Výsledky kvalifikácií (Skupina: Elite | Sezóna: 54 | Pretek: 12)

Vyber inú skupinu:  Sezóna:  Pretek:
1. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Hancock  Evaldas Ruseckas   1:10.749s  + 0.000s
2 Hancock  Alexey Manukalov   1:11.007s  + 0.258s
3 Hancock  Aleksey Odegov   1:11.362s  + 0.613s
4 Hancock  Michael Keeney   1:11.371s  + 0.622s
5 Hancock  Tomasz Kaminski   1:11.635s  + 0.886s
6 Hancock  Nikolai Egorov   1:11.688s  + 0.939s
7 Hancock  Andrian Naidenov   1:11.818s  + 1.069s
8 Hancock  Dmitri Nadkho   1:11.942s  + 1.193s
9 Hancock  Ivan Bahinov   1:12.259s  + 1.510s
10 Hancock  István Farkas   1:12.319s  + 1.570s
11 Bridgerock  Roland Postle4   1:12.668s  + 1.919s
12 Michelini  Rafal Kowalski   1:12.753s  + 2.004s
13 Dunnolop  Victor Kamennov   1:12.827s  + 2.078s
14 Bridgerock  Rimantas Sagatas2   1:12.857s  + 2.108s
15 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou1   1:13.048s  + 2.299s
16 Bridgerock  Jan Pavlicek2   1:13.332s  + 2.583s
17 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:13.336s  + 2.587s
18 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:13.354s  + 2.605s
19 Michelini  Nuno Vicente   1:13.452s  + 2.703s
20 Bridgerock  Julien Prado   1:13.477s  + 2.728s
21 Badyear  Marc De Jong   1:13.841s  + 3.092s
22 Contimental  Stas Prost   1:13.868s  + 3.119s
23 Bridgerock  Maxim Egorov   1:13.979s  + 3.230s
24 Contimental  José Abi Jaudi   1:14.019s  + 3.270s
25 Contimental  Jakab Zoltan   1:14.139s  + 3.390s
26 Dunnolop  Kiril Stoianov   1:14.195s  + 3.446s
27 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:14.284s  + 3.535s
28 Contimental  Hauke Johannsen   1:14.386s  + 3.637s
29 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:14.400s  + 3.651s
30 Contimental  Svetlio Nikolov   1:14.557s  + 3.808s
31 Dunnolop  Antonny Katayama   1:14.788s  + 4.039s
32 Pipirelli  Mihail Morozov   1:15.696s  + 4.947s
33 Bridgerock  Horváth Sándor   1:15.952s  + 5.203s
34 Pipirelli  Stanislav Frolov   1:15.983s  + 5.234s
35 Pipirelli  Semir Prosic   1:16.022s  + 5.273s
36 Pipirelli  Jan Velske   1:16.390s  + 5.641s
37 Michelini  Krasimir Nanchev   1:22.027s  + 11.278s
2. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Hancock  Evaldas Ruseckas   1:11.186s  + 0.000s
2 Hancock  Tomasz Kaminski   1:11.895s  + 0.709s
3 Hancock  Alexey Manukalov   1:12.006s  + 0.820s
4 Hancock  Aleksey Odegov   1:12.204s  + 1.018s
5 Hancock  Dmitri Nadkho   1:12.336s  + 1.150s
6 Hancock  István Farkas   1:12.351s  + 1.165s
7 Hancock  Nikolai Egorov   1:12.738s  + 1.552s
8 Hancock  Michael Keeney   1:12.764s  + 1.578s
9 Hancock  Andrian Naidenov   1:12.847s  + 1.661s
10 Hancock  Ivan Bahinov   1:13.104s  + 1.918s
11 Michelini  Rafal Kowalski   1:13.373s  + 2.187s
12 Bridgerock  Rimantas Sagatas2   1:13.451s  + 2.265s
13 Bridgerock  Roland Postle4   1:13.485s  + 2.299s
14 Bridgerock  Jan Pavlicek2   1:13.569s  + 2.383s
15 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:13.673s  + 2.487s
16 Dunnolop  Victor Kamennov   1:13.684s  + 2.498s
17 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou1   1:13.817s  + 2.631s
18 Michelini  Nuno Vicente   1:14.122s  + 2.936s
19 Bridgerock  Maxim Egorov   1:14.140s  + 2.954s
20 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:14.204s  + 3.018s
21 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:14.214s  + 3.028s
22 Contimental  José Abi Jaudi   1:14.366s  + 3.180s
23 Bridgerock  Julien Prado   1:14.631s  + 3.445s
24 Contimental  Stas Prost   1:14.651s  + 3.465s
25 Badyear  Marc De Jong   1:14.879s  + 3.693s
26 Contimental  Jakab Zoltan   1:15.088s  + 3.902s
27 Dunnolop  Antonny Katayama   1:15.232s  + 4.046s
28 Contimental  Svetlio Nikolov   1:15.254s  + 4.068s
29 Dunnolop  Kiril Stoianov   1:15.580s  + 4.394s
30 Contimental  Hauke Johannsen   1:15.693s  + 4.507s
31 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:15.758s  + 4.572s
32 Bridgerock  Horváth Sándor   1:16.144s  + 4.958s
33 Pipirelli  Mihail Morozov   1:16.489s  + 5.303s
34 Pipirelli  Semir Prosic   1:16.707s  + 5.521s
35 Pipirelli  Jan Velske   1:16.928s  + 5.742s
36 Pipirelli  Stanislav Frolov   1:17.218s  + 6.032s
37 Michelini  Krasimir Nanchev   4:00.000s  + 2:48.814s