Priebežné poradie kvalifikácií (Skupina: Rookie - 62) « »
1. kvalifikácia | |||||
---|---|---|---|---|---|
Poz. | Pneu | Meno manažéra | Nár. | Čas kola | Rozdiel |
Čelo | Márk Szabó | 1:12.254s | + 0.000s | ||
2 | Salvatore Toti | 1:12.535s | + 0.281s | ||
3 | Enza Scherma | 1:13.277s | + 1.023s | ||
4 | Giovanni Fornaciari | 1:13.808s | + 1.554s | ||
5 | Iván Menéndez | 1:13.904s | + 1.650s | ||
6 | Michele Blasi | 1:14.106s | + 1.852s | ||
7 | Carxofini Enciam | 1:14.124s | + 1.870s | ||
8 | Aleksandr Trusov | 1:14.132s | + 1.878s | ||
9 | Piotr Walenski | 1:14.419s | + 2.165s | ||
10 | Nikola Stojanović | 1:14.586s | + 2.332s | ||
11 | Jakub Czaplińskii | 1:15.236s | + 2.982s | ||
12 | Jt Demain | 1:15.357s | + 3.103s | ||
13 | Salsteel Unknown | 1:15.519s | + 3.265s | ||
14 | Jon Ball | 1:16.452s | + 4.198s | ||
Zatiaľ nekvalifikovaní | |||||
- | Milen Chatov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Uwe Jäkel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pau Ybarra | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Joe Booth | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jesus Constans | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gonzalo Hervás | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Filipe Matias | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Benedita Aparecida | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pablo Garcia | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Hamdan Selamat | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Adolf Hitler | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sebastdsywb Pls | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jonas Noe | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rune Højfeldt | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Simon Willen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Arda Ulg | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kesavan Muthuvel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marko Hautaviita | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tyler Hill | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Diego Arceo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lobo Ba | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gustavo Merszi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dramma Wizzard | -:--.---s | + -.---s | ||
- | San Arza | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jonny Paez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aeugh32 Unknown | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Charles Carrefour | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Klark Kent T | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thomas Anderson | -:--.---s | + -.---s |
2. kvalifikácia | |||||
---|---|---|---|---|---|
Poz. | Pneu | Meno manažéra | Nár. | Čas kola | Rozdiel |
Čelo | Giovanni Fornaciari | 1:14.466s | + 0.000s | ||
2 | Salvatore Toti | 1:14.537s | + 0.071s | ||
3 | Márk Szabó | 1:15.242s | + 0.776s | ||
4 | Iván Menéndez | 1:15.441s | + 0.975s | ||
5 | Jakub Czaplińskii | 1:15.456s | + 0.990s | ||
6 | Aleksandr Trusov | 1:15.524s | + 1.058s | ||
7 | Michele Blasi | 1:15.841s | + 1.375s | ||
8 | Nikola Stojanović | 1:15.872s | + 1.406s | ||
9 | Piotr Walenski | 1:16.706s | + 2.240s | ||
10 | Enza Scherma | 1:16.972s | + 2.506s | ||
11 | Jt Demain | 1:17.355s | + 2.889s | ||
12 | Jon Ball | 1:17.889s | + 3.423s | ||
13 | Carxofini Enciam | 1:19.537s | + 5.071s | ||
14 | Salsteel Unknown | 1:20.364s | + 5.898s | ||
Zatiaľ nekvalifikovaní | |||||
- | Milen Chatov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Uwe Jäkel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pau Ybarra | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Joe Booth | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jesus Constans | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gonzalo Hervás | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Filipe Matias | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Benedita Aparecida | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pablo Garcia | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Hamdan Selamat | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Adolf Hitler | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sebastdsywb Pls | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jonas Noe | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rune Højfeldt | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Simon Willen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Arda Ulg | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kesavan Muthuvel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marko Hautaviita | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tyler Hill | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Diego Arceo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gustavo Merszi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lobo Ba | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dramma Wizzard | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jonny Paez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | San Arza | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aeugh32 Unknown | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Charles Carrefour | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Klark Kent T | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thomas Anderson | -:--.---s | + -.---s |