Priebežné poradie kvalifikácií (Skupina: Rookie - 113) « »
1. kvalifikácia | |||||
---|---|---|---|---|---|
Poz. | Pneu | Meno manažéra | Nár. | Čas kola | Rozdiel |
Čelo | Txaker Huarte | 1:12.035s | + 0.000s | ||
2 | Pavel Aschenkov | 1:12.106s | + 0.071s | ||
3 | Ryan Dagby | 1:12.758s | + 0.723s | ||
4 | Paweł Orzechowski | 1:12.834s | + 0.799s | ||
5 | Vladimir Kalenda | 1:13.385s | + 1.350s | ||
6 | Mariana Iwanowski | 1:13.640s | + 1.605s | ||
7 | Zane Vohra | 1:15.167s | + 3.132s | ||
8 | Sam Roemer | 1:16.432s | + 4.397s | ||
Zatiaľ nekvalifikovaní | |||||
- | Travis Pettibone | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Csaba Nagy | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jacek Pochocki | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Wayne Fazackerley | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Luisito Fuentes | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bob The Builder | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Goeffrey Lalonde | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eric Zn | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Joseemilio Floresm | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mathijs Remijn | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Chris Green | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vidal Aquino | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sumedh Kulkarni | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mojmír Houser | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nikola Bukovica | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Max Humphreys | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lukasz Masznicz | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ele Leclerc | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tiago Carvalho | -:--.---s | + -.---s | ||
- | ินิติการณ์ ทรายแก้ว | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Damian Najwer | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ewerton Rodrigues | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Filipe Monteiro | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dani Navarro | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fernando Moraes | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Shakh Reallvibes | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Xavier Martens | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jan Kowalski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ernesto Omizzolo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ignacio Urruzola | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Victor Gabriel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nick Proulx | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jaime Canty | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Igor Wilczynski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alexander Westhölter | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Francobo Domínguez Vélez | -:--.---s | + -.---s |
2. kvalifikácia | |||||
---|---|---|---|---|---|
Poz. | Pneu | Meno manažéra | Nár. | Čas kola | Rozdiel |
Čelo | Txaker Huarte | 1:13.742s | + 0.000s | ||
2 | Paweł Orzechowski | 1:14.689s | + 0.947s | ||
3 | Pavel Aschenkov | 1:15.334s | + 1.592s | ||
4 | Ryan Dagby | 1:15.551s | + 1.809s | ||
5 | Vladimir Kalenda | 1:17.632s | + 3.890s | ||
6 | Sam Roemer | 1:17.832s | + 4.090s | ||
7 | Mariana Iwanowski | 1:17.871s | + 4.129s | ||
8 | Zane Vohra | 1:18.731s | + 4.989s | ||
Zatiaľ nekvalifikovaní | |||||
- | Travis Pettibone | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Csaba Nagy | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jacek Pochocki | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Wayne Fazackerley | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Luisito Fuentes | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bob The Builder | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Goeffrey Lalonde | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eric Zn | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Joseemilio Floresm | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mathijs Remijn | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Chris Green | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vidal Aquino | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sumedh Kulkarni | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mojmír Houser | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Max Humphreys | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nikola Bukovica | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lukasz Masznicz | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ele Leclerc | -:--.---s | + -.---s | ||
- | ินิติการณ์ ทรายแก้ว | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tiago Carvalho | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Damian Najwer | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ewerton Rodrigues | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Filipe Monteiro | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dani Navarro | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fernando Moraes | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Shakh Reallvibes | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Xavier Martens | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ernesto Omizzolo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jan Kowalski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Victor Gabriel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ignacio Urruzola | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nick Proulx | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jaime Canty | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Igor Wilczynski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alexander Westhölter | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Francobo Domínguez Vélez | -:--.---s | + -.---s |