Výsledky kvalifikácií (Skupina: Elite | Sezóna: 20 | Pretek: 14)

Vyber inú skupinu:  Sezóna:  Pretek:
1. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Michelini  Toygun Senler2   1:28.484s  + 0.000s
2 Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:28.774s  + 0.290s
3 Michelini  João Monteiro   1:29.054s  + 0.570s
4 Michelini  Vladimir Islentiev2   1:29.310s  + 0.826s
5 Michelini  Zdenek Hladik   1:29.684s  + 1.200s
6 Michelini  Leandro Sereno2   1:30.123s  + 1.639s
7 Badyear  Rimantas Sagatas   1:30.226s  + 1.742s
8 Badyear  Denis Grahov   1:30.351s  + 1.867s
9 Michelini  Frederico Neves   1:30.466s  + 1.982s
10 Michelini  Joan Centellas   1:30.527s  + 2.043s
11 Michelini  Nuno Vicente   1:30.593s  + 2.109s
12 Badyear  Nikolay Ivanov   1:30.610s  + 2.126s
13 Badyear  Martynas Molneris   1:30.624s  + 2.140s
14 Badyear  Laila Britāle   1:30.625s  + 2.141s
15 Bridgerock  Julia Panenkova   1:30.888s  + 2.404s
16 Michelini  Jan Zaluski   1:30.892s  + 2.408s
17 Badyear  Wagner Souza   1:30.954s  + 2.470s
18 Michelini  Ian Lynch   1:31.004s  + 2.520s
19 Badyear  Aleksej Sutkin   1:31.114s  + 2.630s
20 Dunnolop  Toni Söyrinki   1:31.129s  + 2.645s
21 Badyear  Tomas Cervinskij   1:31.145s  + 2.661s
22 Michelini  Robert Zadrozny   1:31.287s  + 2.803s
23 Badyear  Christer Andersson   1:31.403s  + 2.919s
24 Badyear  Victor Chernyshev   1:31.453s  + 2.969s
25 Badyear  Henrique Müller   1:31.735s  + 3.251s
26 Badyear  Ludwig Henry   1:31.745s  + 3.261s
27 Michelini  Tomasz Kaminski   1:31.747s  + 3.263s
28 Bridgerock  Nuno Santos   1:31.876s  + 3.392s
29 Badyear  Tadas Ragaliauskas   1:31.924s  + 3.440s
30 Michelini  Marek Marchewka   1:32.038s  + 3.554s
31 Michelini  Sion Francis   1:32.762s  + 4.278s
32 Pipirelli  Rafal Kowalski   1:33.454s  + 4.970s
33 Michelini  Audrius Vaitiekunas   1:33.533s  + 5.049s
34 Pipirelli  Renato Svaiter   1:33.935s  + 5.451s
35 Pipirelli  Wojciech Uzikowski   1:33.959s  + 5.475s
36 Pipirelli  Lee Ifans   1:34.137s  + 5.653s
37 Pipirelli  Michał Smiatacz   1:34.245s  + 5.761s
38 Pipirelli  Filipe Miguel   1:35.908s  + 7.424s
39 Michelini  Andrius Talandzevicius   1:38.462s  + 9.978s
2. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Michelini  Toygun Senler2   1:17.443s  + 0.000s
2 Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:17.925s  + 0.482s
3 Michelini  Vladimir Islentiev2   1:18.178s  + 0.735s
4 Michelini  Zdenek Hladik   1:18.227s  + 0.784s
5 Michelini  Joan Centellas   1:18.656s  + 1.213s
6 Michelini  Leandro Sereno2   1:18.663s  + 1.220s
7 Michelini  Nuno Vicente   1:18.928s  + 1.485s
8 Michelini  João Monteiro   1:18.952s  + 1.509s
9 Michelini  Robert Zadrozny   1:19.353s  + 1.910s
10 Michelini  Tomasz Kaminski   1:19.658s  + 2.215s
11 Michelini  Marek Marchewka   1:19.761s  + 2.318s
12 Michelini  Ian Lynch   1:19.773s  + 2.330s
13 Michelini  Frederico Neves   1:19.823s  + 2.380s
14 Badyear  Nikolay Ivanov   1:20.132s  + 2.689s
15 Michelini  Jan Zaluski   1:20.441s  + 2.998s
16 Michelini  Sion Francis   1:20.677s  + 3.234s
17 Badyear  Denis Grahov   1:20.956s  + 3.513s
18 Dunnolop  Toni Söyrinki   1:21.162s  + 3.719s
19 Badyear  Rimantas Sagatas   1:21.511s  + 4.068s
20 Badyear  Laila Britāle   1:21.515s  + 4.072s
21 Badyear  Victor Chernyshev   1:21.630s  + 4.187s
22 Badyear  Tomas Cervinskij   1:22.002s  + 4.559s
23 Michelini  Audrius Vaitiekunas   1:22.059s  + 4.616s
24 Badyear  Henrique Müller   1:22.146s  + 4.703s
25 Bridgerock  Julia Panenkova   1:22.158s  + 4.715s
26 Badyear  Tadas Ragaliauskas   1:22.186s  + 4.743s
27 Bridgerock  Nuno Santos   1:22.254s  + 4.811s
28 Badyear  Wagner Souza   1:22.484s  + 5.041s
29 Badyear  Ludwig Henry   1:22.571s  + 5.128s
30 Badyear  Martynas Molneris   1:22.643s  + 5.200s
31 Pipirelli  Wojciech Uzikowski   1:22.656s  + 5.213s
32 Badyear  Christer Andersson   1:22.765s  + 5.322s
33 Badyear  Aleksej Sutkin   1:23.058s  + 5.615s
34 Pipirelli  Rafal Kowalski   1:23.629s  + 6.186s
35 Pipirelli  Michał Smiatacz   1:23.747s  + 6.304s
36 Michelini  Andrius Talandzevicius   1:24.054s  + 6.611s
37 Pipirelli  Renato Svaiter   1:24.635s  + 7.192s
38 Pipirelli  Lee Ifans   1:25.046s  + 7.603s
39 Pipirelli  Filipe Miguel   1:25.667s  + 8.224s