Strana « 1 2 3 ... 1707 [17081709 ... 2376 2377 2378 » Skoč na stranu č.:
Autor Vlákno: Magyar Nyelvű Fórum 71333 odpovedí
Levente Zalka
(Skupina Rookie - 40)


Príspevky: 5
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (9)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51181 Odoslané Feb 22 2014, 23:12:27 Citovať 
Helló mindenkinek!
Levente vagyok, nemrég regeltem az oldalra, ehhez a fórumhoz meg annyit tudok hozzászólni, hogy wtf?
Tibor Szuromi
(Skupina Pro - 14)


Príspevky: 11898
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (6)   Toto sa mi nepáči (5)
Starý príspevok #51182 Odoslané Feb 22 2014, 23:15:10 Citovať 
Quote ( Norbert Márfi @ February 22nd 2014,22:56:58 )

Quote ( Tibor Szuromi @ February 22nd 2014,22:50:40 )

There is no debate.

Kicsit túlzás. (~ bit of an exaggeration)
new challenges ÷ új kihívás.

Belebuktatok ebbe rendesen.

Már Kondrád jönne vissza.

-16 289. Withlock Racing Team Gábor Safranyik 10 152.32 (1,897.45) 14.58 Nincs $6.092.684 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
+9 299. Hungarian Arrows 2 József Szente 10 149.07 (352.42) 19.07 Nincs $5.962.656 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
-6 324. Redbull Ikarus Racing Team Zsuzsanna Göndör 8 142.40 (1,356.35) 15.00 Nincs $5.696.012 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
+1 331. Tyrell Hungary Tamás Szabó 9 140.98 (588.02) 16.37 Nincs $5.639.336 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
-5 341. PATRIOTS F1 RACING TEAM Zsolt Négyesi 10 137.80 (1,732.05) 13.87 Nincs $5.511.996 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
+3 349. Raging Racers Zoltán Ancsin 9 136.67 (648.20) 17.20 Nincs $5.466.652 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
+11 358. RWG Racing Team Roli Bakacsi 10 134.33 (134.33) 16.40 Nincs $5.373.320 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
-7 368. RedBull&Williams Kaisers' TEAM Veres Tamás 10 132.07 (4,798.40) 13.60 Nincs $5.282.660 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
+38 370. Hungarian Crown 13 Ádám Hegedüs 10 131.93 (394.33) 21.00 Nincs $5.277.340 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
+10 400. Trabant Scuderia F1 Zoltán Frühzeitig 10 126.60 (8,117.07) 16.00 Nincs $5.063.992 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
-11 406. WilliamsF1 Fan Team Ákos Borbély 9 125.53 (2,193.50) 12.27 Nincs $5.021.328 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
-8 411. Hungary Bot Team Attila Radványi 7 124.20 (1,647.53) 12.40 Nincs $4.968.008 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
+4 423. PowerPlay Manager F1-Team Turbucz Istvan 9 122.13 (4,449.06) 15.33 Nincs $4.885.328 Kattints a hozzáad/eltávolít gombra, hogy töröld/hozzáadd a csapatot a listádhoz
-24 431. Withlock Racing Team 2 Norbert Márfi 9

-----------------------------------

Ha ügyesek lesztek, akkor amában megkapaszkodhattok. (milyen pozicióból mentetek el?)


Tibor Szuromi
(Skupina Pro - 14)


Príspevky: 11898
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (5)   Toto sa mi nepáči (5)
Starý príspevok #51183 Odoslané Feb 22 2014, 23:22:45 (Naposledy zmenené Feb 22 2014, 23:26:22 manažérom Tibor Szuromi) Citovať 
Quote ( Levente Zalka @ February 22nd 2014,23:12:27 )

Helló mindenkinek!
Levente vagyok, nemrég regeltem az oldalra, ehhez a fórumhoz meg annyit tudok hozzászólni, hogy wtf?
Írjad magyarul! maf! Ha jól értem.?

Ez a HSZ + tök felesleges volt.

Bemutatkoztál! :)
József Tamás
(Skupina Amateur - 102)



Príspevky: 287
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (5)   Toto sa mi nepáči (5)
Starý príspevok #51184 Odoslané Feb 22 2014, 23:29:52 (Naposledy zmenené Feb 22 2014, 23:48:36 manažérom József Tamás) Citovať 
Mi az Norbi, mi a gond?
CSV-ként leléptél a HCből,most meg nem jönnek az eredmények Withlock ide vagy oda,inkább mennek ahogy látom...
HC nélkül még amában is a végén kullogsz a mezőnynek 4 alapozó szezon után? Tán Super Senior Ama érdemekre törsz?
Tiszta Kellner K. 2 amit csinálsz,ő is azt hitte mindenhez ért mint Te, -Na ez a kicsit túlzás- vagy inkább nagyon, aztán jött csak rá,hogy a HC nélkül sehol semmi...
Semmivel nem járultok hozzá a magyarok eredményességéhez sem!
Kasper Gábort lehet szeretni,és lehet nem,magam sem a rajongói közé tartozom,de modként legalább azt nem engedte,hogy tele legyen téves infókkal a fórum,random,rajt-taktika,kvalifikiácók miértje,és hogyana...
Átharapta a kezdők nyakát,mégis folyamatosan emelkedett az új managerek száma,szemben a "mostani nagyon rendes" mentorokkal...akik viszik az erdőbe az újakat,tisztelet a kivételnek,ha van ilyen...

Quote ( Laszlo Birkas @ February 22nd 2014,23:35:09 )

Néhányotok ennek ellenére abszolút szórakozását leli abban hogy marja,ócsárolja lenézi saját honfitársait!


Te vagy valami álomvilágban élsz,vagy megint az erdőbe akarsz vinni másokat! Jellemző ez mostanában itt,sajnos a fordítók sem tudnak éjjel nappal itt lenni,hogy jelentsenek az illetékesek felé...vagy lehet ők sem látják milyen böszmeségek kerülnek fel ide 1 hónapja?
Nem tűnt fel még,hogy HC-sek teljesen távol maradnak a fórumtól,egy két kivételtől eltekintve? Akkor milyen néhányunkról beszélsz? Neveket írjál ne általánosíts!
Ismered a mondást,hogy amilyen a mosdó...?
A tiszteletet nem követelni kell,hanem kiérdemelni,a fórumot meg teleírni hülyeségekkel nem éppen tiszteletet parancsoló tevékenység!

Laszlo Birkas
(Skupina Amateur - 91)



Príspevky: 93
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (8)   Toto sa mi nepáči (5)
Starý príspevok #51185 Odoslané Feb 22 2014, 23:35:09 Citovať 

"Csapatunk a Magyar Szent Korona tiszteletére jött létre. A Magyar Szent Korona a történelmünk legbecsesebb emléktárgya, s a legrégebben használt, mind a mai napig épségben megmaradt királyi fejék Európában. A Magyar Szent Korona csaknem ezer esztendeje hozzá tartozik történelmünkhöz"

Ezért lehet kitiltanak de akkor is kiteszem ...

Nos mindenki tudja hol olvashatók fentiek. Néhányotok ennek ellenére abszolút szórakozását leli abban hogy marja,ócsárolja lenézi saját honfitársait!
Akinek nem inge... De azért bal kéz a szívre,és akinek kell gondolkozzon el az erkölcsein!
és minden személyeskedést mellőztem ...
Zsolt Varga
(Skupina Amateur - 31)



Príspevky: 1022
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (5)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51186 Odoslané Feb 22 2014, 23:38:14 (Naposledy zmenené Feb 22 2014, 23:50:13 manažérom Zsolt Varga) Citovať 
Quote ( Patrik Balogh @ February 22nd 2014,22:25:11 )

Quote ( Zsolt Varga @ February 22nd 2014,13:26:26 )

Amit jomagam velelmezek, hogy a pilota tulzott "terhelese" eredmenyezheti.


Kaptam már rúkiban soknak számító CT-vel defektet, és kaptam olyannal is, ami közel állt a zérushoz. Viszont kétségtelen tény, hogy abban a szezonban kaptam súlyosabb randomokat (extra boxkiállások), amikor az átlag CT-m kb. rúkiban közepesnek számított. (S31, ha valakit érdekel)
Azóta soha nem álltam ki pluszban a boxba, és a 3 versenyes szezonomtól eltekintve nem is volt magasabb az átlag CT-m.


Ezt anyiban egeszitenem ki, hogy nem magatol a konkretan hasznalt rizikotol novekszik a "randomok" szama, hanem az adott pilotatol. Mentem mar ugy vegig kilo ct-vel ruuki versenyt, hogy semmi "random" nem tortent. de volt mikor tized-otod-harmad ctnel, egy evadban tobb is ramlelt (defekt, sisakcsere, vartlan alkatreszmeghibasodas, hasonlok).
Amit ezzel mondani akarok, hogy mint anno is irtam a pilotatol fugg, hogy mennyire birja a rizikot, ergo, van(nak) olyan pilotatulajdonsag(ok) amelyek erosen kihatnak erre. Konret ertekeket nem akarok irni, de mas a fontos rukiban, mas amatorben, proban es feljebb (gondolom, mert pro folott meg nem jartam).
A pilotahiba meg egy extra kategoria :)
Tibor Szuromi
(Skupina Pro - 14)


Príspevky: 11898
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (6)   Toto sa mi nepáči (6)
Starý príspevok #51187 Odoslané Feb 22 2014, 23:58:51 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 00:19:38 manažérom Tibor Szuromi) Citovať 
Quote ( József Tamás @ February 22nd 2014,23:29:52 )

Mi az Norbi, mi a gond?
CSV-ként leléptél a HCből,most meg nem jönnek az eredmények Withlock ide vagy oda,inkább mennek ahogy látom...
HC nélkül még amában is a végén kullogsz a mezőnynek 4 alapozó szezon után? Tán Super Senior Ama érdemekre törsz?
Tiszta Kellner K. 2 amit csinálsz,ő is azt hitte mindenhez ért mint Te, -Na ez a kicsit túlzás- vagy inkább nagyon, aztán jött csak rá,hogy a HC nélkül sehol semmi...
Semmivel nem járultok hozzá a magyarok eredményességéhez sem!
Kasper Gábort lehet szeretni,és lehet nem,magas sem a rajongói közé tartozom,de modként legalább azt nem engedte,hogy tele legyen téves infókkal a fórum,random,rajt-taktika,kvalifikiácók miértje,és hogyana...
Átharapta a kezdők nyakát,mégis folyamatosan emelkedett az új managerek száma,szemben a "mostani nagyon rendes" mentorokkal...akik viszik az erdőbe az újakat,tisztelet a kivételnek,ha van ilyen...

Hát igen!
Jól mondod!
Szopogatták az emlőinket. A sok tej mégsem erősítette Őket.
Lehet, hogy a tej volt a rossz?
Lehet, hogy a szopás?
Hát az most megvan rendesen.
Safranyik azt hitte, hogy aranybányászokat vett rá a váltásra (a lenyúlást már említettem). Tévedett, mert a támogatás elvesztése után már a bányászok csak sötétben tapogatóznak (ki lehetne nekik építeni egy akkumulátoros világosítást - bár az az elmékre nem hat).
Nem vagyok én annyira bugyuta, hogy ezt nem láttam át az első pillanatban. (nem nagyon jártak túl az eszemen; az idő igazolt.

Hát igen. Szerintem az igazi MOD az kiszűri, avagy észrevételezi a hülyeségeket. Ehhez a magyar nyelv ismerete szükségeltetik.
Világosan látszik, hogy Kevin erre alkalmatlan.Nem tud magyarul. K. L + (szándékosan, avagy nem) rosszul fordít neki.

Sajnos, be kell látnia a staffnak is, hogy a magyarok létszámának csökkenése sem hoz "áttörést" az NT eredményességünkben; viszont az Ő bevételükben talán negatív hatást jelent. Szerintem ezt Kevin is fel fogja ismerni (eltávolítja a nem kívánatos elemeket; mondjuk engem; ezzel igazolja, hogy a "tégla" sokkal jobb építőanyag).

Igazad van ebben is! Annyi téves infó jelenik meg a fórumon, hogy az már felháborító.
--------------------------------

Birkás!

Én nem szólnék egy szót sem, ha Lászlónak hívnának.

Annyi baromságot írsz, hogy elképesztő. Fogalmad sincs semmiről.

Ha megkéred a HC-seket, akkor jöhetsz átképzésre, agymosásra.

Mi volt a célod az idézettel? Nem igaz? Huha. Sötét vagy, mint bányában a hajnalcsillag.
------------------------------------
Varga Zsolti!
Ne erőlködj, mert úgy sem értik!
Kár itt adni az észt, mert ha nem született adottság akkor baj van....................

Erre lenne lehetőség a HCT Fórumán. :)

-------------------------

Xar van a fűben már régóta; nehezen bomlik.

----------------


# Manager neve Csoport Szezonbeli pontok Futam Nemzetek Kupája pontok Hozzájárulás
1. Krisztián Veinperl Pro - 18 67 9 (111) (40.2) 0.75%
2. József Tamás Amateur - 102 90 9 (68) (36) 0.67%
Laszlo Kupcsik
(Skupina Pro - 5)


Príspevky: 999
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (6)   Toto sa mi nepáči (5)
Starý príspevok #51188 Odoslané Feb 23 2014, 00:18:37 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 00:33:58 manažérom Laszlo Kupcsik) Citovať 
Tény hogy hangoztak el téves infok, és fognak is. Ilyen a fórum természete: a szabályok keretein belül mindenki azt ír, amit akar. Ha valami nem tetszik, akkor 3 lehetőség van:
1. Kijavítani (konstruktív)
2. Más fórum után nézni (passzív)
3. Céltalanul hőzöngeni (destruktív)

Aki a 3. lehetőséget választotta, azt kérem, hogy vegye fontolóra az 1-est és a 2-est (ebben a sorrendben).

Szerk: Tibornak: Ha reagálnék a vádaskodásodra és a személyeskedésre, akkor úgy tűnne, mintha lenne valóságalapja annak, amit írsz. Megértem, hogy felhergeltek, de hidd el, fogalmad sincs, miről beszélsz. Remélem, ha egyszer lehiggadsz, akkor újra hasznos tagja leszel a fórumnak. Addig is: béke (részemről legalábbis).
Zsolt Varga
(Skupina Amateur - 31)



Príspevky: 1022
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (8)   Toto sa mi nepáči (3)
Starý príspevok #51189 Odoslané Feb 23 2014, 00:19:12 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 00:28:36 manažérom Zsolt Varga) Citovať 
Quote ( Tibor Szuromi @ February 22nd 2014,23:58:51 )

Ne erőlködj, mert úgy sem értik!
Kár itt adni az észt, mert ha nem született adottság akkor baj van....................

Erre lenne lehetőség a HCT Fórumán. :)

hogy sorozatban nyomkodod a dislike-okat a hsz-eimre, az egy dolog, tudod lathato. Ha meg megirom a tapaszatalataimat, az meg az en maganugyem. Nem "szupertitkos" adatokat, infokat szolgaltatok ki. Van a ki erti, valakinek segit, orulok eki, aki nem, max. kerdez. De lecci ne Te szabd meg mit csinaljak es mit ne. Koszontem

u.i.: mar vartam Toled a kov. dislike-ot, mentrendszeruen meg is jott. :) koszi
Tibor Szuromi
(Skupina Pro - 14)


Príspevky: 11898
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (3)   Toto sa mi nepáči (7)
Starý príspevok #51190 Odoslané Feb 23 2014, 00:25:41 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 00:39:53 manažérom Tibor Szuromi) Citovať 
Quote ( Laszlo Kupcsik @ February 23rd 2014,00:18:37 )

Tény hogy hangoztak el téves infok, és fognak is. Ilyen a fórum természete: a szabályok keretein belül mindenki azt ír, amit akar. Ha valami nem tetszik, akkor 3 lehetőség van:
1. Kijavítani (konstruktív)
2. Más fórum után nézni (passzív)
3. Céltalanul hőzöngeni (destruktív)

Aki a 3. lehetőséget választotta, azt kérem, hogy vegye fontolóra az 1-est és a 2-est (ebben a sorrendben).
Ki vagy TE, hogy szabályokat fogalmazzál meg? Esetleg alternatívákat ajánljál?

Itt mindenkinek egyforma elbírálás alá esik a véleménye. Avagy nem? A nyelv: sokat számít?

Érdemben válaszolj!

Nincsenek érveid: ezzel is bizonyítottad!

Sajnállak; szánalmas vagy!

-------------------------
Zsolti! Vedd észre Magadat!
Dlike szólhat:
- a személyhez kötődő szimpátiáról,
- a HSZ helytelenségéről,
- a HSZ-elés sel kapcsolatos konvencióról.
Ha ezt mérlegeled; akkor megérted! :)
Laszlo Birkas
(Skupina Amateur - 91)



Príspevky: 93
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (3)   Toto sa mi nepáči (5)
Starý príspevok #51191 Odoslané Feb 23 2014, 00:52:41 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 00:57:47 manažérom Laszlo Birkas) Citovať 
Tibi! A műveltséged ellenére az írásod is csak Téged minősít! Csak sajnálni tudlak,Te pont az a típus vagy aki itt éli ki a kisebbségi komplexusát,lehengerlő stílusával,mert otthon nem lehet... Én nem személyeskedtem,Te igen... Savanyú a szőlő???
Mondtam akinek nem inge... Tehát neked igen :)
Én innentől nem írok ide, Neked köszönhetően,gratulálok a hozzád hasonló embereknek akik tönkre teszik a fórumot,a sok gyűlölködő hozzászólásotoknak.
Ebből ítélnek meg Minket Magyarokat!!!
Tibor Szuromi
(Skupina Pro - 14)


Príspevky: 11898
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (1)   Toto sa mi nepáči (3)
Starý príspevok #51192 Odoslané Feb 23 2014, 01:00:39 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 01:23:41 manažérom Tibor Szuromi) Citovať 
Quote ( Laszlo Birkas @ February 23rd 2014,00:52:41 )

Tibi! A műveltséged ellenére az írásod is csak Téged minősít! Csak sajnálni tudlak,Te pont az a típus vagy aki itt éli ki a kisebbségi komplexusát,lehengerlő stílusával,mert otthon nem lehet... Én nem személyeskedtem,Te igen... Savanyú a szőlő???
Mondtam akinek nem inge... Tehát neked igen :)
Én innentől nem írok ide, Neked köszönhetően,gratulálok a hozzád hasonló embereknek akik tönkre teszik a fórumot,a sok gyűlölködő hozzászólásotoknak.
Ebből ítélnek meg Minket Magyarokat!!!
Ilyen butaságokat és marhaságokat nem is kell!
Különben megtiszteltél, hogy műveltnek neveztél. Nem igazán vagyok az. Zeneileg talán (20 éve zongorázok)? Tudok fogalmazni is egy kicsit; talán helyesen írni is. Barbár műszaki ember vagyok, aki realitásokban él.
Sajnos nem, tudom elviselni az aljas "hátbatámadásokat"! Ezt engedd meg nekem, hogy szóvá tegyem! (Egyébként ült is, mert nem volt ellenérv)! Ha engem tartasz annak aminek, akkor lelked rajta! Egyedül vagy ezzel! Sebaj! Tévedtél!
-----------------------------------
Azon még sosem gondolkoztunk el, hogy a József Attila-vers juhásza miért nem a birkákat terelgeti a vadak helyett.
-----------------------------------
Birkákat terelő juhász egész szép festmény (hogy alátámasszam állításodat a műveltségemmel kapcsolatban).
Kevin Parkinson
(Skupina Amateur - 72)



Zamestnanec
Príspevky: 14356
  Krajina:
Škótsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (17)   Toto sa mi nepáči (1)
Starý príspevok #51193 Odoslané Feb 23 2014, 01:40:08 Citovať 
To be clear, the host of the mentor program is only there to organise the thread and keep everything running smoothly. As such, the person that hosts it really should not matter, as the program being effective is all about the people who offer their assistance as mentors, which should be anyone with basic experience of the game as mentors should only be offering the most basic of help to get people started in the game. Mentors should not be sharing any detailed information like formula or tools, but only enough help so people can start trying to work out how to work out things by themselves.

It is important that the mentor forum host speaks fluent English. The reason for this is that the GPRO Crew must be able to communicate effectively with them to inform them of our requirements and so they can ask us any questions and we can answer them and the answer is fully and completely understood. As such it is just not possible that we can have a host that is not fluent in English, as none of the GPRO Crew are fluent in Hungarian.

However, there is no reason why a co-host would need to speak English. The GPRO Crew wanted the previous co-host to continue in that position to maintain as much continuity as possible after Gabor had to be removed (and there was no option but to remove him, unfortunately). The offer was turned down by Tibor. That was totally his choice. I have personally extended that invitation to Tibor again, and he again turned it down. That is totally his choice, which he is free to make. But, if someone has decided they no longer want to help at all with the mentor program, either as co-host or mentor, which is the choice Tibor has made, then they have very little right to criticise it!

This forum is for the community to enjoy, and not to argue. Discuss different views, but no need to mock anyone or be offensive, and this applies to everyone.

I would love to see the Hungarian speaking managers enjoying this forum, and new managers welcomed in to the mentor program with the help of friendly and experienced Hungarian speaking players.

Everyone is responsible for the enjoyment of this forum and the effectiveness of the mentor program. If you do not enjoy talking here, then feel free to not post. If you don’t want to offer your help in the mentor program, then that is no problem – I do not mentor in the English speaking version as I don’t have the time to do so – but do not make it hard for those who want to help.

You have a great, large community here. Don’t spoil it. Enjoy GPRO!

---

Tisztánlátás végett: a mentor fórum modnak az a feladata, hogy rendben tartsa a topicot, és biztosítsa, hogy minden simán menjen. Ezért nem is számít a mod személye, hiszen a program hatékonysága csakis azokon múlik, akik mentorként segítenek. Ez pedig bárki lehet, aki alapvető játéktapasztalattal rendelkezik, hiszen a mentorok csak nagyon kezdetleges segítséget nyújtanak a mentoráltaknak. Tehát semmi részletes információ, képletek, excelek, csak annyit segíthetnek, hogy a tanítványaik el tudjanak indulni, és megmutassák nekik, hogy hogy lehet rájönni dolgokra.

Fontos, hogy a fórum mod jól beszéljen angolul, hogy képes legyen hatékonyan kommunikálni a GPRO csapattal: értesíthessük a kéréseinkről, és ha kérdése van, akkor tudjunk neki válaszolni, és ezt teljes egészében pontosan megértse. Mivel a GPRO csapatból senki nem tud magyarul, ezért nem lehetséges, hogy olyan valaki legyen a fórum mod, aki nem beszél folyékonyan angolul.

Annak viszont semmi akadálya, hogy legyen egy helyettes mod, aki nem tud angolul. A GPRO csapat a folyamatosság fenntartása érdekében szerette volna, ha az előző al-mod a helyén marad azután, hogy Gábort le kellett váltanunk (sajnos ebben nem volt választási lehetőségünk). Ezt az ajánlatot Tibor visszautasította. Ez teljes egészében az ő döntése volt. Ezután újra felkértem én, személyesen, amit újfent visszautasított. Ez megint csak az ő szabadon meghozott döntése volt. De ha valaki azt az utat választotta, hogy mostantól egyáltalán nem akar segíteni a mentor programban, sem modként, sem mentorként – márpedig Tibor ezt tette – akkor nem sok alapja van arra, hogy kritikát fogalmazzon meg!

Ez a fórum nem acsarkodásra való, hanem arra, hogy a közösség jól érezze magát. Lehet ütköztetni különböző nézeteket, de semmi szükség a gúnyolódásra és személyeskedésre, és ez mindenkire vonatkozik!

Nagyon szeretném azt látni, hogy a magyar menedzserek jól érzik magukat itt, a fórumon, és azt is, hogy az újoncokat szívesen látják a mentor programban, ahol barátságos, tapasztalt magyar játékosok segítenek nekik.

Mindenki felelős ezen fórum minőségéért, és a mentor program hatékonyságáért. Ha nem érzed itt jó magad, akkor nem kötelező posztolni. Ha nem akarsz segíteni a mentor programban, semmi gond – én sem mentorálok az angol nyelvűben, mert nem érek rá – de ne nehezítsd meg azok dolgát, akik próbálnak segíteni.

Ez egy nagyszerű és népes közösség. Ne rontsátok el, hanem élvezzétek a játékot!
Imre Antos
(Skupina Amateur - 46)


Príspevky: 239
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (9)   Toto sa mi nepáči (4)
Starý príspevok #51194 Odoslané Feb 23 2014, 09:38:15 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 10:04:11 manažérom Imre Antos) Citovať 
Valamiben igaza van Kevin Parkinson Úrnak. Ez a magyar fórum.

Az utóbbi időkben többen szándékosan(?) szabotálni akarják. Ha ilyen marad a fórum, lehetne egy másikat nyitni, mert ez emiatt a pár ember miatt élvezhetetlen. Ennél már az is jobb, ha valaki teljesen alap kérdésekkel bombáz.

El kellene mennetek máshova vitatkozni, vagy tényleg most már (jogosan) tiltani pár embert.

Quote ( Laszlo Birkas @ February 23rd 2014,00:52:41 )


Ebből ítélnek meg Minket Magyarokat!!!


Azért ez nem biztos hogy így vagy, nem hiszem, hogy ez alapján ítélnek meg pár ezer magyar felhasználót.

u.i.: Szívesen kitenném azoknak a névsorát ide, aki dislike-olja ezt a hsz-t, mert az tovább szeretné nézni itt ezt a meddő vitát.

Vitatkozzatok , de ne itt.

Bocsánat, már én is elragadtatom magam.
József Tamás
(Skupina Amateur - 102)



Príspevky: 287
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (4)   Toto sa mi nepáči (8)
Starý príspevok #51195 Odoslané Feb 23 2014, 10:11:48 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 10:19:07 manažérom József Tamás) Citovať 
Quote ( Kevin Parkinson @ February 23rd 2014,01:40:08 )

és azt is, hogy az újoncokat szívesen látják a mentor programban, ahol barátságos, tapasztalt magyar játékosok segítenek nekik.


ÉS persze olyanok,akik nem beszélik tele hülyeségekkel téves infókkal a kezdők fejét igaz?
Vagy az már nem feltétel csak, hogy jól érezze magát itt a fórumon?
Hogy lehetne jól érezni magunkat a fórumon,mikor egyesek lusták visszaolvasni,már 4x-5x lerágott témákat kezdenek boncolgatni,mikor szól nekik valaki,pár oldalt lapozzon vissza még neki áll feljebb,aztán jön a kupcsik féle "tapasztalt" mentorbrigád,akik viszik az erdőbe őket.
(Félre értés ne essék nem személyeskedés hanem az elmúlt 1 hónap tapasztalata)
Mi nem érezhetjük jól magunkat,csak akik félreferdítenek?
Vajon melyik a rosszabb Kevin?
Ha valaki nem tud angolul,azért fordít rosszul,vagy az,ha tud és szándékosan félre"ferdít"?!
Miről beszélek:
Quote ( Kevin Parkinson @ February 23rd 2014,01:40:08 )

To be clear,

Ez is félre van fordítva!!!!
Nem kell itt brillíroznia a fordítónak,mert nem megy neki,elég ha azt fordítod amit leírnak!!!
Kevin Parkinson
(Skupina Amateur - 72)



Zamestnanec
Príspevky: 14356
  Krajina:
Škótsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (6)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51196 Odoslané Feb 23 2014, 10:20:48 Citovať 
Quote ( Kevin Parkinson @ February 23rd 2014,01:40:08 )

If you don’t want to offer your help in the mentor program, then that is no problem – I do not mentor in the English speaking version as I don’t have the time to do so – but do not make it hard for those who want to help.
Quote ( Kevin Parkinson @ February 23rd 2014,01:40:08 )

Ha nem akarsz segíteni a mentor programban, semmi gond – én sem mentorálok az angol nyelvűben, mert nem érek rá – de ne nehezítsd meg azok dolgát, akik próbálnak segíteni.


Offer your help as a mentor or say nothing. Easy :)

Also, please do not confuse the purpose of this thread and the purpose of the mentor program.

---

Ajánlat a segítséget, a mentor vagy mond semmit. Könnyű :)

Kérjük, ne keverjük össze a célja ennek a téma, és a célja a mentor programot.

(Google translate :( )
József Tamás
(Skupina Amateur - 102)



Príspevky: 287
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (8)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51197 Odoslané Feb 23 2014, 10:30:32 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 10:31:11 manažérom József Tamás) Citovať 
Minden mentoráltam stabil bent maradó Amatőrben,sőt 2en fel is juthatnának első szezonjukban!
Nem szándékozom a kupcsik brigáddal semmiben együtt"működni",még ha ennek sok (dehogy sok(k),kihalt a mentorfórum) új manager is fogja meginni a levét!
Véleményem azért lehet remélem,vagy az sem ha nem mentorálok?

Ennek a fórumnak a működése szinte felesleges téma,a mentor fórum egy fontos dolog lenne,de számotokra már rég nem fontos az sem,ez látszik a fórum Mod kiválasztásából is!
Lázsló Mizse
(Skupina Pro - 14)


Príspevky: 161
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (12)   Toto sa mi nepáči (3)
Starý príspevok #51198 Odoslané Feb 23 2014, 10:34:48 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 10:38:09 manažérom László Mizse) Citovať 
Quote ( Kevin Parkinson @ February 23rd 2014,01:40:08 )

Ezt az ajánlatot Tibor visszautasította. Ez teljes egészében az ő döntése volt. Ezután újra felkértem én, személyesen, amit újfent visszautasított. Ez megint csak az ő szabadon meghozott döntése volt. De ha valaki azt az utat választotta, hogy mostantól egyáltalán nem akar segíteni a mentor programban, sem modként, sem mentorként – márpedig Tibor ezt tette – akkor nem sok alapja van arra, hogy kritikát fogalmazzon meg!


Miért is ne fogalmazhatna meg kritikát, miután a kezdetektől Ő is irányította a mentor fórumot, aztán képletesen kirúgtátok Gáborral együtt? Persze nem Ti rúgtátok ki Tibort, csak egy elfogadhatatlan ajánlatot adtatok neki. Nyilván tisztában voltatok vele, ha K.L-t teszitek be mellé, érthető okokból nem fogja elvállalni Szuromi. Miért? Mert nem egy egyenes embert találtatok mellé, ilyen emberrel nyilván nem fog együtt dolgozni, emellett mit gondoltatok; saját csapattársát kirúgjátok, kitiltjátok aztán majd mosolyogva csatlakozik K.L-hez? Ez olyan lenne, mint, ha Te sétálnál az utcán a legjobb barátoddal, Őt jól agyonverik, aztán a verőemberek felajánlják, hogy csatlakozz hozzájuk. Te is érzed, hogy "szépen" kidolgozott terv volt ez. Aztán még ne alkosson véleményt? Eléggé büdös szaga van a dolognak ugye? Az egyenes az lett volna, ha már Tibor is csinálta a kezdetektől, hogy megkérdezik, megkérdezitek, Ő kit szeretne maga mellé, mert ugye vele nem volt probléma... Vagy igen?
Szabó Márton
(Skupina Rookie - 38)


Príspevky: 1
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (6)   Toto sa mi nepáči (1)
Starý príspevok #51199 Odoslané Feb 23 2014, 12:21:54 Citovať 
Bocsnanat emberek de.mi az a HC?
Attila Gyurcsek
(Skupina Pro - 24)



Príspevky: 714
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (10)   Toto sa mi nepáči (1)
Starý príspevok #51200 Odoslané Feb 23 2014, 12:52:50 Citovať 
Quote ( Szabó Márton @ February 23rd 2014,12:21:54 )

Bocsnanat emberek de.mi az a HC?


A "Hungarian Crown" csapatok összefoglaló neve. Jelenleg a magyar mezőny legnagyobb, és legeredményesebb közössége, összesen 14 csapatot, azaz 140+5 managert foglal magába.
Lajos Urbán
(Skupina Amateur - 15)



Príspevky: 547
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (4)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51201 Odoslané Feb 23 2014, 12:54:49 Citovať 
Quote ( Szabó Márton @ February 23rd 2014,12:21:54 )

Bocsnanat emberek de.mi az a HC?


HC = Hungarian Crown, remélem nem kell ecsetelnem tovább, hogy kik vagyunk. :)
Kevin Parkinson
(Skupina Amateur - 72)



Zamestnanec
Príspevky: 14356
  Krajina:
Škótsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (9)   Toto sa mi nepáči (3)
Starý príspevok #51202 Odoslané Feb 23 2014, 13:02:23 Citovať 
Quote ( József Tamás @ February 23rd 2014,10:30:32 )

kupcsik brigáddal


"Kupcsik brigáddal" is something I do not want to hear again.

All are welcome to contribute. There are no sides. There are no factions.

Anyone creating them is doing so themselves, and such things are not welcome in a thread where I encourage everyone to work together!

---

Nem szeretnék még egyszer olyat hallani, hogy "Kupcsik brigáddal".

Mindenki részt vehet. Nincsenek oldalak, nincsenek frakciók.

Aki ilyenekkel jön elő, az megosztottságot okoz, márpedig ez nem kívánatos egy olyan fórumon, ahol mindenkit együttműködésre bátorítok.
Laszlo Kupcsik
(Skupina Pro - 5)


Príspevky: 999
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (2)   Toto sa mi nepáči (6)
Starý príspevok #51203 Odoslané Feb 23 2014, 13:08:35 Citovať 
Akkor még egyszer, hátha elsőre nem esett le: Tibor nem akart részt venni a mentor fórum karbantartásában. Az erre irányuló kérést kétszer is visszautasította. Az első alkalom után lett leváltva, nem előtte. Ezért a döntésért egyedül ő a felelős, senki nem kényszerítette.

Az egyenességről csak annyit, hogy soha, senkit nem jelentettem fel. Ha valami nem tetszett, akkor azt itt, a fórumon tettem közzé. Ennél nem tudom mi lehetne egyenesebb. A mentorálás továbbra is nyitva áll mindenki számára (ahogy már korábban is megírtam). Az, hogy egyesek tüntetőleg kivonultak, az a szabadon meghozott döntésük, lelkük rajta. De akkor minek jönnek ide durrogni?
Róbert László2
(Skupina Amateur - 94)



Moderátor fóra
Príspevky: 1838
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (15)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51204 Odoslané Feb 23 2014, 13:24:50 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 13:53:13 manažérom Róbert László) Citovať 
Quote ( Monika Jakab @ February 22nd 2014,22:25:49 )

De , ha kiderül és a MOD élére egy H.C.-s kerül : aki Kasper G. bábja ..


Kedves Mónika,

a HC közösség olyan managerekből áll, akik célul tűzték ki, hogy egymást segítve és tisztelve, saját maguk és a magyarok részére a lehető legjobb eredményeket elérve élvezik ezt a nagyszerű játékot.

Kikérem magamnak, és határozottan elutasítom, hogy mind név szerint megnevezve, mind, mint a közösség tagjakét általánosítva BÁRKINEK a bábjának nevezzenek!

Kérlek gondold át, mit írsz egy közösségről, amiről - már megbocsáss, de nekem nagyon úgy tűnik- semmit sem tudsz!

Bocsáss meg azért, mert ezt a véleményem nyílt formában közlöm veled! Ezt azért tartottam szükségesnek, mert egyrészt azt tapasztalom, hogy ebbe a hibába nem egyedül Te estél, másrészt pedig azért, hogy az egész fórumozó társadalom tudomására hozzam, hogy az efféle megnyilvánulásokat károsnak tartom az GPRO-ra nézve is.

Legmélyebb tisztelettel: Robi

Quote ( Laszlo Kupcsik @ February 23rd 2014,13:37:23 )

Ez igy van. A HCben vannak nagyon rendes sracok. Egyesek itt segítettek a forumon, masok sajnos elvonultak. De Monika biztos azokra az arcokra gondolt,akik folyamatosan itt höbörögnek. Mert most sajnos ennyi latszik a HCbol. A csendes tobbsegen mulik,hogy ez megvaltozzon.


Kedves Laci,

Mindenki a vérmérsékletétől függő módon tiltakozik, vagy épp ért egyet valamivel. Az én álláspontomról tudsz, mert kaptál róla másolatot Te is. Még válaszoltál is rá.

Kérlek, ne próbáld a véleményemet olyan megvilágításba helyezni, amilyennek nem volt szánva! Kérem továbbá, hogy a közösségünkből ne emelj ki senkit! A HC-n belül mindenkinek van szava, aki hallatni akarja.
A hozzászólásodból arra lehet következtetni, hogy a HC-ben egy kisebbség elnyomja a többséget, ami ellen határozottan tiltakozom! Ha ez így lenne, már rég nem lennék a HC közösségének a tagja!

Köszönöm!
Laszlo Kupcsik
(Skupina Pro - 5)


Príspevky: 999
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (9)   Toto sa mi nepáči (4)
Starý príspevok #51205 Odoslané Feb 23 2014, 13:37:23 Citovať 
Ez igy van. A HCben vannak nagyon rendes sracok. Egyesek itt segítettek a forumon, masok sajnos elvonultak. De Monika biztos azokra az arcokra gondolt,akik folyamatosan itt höbörögnek. Mert most sajnos ennyi latszik a HCbol. A csendes tobbsegen mulik,hogy ez megvaltozzon.
Norbert Páldeák
(Skupina Amateur - 64)



Príspevky: 511
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (8)   Toto sa mi nepáči (1)
Starý príspevok #51206 Odoslané Feb 23 2014, 13:46:46 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 13:49:04 manažérom Norbert Páldeák) Citovať 
Tisztelt László úr ! Megértem a felháborodásod, nem jó érzés az mikor egy közösség tagjaként megbélyegeznek azért mert a közösségedbe tartozó némely tag nem épp népszerű mostanság.Azt viszont be kell neked is látnod , hogy ahhoz túl sokan vagytok hogy minden egyes tagotokat kontrolálni tudjátok!! Nekem személy szerint vannak a HC-ből barátaim és van olyan személy is aki anno kinevetett a lelkesedésemért.De én mivel alapban is egy nagyon türelmes és békeszerető ember vagyok nem haragszom senkire, bizonyítok a magam módján.Az idő meg úgyis mindent eldönt. Baráti üdvözlettel :Norcs !
Norbert Kiss
(Skupina Amateur - 55)


Príspevky: 136
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (7)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51207 Odoslané Feb 23 2014, 13:49:31 Citovať 
Quote ( Laszlo Kupcsik @ February 23rd 2014,13:37:23 )

Ez igy van. A HCben vannak nagyon rendes sracok. Egyesek itt segítettek a forumon, masok sajnos elvonultak. De Monika biztos azokra az arcokra gondolt,akik folyamatosan itt höbörögnek. Mert most sajnos ennyi latszik a HCbol. A csendes tobbsegen mulik,hogy ez megvaltozzon.


Akkor én is hozzászólok mint a "csendes többség" tagja:
Az, hogy nem szólok hozzá minden hozzászólásodhoz, vagy éppen a többiek hozzászólásaihoz, az nem azt jelenti, hogy nem értek egyet Tibor véleményével, csak idő hiányában ezt nem hangoztatom. És szerintem ha mindenki véleményt nyilvánítana, akkor nem 1-2 "hőbörgő" HC-s véleményét látnád. Az pedig, hogy véleményt nyilvánítson valaki bárkiről, bármiről, az szerintem jogában áll.
Krisztián Kiss
(Skupina Amateur - 120)


Príspevky: 22
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (6)   Toto sa mi nepáči (2)
Starý príspevok #51208 Odoslané Feb 23 2014, 14:19:07 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 14:25:54 manažérom Krisztián Kiss) Citovať 
Ez már kezd egy kicsit szánalmas lenni! Az egyik legnagyobb topicon másról nem szól a téma, mint ami fentebb olvasható.
Szerintem az is elég kínos hogy Kevinnek kell ellátnia a "Mod" feladatát. Az Én személyes véleményem hogy nem kell külön mentor fórum (külön fórum), hisz ha valakinek segítség kell itt kaphat, ha meg még több segítség kellene az illetőnek akkor valaki itt elkezdené mentorálni.
Szerintem aki nem tudja félre tenni saját nézeteit, vagy nem tud félre állni egy közösség miatt (politikus szindróma), azoknak az embereknek vannak igazán nagy problémái.
A HC tagjai munkásságát vitatni nem lehet, de még kéne tanulni mindenkinek együtt működni.
Ahogy Gábor leváltása után többeknél felmerült a Mod hiánya, ezt kéne minél előbb kiküszöbölni, akár szavazással is.
Hirtelen csak ezt akartam kiírni magamból, mert jobban belefolyni nem szeretnék a fentebb említett dolgokba, mert se időm, energiám, kedvem.
De itt egy két emberrel nagyon elszállt a ló!
És akkor még egyesek csodálkoznak hogy fogy a magyarok létszáma, és 10-15 emberkivételével senki nem szól a fórumhoz...
Folytassátok ha az a cél hogy minél kevesebben és széthúzóbbak legyünk.
Lázsló Mizse
(Skupina Pro - 14)


Príspevky: 161
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (7)   Toto sa mi nepáči (4)
Starý príspevok #51209 Odoslané Feb 23 2014, 14:47:22 (Naposledy zmenené Feb 23 2014, 14:49:02 manažérom László Mizse) Citovať 
Quote ( Laszlo Kupcsik @ February 23rd 2014,13:08:35 )

Akkor még egyszer, hátha elsőre nem esett le: Tibor nem akart részt venni a mentor fórum karbantartásában. Az erre irányuló kérést kétszer is visszautasította. Az első alkalom után lett leváltva, nem előtte. Ezért a döntésért egyedül ő a felelős, senki nem kényszerítette.

Az egyenességről csak annyit, hogy soha, senkit nem jelentettem fel. Ha valami nem tetszett, akkor azt itt, a fórumon tettem közzé. Ennél nem tudom mi lehetne egyenesebb. A mentorálás továbbra is nyitva áll mindenki számára (ahogy már korábban is megírtam). Az, hogy egyesek tüntetőleg kivonultak, az a szabadon meghozott döntésük, lelkük rajta. De akkor minek jönnek ide durrogni?


senki nem kenyszeritette? persze, vagy kivonul, vagy bemocskolja a nevet a tied mellett. ertheto a valasztasa.

nem jelentettel fel senkit? gondolom a mai napra gondoltal, hogy ma MEG nem. ekkorat meg VT sem hazudott soha. a gprosok is kisorsoltak a tobb szaz magyar kozul, hogy te legyel az uj mod. van bõr a...majd elfogy.
Róbert Kis
(Skupina Amateur - 59)



Príspevky: 681
  Krajina:
Maďarsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (14)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #51210 Odoslané Feb 23 2014, 15:29:53 Citovať 
Mennyire vall egyenes emberre, hogy egy "ügy" kirobbanásának küszöbén leveszi a profilképét?
Strana « 1 2 3 ... 1707 [17081709 ... 2376 2377 2378 » Skoč na stranu č.:

Napísať príspevok