Serres

Zobrazenie trate Technické údaje
Umiestnenie: Grécko Výkon: 5
Dátum: Nie je v kalendári Ovládanie: 10
Dĺžka pretekov: 254.9km Akcelerácia: 9
Kôl: 80 Prítlak: Vysoký
Dĺžka trate: 3.186 km Predbiehanie: Ťažké
Priemerná rýchlosť: 204.26 km/h Nastavenie tlmičov: Stredné
Odjazdených: 16 Spotreba paliva: Stredná
Počet zákrut: 16 Opotrebenie pneu: Stredné
Vjazd/výjazd z boxov: 12s Priľnavosť: Priemerná
Kategória: non F1
Rekordy
Zobraziť najlepšie kvalifikačné časy
Sezóna Najlepší kvalifikačný čas
S84, R12
Nov 9, 2021
Pedro Moura 56.335s
Sezóna Master
S84, R12
Nov 7, 2021
Bartek Nowak 57.057s
Sezóna Pro
S41, R13
Máj 13, 2014
Kirill Sikachyov 58.017s
Sezóna Amateur
S68, R14
Feb 2, 2019
Luis González 59.251s
Sezóna Rookie
S68, R14
Feb 2, 2019
Jason Claydon 1:01.726s
Zobraziť najrýchlejšie kola v závode
Sezóna Traťový rekord
S84, R12
Nov 9, 2021
Pedro Moura 56.157s
Sezóna Master
S59, R12
Júl 4, 2017
Michael Cresswell 57.432s
Sezóna Pro
S63, R9
Mar 2, 2018
Georgi Terziev 58.086s
Sezóna Amateur
S68, R14
Feb 5, 2019
Marcin Kleczewski 59.393s
Sezóna Rookie
S79, R10
Dec 22, 2020
Lupo Carletti 1:00.845s

Wet track records
Zobraziť najlepšie kvalifikačné časy
Sezóna Najlepší kvalifikačný čas
S87, R2
Apr 18, 2022
Bert Huylebroeck 1:04.571s
Sezóna Master
S87, R2
Apr 19, 2022
Pieterjan Staessen 1:05.921s
Sezóna Pro
S75, R9
Apr 10, 2020
Dominik Karda 1:07.211s
Sezóna Amateur
S65, R11
Júl 13, 2018
Rich Nicholls 1:09.244s
Sezóna Rookie
S65, R11
Júl 13, 2018
Veres Tamás 1:12.367s
Zobraziť najrýchlejšie kola v závode
Sezóna Traťový rekord
S87, R2
Apr 19, 2022
Vladimir Valis 1:04.782s
Sezóna Master
S87, R2
Apr 19, 2022
Pieterjan Staessen 1:05.568s
Sezóna Pro
S87, R2
Apr 19, 2022
Daniel Iliev 1:06.967s
Sezóna Amateur
S87, R2
Apr 19, 2022
Marko Nõlvak 1:09.856s
Sezóna Rookie
S87, R2
Apr 19, 2022
Lars-åke Englund 1:11.940s
Informácie o trati

Serres Racing Circiut je umiestnený juho-západne od mesta Serres medzi parkom Omonoia Athletic Park pokrývajúci 1000 akrov. Trať bola vytvorená v roku 1998. Konštruovaná bola na základe technických špecifikácií bezpečnostných štandardov až do úrovne Formula 3. Je to najväčší okruh na Balkáne s dĺžkou 3.186m a šírkou 12 - 15m. Serres Racing Circuit je jediná závodná trať v Grécku a na Balkáne. Plne spĺňa dizajnové špecifikácie Medzinárodnou motošportovou federáciou (FIM) a je schopná usporiadať závody až do kategórie Formula 3.

História
Sezóna Pretek Víťaz Víťaz kvalifikácie Nyjrýchlejšie kolo
39 10 Toygun Senler4
1h20:34.840s
Vsevolod Demydov1
1:54.234s
Michael Winkley
57.947s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
41 13 Vsevolod Demydov2
1h19:45.091s
Stas Prost
1:54.052s
Vsevolod Demydov2
57.582s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
42 Testovacia trať Total test laps: 1867092
Your test laps: ???
- Alexey Domarev
56.632s
Predošlé testovacie jazdy
Poradie testovania
44 5 Leandro Sereno6
1h19:43.998s
Roland Postle
1:53.352s
Roland Postle
57.703s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
46 3 Daniel Comalada
1h20:04.599s
Stefan Gommans
1:53.769s
Stefan Gommans
57.949s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
49 5 Roland Postle3
1h20:03.922s
Roland Postle3
1:56.262s
Jan Pavlicek
58.326s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
51 8 Jukka Sireni
1h20:22.560s
José Abi Jaudi
1:56.100s
Sergey Seravin
58.495s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
55 3 Christos Bobolis3
1h20:54.179s
Roland Postle4
2:03.816s
Justinas Smyšliajevas4
57.041s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
59 12 Justinas Smyšliajevas4
1h19:42.401s
Rimantas Sagatas2
1:56.641s
Justinas Smyšliajevas4
57.238s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
60 Testovacia trať Total test laps: 1655004
Your test laps: ???
- Janne Väänänen
56.890s
Predošlé testovacie jazdy
Poradie testovania
63 9 Radek Czech
1h23:25.471s
Radek Czech
2:04.406s
Radek Czech
56.836s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
65 11 Juha Korhonen
1h27:42.549s
Juha Korhonen
2:13.638s
Mark Wright
57.603s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
68 14 Róbert László1
1h18:37.841s
Christos Bobolis4
1:55.222s
Rafal Celejewski
56.985s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
72 4 Jan Velske
1h18:30.755s
Nevzat Kasapoglu
1:54.844s
Jan Velske
57.129s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
75 9 Roland Postle8
1h19:51.140s
Yug Desai1
2:02.680s
Jan Velske2
56.362s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
79 10 Ville Pohjanen
1h18:47.688s
Gustavo Bellotto
1:53.847s
Klas Britse
56.633s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
84 12 Ania Piekarska
1h19:42.829s
George Slater1
1:53.619s
Pedro Moura
56.157s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
87 2 Rafal Celejewski
1h24:58.836s
Bert Huylebroeck
2:10.299s
Rimantas Sagatas2
58.036s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov