Súhrn výsledkov (Trať: Austin | Sezóna: 73 | Pretek: 1 | Skupina: Pro - 17)

Sezóna:  Pretek:

Vyber inú skupinu:

Poz. Vývoj Pneu Nár. Meno manažéra Čas preteku Kolá Zastávky Najr. kolo Priem. rýchlosť Najr. zastávka
01. Bez zmeny ±0 Yokomama   Luis González 1h55:59.683 56 2 1:46.719 159.78km/h 16.094s
02. +3 +3 Yokomama   Lázsló Mizse + 24.547 56 2 1:51.645 159.22km/h 21.298s
03. +3 +3 Yokomama   Kuba Szajbel + 41.801 56 2 1:49.719 158.83km/h 22.188s
04. +13 +13 Yokomama   Valter Andreiev + 1:15.643 56 2 1:48.219 158.07km/h 19.880s
05. -3 -3 Yokomama   Marco Longo + 1:19.173 56 2 1:57.507 157.99km/h 19.737s
06. -3 -3 Badyear   Marisa Simone + 1:24.689 56 2 1:48.876 157.86km/h 18.296s
07. +7 +7 Badyear   Nuno Santos + 1:31.348 56 2 1:49.396 157.71km/h 20.776s
08. +3 +3 Badyear   Peter Kandel + 1:32.214 56 3 1:48.718 157.69km/h 23.258s
09. +1 +1 Yokomama   Erika Csomay + 1:33.594 56 2 1:48.584 157.66km/h 21.955s
10. +5 +5 Yokomama   Martin Freeth + 1:38.978 56 2 1:48.100 157.54km/h 21.290s
11. +5 +5 Yokomama   Daniel Castro + 1:54.380 55 2 1:50.772 157.20km/h 20.597s
12. -3 -3 Dunnolop   Balázs Horváth + 1:55.044 55 2 1:49.311 157.18km/h 18.350s
13. -5 -5 Yokomama   Steven Seabridge + 1:55.239 55 2 1:49.735 157.18km/h 22.784s
14. -2 -2 Contimental   Lucian Ciobanu + 2:02.662 55 2 1:48.566 157.02km/h 25.555s
15. +8 +8 Yokomama   Karolis Linkus + 2:07.081 55 2 1:49.506 156.92km/h 21.369s
16. -9 -9 Yokomama   Francesco Casola + 2:07.297 55 3 1:49.273 156.91km/h 17.791s
17. +1 +1 Dunnolop   Alex Kantsev + 2:16.253 55 2 1:49.713 156.72km/h 20.888s
18. -14 -14 Yokomama   Nate Lung + 2:17.583 55 2 1:57.318 156.69km/h 21.994s
19. +11 +11 Yokomama   Ive Naki + 2:22.035 55 2 1:51.029 156.59km/h 20.393s
20. +11 +11 Yokomama   Markus Prommer + 2:26.621 55 2 1:48.930 156.49km/h 19.359s
21. Bez zmeny ±0 Yokomama   Robert Lee + 2:27.891 55 2 1:49.615 156.46km/h 23.940s
22. +4 +4 Dunnolop   Sverri Johansen + 2:28.365 55 2 1:50.352 156.45km/h 21.430s
23. +4 +4 Badyear   Eduardo Hoepers + 2:28.589 55 2 1:51.058 156.44km/h 17.526s
24. -4 -4 Yokomama   Andrzej Dąbrowski + 2:31.914 55 2 1:49.257 156.37km/h 21.891s
25. Bez zmeny ±0 Yokomama   Apostolis Sakellariou + 2:34.084 55 2 1:48.659 156.32km/h 20.890s
26. -2 -2 Yokomama   Paul Lefere + 2:41.316 55 2 1:49.120 156.16km/h 21.076s
27. -5 -5 Yokomama   Marlon Feltrin Jeremias + 3:07.891 55 2 1:51.391 155.58km/h 28.573s
28. +4 +4 Yokomama   Jussi Pasanen + 3:08.093 55 2 1:50.964 155.58km/h 24.981s
29. -16 -16 Yokomama   Adam Wójcik + 3:23.529 55 2 1:51.391 155.24km/h 24.375s
30. +3 +3 Yokomama   Albert Tóth + 3:55.623 54 2 1:51.588 154.55km/h 18.853s
31. +4 +4 Yokomama   Tim Brooks + 4:15.476 54 2 1:50.872 154.13km/h 22.998s
32. +4 +4 Contimental   Monzon Rojo + 4:53.802 54 3 1:51.530 153.31km/h 22.698s
33. +4 +4 Dunnolop   Andrey Zhuravlyov + 4:59.249 54 2 1:51.538 153.20km/h 17.683s
34. -6 -6 Avonn   Zdenek Precechtel + 5:03.368 54 3 1:52.265 153.11km/h 18.283s
35. -6 -6 Yokomama   Herman Epskamp + 6:09.867 53 2 1:48.960 151.72km/h 18.137s
36. +3 +3 Yokomama   Mantas Ramanauskas + 6:41.348 53 3 1:50.367 151.07km/h 20.443s
37. +3 +3 Pipirelli   Steffen Holm + 7:44.252 52 2 1:56.462 149.79km/h 24.581s
38. Bez zmeny ±0 Contimental   Aleksei Chernishyov + 9:16.220 51 2 1:50.556 147.96km/h 24.117s
39. -20 -20 Yokomama   Nikolay Stanev + 9:28.046 51 2 1:51.169 147.73km/h 18.195s
40. -6 -6 Yokomama   Norberto Gutiérrez + 11:49.299 50 2 1:50.492 145.00km/h 25.040s