Výsledky kvalifikácií (Skupina: Elite | Sezóna: 25 | Pretek: 17)

Vyber inú skupinu:  Sezóna:  Pretek:
1. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Bridgerock  Zdenek Hladik2   1:17.198s  + 0.000s
2 Bridgerock  Anton Klein   1:18.097s  + 0.899s
3 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:18.211s  + 1.013s
4 Bridgerock  Edvinas Pranculevicius2   1:18.308s  + 1.110s
5 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas   1:18.585s  + 1.387s
6 Bridgerock  Toygun Senler3   1:18.602s  + 1.404s
7 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:18.951s  + 1.753s
8 Bridgerock  Dmitriy Krautsou   1:18.952s  + 1.754s
9 Michelini  Chris Hewitt   1:19.224s  + 2.026s
10 Bridgerock  Serguei Baranovski   1:19.279s  + 2.081s
11 Bridgerock  Laila Britāle   1:19.335s  + 2.137s
12 Michelini  Gabriel Toma   1:19.368s  + 2.170s
13 Bridgerock  Vsevolod Demydov   1:19.533s  + 2.335s
14 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:19.735s  + 2.537s
15 Bridgerock  Paul Lynch   1:19.764s  + 2.566s
16 Bridgerock  Joan Centellas   1:19.931s  + 2.733s
17 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:19.933s  + 2.735s
18 Bridgerock  Vladislav Erokhin   1:19.955s  + 2.757s
19 Badyear  Aleksej Sutkin   1:19.972s  + 2.774s
20 Bridgerock  Jani Syrjäläinen   1:20.058s  + 2.860s
21 Bridgerock  Andrej Borsuk   1:20.252s  + 3.054s
22 Badyear  Nuno Vicente   1:20.501s  + 3.303s
23 Bridgerock  Nico Zou   1:20.714s  + 3.516s
24 Bridgerock  David Rolleston   1:20.781s  + 3.583s
25 Bridgerock  Jose Lopez   1:20.818s  + 3.620s
26 Bridgerock  Chris Brady   1:20.845s  + 3.647s
27 Bridgerock  Radek Rejc   1:20.908s  + 3.710s
28 Bridgerock  Chris Williamson   1:20.997s  + 3.799s
29 Badyear  Marius Slavinskas   1:21.319s  + 4.121s
30 Pipirelli  Tomasz Petryk   1:22.046s  + 4.848s
31 Pipirelli  Mateusz Zaborny   1:22.178s  + 4.980s
32 Pipirelli  Farcy Génel   1:22.293s  + 5.095s
33 Bridgerock  Martynas Molneris   1:22.508s  + 5.310s
34 Pipirelli  Sylvain Elsass   1:22.582s  + 5.384s
35 Pipirelli  Frederico Neves   1:22.716s  + 5.518s
36 Bridgerock  Jarno Lehikoinen   1:22.830s  + 5.632s
37 Pipirelli  Vladimir Grigoriev   1:23.171s  + 5.973s
38 Pipirelli  Filipe Miguel   1:24.664s  + 7.466s
2. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Bridgerock  Zdenek Hladik2   1:18.139s  + 0.000s
2 Bridgerock  Edvinas Pranculevicius2   1:18.177s  + 0.038s
3 Bridgerock  Anton Klein   1:18.980s  + 0.841s
4 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:19.125s  + 0.986s
5 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:19.231s  + 1.092s
6 Bridgerock  Toygun Senler3   1:19.543s  + 1.404s
7 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas   1:19.560s  + 1.421s
8 Bridgerock  Dmitriy Krautsou   1:19.804s  + 1.665s
9 Michelini  Chris Hewitt   1:19.890s  + 1.751s
10 Bridgerock  Paul Lynch   1:20.025s  + 1.886s
11 Bridgerock  Laila Britāle   1:20.092s  + 1.953s
12 Bridgerock  Serguei Baranovski   1:20.175s  + 2.036s
13 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:20.295s  + 2.156s
14 Bridgerock  David Rolleston   1:20.334s  + 2.195s
15 Badyear  Nuno Vicente   1:20.345s  + 2.206s
16 Bridgerock  Jani Syrjäläinen   1:20.424s  + 2.285s
17 Bridgerock  Vsevolod Demydov   1:20.425s  + 2.286s
18 Bridgerock  Joan Centellas   1:20.451s  + 2.312s
19 Bridgerock  Nico Zou   1:20.482s  + 2.343s
20 Michelini  Gabriel Toma   1:20.535s  + 2.396s
21 Badyear  Aleksej Sutkin   1:20.555s  + 2.416s
22 Bridgerock  Andrej Borsuk   1:20.666s  + 2.527s
23 Bridgerock  Chris Brady   1:20.754s  + 2.615s
24 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:20.842s  + 2.703s
25 Bridgerock  Jose Lopez   1:21.424s  + 3.285s
26 Bridgerock  Radek Rejc   1:21.516s  + 3.377s
27 Bridgerock  Vladislav Erokhin   1:21.526s  + 3.387s
28 Bridgerock  Chris Williamson   1:22.040s  + 3.901s
29 Badyear  Marius Slavinskas   1:22.387s  + 4.248s
30 Pipirelli  Mateusz Zaborny   1:23.004s  + 4.865s
31 Pipirelli  Tomasz Petryk   1:23.348s  + 5.209s
32 Bridgerock  Jarno Lehikoinen   1:23.461s  + 5.322s
33 Pipirelli  Frederico Neves   1:23.479s  + 5.340s
34 Pipirelli  Farcy Génel   1:23.502s  + 5.363s
35 Pipirelli  Sylvain Elsass   1:23.563s  + 5.424s
36 Pipirelli  Vladimir Grigoriev   1:23.605s  + 5.466s
37 Bridgerock  Martynas Molneris   1:24.701s  + 6.562s
38 Pipirelli  Filipe Miguel   1:25.830s  + 7.691s