Štatistiky

Hlavné historické štatistiky
Tímové štatistiky
Štatistiky hernej aktivity
Štatistiky fóra
Štatistiky národov
Ostatné štatistiky
Štatistika úspechu
Štatistiky zamestnancov
Štatistiky supportérov GPRO

Poradie, keby sa sezóna počítala ako jeden veľký pretek

Vyber skupinu:

 
Strana [12 3 ... 94 95 96 » Skoč na stranu č.:
# Pneu Meno manažéra Kraj Skupina Celkový čas
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Rimantas Sagatas2 Elite 4:18:50.997s
2. Michelini Jasper Coosemans1 Elite + 0:01:00.677s
3. Bridgerock Yug Desai2 Elite + 0:01:03.584s
4. Bridgerock Christos Bobolis4 Elite + 0:02:46.098s
5. Michelini George Slater Elite + 0:03:05.069s
6. Hancock Jean-marc Boissinot Elite + 0:03:57.665s
7. Badyear Andrea Squizzato Elite + 0:04:00.212s
8. Badyear Martynas Bražėnas Elite + 0:04:07.328s
9. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:04:33.918s
10. Hancock Klas Britse Elite + 0:05:15.411s
11. Badyear Toni Söyrinki Elite + 0:06:09.477s
12. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:06:42.806s
13. Yokomama Peter Both Elite + 0:06:43.989s
14. Badyear Ania Piekarska Master - 3 + 0:07:31.481s
15. Badyear Sergey Shinkevich Master - 1 + 0:07:47.926s
16. Badyear Andreas Ramann Elite + 0:07:49.207s
17. Yokomama Jan Velske2 Master - 5 + 0:07:51.424s
18. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:07:58.013s
19. Badyear Ethan Littlejohns Elite + 0:08:04.626s
20. Badyear Joachim Rang Elite + 0:08:19.052s
21. Badyear Marco Gianni Master - 2 + 0:08:39.862s
22. Dunnolop Wouter Kirstein Master - 2 + 0:08:41.766s
23. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 4 + 0:08:42.259s
24. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:08:47.723s
25. Hancock Diogo Abdalla Elite + 0:08:51.563s
26. Badyear Pablo Fernandez Elite + 0:08:51.784s
27. Yokomama Branislav Mihic Master - 4 + 0:08:54.155s
28. Dunnolop Mato Nikic Master - 5 + 0:09:00.415s
29. Contimental Rowie Halcon Elite + 0:09:13.308s
30. Contimental Gyuri Székely Elite + 0:09:19.240s
31. Badyear Duong Cuong Master - 5 + 0:09:30.212s
32. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:09:30.340s
33. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:09:34.399s
34. Contimental Ayman Daher Elite + 0:09:36.179s
35. Dunnolop Paulo Neves Pro - 7 + 0:09:42.291s
36. Contimental Mikko Suhonen Elite + 0:09:51.319s
37. Badyear Joaquín Quintana Master - 3 + 0:09:53.291s
38. Badyear Igor Augusto Master - 5 + 0:09:56.275s
39. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:09:58.212s
40. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:10:04.246s
41. Yokomama Helmut Heiter Master - 4 + 0:10:13.259s
42. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:10:25.144s
43. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 2 + 0:10:25.635s
44. Yokomama Guilherme Franco Master - 2 + 0:10:29.336s
45. Badyear Nevzat Kasapoglu Master - 1 + 0:10:31.011s
46. Yokomama Florencia Caro Master - 5 + 0:10:32.680s
47. Avonn Marko Radakovic Master - 4 + 0:10:35.713s
48. Badyear Daniel Comalada Pro - 8 + 0:10:37.652s
49. Yokomama Alfredo José Master - 5 + 0:10:38.020s
50. Yokomama Grzegorz Ogarek Master - 3 + 0:10:38.746s
51. Badyear Mattias Svensson Master - 3 + 0:10:43.232s
52. Yokomama Vladimir Jelicic Master - 3 + 0:10:44.731s
53. Avonn Francesco Raggio Elite + 0:10:44.847s
54. Dunnolop Pedro Nazaré Pro - 24 + 0:10:51.812s
55. Yokomama Etienne Kestelyn Master - 4 + 0:10:52.193s
56. Badyear Victor Ramirez Master - 2 + 0:10:56.037s
57. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:10:58.975s
58. Contimental Ignacio Belatti Elite + 0:11:03.888s
59. Contimental Ville Pohjanen Elite + 0:11:05.260s
60. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 1 + 0:11:05.495s
61. Yokomama Charles Kurz Master - 3 + 0:11:08.444s
62. Badyear Francesco Scopelliti Master - 5 + 0:11:11.540s
63. Yokomama Brice Meyer Master - 1 + 0:11:13.899s
64. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:11:14.493s
65. Yokomama Ahmet Sonverdi Master - 4 + 0:11:15.812s
66. Dunnolop João António Pro - 16 + 0:11:19.302s
67. Yokomama Karl-Martin Müür Pro - 3 + 0:11:19.426s
68. Yokomama Montes Dimemola Master - 3 + 0:11:20.005s
69. Contimental Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:11:22.541s
70. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:11:22.612s
71. Badyear Francisco Merte Pro - 3 + 0:11:23.111s
72. Badyear Benedetto Di Vico Master - 1 + 0:11:24.480s
73. Dunnolop Pedro Correia Pro - 19 + 0:11:27.663s
74. Yokomama Patryk Janczak Pro - 13 + 0:11:29.042s
75. Badyear Rei Frost Master - 2 + 0:11:29.139s
76. Badyear Arnoldas Molis Master - 4 + 0:11:30.067s
77. Dunnolop Piotr Wechterowicz Pro - 16 + 0:11:30.429s
78. Badyear Raffaele Piarulli Master - 3 + 0:11:35.547s
79. Dunnolop Peter Alan Pro - 12 + 0:11:37.142s
80. Yokomama Bert Huylebroeck Master - 1 + 0:11:39.820s
81. Dunnolop Christer Andersson Master - 2 + 0:11:42.015s
82. Yokomama Davide Del Core Master - 3 + 0:11:42.509s
83. Yokomama Pedro Moura Pro - 15 + 0:11:45.020s
84. Yokomama Dominiek Van West Master - 5 + 0:11:47.098s
85. Dunnolop Jens Frostrup Master - 1 + 0:11:48.789s
86. Badyear Tianhao Chen Master - 5 + 0:11:50.111s
87. Dunnolop Mark Philips Master - 2 + 0:11:50.124s
88. Dunnolop Hugo Reis Pro - 4 + 0:11:53.310s
89. Dunnolop Mario Sendim Pro - 13 + 0:11:54.910s
90. Badyear Andreas Andreou Pro - 12 + 0:11:56.290s
91. Badyear Radim Zeleznik Master - 1 + 0:11:56.712s
92. Yokomama Oscar Maddonni Master - 3 + 0:11:59.075s
93. Dunnolop Alex Ilushenko Master - 3 + 0:11:59.881s
94. Badyear Filipe Oliveira Master - 2 + 0:12:01.912s
95. Badyear Davide Lorenzini Master - 5 + 0:12:03.043s
96. Yokomama Filip Kvesić Pro - 20 + 0:12:03.586s
97. Contimental Stefano Siletto Master - 4 + 0:12:04.714s
98. Yokomama Alan Bontempi Master - 2 + 0:12:06.550s
99. Yokomama Sándor Bőr Master - 1 + 0:12:07.279s
100. Dunnolop Miguel Mateus Pro - 3 + 0:12:07.760s
Strana [12 3 ... 94 95 96 » Skoč na stranu č.: