mislim da se taj omjer vozac,bolid,...nikad ne mjenja no kako ides gore u grupama mislim da imas sve manje mjesta za pogreske.

Branislav Hrnjak
(Група Pro - 15)



Поруке: 1383
  Држава:
Србија 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7502 послано Дец 17 2017, 17:54:33 Цитирај 
Quote ( Kristijan Mihovic @ December 17th 2017,17:38:01 )

moj pit TD-a je 64, njegov valjda preko 200)


Njegovo iskustvo je veće !!!!!
Božidar Topčić
(Група Pro - 24)



Поруке: 207
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (4)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7503 послано Дец 19 2017, 14:21:39 Цитирај 
Quote ( Marko Dragojević @ December 17th 2017,14:24:58 )




<!-- gpro_300x250 -->


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});



Za vozača i bolid sam tako nešto i pretpostavio, što veći rang manja razlika.
Ali ono što me zapravo zanimalo, a nisam dobro objasnio, je važnost objekata i TD-a u odnosu na vozača i bolid.

Dakle, u Rukiju i amaterima nema TD-a i što sam čitao po forumu a i iz nekog vlastitog iskustva, objekti nemaju neku važnost, pa bi taj neki omjer bio 100:0 (vozač+bolid:objekti+TD).

U pro dolazi TD, pa pretpostavljam da i važnost objekata dolazi do izražaja.
Zanima me otprilike koliko je tada ovaj omjer, jeli pomak ipak mali (90:10) ili je dosta veći (60:40).
Za master i elitu je to vjerovatno izjednačeno, kao što Branislav tvrdi.

Ne trebaju mi pojedinosti i točni omjeri nego ovako općenito, samo da imam predodžbu kako stvari idu u višim rangovima :)


TD-u je po mom nekom mišljenju osnovna funkcija testiranje i jačanje bolida a onda nakon toga i boks. Teško je iz tvog pitanje odrediti važnost nečeg kad je sve u sinergiji i povezano. Dakle ako imaš dobre objekte, TD-a, testiranjem ćeš postići najoptimalnije rezultate i tvoj bolid će biti automatski bolji. Vozač je uvijek najbitniji, a bolid i s lv7 dijelovima može biti lv9 ukupno ako si ga istestirao preko 30 bodova. A da bi imao 30 testnih bodova objekti moraju biti oko 40-50 ( ovisno o njima dobit ćeš više ili manje ). Dakle poanta je da sve treba biti u nekom balansu a to pametno treba isplanirati i financijski.

Osoblje s druge strane utječe na brzinu boksa, i to u najvećoj mjeri na njegov ulazak i izlazak ako znamo da vrijeme boksa nije samo ono prikazano vrijeme već i sam ulazak i izlazak što ukupno traje 40-tak sekundi.
Mato Nikic
(Група Amateur - 67)



Уредник теме
Поруке: 782
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (1)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7504 послано Дец 19 2017, 22:13:34 Цитирај 




Marko Dragojević
(Група Amateur - 118)



Поруке: 152
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7505 послано Дец 19 2017, 22:28:04 (последња промена Дец 19 2017, 22:33:47 од Marko Dragojević) Цитирај 
Quote ( Božidar Topčić @ December 19th 2017,14:21:39 )



TD-u je po mom nekom mišljenju osnovna funkcija testiranje i jačanje bolida a onda nakon toga i boks. Teško je iz tvog pitanje odrediti važnost nečeg kad je sve u sinergiji i povezano. Dakle ako imaš dobre objekte, TD-a, testiranjem ćeš postići najoptimalnije rezultate i tvoj bolid će biti automatski bolji. Vozač je uvijek najbitniji, a bolid i s lv7 dijelovima može biti lv9 ukupno ako si ga istestirao preko 30 bodova. A da bi imao 30 testnih bodova objekti moraju biti oko 40-50 ( ovisno o njima dobit ćeš više ili manje ). Dakle poanta je da sve treba biti u nekom balansu a to pametno treba isplanirati i financijski.

Osoblje s druge strane utječe na brzinu boksa, i to u najvećoj mjeri na njegov ulazak i izlazak ako znamo da vrijeme boksa nije samo ono prikazano vrijeme već i sam ulazak i izlazak što ukupno traje 40-tak sekundi.


Hvala na odgovoru :)
Shvaćam da je teško odrediti točan omjer važnosti za TD-a i objekte, zato sam i napisao da me zanima onako otprilike :D
Dakle po tvome, ako nemaš dobrog vozača i bolid nikakvi TD i objekti ti ne mogu pomoći?
Pitam zbog ovog omjera, jer po tome bi za pro onda taj neki zamišljeni omjer mogao biti na nekih 70:30, dakle vozač+bolid bi bili puno bitniji!?

Znači TD i objekti ti zapravo šparaju novac na djelovima, a osoblje par sekundi po boksu? Jeli to dobar zaključak?
Božidar Topčić
(Група Pro - 24)



Поруке: 207
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (3)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7506 послано Дец 19 2017, 23:25:06 Цитирај 
Da dobar je zaključak, jer lv8 dijelovi recimo se ekstremno više troše pa se izbjegavaju kad god se to može tako da tu dobro dođu testni bodovi. Vozač je osnova i sve se radi radi njega. Recimo da su objekti oko 30 za pro OK, tu se može OPTIMALNO istestirati nekih 20-25 testnih bodova što već daje lvl veći bolid. Svako testiranje koje ne donosi više od 2-3 boda po testu na kraju po meni nije optimalno jer se brzo gube tako da onda treba raditi na objektima. Za master to sve mora biti skoro duplirano, može se i s manje ali je teže.

U pro vozač sa talentom 170+ i staminom 150+ lv7 dijelovima i 20tak testnih bodova mora biti promocijski materijal ako imaš dovoljno novaca i znaš sve to posložiti.
Marko Dragojević
(Група Amateur - 118)



Поруке: 152
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7507 послано Дец 19 2017, 23:45:30 Цитирај 
Hvala, ovo je bilo sa puno više detalja nego što sam očekivao :)

Pokušavam dokučiti što da radim sa bolidom i objektima trenutno, budući da mi je po planu promo sezona tek za 2 sezone..
Sad kad malo više znam za TD-a i objekte mogu početi planirati i financije lagano, da ne bude kasno :D
Flavio Mendiković
(Група Pro - 16)



Поруке: 572
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (3)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7508 послано Дец 20 2017, 10:54:29 Цитирај 
Uopće mi nije žao što sam izgubio od Marića. Čovjek hita krupnim koracima prema eliti.
Bravo Ivo!
Nemoj izgoriti.... Čuvaj se :)
Damir Sen
(Група Pro - 7)



Поруке: 768
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (2)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7509 послано Дец 20 2017, 18:01:35 Цитирај 
Ajde Mariću,navijamo za tebe!!!!!
Ivica Crnčić
(Група Rookie - 140)



Поруке: 72
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (1)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7510 послано Дец 20 2017, 19:56:34 Цитирај 
dobro mi ide u svojoj grupi, nije uopće loše
Dusan Sevarlic
(Група Pro - 13)



Поруке: 1435
  Држава:
Србија 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7511 послано Дец 20 2017, 20:08:39 Цитирај 
Meni se čini da ti ide sjajno :)

Ovaj ispred tebe je već potrošio svu lovu, a svi ovi iza imaju manje od tebe!

Andrej Rilke
(Група Master - 2)



Поруке: 766
  Држава:
Србија 
Сертификат: 
Свиђа ми се (3)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7512 послано Дец 20 2017, 21:28:26 Цитирај 
Eto ja i pored relativno mnogo trka u Masteru ne mogu da odgovorim na pitanje koje je Marko postavio... ali Božidar je odlično odgovorio da je sve u nekoj sinergiji i teško je reći šta je koliko važno...

Na primer ... dosta puta sam uradio tako da na kraju pojačam bolid i sa vozačem koji je do tad bio loše plasiran, naredne sezone izborim promociju... kako sam već pisao nekad davno, ni Šumaher ne bi bio to što je bio da je karijeru proveo u Minardiju, ali bi sigurno bio bolji sa tim Minardijem od nekog levaka za volanom Feraija...

Kod vremena u boksu TD je presudan... tačnije presudna je njegova pit koordinacija, a iskustvo je tu sporedno... iskustvo TD je presudno u testiranjima...
Zato je teško naći TD koji ima visoke obe osobine, pa svako bira šta mu je važnije tj da li su mu važniji test bodovi ili vreme u boksu...

Objekti u Pro grupi na nivou 25 su sasvim o.k u sezoni kad se opstaje... u promotivnoj sezoni ih tokom sezone treba podići na nivo 30 najviše zbog pripreme za Master...

U Masteru su objekti na nivou 30 neki minimum, a objekti na nivou 35 rade solidan posao... sa takvim objektima (nivo 35) može se bez problema do 30 bodova sa testova (naravno uz pristojnog TD)...

Mnogo je veći problem kako te bodove održati jer što je više bodova, manje se dobija od testa tj oni se brže gube...
Na primer kad su bodovi preko 35 gubi se po 6 bodova posle svake trke ako se ne testira... kad su bodovi na nivou 20 gubi se po 3 boda posle svake trke ako se ne testira...

Što se osoblja tiče osobine koje se treniraju na nivou oko 30 u Masteru su sasvim o.k ... sa nivoom 35 ste već elita u Masteru... uz dobrog TD sa visokom pit koordinacijom slobodno možete računati na preticanje konkurenata kroz boks...
Andrej Rilke
(Група Master - 2)



Поруке: 766
  Држава:
Србија 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7513 послано Дец 20 2017, 21:37:57 Цитирај 
Ivo gura odlično ... svaka čast!

Sreća konkurenti ne navaljaju preterano, tako da je sad pravo vreme mudro vođenje finasija, što Ivo i radi ... nisko bolid sad oko sredine sezone kad motivacija vozača i gume to dozvoljavaju i čuvati pare za finiš sezone za slučaj da nekom padne na pamet da pokuša da se probije u prva 3...
Marko Dragojević
(Група Amateur - 118)



Поруке: 152
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7514 послано Дец 20 2017, 22:26:33 Цитирај 
Hvala vam svima na odgovorima!

Iako nisam dobio neke točnije podatke na pitanja, jer je očito sve to povezano, mogu reći da ipak sad znam puno puno više nego do sad :)
Dusan Sevarlic
(Група Pro - 13)



Поруке: 1435
  Држава:
Србија 
Сертификат: 
Свиђа ми се (2)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7515 послано Дец 20 2017, 23:35:01 Цитирај 
Quote ( Marko Dragojević @ December 20th 2017,22:26:33 )

Iako nisam dobio neke točnije podatke na pitanja, jer je očito sve to povezano...


Odgovori koje si dobio su prilično precizni i konkretni. Tek si stigao u amatere i sasvim je normalno da ti je sve to pomalo zbunjujuće...

Evo malo i konkretnih brojki, pa ti računaj...

Podizanje svakog pojedinačnog objekta sa 0 na 20 košta 1,5M (to već znaš), sa 20 na 40 je 3M (verovatno i to znaš), sa 40 na 60 je 4,5M itd...

Prosečan nivo objekata određuje max lvl treninga osoblja, a od toga zavisi koliko ćeš poena dobiti po treningu...

Ako je max do 5 veći od veštine koju treniraš dobićeš 1 poen po treningu.

Ako je max za 5+ veći dobićeš 2 po treningu.

Ako je max za 15+ veći dobićeš 3 po treningu.

Ogromna je razlika između 1 i 3 poena po treningu!!!

1 znači da ti treba 15 treninga da sve tri veštine podigneš za 5, a 3 znači da već posle 6 treninga imaš sve veštine podignute za 6!!!

Problem je što je podizanje S&F prilično skupo, a ti baš i nemaš previše para...

Budi jako oprezan jer je ova sezona prilično skupa... sreća pa je test staza jeftina...

........................................................

Quote ( Božidar Topčić @ December 19th 2017,23:25:06 )

20-25 testnih bodova što već daje lvl veći bolid.


Ovo nije sasvim tačno.

13/13/13 ili bilo koja druga kombinacija koja u zbiru daje 39 podiže bolid za tačno 1 lvl!

Quote ( Andrej Rilke @ December 20th 2017,21:28:26 )

kad su bodovi na nivou 20 gubi se po 3 boda posle svake trke ako se ne testira...


Ovde nisam sasvim siguran na šta si tačno mislio?

Ako si mislio na 20/20/20 i ukupan gubitak 3, što daje 19/19/19, onda je OK.

Konkretno, imao sam sredinom prošle sezone CCP na testiranju 24/24/24...

Posle deset propuštenih testiranja to je palo na 14/14/14. Pratio sam iz trke u trku i padalo je za 1/1/1!!!

..............................................................

Ne padaju ti test poeni tako brzo kao što ljudi misle....

Sve to ide kumulativno... što ih više imaš sporije se podižu, ali duže traju...

Sve zavisi od S&F...

Ja sam do 24/24/24 stigao sa prosekom od 8-9 testiranja po sezoni, a S&F OA je bio 40-42, već u zavisnosti od motivacije osoblja...
Marko Dragojević
(Група Amateur - 118)



Поруке: 152
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (1)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7516 послано Дец 21 2017, 00:08:06 Цитирај 
Quote ( Dusan Sevarlic @ December 20th 2017,23:35:01 )


Odgovori koje si dobio su prilično precizni i konkretni. Tek si stigao u amatere i sasvim je normalno da ti je sve to pomalo zbunjujuće...


Slabo mi ide izražavanje ovih dana pa smo se krivo shvatili ;)
Odgovori su bili jako precizni i konkretni i zbog njih sad razumijem puno toga bolje. U jednom postu ranije sam i rekao da su odgovori i detaljniji nego što sam očekivao.
Moja pitanja su bila omjeri važnosti u igri i na njih nisam dobio neke točnije odgovore, pa sam zaključio da ih i ne mogu dobiti, jer su sve te stvari povezane i vjerovatno i ne postoji neki točan omjer.
Eto, čisto da se razumijemo :)

Ovo za trening osoblja isto nisam znao, hvala na informaciji!

Andrej Rilke
(Група Master - 2)



Поруке: 766
  Држава:
Србија 
Сертификат: 
Свиђа ми се (1)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7517 послано Дец 21 2017, 21:32:34 (последња промена Дец 21 2017, 21:51:31 од Andrej Rilke) Цитирај 
Quote ( Dusan Sevarlic @ December 20th 2017,23:35:01 )



Ovde nisam sasvim siguran na šta si tačno mislio?

Ako si mislio na 20/20/20 i ukupan gubitak 3, što daje 19/19/19, onda je OK.

Konkretno, imao sam sredinom prošle sezone CCP na testiranju 24/24/24...

Posle deset propuštenih testiranja to je palo na 14/14/14. Pratio sam iz trke u trku i padalo je za 1/1/1!!!


To sam mislio...

Quote ( Dusan Sevarlic @ December 20th 2017,23:35:01 )



Ne padaju ti test poeni tako brzo kao što ljudi misle....

Sve to ide kumulativno... što ih više imaš sporije se podižu, ali duže traju...


Lepo sam napisao:

Quote ( Andrej Rilke @ December 20th 2017,21:28:26 )


Na primer kad su bodovi preko 35 gubi se po 6 bodova posle svake trke ako se ne testira...


Ovde sam mislio na gubitak bodova 2/2/2... E sad ako to nije brzo opadanje bodova i oni duže traju, onda neka bude tako...
Ivo Marić
(Група Master - 5)


Поруке: 241
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (5)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7518 послано Дец 22 2017, 10:41:27 (последња промена Дец 22 2017, 10:45:35 од Ivo Marić) Цитирај 
Pozdrav svima nakon dugo vremena😊
Mogu se promovirat u elitu ove godine, ali sam od toga odustao jer mi nije cilj samo uc u elitu da bi se to eto pisalo pa tamo izgubit sezonu vozeci na pipiju i pritom nemozes nista korisno naucit iz te sezone.
Prvotni plan je bio ovu sezonu napast promociju na duno gumama i to bi se ostvarilo ali sam prosle sezone imao tri povezana randoma i to mi ubilo motivaciju i sto je jos bitnije kostalo me u totalu cca 80 milja (gubitak dva aktivna sponzora i odustajanje jednog u pregovorima). Jebiga sam sam si kriv jer da sam se bolje pripremio taj gubitak nebi trebao toliko utjecat na moje planove ali jebiga ucis na greskama.
Uzeo sam sad mic gume jer me zanimalo kakve su a ovu sezonu koristim da vidim neke stvari koje su me dosad zanimale a nisam imao priliku probat.
Grupa je strava i boli glava i ne cudi me da master 5 zovu mala elita (najaca grupa osim po kosi- tu prednjaci m3) ali to mi je samo dokaz da cu nakon ove grupe bit spreman za iduci napad kada cu doc pripremljen.
Dok sam imao bolid lvl 9 pobjedio sam i imao najbrze vrijeme svih mastera i to ostavio vecinu pobjednika ostalih grupa skoro minutu i imao 13 vrijeme i u eliti a motivacija bila samo 70. Jednu utrku imao trece vrijeme od svih mastera a zavrsim treci u svojoj grupi😂 jbga
Utrke ne vozim s punim gasom i uvjek mi ostane cca 30 energije osim dvije reke koje sam do sada vozio skoro do kraja.
Osoblje mi je komicno cak i za pro i padat ce svaku iducu utrku.
Slazem se s onime sto je Damir napisao da u masteru bolid igra veliku ulogu a tu bi dodao jos i motivaciju koja je po meni u ovom rangu kljucna i tko uspije u promocijsku sezonu uc s pripremljenom motivacijom ima veliku prednost nad konkurencijom.
Cinimi se da je mozda najbolje u prvoj master sezoni uzet mich gume i bit konkurentniji u toj sezoni dok se priprema vozac i motivacija jer ta sezona pojede dosta novaca a s mochi gumama se moze tad bit konkurentniji a time i kompenzirat trosak te gume.

Neki cilj je vratit se u amatere i tamo uzet dosta love i sredit osoblje na max za taj rang pa krenut prema gore i napravit nesto poput Andreja i uc u elitu sa duno gumama jer onda znas da si napravio pravi posao i imas neke sanse u eliti

Inace Rilke dosta sam naucio kroz tvoje romane koje pises pa eto i da se zahvalim na tome 😊
Daleko najvece znanje na ovom forumu a nikada se nikome ne obracas s visoka kao pojedinci. Svaka ti cast!
Dusan Sevarlic
(Група Pro - 13)



Поруке: 1435
  Држава:
Србија 
Сертификат: 
Свиђа ми се (1)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7519 послано Дец 22 2017, 15:58:01 (последња промена Дец 22 2017, 15:59:24 од Dusan Sevarlic) Цитирај 
Quote ( Andrej Rilke @ December 21st 2017,21:32:34 )

Ovde sam mislio na gubitak bodova 2/2/2... E sad ako to nije brzo opadanje bodova i oni duže traju, onda neka bude tako...


Ma ti i ja u 99% slučajeva mislimo isto, samo izgleda da se ne razumemo uvek baš najbolje...

Ja nisam razumeo da onih tvojih 6 u stvari znači 2/2/2, a ti nisi razumeo da kada sam napisao da bodovi sa testiranja ne padaju tako brzo kao što mnogi misle uopšte nisam mislio na ono što si ti napisao o opadanju bodova. Zato sam taj deo i odvojio onim tačkicama, da ne izgleda kao da je to komentar na ono što si napisao :)

Quote ( Ivo Marić @ December 22nd 2017,10:41:27 )

Mogu se promovirat u elitu ove godine, ali sam od toga odustao jer mi nije cilj samo uc u elitu da bi se to eto pisalo pa tamo izgubit sezonu vozeci na pipiju i pritom nemozes nista korisno naucit iz te sezone.


Svaka čast!!!

Mislim na ceo post, a ne samo na ovo što sam citirao :)

Konačno da neko razumno i racionalno gleda na stvari, pogotovo što je u pitanju moguća promocija u elitu.

Damir Hictaler
(Група Pro - 25)



Поруке: 518
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7520 послано Дец 22 2017, 20:50:48 Цитирај 
Večeras se nakon 5 sezona opraštam od svog vozača.
Šteta što mu nisam pružio konkurentan auto prošle sezone.
Nenad Volarevic
(Група Amateur - 114)



Поруке: 366
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (1)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7521 послано Дец 22 2017, 21:33:51 Цитирај 
ja zaboravio na trku danas, krivi su pokloni :(
Mato Nikic
(Група Amateur - 67)



Уредник теме
Поруке: 782
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (1)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7522 послано Дец 22 2017, 22:23:32 (последња промена Дец 22 2017, 23:03:42 од Mato Nikić) Цитирај 








Čestitke Đuri Prejc na pobjedi!!

Prva liga ostaje interesantna, idu derbi:
8.kolo: Marić - Rilke
9.kolo: Rilke - Mendiković
10.kolo: Marić - Šen
11.kolo: Šen - Mendiković
A možda se i netko od ove četvorice sa 8 bodova uspije približiti vrhu...da citiram Nenada u tom smislu:"Volim kad sam otpisani :)"
Druga A takođe sve otvoreno što se tiče, tko ulazi u prvih 6, dok u drugoj B prva šestorica se polako odvajaju.
Mato Nikic
(Група Amateur - 67)



Уредник теме
Поруке: 782
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (0)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7523 послано Дец 22 2017, 22:24:17 Цитирај 
Quote ( Nenad Volarevic @ December 22nd 2017,21:33:51 )

ja zaboravio na trku danas, krivi su pokloni :(

Ipak nerješeno.. :-)
Branislav Hrnjak
(Група Pro - 15)



Поруке: 1383
  Држава:
Србија 
Сертификат: 
Свиђа ми се (2)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7524 послано Дец 25 2017, 06:36:57 Цитирај 
SRETAN BOŽIĆ KOMŠIJE !!!
Alen Bat
(Група Amateur - 19)



Поруке: 1300
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (3)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7525 послано Дец 25 2017, 09:01:22 (последња промена Дец 25 2017, 09:01:46 од Alen Bat) Цитирај 
Hvala Brane

Sve najbolje svima ;))
Damir Sen
(Група Pro - 7)



Поруке: 768
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (3)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7526 послано Дец 25 2017, 09:25:43 Цитирај 
Sretan Božić svima !!!!!!
Ivica Crnčić
(Група Rookie - 140)



Поруке: 72
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (3)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7527 послано Дец 25 2017, 16:15:38 Цитирај 
Sretan Božić svima
Andrej Rilke
(Група Master - 2)



Поруке: 766
  Држава:
Србија 
Сертификат: 
Свиђа ми се (3)   Не свиђа ми се (2)
Стара порука #7528 послано Дец 25 2017, 17:27:46 (последња промена Дец 25 2017, 17:34:49 од Andrej Rilke) Цитирај 
Quote ( Ivo Marić @ December 22nd 2017,10:41:27 )


Inace Rilke dosta sam naucio kroz tvoje romane koje pises pa eto i da se zahvalim na tome 😊
Daleko najvece znanje na ovom forumu a nikada se nikome ne obracas s visoka kao pojedinci. Svaka ti cast!


Hvala ti puno na ovim lepim rečima... drago mi je ako sam i malo pomogao na tvom putu do vrha... žao mi je što si odlučio da ne odeš do najboljih 40, ali ima logike to što si tako odlučio... pokazao si da možeš, a i to je veliki uspeh...

Ne zaboravi da na kraju sezone povučeš za sobom što više sponzora u pregovorima... uz malo sreće mogao bi neki da ti ostane za kasnije i da ti puno pomogne u nižim rangovima...

Quote ( Dusan Sevarlic @ December 22nd 2017,15:58:01 )


Ma ti i ja u 99% slučajeva mislimo isto, samo izgleda da se ne razumemo uvek baš najbolje...


Slažem se potpuno prijatelju. Najvažnije je da smo razjasnali i zbog drugih koji su eventualno pročitali što sam napisao, jer ja ne napišem uvek baš jasno ono što sam hteo da objasnim...

Sretan Božić svima!
Flavio Mendiković
(Група Pro - 16)



Поруке: 572
  Држава:
Хрватска 
Сертификат: 
Свиђа ми се (2)   Не свиђа ми се (0)
Стара порука #7529 послано Дец 26 2017, 18:27:21 Цитирај 
Sretan Božić i sretno u večerašnjoj trci!
Страна « 1 2 3 ... 250 [251252 ... 280 281 282 » Иди на страну:

Одговори