Výsledky kvalifikácií (Skupina: Elite | Sezóna: 36 | Pretek: 4)

Vyber inú skupinu:  Sezóna:  Pretek:
1. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Michelini  Leandro Sereno5   1:18.604s  + 0.000s
2 Michelini  Vsevolod Demydov   1:18.989s  + 0.385s
3 Michelini  João Monteiro   1:19.285s  + 0.681s
4 Dunnolop  Diego Borçoi   1:20.069s  + 1.465s
5 Badyear  Atis Praudins   1:20.343s  + 1.739s
6 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:20.375s  + 1.771s
7 Michelini  Ian Lynch   1:20.460s  + 1.856s
8 Badyear  Vladimir Islentiev2   1:20.466s  + 1.862s
9 Michelini  Michael Winkley   1:20.487s  + 1.883s
10 Bridgerock  Alexandru Cristescu   1:20.691s  + 2.087s
11 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:20.822s  + 2.218s
12 Badyear  Toygun Senler4   1:20.863s  + 2.259s
13 Michelini  Nico Zou   1:20.905s  + 2.301s
14 Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:20.936s  + 2.332s
15 Badyear  Gary Mullins   1:20.985s  + 2.381s
16 Dunnolop  Paweł Parszuto   1:20.994s  + 2.390s
17 Badyear  Rimantas Sagatas2   1:21.088s  + 2.484s
18 Pipirelli  Oleg Yakovlev   1:21.279s  + 2.675s
19 Badyear  Christos Bobolis   1:21.370s  + 2.766s
20 Badyear  Alex Tkachenko   1:21.378s  + 2.774s
21 Dunnolop  Michail Ivanov   1:21.423s  + 2.819s
22 Badyear  Sion Francis   1:21.427s  + 2.823s
23 Yokomama  Tomasz Kaminski   1:21.429s  + 2.825s
24 Badyear  Ilya Medvedev   1:21.430s  + 2.826s
25 Dunnolop  Pedro Nazaré   1:21.431s  + 2.827s
26 Badyear  Jose Lopez   1:21.855s  + 3.251s
27 Badyear  William Irons   1:21.896s  + 3.292s
28 Badyear  Andrei Kolesnikovich   1:21.905s  + 3.301s
29 Badyear  Vladimir Danilin   1:21.931s  + 3.327s
30 Badyear  Christer Andersson   1:22.049s  + 3.445s
31 Badyear  Toni Söyrinki   1:22.113s  + 3.509s
32 Badyear  Vlad Nedobuga   1:22.155s  + 3.551s
33 Pipirelli  Bronek Obarewicz   1:22.341s  + 3.737s
34 Pipirelli  Tim Sewell   1:22.375s  + 3.771s
35 Pipirelli  Attila-Gyula Varady   1:22.790s  + 4.186s
36 Pipirelli  Jan Pavlicek   1:23.226s  + 4.622s
37 Pipirelli  Patryk Janczak   1:23.328s  + 4.724s
38 Pipirelli  Andrej Rilke   1:23.413s  + 4.809s
39 Pipirelli  Michał Kożuchowski   1:24.225s  + 5.621s
2. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Michelini  João Monteiro   1:19.432s  + 0.000s
2 Michelini  Vsevolod Demydov   1:20.194s  + 0.762s
3 Michelini  Leandro Sereno5   1:20.486s  + 1.054s
4 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:20.517s  + 1.085s
5 Dunnolop  Diego Borçoi   1:20.622s  + 1.190s
6 Michelini  Michael Winkley   1:20.660s  + 1.228s
7 Michelini  Ian Lynch   1:20.881s  + 1.449s
8 Badyear  Christos Bobolis   1:21.292s  + 1.860s
9 Badyear  Toygun Senler4   1:21.369s  + 1.937s
10 Badyear  Ilya Medvedev   1:21.414s  + 1.982s
11 Badyear  Sion Francis   1:21.452s  + 2.020s
12 Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:21.650s  + 2.218s
13 Dunnolop  Michail Ivanov   1:21.655s  + 2.223s
14 Dunnolop  Paweł Parszuto   1:21.675s  + 2.243s
15 Badyear  Alex Tkachenko   1:21.695s  + 2.263s
16 Badyear  Atis Praudins   1:21.713s  + 2.281s
17 Badyear  Rimantas Sagatas2   1:21.917s  + 2.485s
18 Michelini  Nico Zou   1:22.018s  + 2.586s
19 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:22.060s  + 2.628s
20 Badyear  Gary Mullins   1:22.081s  + 2.649s
21 Badyear  Vladimir Islentiev2   1:22.101s  + 2.669s
22 Dunnolop  Pedro Nazaré   1:22.125s  + 2.693s
23 Bridgerock  Alexandru Cristescu   1:22.300s  + 2.868s
24 Badyear  William Irons   1:22.315s  + 2.883s
25 Badyear  Jose Lopez   1:22.396s  + 2.964s
26 Badyear  Vladimir Danilin   1:22.464s  + 3.032s
27 Badyear  Toni Söyrinki   1:22.513s  + 3.081s
28 Pipirelli  Oleg Yakovlev   1:22.619s  + 3.187s
29 Badyear  Andrei Kolesnikovich   1:22.689s  + 3.257s
30 Badyear  Vlad Nedobuga   1:22.782s  + 3.350s
31 Pipirelli  Attila-Gyula Varady   1:22.871s  + 3.439s
32 Pipirelli  Bronek Obarewicz   1:23.363s  + 3.931s
33 Pipirelli  Tim Sewell   1:23.537s  + 4.105s
34 Pipirelli  Patryk Janczak   1:23.553s  + 4.121s
35 Badyear  Christer Andersson   1:23.685s  + 4.253s
36 Pipirelli  Andrej Rilke   1:24.134s  + 4.702s
37 Pipirelli  Jan Pavlicek   1:24.512s  + 5.080s
38 Pipirelli  Michał Kożuchowski   1:25.396s  + 5.964s
39 Yokomama  Tomasz Kaminski   1:39.458s  + 20.026s