Strana « 1 2 3 ... 1708 [17091710 ... 2377 2378 2379 » Skoč na stranu č.:
Autor Vlákno: Magyar Nyelvű Fórum 71346 odpovedí
Laszlo Kupcsik
(Skupina Pro - 5)


Príspevky: 999
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (7)   Toto sa mi nepáči (7)
Starý príspevok #51211 Odoslané Feb 23 2014, 15:38:58 Citovať 
• Tilos sértő, goromba kifejezéseket használni
• Tilos más managereket sértegetni

Robi, „Lazslo”, Tibi. Ennek fényében fejezzétek be a személyeskedést, mert nem ide való. Ez a GPRO-ról kéne, hogy szóljon. Jól kidühöngtétek magatokat, de azért egy idő után legyen elég. Én szívesen eljátszom a villámhárító szerepét, de nem hiszem, hogy erre olyan sokan kíváncsiak.
Szabolcs Habóczki
(Skupina Amateur - 87)



Príspevky: 644
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (28)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #51212 Odoslané Feb 23 2014, 20:57:17 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 21:04:54 manažérom Szabolcs Habóczki) Citovať 
Sajnos ismét elszabadultak az indulatok a fórumon, amit be kell látni egyik félnek sem jó! Sem nekünk felhasználóknak és nem jó sem az oldal karbantartóinak egyaránt.

Sajnos túlságosan személyeskedésben megy át a beszélgetések legjava.

Kevin!

Szeretnélek megkérni, hogy egyszer és mindenkorra légy szíves írd meg nekünk fórumolvasóknak, hogy miért lett leváltva Kasper Gábor a moderátori tisztségéről? Mi történt pontosan a mentor fórum körül?

Azért lenne erre szükség, hogy végett vegyünk az "acsarkodásoknak". Amíg ez nem történik meg, addig bárki azt mond, amit akar és nem tudjuk, hogy valójában mi történt.

Reméljük, hogy amint megkapjuk ezeket a pontos válaszokat, lezárhatnak tekinthetjük a vitát és egyben megszűnnek a nem ide való beírások.

Mindenkit arra szeretnék megkérni, hogy olyan dolgokat írjatok be ide, amit másnap is nyugodt szívvel felvállaltok. Azt is figyelembe kell venni, hogy ha valaki beír erre a fórumra az csapatmentesen teszi, tehát mint magánember ír ide és nem azt kell nézni, hogy melyik csapat tagja! Ezt mindenképpen el kell tudni különíteni.

Egy szó, mint száz előbb számolj el százig és utána posztolj!

Előbb-utóbb az ilyen napokkal, mint a mai azt fogjuk elérni, hogy megszüntetik a magyar nyelvű fórumot, amit szerintem egyetlen egy magyar játékos sem szeretne.
Lajos Urbán
(Skupina Amateur - 15)



Príspevky: 547
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (4)   Toto sa mi nepáči (1)
Starý príspevok #51213 Odoslané Feb 23 2014, 21:12:41 Citovať 
Kiegészíteném még Szabi kérdéseit eggyel. Hogy esett a választás Kupcsik Lászlóra, a Mentorfórum jelenlegi Modjára?
János Kazsik
(Skupina Rookie - 276)


Príspevky: 90
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (3)   Toto sa mi nepáči (3)
Starý príspevok #51214 Odoslané Feb 23 2014, 21:53:15 Citovať 
Egyszer már elköszöntem, ráadásul ezt ma már írtam valakinek, de tényleg utolsó kommentként ideírom:

Soha ne vitatkozz hülyékkel! Mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

És az a fél érti magára, amelyik akarja.

Gyk: szerintem az, aki ezt olvasva jobban felháborodottnak érzi magát.
Péter Gömzsik
(Skupina Rookie - 116)


Príspevky: 9
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (2)   Toto sa mi nepáči (1)
Starý príspevok #51215 Odoslané Feb 23 2014, 22:02:32 Citovať 
Quote ( Zsolt Varga @ February 22nd 2014,23:38:14 )

Quote ( Patrik Balogh @ February 22nd 2014,22:25:11 )

Quote ( Zsolt Varga @ February 22nd 2014,13:26:26 )

Amit jomagam velelmezek, hogy a pilota tulzott "terhelese" eredmenyezheti.


Kaptam már rúkiban soknak számító CT-vel defektet, és kaptam olyannal is, ami közel állt a zérushoz. Viszont kétségtelen tény, hogy abban a szezonban kaptam súlyosabb randomokat (extra boxkiállások), amikor az átlag CT-m kb. rúkiban közepesnek számított. (S31, ha valakit érdekel)
Azóta soha nem álltam ki pluszban a boxba, és a 3 versenyes szezonomtól eltekintve nem is volt magasabb az átlag CT-m.

Ezt anyiban egeszitenem ki, hogy nem magatol a konkretan hasznalt rizikotol novekszik a "randomok" szama, hanem az adott pilotatol. Mentem mar ugy vegig kilo ct-vel ruuki versenyt, hogy semmi "random" nem tortent. de volt mikor tized-otod-harmad ctnel, egy evadban tobb is ramlelt (defekt, sisakcsere, vartlan alkatreszmeghibasodas, hasonlok).
Amit ezzel mondani akarok, hogy mint anno is irtam a pilotatol fugg, hogy mennyire birja a rizikot, ergo, van(nak) olyan pilotatulajdonsag(ok) amelyek erosen kihatnak erre. Konret ertekeket nem akarok irni, de mas a fontos rukiban, mas amatorben, proban es feljebb (gondolom, mert pro folott meg nem jartam).
A pilotahiba meg egy extra kategoria :)


CT nem volt vészes, az előző versenyek alapján úgy van belőve hogy a pilótám nem nagyon hibázik, nem szoktam nagy rizikót vállalni.
Beállításoknál a motort kivéve megvolt a PS, jó esélyem volt az első 5-ben végezni.
Aztán szomorúan láttam hogy defekt.
Olyan van hogy defekttel be tud menni a pilóta, vagy ilyenkor ez szükségszerűen kiesés?
József Tamás
(Skupina Amateur - 102)



Príspevky: 287
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (3)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51216 Odoslané Feb 23 2014, 22:06:54 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 22:07:54 manažérom József Tamás) Citovať 
Quote ( Kevin Parkinson @ February 23rd 2014,13:02:23 )

Nem szeretnék még egyszer olyat hallani, hogy "Kupcsik brigáddal".

Mindenki részt vehet. Nincsenek oldalak, nincsenek frakciók.

Aki ilyenekkel jön elő, az megosztottságot okoz, márpedig ez nem kívánatos egy olyan fórumon, ahol mindenkit együttműködésre bátorítok.


Kedves Kevin!
Most már mindent tudunk mit nem szeretnél,beszéljünk arról mi mit szeretnénk! Talán az visz majd előre is :)
Szeretnénk egy magyar MOD-ot a magyar (nyelvű) fórumra,aki érti a nyelvi-szófordulatokat,aki tud angolul,és nem google fordítót használ,hogy megértesse magát,azt hiszem ez mindannyiunk érdeke. Neked is sokkal könnyebb lenne.
Lehetne erről szavazást is indítani vagy közvéleményt kutatni, a lebonyolítást rátok profikra bízzuk,egy dolgot kérünk ne olyan egyoldalú legyen,mint a mentor fórum esete.

Az erre adott válaszodból tudni fogom,hogy hogyan fordították le amit írtam,amennyiben szükséges le fogom írni angolul is!
A válaszodat elég angolul leírnod,értek olyanul is :)
Imre Antos
(Skupina Amateur - 46)


Príspevky: 239
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (0)   Toto sa mi nepáči (1)
Starý príspevok #51217 Odoslané Feb 23 2014, 22:16:52 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 22:45:56 manažérom Imre Antos) Citovať 
Quote ( Szabolcs Habóczki @ February 23rd 2014,20:57:17 )

Sajnos ismét elszabadultak az indulatok a fórumon, amit be kell látni egyik félnek sem jó! Sem nekünk felhasználóknak és nem jó sem az oldal karbantartóinak egyaránt.

Sajnos túlságosan személyeskedésben megy át a beszélgetések legjava.

Kevin!

Szeretnélek megkérni, hogy egyszer és mindenkorra légy szíves írd meg nekünk fórumolvasóknak, hogy miért lett leváltva Kasper Gábor a moderátori tisztségéről? Mi történt pontosan a mentor fórum körül?

Azért lenne erre szükség, hogy végett vegyünk az "acsarkodásoknak". Amíg ez nem történik meg, addig bárki azt mond, amit akar és nem tudjuk, hogy valójában mi történt.

Reméljük, hogy amint megkapjuk ezeket a pontos válaszokat, lezárhatnak tekinthetjük a vitát és egyben megszűnnek a nem ide való beírások.

Mindenkit arra szeretnék megkérni, hogy olyan dolgokat írjatok be ide, amit másnap is nyugodt szívvel felvállaltok. Azt is figyelembe kell venni, hogy ha valaki beír erre a fórumra az csapatmentesen teszi, tehát mint magánember ír ide és nem azt kell nézni, hogy melyik csapat tagja! Ezt mindenképpen el kell tudni különíteni.

Egy szó, mint száz előbb számolj el százig és utána posztolj!

Előbb-utóbb az ilyen napokkal, mint a mai azt fogjuk elérni, hogy megszüntetik a magyar nyelvű fórumot, amit szerintem egyetlen egy magyar játékos sem szeretne.


+1

Kevinről jut eszembe, de a McLaren újonc pilótájáról , hatalmas tehetség a srác, szerintem tuti már az első versenyen megszorongatja csapattársát(Button). Óriásit húzott most a McLaren, bár sosem szurkoltam nekik, ennek a srácnak drukkolni fogok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, nektek mi a meglátásotok?
Kettő: a tesztek alapján a Mercedes, és a merci motoros autók fogják uralni a mezőnyt. A Ferrari talán beleszólhat a bajnoki küzdelembe, de a Renault partnerei hatalmas lépéshátrányban vannak, mind megbízhatóságban, mind teljesítményben az eddigi tesztek alapján. A Mercedes erre a szezonra gyúrt, rengeteg géniuszt vásárolt, és Hamilton tehetsége most fog kamatozni náluk, szerintem a következő éveket ő fogja uralni, mint Vettel az előzőket. Most kristályosodik ki majd, miért hagyta ott a McLarent a Mercedesért. Persze csak feltételezések, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is így lassan az uborkaszezon végefelé!


Quote ( Péter Gömzsik @ February 23rd 2014,22:02:32 )


Olyan van hogy defekttel be tud menni a pilóta, vagy ilyenkor ez szükségszerűen kiesés?


Be is lehet vele menni, nem feltétlenül esik ki!

Quote ( Lajos Urbán @ February 23rd 2014,22:24:22 )



Még nem biztos, hogy a Merci uralkodni fog, nagy gondjuk van fogyasztással és még nem biztos hogy bírja a motor hosszútávon. A tesztekből semmit nem lehet levonni, a Ferrari tutti, hogy fél gázon megy a teszten. A Renault meg úgyis kitalál valamit, vannak még géniuszai. :)


Hát igen, tapasztalatból is tudom, a rönyők(nekem is ilyen van) elég kevés naftával is beérik, ez lehet előny, de a megbízhatóság még mindig az Achilles-ínuk (sarkuk) bár már több kört megtettek, tudtommal még egyik ilyen mocis csapat sem ment versenyszimulációt, ami nem valami biztató!

Alonsó már megint ugye? Tudom fan vagy, de nem nyernek idén sem :) (VB-t)
Lajos Urbán
(Skupina Amateur - 15)



Príspevky: 547
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (0)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #51218 Odoslané Feb 23 2014, 22:24:22 Citovať 
Quote ( Imre Antos @ February 23rd 2014,22:16:52 )

Quote ( Szabolcs Habóczki @ February 23rd 2014,20:57:17 )

Sajnos ismét elszabadultak az indulatok a fórumon, amit be kell látni egyik félnek sem jó! Sem nekünk felhasználóknak és nem jó sem az oldal karbantartóinak egyaránt.

Sajnos túlságosan személyeskedésben megy át a beszélgetések legjava.

Kevin!

Szeretnélek megkérni, hogy egyszer és mindenkorra légy szíves írd meg nekünk fórumolvasóknak, hogy miért lett leváltva Kasper Gábor a moderátori tisztségéről? Mi történt pontosan a mentor fórum körül?

Azért lenne erre szükség, hogy végett vegyünk az "acsarkodásoknak". Amíg ez nem történik meg, addig bárki azt mond, amit akar és nem tudjuk, hogy valójában mi történt.

Reméljük, hogy amint megkapjuk ezeket a pontos válaszokat, lezárhatnak tekinthetjük a vitát és egyben megszűnnek a nem ide való beírások.

Mindenkit arra szeretnék megkérni, hogy olyan dolgokat írjatok be ide, amit másnap is nyugodt szívvel felvállaltok. Azt is figyelembe kell venni, hogy ha valaki beír erre a fórumra az csapatmentesen teszi, tehát mint magánember ír ide és nem azt kell nézni, hogy melyik csapat tagja! Ezt mindenképpen el kell tudni különíteni.

Egy szó, mint száz előbb számolj el százig és utána posztolj!

Előbb-utóbb az ilyen napokkal, mint a mai azt fogjuk elérni, hogy megszüntetik a magyar nyelvű fórumot, amit szerintem egyetlen egy magyar játékos sem szeretne.

+1

Kevinről jut eszembe, de a McLaren újonc pilótájáról , hatalmas tehetség a srác, szerintem tuti már az első versenyen megszorongatja csapattársát(Button). Óriásit húzott most a McLaren, bár sosem szurkoltam nekik, ennek a srácnak drukkolni fogok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, nektek mi a meglátásotok?
Kettő: a tesztek alapján a Mercedes, és a merci motoros autók fogják uralni a mezőnyt. A Ferrari talán beleszólhat a bajnoki küzdelembe, de a Renault partnerei hatalmas lépéshátrányban vannak, mind megbízhatóságban, mind teljesítményben az eddigi tesztek alapján. A Mercedes erre a szezonra gyúrt, rengeteg géniuszt vásárolt, és Hamilton tehetsége most fog kamatozni náluk, szerintem a következő éveket ő fogja uralni, mint Vettel az előzőket. Most kristályosodik ki majd, miért hagyta ott a McLarent a Mercedesért. Persze csak feltételezések, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is így lassan az uborkaszezon végefelé!


Még nem biztos, hogy a Merci uralkodni fog, nagy gondjuk van fogyasztással és még nem biztos hogy bírja a motor hosszútávon. A tesztekből semmit nem lehet levonni, a Ferrari tutti, hogy fél gázon megy a teszten. A Renault meg úgyis kitalál valamit, vannak még géniuszai. :)
Norbert Páldeák
(Skupina Amateur - 64)



Príspevky: 511
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (3)   Toto sa mi nepáči (1)
Starý príspevok #51219 Odoslané Feb 24 2014, 09:00:23 (Naposledy zmenené Feb 24 2014, 09:01:29 manažérom Norbert Páldeák) Citovať 
""A tesztekből semmit nem lehet levonni, a Ferrari tutti, hogy fél gázon megy a teszten. A Renault meg úgyis kitalál valamit, vannak még géniuszai. :) "" Nem is oly rég írtam ide , még a tesztek megkezdése előtt,hogy a Merci idén verhetetlen lesz a versenytempójában.Úgy néz ki ez be is igazolódik,most már vezető motorgyártó mérnökök is elismerik azt a 60-80 LE előnyt amit én is említettem.( Természetesen ez fogyasztásnövekedést jelent) A tesztekből azért hidd el le lehet vonni 1 nagyon fontos dolgot(le is nyilatkozták a Renault mérnökei), tudniillik azt , hogy Newey semmibe sem enged beleszólást és elvárja hogy az ő általa megálmodott legjobb aerodinamikával rendelkező kasznihoz idomúljon minden.Na ez az idén nem fog menni , vagy tervez egy új kasznit a motor és hűtőrendszer köré és feladja a begyepesedett régimódi elveit , vagy dobják a szezont.Tudom hogy ő is szeretné ezt a 60-80 LE motorhátrányt eltüntetni a trükkjeivel (zseni a maga módján) de ez most csakis csapatmunkával fog menni.A dolog lényege a turbómotor nem hasonlítható össze a szívómotorral! --Szerintem!
Laszlo Birkas
(Skupina Amateur - 91)



Príspevky: 93
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (8)   Toto sa mi nepáči (4)
Starý príspevok #51220 Odoslané Feb 24 2014, 09:56:09 Citovať 
Először is MINDENKI példát vehet Szabolcs Habóczkiról!
Igen, egy átgondolt értelmes ember nem mellékesen HC-s! Abszolút igaza van,ez a játékhoz csatolt fórum,és ez nem másról kéne szóljon minta játékról. Sajnos itt 2 nagy hatalmi vita van elharapódzva!
És egyik sem ide való,mert ha igényes fórumot szeretnénk,nem kéne ilyenekkel terhelni mindenkit aki a játék miatt van itt!

1.: HC vagy nem HC(többi magyar,vagy vegyes csapat) MÉRT ITT?

2.:Tibi vagy Laci (engem és szerintem a többséget nem érdekli!!)

Laszlo Birkas
(Skupina Amateur - 91)



Príspevky: 93
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (3)   Toto sa mi nepáči (4)
Starý príspevok #51221 Odoslané Feb 24 2014, 10:12:05 Citovať 
Én egyébként nem szándékoztam a HC-t inzultálni,ha valaki tud olvasni a sorok között,valószínűleg lejött neki,és nem vette magára.

"Akinek nem inge ne vegye magára"
Ez egy Általános iskolai tanári tanári trükk. Van aki felnőtt fejjel bedől ennek,de ez sem érdekel engem ,és a hatalom és a klikkesedés sem!

Én játszani jöttem ide és ezt fent tartom csapattól függetlenül!
Az eredményeim fognak igazolni,vagy nem ...
Ha pedig a magyarsággal példázik valaki,az(Ő) viselkedjen is úgy!

Én is tiszteletben tartom ám a szentkoronát!

Tisztelettel mindenkinek aki: Magyar
József Tamás
(Skupina Amateur - 102)



Príspevky: 287
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (3)   Toto sa mi nepáči (4)
Starý príspevok #51222 Odoslané Feb 24 2014, 11:33:38 (Naposledy zmenené Feb 24 2014, 12:01:40 manažérom József Tamás) Citovať 
Quote ( Laszlo Birkas @ February 24th 2014,10:12:05 )

Én egyébként nem szándékoztam a HC-t inzultálni,ha valaki tud olvasni a sorok között,valószínűleg lejött neki,és nem vette magára.


Kár mentegetőzni,akinek magyarázkodnia kell,már veszített!

A fórum használatot is jó lenne tiszteletben tartanod ami a dupla posztokat illeti ;)
A többi jöhet ez után!
A HC-seknek semmi baja a más csapatokban versenyzőkkel,fordítva ez már nem biztos,hogy igaz.
Ami a probléma itt (a fórumon),hogy lassan több a fals infó ami félre visz tapasztalatlan játékosokat mint ami megállja a helyét.
Az első mentori tanács ez volt mikor elkezdtem játszani:Ha valamit tudni szeretnél kérdezz engem,a fórumot egyelőre csak olvasd,majd eljön az ideje,hogy kérdezz és utána annak is,hogy válaszolj!

Erre van, hogy 10perces regelések beüvöltenek,hogy "császtok" valaki adja már meg hogy kell a kocsit beállítani.... még azt sem tudja indulhat-e a következő versenyen,hogy az mikor lesz azt már pláne nem,de egyből jön szemetelni a fórumra...
Igen az ilyennek átharapta Kasper Gábor a torkát,teljesen jogosan!
Ez a bajunk!Nem más csapatokról,hanem ami itt megy, erről szól!

Semmilyen hatalmi harc nincs Tibi részéről kupcsik lacival szemben!
Egyszerűen közölte a véleményét róla,ennek semmi köze a hatalomhoz.Hogy ez nem tetszett a másik oldalnak,hát ilyen az élet,nem fogunk senkit sztárolni aki semmit nem tett ezért!
Hogy mi alapján választották ki kupcsikot a mentor fórum vezetőjének ez mai napig talány, erre nincs reakció azóta sem,mint ahogy a tegnapi kérdéseinkre és kéréseinkre sem!
Megint brigádozni kell,hogy kapjunk választ???

Remélem nem személyeskedésnek veszik az illetékesek az írást,de ha konkrét dolgokról van szó,nehéz személytelenül írni...

Erről eszembe jutott egy régi mondás:
"Régen volt arcod,mára pofátlan lettél"

Birkas!
Megint (még mindig) magyarázkodsz!
Igazad van,azok oktassanak akiknek még nincs rutinjuk és tudásuk sem! Nagyon sikerorientált hozzáállás :)
Az élettapasztalatodat meg kend a hajadra,mert csak felelőtlen kijelentés semmi más,fogalmad sincs mennyit élt/tapasztalt más,és főleg,hogyan!
Ennyi élettapasztalattal (mint amit a korod indokolna, amire olyan nagyon döngeted a melled), ezt illene tudni :)
Laszlo Birkas
(Skupina Amateur - 91)



Príspevky: 93
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (1)   Toto sa mi nepáči (5)
Starý príspevok #51223 Odoslané Feb 24 2014, 11:46:27 (Naposledy zmenené Feb 24 2014, 12:11:12 manažérom Laszlo Birkas) Citovať 
Tamás!
Tudod mi kettőnk közül a különbség?
Én teljesen önerőből jutottam fel amába.Nem kellet se csapat sem mentor. Csapatba is ebben az idényben jelentkeztem. Te ne oktass engem(és szerintem mást sem),akinek egy idénnyi +rutinja van velem szemben. És az élettapasztalatról nem is beszéltünk. De mindegy is egy dologban azért igazad van,magyarázkodjon akinek kell.
Én csak "bocsánat kérésnek" szántam minden HC-snek akit esetleg megsértettem MERT másképp értette ahogy szólt, mindezt emberi tiszteletből!
Amúgy meg majd beszéljenek az eredmények jó? Várjunk néhány idényt oké?
Attila Gyurcsek
(Skupina Pro - 24)



Príspevky: 714
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (8)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #51224 Odoslané Feb 24 2014, 12:00:27 Citovať 
Quote ( Laszlo Birkas @ February 24th 2014,11:46:27 )

Tamás!
Tudod mi kettőnk közül a különbség?
Én teljesen önerőből jutottam fel amába.Nem kellet se csapat sem mentor. Csapatba is ebben az idényben jelentkeztem. Te ne oktass engem(és szerintem mást sem),akinek egy idénnyi +rutinja van velem szemben. És az élettapasztalatról nem beszéljünk. De mindegy is egy dologban azért igazad van,magyarázkodjon akinek kell.
Én csak "bocsánat kérésnek" szántam minden HC-snek akit esetleg megsértettem MERT másképp értette ahogy szólt, mindezt emberi tiszteletből!
Amúgy meg majd beszéljenek az eredmények jó? Várjunk néhány idényt oké?


Szerintem teljesen mindegy, ha már az élettapasztalatot hoztad fel, - aminek amúgy szerintem semmi köze a GPRO-hoz,- hogy valaki valamit segítséggel, vagy anélkül ér el, ha a végeredmény ugyanaz. Max. az egyik gyorsabb, a másik lassabb folyamat.
Az életben is bolond lennél, ha nem fogadnád el valakinek a segítségét, aki felkínálja azt, ha az nem jár különösebben teljesíthetetlen feltételekkel, és egyértelműen csak az előnyödre válhat.

Én amúgy HC-sként teljes mértékben elzárkózom ettől az értelmetlen vitától, nagyjából értem, és elfogadom mindkét fél véleményét, viszont egyik féllel sem értek teljes mértékben egyet.
Laszlo Birkas
(Skupina Amateur - 91)



Príspevky: 93
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (2)   Toto sa mi nepáči (4)
Starý príspevok #51225 Odoslané Feb 24 2014, 12:06:25 (Naposledy zmenené Feb 24 2014, 12:08:41 manažérom Laszlo Birkas) Citovať 
Igazad van, Attila de mért kell személyeskedni? Mi ezt már megbeszéltük. És tudod engem sem TE sem a Kupcsik Laci nem hordott le. Ő is , Te is a legjobb tudása szerint segíti az újakat! Ennek ellenére Te is kaptál ok nélkül leugatást!
És igen szembe kéne nézni hogy ez a fórum nem erről kéne szóljon... Igazam van? Te, Az Urbán Lajos... stb. mért nem gizdul? Mert korrekt,tudja mi hova való!
József Tamás
(Skupina Amateur - 102)



Príspevky: 287
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (0)   Toto sa mi nepáči (1)
Starý príspevok #51226 Odoslané Feb 24 2014, 12:10:11 Citovať 
Összekevered a személyeskedést a megszemélyesítéssel!
A legjobb tudás dicséretes dolog,a magyar edzők is legjobb tudásuk szerint oktatják a focistáinkat,aztán látjuk az eredményét igaz?
Élettapasztalat,magyar nyelvtan,de szép dolgok is ezek :)
Norbert Páldeák
(Skupina Amateur - 64)



Príspevky: 511
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (1)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51227 Odoslané Feb 24 2014, 12:14:47 Citovať 
Quote ( József Tamás @ February 24th 2014,12:10:11 )

Összekevered a személyeskedést a megszemélyesítéssel!
A legjobb tudás dicséretes dolog,a magyar edzők is legjobb tudásuk szerint oktatják a focistáinkat,aztán látjuk az eredményét igaz?
Élettapasztalat,magyar nyelvtan,de szép dolgok is ezek :)
Vannak olyan emberek akik mindent szívvel -lélekkel csinálnak , mert nem értik meg hogy van amit ésszel is meg lehetne oldani!
Laszlo Birkas
(Skupina Amateur - 91)



Príspevky: 93
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (1)   Toto sa mi nepáči (4)
Starý príspevok #51228 Odoslané Feb 24 2014, 12:16:41 Citovať 
De azért sok mindenben igazam van,és ez csípi is a szemed? Én ezt nem erőltetem,
játék majd dönt ok?
Ahogy a Laci És Tibi között is (akár csapat akár egyéni szempontból.) Ezt a vitát lezártnak tekintem.
Laszlo Kupcsik
(Skupina Pro - 5)


Príspevky: 999
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (6)   Toto sa mi nepáči (5)
Starý príspevok #51229 Odoslané Feb 24 2014, 12:20:54 Citovať 
OFF
Akinek panasza van a mentor fórummal vagy velem kapcsolatban, az forduljon a GPRO staff valamelyik tagjához (https://gpro.net/hu/AboutGPRO.asp). Próbáljatok nyugodt hangnemű, érvekkel alátámasztott panaszlevelet írni nekik, és biztosan figyelembe veszik és válaszolni fognak rá. Az emberek 90%-át cseppet sem érdekli, hogy pár sértődött ember mit gondol rólam. Légyszi tényleg fejezzétek be, a további gyalázkodást inkább PM-be kérem, ígérem, el fogom olvasni.
ON
Istvan Büki
(Skupina Amateur - 88)


Príspevky: 179
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (9)   Toto sa mi nepáči (1)
Starý príspevok #51230 Odoslané Feb 24 2014, 13:03:56 Citovať 
Függetlenül attól, ki mit tett, vagy nem tett a GPRO-ért, a HC-ért vagy a HC-sek ellen én azt gondolom, hogy nem a staff-nak kellene írkálni, hanem átgondolni a dolgokat. Átgondolni azt, hogy mit ér egy olyan "vezetés", aki mögé nem állnak be olyanok, akiknek a tudása, tapasztalata, szervezési készsége, a játék iránti elhivatottsága elengedhetetlen lenne a jól működés és a további előrelépés szempontjából.


Imre Antos
(Skupina Amateur - 46)


Príspevky: 239
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (4)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51231 Odoslané Feb 24 2014, 14:29:58 Citovať 
Quote ( Laszlo Birkas @ February 24th 2014,12:16:41 )

De azért sok mindenben igazam van,és ez csípi is a szemed? Én ezt nem erőltetem,
játék majd dönt ok?
Ahogy a Laci És Tibi között is (akár csapat akár egyéni szempontból.) Ezt a vitát lezártnak tekintem.


Már vagy tizenpár órája nem volt ez a téma , erre te megint felhozod. TE is befejezhetnéd már igazán! Hanyagoljuk a témát, másról is lehet beszélgetni itt!
Tóth Dominik
(Skupina Rookie - 193)


Príspevky: 1066
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (1)   Toto sa mi nepáči (3)
Starý príspevok #51232 Odoslané Feb 24 2014, 19:47:15 Citovať 
Nem szivesen találkoznák vele: http://www.youtube.com/watch?v=uHLzjlGEtNI
Dávid Kaposi
(Skupina Amateur - 13)


Príspevky: 446
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (3)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51233 Odoslané Feb 24 2014, 19:52:50 Citovať 
Quote ( Tóth Dominik @ February 24th 2014,19:47:15 )

Nem szivesen találkoznák vele: http://www.youtube.com/watch?v=uHLzjlGEtNI


Hát ez aztán nagyon kapcsolódik a GPRO-hoz mondhatom! -.-
Kevin Parkinson
(Skupina Amateur - 72)



Zamestnanec
Príspevky: 14356
  Krajina:
Škótsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (9)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #51234 Odoslané Feb 24 2014, 22:04:04 Citovať 
Apologies for not responding sooner to the questions asked to me, but I’ve only recently had them translated properly so I can fully understand.

I will respond to them but I do not have time to write a full response just now. I will in the next couple of days.

I have also been searching for potential forum moderator candidates for this thread and do hope to have people in place in the near future. I apologise for the frustration for not having a native speaker as thread moderator, but I feel it is important to take as much time is needed to make the correct choice. If anyone has any opinion or suggestions regarding this, you are free to contact me via PM (please not on thread, as it will be lost).

Thank you for your patience, and please stop fighting among yourselves. There really is no benefit of continued arguing.

---

Elöször is, szeretnék elnézést kérni, hogy nem tudtam korábban válaszolni a nekem címzett kérdésekre, de megfelelöen le kellett öket fordítanom, hogy megértsem.
Minden kédésre válaszolni fogok, de sajnos idöszüke miatt most nem tudok mindenre kielégítö választ adni. Az elkövetkezendö napokban ezt pótlom majd.

Jelenleg lehetséges fórum moderátor-jelölteket is keresek a Magyar nyelvü fórumhoz, annak reményében, hogy a közeljövöben megtaláljuk ehhez a megfelelö személyeket. Elnézést szeretnék kérni a csalódásért, hogy jelenleg nincs magyarul beszélö fórum moderátor, de úgy érzem, a jó döntéshez még némi idöre van szükség. Ha bárkinek lenne javaslata vagy jelöltje ebben a témában, nyugodtan vegyétek fel velem a kapcsolatot személyes üzenetben ( kérném, hogy ne a fórumon, mert elveszehet).

Köszönöm a türelmeteket és kérek mindenkit mellözzétek az egymás elleni küzdelmet. Senkinek nem származik haszna a vitából.
Szabolcs Habóczki
(Skupina Amateur - 87)



Príspevky: 644
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (17)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #51235 Odoslané Feb 25 2014, 11:01:41 Citovať 
Quote ( Kevin Parkinson @ February 24th 2014,22:04:04 )

Jelenleg lehetséges fórum moderátor-jelölteket is keresek a Magyar nyelvü fórumhoz, annak reményében, hogy a közeljövöben megtaláljuk ehhez a megfelelö személyeket. Elnézést szeretnék kérni a csalódásért, hogy jelenleg nincs magyarul beszélö fórum moderátor, de úgy érzem, a jó döntéshez még némi idöre van szükség. Ha bárkinek lenne javaslata vagy jelöltje ebben a témában, nyugodtan vegyétek fel velem a kapcsolatot személyes üzenetben ( kérném, hogy ne a fórumon, mert elveszehet).


Kedves Kevin!

Köszönjük szépen a tájékoztatást.

Reméljük, hogy megtaláljátok a legmegfelelőbb személyt vagy személyeket a moderátori tisztség betöltéséhez.

Sok sikert kívánok ehhez.
Tóth Dominik
(Skupina Rookie - 193)


Príspevky: 1066
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (2)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51236 Odoslané Feb 25 2014, 19:21:35 Citovať 
Sziasztok!
Mindenkinek sok sikert a mai futamhoz.
Legyen sok győzelem és sok csoportba szóljon a Magyar Himnusz.
HAJRÁ MAGYAROK!!
Dávid Guti
(Skupina Amateur - 1)



Príspevky: 1672
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (4)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #51237 Odoslané Feb 25 2014, 21:18:09 Citovať 
Khmm...

Ez az időjárás előrejelzés elég jól sikerült... Boldog pillanatokat szerez nekem! Ahogy elnézem, elég sokaknak...
Gábor Safranyik
(Skupina Pro - 6)



Príspevky: 1684
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (5)   Toto sa mi nepáči (1)
Starý príspevok #51238 Odoslané Feb 25 2014, 21:50:34 (Naposledy zmenené Feb 25 2014, 21:52:30 manažérom Gábor Safranyik) Citovať 
Quote ( Dávid Guti @ February 25th 2014,21:18:09 )

Khmm...

Ez az időjárás előrejelzés elég jól sikerült... Boldog pillanatokat szerez nekem! Ahogy elnézem, elég sokaknak...


A csapatunknak bejött :) Balázs kollégánk útban van élete első PRO-s győzelme felé ! :)

szerk: ééés megvaaan :)))
János Kazsik
(Skupina Rookie - 276)


Príspevky: 90
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (3)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51239 Odoslané Feb 25 2014, 21:57:55 Citovať 
R276 hármas magyar dobogó. :)
István Sörös
(Skupina Amateur - 103)


Príspevky: 113
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (3)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51240 Odoslané Feb 25 2014, 22:05:57 (Naposledy zmenené Feb 25 2014, 22:06:31 manažérom István Sörös) Citovať 
Megvan a dobogóóóóó!!!:D
Nagy verseny után, elrontott taktikával azért sikerült megszerezni a 3. helyet:)
Gratulálok mindenkinek, akinek sikerült elérnie a céljait.
Hajrá magyarok!:)
Strana « 1 2 3 ... 1708 [17091710 ... 2377 2378 2379 » Skoč na stranu č.:

Napísať príspevok