Výsledky kvalifikácií (Skupina: Elite | Sezóna: 39 | Pretek: 13)

Vyber inú skupinu:  Sezóna:  Pretek:
1. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Michelini  Sion Francis   1:18.802s  + 0.000s
2 Michelini  Christos Bobolis   1:18.862s  + 0.060s
3 Michelini  Leandro Sereno6   1:18.867s  + 0.065s
4 Michelini  João Monteiro1   1:18.989s  + 0.187s
5 Michelini  Vsevolod Demydov1   1:19.170s  + 0.368s
6 Michelini  Rimantas Sagatas2   1:19.210s  + 0.408s
7 Michelini  Toygun Senler4   1:19.380s  + 0.578s
8 Michelini  Rafal Celejewski   1:19.472s  + 0.670s
9 Michelini  Rafael Mantovani   1:19.479s  + 0.677s
10 Michelini  Marek Popławski   1:19.554s  + 0.752s
11 Avonn  Alexey Manukalov   1:19.748s  + 0.946s
12 Michelini  Paulo Pinto   1:19.773s  + 0.971s
13 Dunnolop  Gino Zernani   1:19.943s  + 1.141s
14 Michelini  Mattias Svensson   1:20.071s  + 1.269s
15 Michelini  Daniel Comalada   1:20.302s  + 1.500s
16 Badyear  Ian Lynch   1:20.482s  + 1.680s
17 Avonn  Frederico Neves   1:20.513s  + 1.711s
18 Avonn  Alexander Ilyin   1:20.569s  + 1.767s
19 Avonn  Christoph Seifriedsberger   1:20.667s  + 1.865s
20 Avonn  Attila-Gyula Varady   1:20.699s  + 1.897s
21 Hancock  Michael Winkley   1:20.734s  + 1.932s
22 Michelini  Casper Romkes   1:20.752s  + 1.950s
23 Avonn  Jukka Sireni   1:20.925s  + 2.123s
24 Hancock  Paweł Parszuto   1:21.033s  + 2.231s
25 Avonn  Vladimir Islentiev2   1:21.135s  + 2.333s
26 Avonn  Heite Schaumann   1:21.375s  + 2.573s
27 Avonn  Lee Harding   1:21.433s  + 2.631s
28 Avonn  Mihail Golovanov   1:21.601s  + 2.799s
29 Avonn  Henry Reintam   1:21.709s  + 2.907s
30 Badyear  Aleksej Sutkin   1:21.904s  + 3.102s
31 Avonn  Patryk Janczak   1:21.927s  + 3.125s
32 Avonn  Vitor Masiero   1:21.955s  + 3.153s
33 Avonn  Christer Andersson   1:21.976s  + 3.174s
34 Avonn  Martynas Atkočius   1:22.404s  + 3.602s
35 Avonn  Roman Turkin   1:22.428s  + 3.626s
36 Pipirelli  Mikko Suhonen   1:22.875s  + 4.073s
37 Pipirelli  Grzesiek Jakubiak   1:23.288s  + 4.486s
38 Pipirelli  Radomir Czech   1:23.346s  + 4.544s
39 Pipirelli  Ricardo David   1:23.437s  + 4.635s
40 Pipirelli  Tobias Krüger   1:23.454s  + 4.652s
2. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Michelini  Rimantas Sagatas2   1:18.766s  + 0.000s
2 Michelini  João Monteiro1   1:19.404s  + 0.638s
3 Michelini  Leandro Sereno6   1:19.532s  + 0.766s
4 Michelini  Rafael Mantovani   1:19.599s  + 0.833s
5 Michelini  Sion Francis   1:19.957s  + 1.191s
6 Michelini  Christos Bobolis   1:19.961s  + 1.195s
7 Michelini  Toygun Senler4   1:20.013s  + 1.247s
8 Michelini  Rafal Celejewski   1:20.198s  + 1.432s
9 Michelini  Vsevolod Demydov1   1:20.511s  + 1.745s
10 Michelini  Daniel Comalada   1:20.584s  + 1.818s
11 Michelini  Marek Popławski   1:20.703s  + 1.937s
12 Avonn  Frederico Neves   1:20.754s  + 1.988s
13 Michelini  Paulo Pinto   1:20.799s  + 2.033s
14 Michelini  Mattias Svensson   1:21.202s  + 2.436s
15 Avonn  Alexander Ilyin   1:21.350s  + 2.584s
16 Avonn  Heite Schaumann   1:21.432s  + 2.666s
17 Badyear  Ian Lynch   1:21.445s  + 2.679s
18 Avonn  Alexey Manukalov   1:21.469s  + 2.703s
19 Michelini  Casper Romkes   1:21.495s  + 2.729s
20 Dunnolop  Gino Zernani   1:21.558s  + 2.792s
21 Avonn  Attila-Gyula Varady   1:21.560s  + 2.794s
22 Avonn  Henry Reintam   1:21.570s  + 2.804s
23 Avonn  Christoph Seifriedsberger   1:21.657s  + 2.891s
24 Hancock  Michael Winkley   1:21.667s  + 2.901s
25 Avonn  Jukka Sireni   1:21.751s  + 2.985s
26 Avonn  Vladimir Islentiev2   1:21.820s  + 3.054s
27 Hancock  Paweł Parszuto   1:22.036s  + 3.270s
28 Avonn  Patryk Janczak   1:22.561s  + 3.795s
29 Badyear  Aleksej Sutkin   1:22.660s  + 3.894s
30 Avonn  Christer Andersson   1:22.666s  + 3.900s
31 Avonn  Mihail Golovanov   1:22.724s  + 3.958s
32 Avonn  Lee Harding   1:23.198s  + 4.432s
33 Avonn  Martynas Atkočius   1:23.239s  + 4.473s
34 Avonn  Vitor Masiero   1:23.293s  + 4.527s
35 Pipirelli  Grzesiek Jakubiak   1:23.301s  + 4.535s
36 Avonn  Roman Turkin   1:23.404s  + 4.638s
37 Pipirelli  Mikko Suhonen   1:23.414s  + 4.648s
38 Pipirelli  Radomir Czech   1:23.416s  + 4.650s
39 Pipirelli  Tobias Krüger   1:23.785s  + 5.019s
40 Pipirelli  Ricardo David   1:24.393s  + 5.627s