Výsledky kvalifikácií (Skupina: Elite | Sezóna: 3 | Pretek: 9)

Vyber inú skupinu:  Sezóna:  Pretek:
1. kvalifikácia
Poz. Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo  Mariano Torregomez   1:20.900s  + 0.000s
2  Petar Totev   1:20.919s  + 0.019s
3  Andrei Georgescu   1:21.030s  + 0.130s
4  Cristian Iorga1   1:21.259s  + 0.359s
5  Peter Bubak   1:21.522s  + 0.622s
6  Martin Narusk   1:21.524s  + 0.624s
7  Edvinas Pranculevicius   1:21.540s  + 0.640s
8  Michael Fletcher   1:21.592s  + 0.692s
9  Vaidotas Valiukas   1:21.643s  + 0.743s
10  Leandro Sereno   1:21.781s  + 0.881s
11  Paulius Maciulaitis   1:21.885s  + 0.985s
12  Giedrius Butkus   1:22.191s  + 1.291s
13  Harri Pakosta   1:22.582s  + 1.682s
14  Maxim Kotov   1:22.647s  + 1.747s
15  Bart Stockmann   1:22.824s  + 1.924s
16  Hristofor Petkov   1:22.856s  + 1.956s
17  Daniel Cotlo   1:23.116s  + 2.216s
18  Andrius Norutis   1:23.145s  + 2.245s
19  Paulius Ragulis   1:23.246s  + 2.346s
20  George Krastev   1:23.380s  + 2.480s
21  Traian Voicu   1:23.451s  + 2.551s
22  Domingo Viciconti   1:23.497s  + 2.597s
23  Justas Patkauskas   1:23.737s  + 2.837s
24  Ivan Ankov   1:23.884s  + 2.984s
25  Camilo Herrera   1:24.269s  + 3.369s
26  Raimo Roots   1:24.367s  + 3.467s
27  Gatis Laugalis   1:24.476s  + 3.576s
28  Gediminas Slapaitis   1:24.677s  + 3.777s
29  Vladimir Islentiev   1:24.894s  + 3.994s
30  Hans Barf   1:25.211s  + 4.311s
31  Tomas Celiesius   1:25.269s  + 4.369s
32  Pedro Martins Da Silva   1:25.587s  + 4.687s
33  Nathan Skelly   1:26.094s  + 5.194s
34  Nikolay Ivanov   1:26.420s  + 5.520s
35  Alan Le Heux   1:26.945s  + 6.045s
2. kvalifikácia
Poz. Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo  Mariano Torregomez   1:21.333s  + 0.000s
2  Petar Totev   1:22.279s  + 0.946s
3  Vaidotas Valiukas   1:22.702s  + 1.369s
4  Cristian Iorga1   1:22.708s  + 1.375s
5  Peter Bubak   1:22.711s  + 1.378s
6  Andrei Georgescu   1:22.775s  + 1.442s
7  Michael Fletcher   1:22.933s  + 1.600s
8  Martin Narusk   1:23.166s  + 1.833s
9  Leandro Sereno   1:23.300s  + 1.967s
10  Maxim Kotov   1:23.342s  + 2.009s
11  Edvinas Pranculevicius   1:23.343s  + 2.010s
12  Giedrius Butkus   1:23.623s  + 2.290s
13  Paulius Maciulaitis   1:23.794s  + 2.461s
14  George Krastev   1:23.984s  + 2.651s
15  Harri Pakosta   1:24.025s  + 2.692s
16  Justas Patkauskas   1:24.563s  + 3.230s
17  Paulius Ragulis   1:24.623s  + 3.290s
18  Gediminas Slapaitis   1:24.657s  + 3.324s
19  Hristofor Petkov   1:24.754s  + 3.421s
20  Domingo Viciconti   1:24.783s  + 3.450s
21  Daniel Cotlo   1:24.946s  + 3.613s
22  Andrius Norutis   1:25.092s  + 3.759s
23  Gatis Laugalis   1:25.131s  + 3.798s
24  Traian Voicu   1:25.339s  + 4.006s
25  Ivan Ankov   1:25.894s  + 4.561s
26  Hans Barf   1:26.364s  + 5.031s
27  Tomas Celiesius   1:26.390s  + 5.057s
28  Raimo Roots   1:26.731s  + 5.398s
29  Camilo Herrera   1:26.929s  + 5.596s
30  Nathan Skelly   1:26.967s  + 5.634s
31  Bart Stockmann   1:26.987s  + 5.654s
32  Pedro Martins Da Silva   1:27.086s  + 5.753s
33  Vladimir Islentiev   1:27.748s  + 6.415s
34  Alan Le Heux   1:28.987s  + 7.654s
35  Nikolay Ivanov   1:29.177s  + 7.844s