Strana « 1 2 3 ... 343 344 [345 Skoč na stranu č.:
Autor Vlákno: Srbija - forum 10328 odpovedí
Nikola Milutinović
(Skupina Amateur - 21)



Príspevky: 203
  Krajina:
Srbsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (0)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #10320 Odoslané Nov 3 2023, 10:34:51 Citovať 
Igra od preključe i nema pojma o čemu priča, a oće da soli pamet.
Marko Stojaović
(Skupina Amateur - 79)


Príspevky: 488
  Krajina:
Srbsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (0)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #10321 Odoslané Nov 3 2023, 10:42:27 Citovať 
Nije uspostavljen metorski progam za naše igrače...
Da bi zadržali nove koji dođu, kao kod drugih nacija...

Godinama nije prevedeno na sprski, ja lično sam to završio.
Pa je sada 100% prevedeno, ne 99.9, nego 100%.
Nisam ja to sam uradio, ali sam završio.

Ja sam nešto konkretno uradio za ovu zajedniu, toliko o tome.
Andrej Rilke
(Skupina Amateur - 28)



Príspevky: 766
  Krajina:
Srbsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (5)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #10322 Odoslané Nov 3 2023, 16:42:23 (Naposledy zmenené Nov 3 2023, 16:56:09 manažérom Andrej Rilke) Citovať 
I tako...

Već danima razmišljam kako da se zarad dinamike posvadjam sa ovim Dušanom... a ne znam ni na koju temu... i tako razmišljam kako je reset bio nekad najzabavniji deo igre, jer je tad svima dosadno, pa se lepo okupimo na forumima, posvadjamo, a kad krenu trke izmirimo se i idemo dalje... ma nekad je Damir na forumu Hrvatska imao problema čak i kad svima poželi sreću naredne sezone, a neki skoče šta ti tu nama srećno... 😂 ... to su bila vremena, a ne ovo sad...

Elem, shvatio sam da je mir na forumima zato što je ova igrica otišla u ku..c, jer nekad nas je iz Srbije bilo preko 400, iz Hrvatske preko 300, iz Bosne preko 100... imao je čovek s kim i da uči i da se svadja... sad nas ukupno ima 200... sve u glavnom stara garda umorna od svega 😀

No da se vratimo na najvažniju stvar u životu... igricu...

Malo sam listao istoriju svojih vozača sa kojima sam stizao do Elite... talenat 173, pa 159, pa 167, pa 171, pa 219, pa 204, pa 223, pa 154...

Ne znam tačno kako bih upratio i kako uporedio njihovu brzinu, greške i preticanja u odnosu na talenat... svi su bili solidno brzi, svi su grešili i preticali... da nije tako bilo ne bi stizali do Elite.
Imam ja većinu podataka sa tih trka, ali mrzi me da se bavim time u sitna crevca kao ovaj Dušan... a iskren da budem mislim da ta sitna crevca treba da zanimaju samo one koji misle da budu šampioni Elite, a ja ne spadam u tu grupu... za Master grupu i za ulazak u Elitu mislim da je to manje važno...

Realno gledano sve što je napisano oko talenta liči da ima logike...

Kako god... ako ima potrebe da učestvujem i podelim sve podatke koje imam, ja sam spreman da se potrudim, samo da ja ne računam ništa 😉😂...

E sad ove manje bitne teme...

Treći svetski rat... naravno da je u toku... na čijoj sam strani već sam pisao nekada na forumu oko rata u Ukrajini... u celoj priči ja tačno znam protiv koga navijam, a ostalo majne znam...

Vakcine... primio sam jednu jer sam radio normalno u to vreme i imao dozvolu za putovanje i kretanje tokom policijskog časa... za slučaj da sam morao na bolovanje ne bi mi platili 100% bolovanje, nego 70%...
Drugu nisam nikad otišao da primim, jer je rečeno da ne sme ni rakija ni pivo 7 dana... posle prve vakcine ovo nisam poslušao, pa nisam hteo baš dva puta da budem neposlušan 😂

A nije mi bilo lako kad je sve oko korone počelo... prvi koji je umro u Srbiji bio mi je poznanik... videli smo se dan pre nego je saznao da je bolestan od korone... sreća samo se pozdravili na pijaci iz daljine... nismo se rukovali jer je bio daleko... treći koji je umro u Srbiji bio mi je prijatelj... sva trojca smo radili u istoj firmi... a inače i drugi koji je umro u Srbiji bio je komšija ovog prvog...

I kako sad posle svega napisanog da se posvadjam sa Dušanom... al evo živnulo je malo i bez mene 😂
Vladimir Jelicic
(Skupina Master - 1)



Príspevky: 2684
  Krajina:
Srbsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (3)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #10323 Odoslané Nov 3 2023, 22:45:01 Citovať 
Dok je Dušana i Andreja ima nade za nas. Nedostajalo mi je čitanje kvalitetnog štiva. :)

Pozdrav svima, naročito novijim igračima. Pitajte, ljudi, šta god vas zanima. Nije problem i ako se nekad pisalo već na tu temu, opet ćemo, ko ga šiša...

Ja sam ove sezone u misiji opstanka, mada će to jako teško biti, ovi Francuzi nisu normalni. :D
Vladimir Jelicic
(Skupina Master - 1)



Príspevky: 2684
  Krajina:
Srbsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (6)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #10324 Odoslané Mar 1 2024, 23:14:35 Citovať 
Razmišljam gdje da napišem ovu poruku, a da nekako dođe do svih 10 članova, pa mislim da je najbolje ovdje, a i da malo oživim temu, red je. :)


Dragi članovi Supersonic Turtles tima,

Osim što ste moji dugogodišnji drugari, kolege u grupama i nadasve dobri ljudi, pokazali ste da ste sjajan GPRO tim i ekipa od koje će se svima zatresti gaće, a to nije mala stvar. ;) Rekao sam večeras svojim kolegama iz tima da me jedino poraz od vas ne bi zabolio, jer bi mi bilo drago da osvojite tu zasluženu titulu, a osvojićete je, to je samo pitanje vremena.

Ovom prilikom želim da vam čestitam na izuzetnoj sezoni i junačkoj borbi do kraja! Isto se, nažalost, ne bi moglo reći i za moju sezonu, ali tu su ova devetorica da poguraju. A upravo to želim da vam poručim - bitno je da uvijek budete spremni za akciju. Tigrovi su u ovu, kao i mnogo drugih sezona (da se ne lažemo) ušli bez nekih pretjeranih timskih planova. Ne znam da li biste mi i povjerovali kada bih vam rekao koliko smo titula uzeli bez nekog pretjeranog planiranja. :D A to mislim da je i put na kom su "Kornjače", samo je bitno da istrajete - rezultati će doći.

Želim vam mnogo sreće i pojedinačno i timski, a i da još.mnogo ovako dobrih okršaja imamo! Samo naprijed, nema stajanja! :)
Aleksandar Tot
(Skupina Master - 1)



Príspevky: 42
  Krajina:
Srbsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (2)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #10325 Odoslané Mar 1 2024, 23:22:45 Citovať 
Quote ( Vladimir Jelicic @ March 1st 2024,23:14:35 )

Razmišljam gdje da napišem ovu poruku, a da nekako dođe do svih 10 članova, pa mislim da je najbolje ovdje, a i da malo oživim temu, red je. :)


Dragi članovi Supersonic Turtles tima,

Osim što ste moji dugogodišnji drugari, kolege u grupama i nadasve dobri ljudi, pokazali ste da ste sjajan GPRO tim i ekipa od koje će se svima zatresti gaće, a to nije mala stvar. ;) Rekao sam večeras svojim kolegama iz tima da me jedino poraz od vas ne bi zabolio, jer bi mi bilo drago da osvojite tu zasluženu titulu, a osvojićete je, to je samo pitanje vremena.

Ovom prilikom želim da vam čestitam na izuzetnoj sezoni i junačkoj borbi do kraja! Isto se, nažalost, ne bi moglo reći i za moju sezonu, ali tu su ova devetorica da poguraju. A upravo to želim da vam poručim - bitno je da uvijek budete spremni za akciju. Tigrovi su u ovu, kao i mnogo drugih sezona (da se ne lažemo) ušli bez nekih pretjeranih timskih planova. Ne znam da li biste mi i povjerovali kada bih vam rekao koliko smo titula uzeli bez nekog pretjeranog planiranja. :D A to mislim da je i put na kom su "Kornjače", samo je bitno da istrajete - rezultati će doći.

Želim vam mnogo sreće i pojedinačno i timski, a i da još.mnogo ovako dobrih okršaja imamo! Samo naprijed, nema stajanja! :)


Hvala mnogo Vladimire! :)
Ovo je realno bila borba Davida i Golijata, ali nazalost nismo mogli da napravimo neko vece iznenadjenje, ali nam je drago da smo makar naterali Tigrove da naprave ovako dobar rezultat u poslednjoj trci.

Cestitke tebi i tvojim kolegama na veoma uzbudljivoj borbi! :)

A, nas dvojica idemo istim putem iz iste grupe, a manje vise i sa istim zakljuckom za sezonu. :D
Kristijan Mihovic
(Skupina Master - 5)



Príspevky: 939
  Krajina:
Chorvátsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (2)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #10326 Odoslané Mar 1 2024, 23:28:58 Citovať 
Vladimire tvoja sezona je bila odlicna jer ti si u dusi kornjaca samo toga jos nisi svijestan :).

Hvala na toplim rijecima,..borba je bila stvarno zanimljiva, digla je mnogo prasine i mnogi su u njoj uzivali i to je najbitnije,..zabava druzenje i uzivanje u igrici.

Cestitke i vama, odlican ste tim i iako smo izgubili trofej za dlaku, barem znamo da je to bilo u borbi protiv jednog od, ako ne i najboljeg tima u GPRO-u.

Siguran sam da ce bit jos ovakvih borbi, samo drugi put sa drugacijim ishodom ;)
David Panov
(Skupina Master - 3)



Príspevky: 281
  Krajina:
Macedónsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (2)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #10327 Odoslané Mar 2 2024, 12:19:43 Citovať 
cestitke na odlicnu sezonu 🎉
Stanislav Kovac
(Skupina Pro - 10)



Príspevky: 16
  Krajina:
Srbsko 
Certifikát: 
Toto sa mi páči (1)   Toto sa mi nepáči (0)
Starý príspevok #10328 Odoslané Mar 2 2024, 13:45:16 Citovať 
Quote ( Nikola Jancic @ September 8th 2023,15:08:15 )

Mislim da talenat ne utiče na broj grešaka,tu mi se čini da je uticaj motivacije najveći kad god sam imao motivaciju preko 200 vozač nije grešio eventulno jedna greška u tri trke.Doduše ja generalno koristim niske rizike napad odbrana pa možda i to ima uticaj ali definitvno sa niskom motivacijom obično vozač pravi grešku u krugu kad izadje iz pit stopa.
Što se obilaženja i obrane tiče nemam pojma vrlo moguće da talenat ima veliki uticaj.
Na sve ovo Duletovo imam i ja jedno pitanje ima li tehnika bilo kakav uticaj osim minimalnog kod potrošnje goriva,prosto mi je neverovatno da postoji a da joj je uticaj nikakav.

A za ovaj zadnji pasus ne možemo da se raspravljamo jer smo na istoj strani....




Kad gledam poslednju sezonu deluje mi da Nikola ima pravo. Vozač je sa talentom 154 i do 10. trke je imao otprilike 1 grešku po trci i 2 na kišnoj. Motivacija je bila oko 200, i rizik odbrana/napad je bio čitave sezone 10/10 ili 15/15, a CT od 6. trke 50+. Drugi deo sezone nijedna greška do kraja.
U S96 je vozač imao veći talenat i pravio više grešaka ali je odbrana/napad bila 25/25.
Po meni kombinacija rizika odbrana/napad i situacija na stazi (koliko se braniš i napadaš) utiče na broj grešaka
Strana « 1 2 3 ... 343 344 [345 Skoč na stranu č.:

Napísať príspevok