Štatistiky

Hlavné historické štatistiky
Tímové štatistiky
Štatistiky hernej aktivity
Štatistiky fóra
Štatistiky národov
Ostatné štatistiky
Štatistika úspechu
Štatistiky zamestnancov
Štatistiky supportérov GPRO

Poradie, keby sa sezóna počítala ako jeden veľký pretek

Vyber skupinu:

 
Strana [12 3 ... 82 83 84 » Skoč na stranu č.:
# Pneu Meno manažéra Kraj Skupina Celkový čas
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Bert Huylebroeck Elite 23:13:22.666s
2. Hancock George Slater1 Elite + 0:10:15.765s
3. Hancock Rafal Celejewski Elite + 0:12:18.337s
4. Hancock Rimantas Sagatas3 Elite + 0:13:47.780s
5. Hancock Dominiek Van West Elite + 0:14:28.746s
6. Hancock Kristijan Mihovic Elite + 0:16:25.134s
7. Bridgerock Mihail Morozov Elite + 0:17:35.830s
8. Hancock Brad Marshall1 Elite + 0:17:37.077s
9. Hancock Jasper Coosemans1 Elite + 0:19:13.780s
10. Badyear Paweł Zaburski Elite + 0:19:41.983s
11. Hancock Vladimir Valis Elite + 0:20:44.213s
12. Hancock Aigars Vitolins Elite + 0:23:01.201s
13. Badyear Sergio Fanelli Elite + 0:24:37.871s
14. Hancock Raimonds Urtāns Elite + 0:28:46.176s
15. Hancock Miel Soeterbroek Elite + 0:29:01.009s
16. Hancock Frederik Broux Elite + 0:31:21.217s
17. Badyear Julio Asencio Elite + 0:32:32.169s
18. Hancock Ania Piekarska Elite + 0:33:01.115s
19. Dunnolop Mikael Brostrom Master - 1 + 0:33:33.423s
20. Badyear Ilya Vedenikov Master - 2 + 0:33:36.329s
21. Dunnolop Geoff Atkin Master - 5 + 0:34:55.579s
22. Badyear Juan Diego Milán Master - 4 + 0:37:20.212s
23. Badyear Mateusz Włodarczyk Elite + 0:37:42.781s
24. Yokomama Andrea Squizzato1 Master - 5 + 0:38:37.128s
25. Badyear Michel Vandecatelle Elite + 0:39:09.148s
26. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 5 + 0:39:45.632s
27. Badyear Simone Scarpa Master - 2 + 0:40:35.177s
28. Contimental Bruno Caseiro Elite + 0:43:17.902s
29. Contimental Branislav Mihic Elite + 0:44:40.965s
30. Yokomama Joscha Büllesbach Master - 3 + 0:45:55.878s
31. Badyear Jenne Breugelmans Master - 5 + 0:46:19.507s
32. Yokomama José Abi Jaudi Master - 4 + 0:46:19.600s
33. Hancock Gyuri Székely Pro - 11 + 0:46:27.513s
34. Yokomama Pablo Fernandez1 Master - 3 + 0:47:14.324s
35. Yokomama Dani Fekete Master - 1 + 0:47:32.904s
36. Badyear Francisco Merte Master - 1 + 0:48:39.457s
37. Dunnolop Marco Triulzi Master - 3 + 0:48:43.844s
38. Dunnolop Sandro Benghi Elite + 0:49:05.024s
39. Contimental Pieterjan Staessen Elite + 0:49:06.728s
40. Yokomama Benedetto Campobello Master - 2 + 0:49:14.056s
41. Yokomama Lee Harding Master - 3 + 0:49:52.571s
42. Badyear Joan Centellas Master - 2 + 0:50:17.690s
43. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 1 + 0:50:47.810s
44. Badyear Rumen Atanasov Master - 5 + 0:50:54.406s
45. Hancock Stefan Gommans Master - 2 + 0:51:24.369s
46. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:51:24.802s
47. Yokomama Giovanni Orecchioni Master - 4 + 0:51:43.477s
48. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 0:51:45.244s
49. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:51:48.211s
50. Badyear Dmitrij Soldatenkov Pro - 20 + 0:51:55.020s
51. Yokomama Rowie Halcon Master - 4 + 0:52:11.816s
52. Badyear Ivan Silva Master - 5 + 0:52:24.805s
53. Badyear Daniel Comalada Pro - 1 + 0:53:46.522s
54. Yokomama Luca Molendi Master - 1 + 0:53:50.511s
55. Dunnolop Fabricio Ramos Master - 5 + 0:54:02.342s
56. Yokomama Rogerio Mandler Master - 4 + 0:54:09.486s
57. Yokomama Raul Souza Master - 3 + 0:54:35.904s
58. Yokomama Kai Wen Chew Master - 3 + 0:54:47.354s
59. Dunnolop Asdrúbal Corral Master - 4 + 0:55:05.136s
60. Yokomama Ahmet Ozturk Master - 2 + 0:55:11.658s
61. Yokomama Vinicio Souza Master - 4 + 0:55:19.347s
62. Yokomama Dusan Sevarlic Master - 4 + 0:55:25.825s
63. Yokomama Marco Longo Master - 1 + 0:56:03.720s
64. Yokomama Kamal Naoui Master - 1 + 0:56:22.586s
65. Badyear Felipe Aguiar Master - 4 + 0:56:28.435s
66. Dunnolop Peter Abbott Pro - 12 + 0:56:42.019s
67. Yokomama Wouter Teuwen Master - 4 + 0:56:49.736s
68. Badyear Bernard Bontjer Master - 1 + 0:57:13.269s
69. Yokomama Jesus Fernandez Master - 2 + 0:57:24.991s
70. Badyear Can Yıldız Master - 4 + 0:57:30.478s
71. Dunnolop Joshua Abbott Pro - 24 + 0:57:37.331s
72. Dunnolop Arpi Horvath Pro - 25 + 0:57:54.236s
73. Dunnolop Vadim Podrez Pro - 17 + 0:58:03.579s
74. Yokomama David Vidović Master - 5 + 0:58:03.609s
75. Yokomama Tan S Lake Master - 2 + 0:58:04.328s
76. Badyear Lazar Petkovic Master - 1 + 0:58:14.715s
77. Yokomama Riaan Van Der Merwe Master - 3 + 0:58:18.023s
78. Yokomama Alexander Kunze Pro - 2 + 0:58:20.409s
79. Badyear Stefan Leitgeb Master - 5 + 0:58:41.169s
80. Badyear Jose Luis Macho Pita Master - 4 + 0:58:45.054s
81. Badyear Olivier Recouvreur Master - 2 + 0:58:51.087s
82. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 5 + 0:58:59.032s
83. Yokomama Diogo Abdalla Master - 2 + 0:58:59.167s
84. Yokomama Harsh Sheth Master - 2 + 0:59:06.590s
85. Dunnolop Alberto Pérez Pro - 17 + 0:59:13.789s
86. Yokomama Peter Willmore Pro - 6 + 0:59:16.480s
87. Yokomama Brice Meyer Pro - 16 + 0:59:19.162s
88. Yokomama Ferenc Koncz Master - 5 + 0:59:25.495s
89. Yokomama Paulo Silva Master - 2 + 0:59:34.126s
90. Badyear Ayman Daher Master - 3 + 0:59:41.231s
91. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:59:48.314s
92. Badyear George Alexandru Pro - 25 + 0:59:59.490s
93. Avonn Rei Frost Master - 5 + 1:00:02.817s
94. Avonn Martino Colombo Elite + 1:00:08.243s
95. Dunnolop Pedro Moura Master - 1 + 1:00:15.266s
96. Dunnolop Rui Morais Pro - 9 + 1:00:20.972s
97. Dunnolop Lazaros Spiliopoulos Master - 2 + 1:00:23.106s
98. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 1:00:31.423s
99. Yokomama André de Carvalho Master - 3 + 1:00:35.041s
100. Yokomama Francesco Finazzi Pro - 10 + 1:00:35.104s
Strana [12 3 ... 82 83 84 » Skoč na stranu č.: