Yarış özeti (pist: Slovakiaring | Sezon: 75 | Yarış: 6 | Sınıf: All)

Sezon:  Yarış:

Sınıf seç:

# Poz Ilerleme Lastik Mil Menajer ismi (Grup) Yarış zamanı Turlar Pitstoplar En iyi tur Ortalama hız En iyi pit zamanı
01. 01. +26 +26 Bridgerock   Christos Bobolis4 (E) 1h33:45.083 53 3 1:35.909 200.89km/h 13.162s
02. 02. -1 -1 Bridgerock   Roland Postle8 (E) + 25.464 53 3 1:36.031 199.99km/h 12.970s
03. 03. +7 +7 Badyear   Christer Andersson (E) + 25.737 53 2 1:37.441 199.98km/h 14.226s
04. 04. +5 +5 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 28.508 53 2 1:37.566 199.88km/h 15.536s
05. 05. +2 +2 Bridgerock   Jan Velske2 (E) + 31.721 53 3 1:36.291 199.77km/h 14.502s
06. 06. -2 -2 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 41.746 53 3 1:37.645 199.41km/h 13.413s
07. 07. +6 +6 Badyear   Joel Viitikko (E) + 57.390 53 3 1:36.919 198.86km/h 15.728s
08. 08. +7 +7 Badyear   Yug Desai1 (E) + 1:01.557 53 3 1:37.331 198.72km/h 14.031s
09. 09. -4 -4 Badyear   Jasper Coosemans (E) + 1:03.153 53 3 1:37.419 198.66km/h 14.097s
10. 10. -4 -4 Bridgerock   Lee Harding (E) + 1:04.178 53 3 1:36.799 198.63km/h 13.443s
11. 11. +1 +1 Contimental   Alix Martin (E) + 1:06.937 53 3 1:35.503 198.53km/h 14.286s
12. 12. +10 +10 Badyear   Bora Janić (E) + 1:07.804 53 2 1:38.418 198.50km/h 15.105s
13. 13. +12 +12 Contimental   Maxim Egorov (E) + 1:17.404 53 2 1:36.419 198.17km/h 15.864s
14. 14. -11 -11 Yokomama   Martino Colombo (E) + 1:22.419 53 3 1:37.416 197.99km/h 15.184s
15. 15. +1 +1 Bridgerock   Viktor Dyankov (E) + 1:22.778 53 3 1:36.458 197.98km/h 16.852s
16. 16. +1 +1 Contimental   Theodosis Vogiatzis (E) + 1:25.103 53 3 1:36.944 197.90km/h 14.534s
17. 17. +9 +9 Contimental   Gonzalo Alvarez (E) + 1:27.842 53 2 1:35.710 197.80km/h 17.010s
18. 01. Değişiklik yok ±0 Badyear   Alex Ilushenko (M5) + 1:41.713 53 3 1:38.809 197.32km/h 15.390s
19. 01. +16 +16 Dunnolop   Jussi Mäenpää (M2) + 1:44.980 53 2 1:38.307 197.21km/h 17.839s
20. 02. +3 +3 Badyear   Michaela Källström (M2) + 1:47.156 53 2 1:38.066 197.14km/h 18.949s
21. 01. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Andrea Squizzato (M3) + 1:49.570 53 3 1:38.347 197.05km/h 18.092s
22. 01. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Rimantas Sagatas2 (M1) + 1:49.649 53 2 1:38.610 197.05km/h 17.621s
23. 18. -10 -10 Michelini   Atis Praudins (E) + 1:51.093 52 3 1:36.836 197.00km/h 14.566s
24. 02. +8 +8 Badyear   Jose Filipe (M3) + 2:13.411 53 2 1:40.113 196.24km/h 15.409s
25. 03. Değişiklik yok ±0 Badyear   Juan Carlos Sánchez (M2) + 2:13.471 53 3 1:37.887 196.24km/h 19.367s
26. 01. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Aleksey Odegov (P18) + 2:15.228 53 1 1:39.510 196.18km/h 17.573s
27. 02. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Paul Williams (M5) + 2:17.643 53 3 1:37.447 196.09km/h 16.279s
28. 19. +2 +2 Hancock   Flavio Mendiković (E) + 2:19.453 52 2 1:38.152 196.03km/h 15.927s
29. 02. +1 +1 Badyear   Marco Longo (M1) + 2:25.278 53 3 1:38.786 195.84km/h 17.037s
30. 03. +5 +5 Yokomama   Andrew Green (M3) + 2:29.314 53 2 1:39.508 195.70km/h 19.816s
31. 03. +2 +2 Contimental   Wouter Teuwen (M1) + 2:29.436 53 3 1:37.875 195.69km/h 18.682s
32. 01. Değişiklik yok ±0 Badyear   Jesús Torres (P19) + 2:32.920 53 1 1:40.588 195.58km/h 19.587s
33. 20. -6 -6 Michelini   Emil Kwiatkowski (E) + 2:35.253 52 4 1:38.653 195.50km/h 13.592s
34. 04. +15 +15 Contimental   Akshay Dhole (M1) + 2:37.679 53 1 1:38.721 195.42km/h 18.730s
35. 01. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Florencia Caro (M4) + 2:40.506 53 3 1:38.736 195.32km/h 18.430s
36. 01. +2 +2 Yokomama   Keith Clark (P10) + 2:41.173 53 2 1:40.216 195.30km/h 19.581s
37. 05. +11 +11 Contimental   Alexander Kateliev (M1) + 2:41.230 53 2 1:38.132 195.30km/h 16.741s
38. 04. +9 +9 Contimental   Timo Meyer (M3) + 2:42.091 53 3 1:37.223 195.27km/h 17.391s
39. 02. +3 +3 Badyear   Apostolis Goutzos (M4) + 2:43.792 53 3 1:40.629 195.21km/h 14.254s
40. 04. +23 +23 Badyear   Michael Monaco (M2) + 2:43.946 53 1 1:40.508 195.20km/h 19.990s
41. 01. +5 +5 Yokomama   Jesus Brea (P4) + 2:44.935 53 1 1:39.881 195.17km/h 18.406s
42. 21. +10 +10 Michelini   James Berriman (E) + 2:45.711 52 2 1:38.439 195.14km/h 16.082s
43. 06. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Sebastian Jóźwiak (M1) + 2:47.211 53 3 1:38.146 195.09km/h 18.322s
44. 22. +6 +6 Contimental   Henrique Hughes Paunero (E) + 2:49.299 52 2 1:39.037 195.02km/h 15.100s
45. 01. +3 +3 Dunnolop   Jay De Snoo (P1) + 2:49.332 53 2 1:39.810 195.02km/h 18.775s
46. 02. -1 -1 Yokomama   Tomi Kaartinen (P4) + 2:50.037 53 2 1:39.928 195.00km/h 20.843s
47. 05. +25 +25 Contimental   Riley Dunlop (M3) + 2:51.876 53 2 1:39.387 194.94km/h 19.973s
48. 03. Değişiklik yok ±0 Badyear   Aigars Vitolins (M5) + 2:53.685 53 3 1:39.150 194.88km/h 22.173s
49. 05. +4 +4 Dunnolop   Franco Sandoval (M2) + 2:53.816 53 3 1:38.372 194.87km/h 17.508s
50. 06. -4 -4 Yokomama   Harsh Sheth (M2) + 2:54.758 53 2 1:39.683 194.84km/h 17.409s
51. 06. +1 +1 Yokomama   Marcello Pinheiro (M3) + 2:54.972 53 2 1:40.034 194.83km/h 18.709s
52. 07. +10 +10 Yokomama   Carlos Esparza (M1) + 2:55.144 53 2 1:39.341 194.83km/h 19.370s
53. 01. +1 +1 Badyear   Francisco Merte (P6) + 2:55.256 53 2 1:39.917 194.82km/h 21.277s
54. 03. +3 +3 Yokomama   Kristijan Mihovic (M4) + 2:55.277 53 2 1:38.981 194.82km/h 19.086s
55. 07. -4 -4 Yokomama   Michał Poznański (M3) + 2:59.234 53 3 1:39.080 194.69km/h 18.138s
56. 08. +11 +11 Yokomama   Twig Fahaji (M3) + 3:02.615 53 2 1:40.215 194.58km/h 19.349s
57. 04. +2 +2 Yokomama   Sam Norris (M5) + 3:04.666 53 3 1:37.570 194.51km/h 19.534s
58. 01. +5 +5 Yokomama   Richard Farrelly (P23) + 3:05.846 53 2 1:39.845 194.47km/h 19.739s
59. 05. +5 +5 Dunnolop   Diogo Abdalla (M5) + 3:07.792 53 3 1:38.383 194.40km/h 18.882s
60. 01. +5 +5 Yokomama   Luciano Kirst (P21) + 3:07.910 53 2 1:39.586 194.40km/h 18.935s
61. 01. +1 +1 Yokomama   Leon Smith (P13) + 3:09.321 53 2 1:39.861 194.35km/h 18.068s
62. 02. +1 +1 Yokomama   Atli Thor Johannesson (P19) + 3:09.926 53 3 1:39.884 194.33km/h 17.083s
63. 04. +12 +12 Yokomama   Asdrúbal Corral (M4) + 3:12.360 53 2 1:39.786 194.25km/h 19.295s
64. 02. -1 -1 Yokomama   Valerio Cirri (P10) + 3:15.394 53 2 1:40.536 194.15km/h 20.448s
65. 01. +2 +2 Dunnolop   Juan Manuel Collova (P16) + 3:17.869 53 2 1:39.684 194.07km/h 20.603s
66. 08. -6 -6 Badyear   Craig McLean (M1) + 3:17.991 53 3 1:41.023 194.06km/h 16.773s
67. 07. -3 -3 Badyear   James Brown (M2) + 3:18.105 53 3 1:39.639 194.06km/h 15.982s
68. 08. +10 +10 Yokomama   Mihail Golovanov (M2) + 3:18.636 53 2 1:40.730 194.04km/h 19.743s
69. 09. -4 -4 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 3:19.164 53 3 1:39.619 194.02km/h 19.262s
70. 01. +2 +2 Yokomama   Leonardo Fiorotto (P15) + 3:20.573 53 2 1:40.472 193.98km/h 19.435s
71. 09. +3 +3 Yokomama   Pablo Carba (M2) + 3:20.608 53 2 1:39.792 193.98km/h 23.295s
72. 01. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Helmut Heiter (P11) + 3:20.982 53 2 1:39.091 193.96km/h 20.234s
73. 10. -9 -9 Yokomama   Jean-marc Boissinot (M2) + 3:21.533 53 3 1:38.922 193.94km/h 17.202s
74. 09. -2 -2 Contimental   Aleksey Titarenko (M1) + 3:23.997 53 3 1:39.020 193.86km/h 15.929s
75. 01. +6 +6 Yokomama   Kasper Jæger (P12) + 3:24.005 53 2 1:40.604 193.86km/h 20.356s
76. 11. -3 -3 Contimental   Michal Szopinski (M2) + 3:25.085 52 3 1:37.826 193.83km/h 16.668s
77. 10. -8 -8 Yokomama   Ethan Littlejohns (M3) + 3:25.638 53 3 1:38.871 193.81km/h 18.675s
78. 01. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Ivan Salfa (P3) + 3:25.704 53 3 1:40.426 193.81km/h 19.525s
79. 03. -1 -1 Yokomama   Alex Tkachenko (P4) + 3:26.106 53 2 1:40.563 193.79km/h 19.035s
80. 02. +6 +6 Yokomama   Aleksej Sutkin (P3) + 3:28.601 53 2 1:40.910 193.71km/h 18.394s
81. 03. +4 +4 Contimental   James Hinchliffe (P3) + 3:28.711 53 2 1:39.347 193.71km/h 17.611s
82. 12. +14 +14 Yokomama   Leandro Sereno7 (M2) + 3:28.976 52 2 1:40.562 193.70km/h 20.936s
83. 02. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Silvio Botterini (P18) + 3:28.989 53 2 1:40.601 193.70km/h 18.219s
84. 13. +11 +11 Badyear   Nuno Santos (M2) + 3:29.027 52 2 1:40.714 193.70km/h 19.864s
85. 01. +11 +11 Contimental   Mauro Schumacher (P24) + 3:29.125 53 2 1:40.646 193.69km/h 18.122s
86. 10. +19 +19 Contimental   Mindaugas Bauža (M1) + 3:29.315 53 2 1:38.392 193.69km/h 14.140s
87. 06. +22 +22 Yokomama   Toto Soave (M5) + 3:29.779 52 2 1:38.914 193.67km/h 18.996s
88. 01. +5 +5 Yokomama   Jaime Rufas (P25) + 3:30.638 53 2 1:40.229 193.64km/h 21.305s
89. 01. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Olaf Stern (P9) + 3:31.996 53 3 1:39.218 193.60km/h 16.847s
90. 03. +2 +2 Yokomama   Grzegorz Buczkowski (P18) + 3:32.220 53 1 1:40.630 193.59km/h 19.816s
91. 11. +16 +16 Yokomama   Mert Büyükakar (M3) + 3:34.096 52 2 1:40.837 193.53km/h 19.206s
92. 07. +16 +16 Badyear   Ronaldo Serafim (M5) + 3:34.295 52 2 1:40.503 193.52km/h 16.956s
93. 12. -6 -6 Yokomama   Ayman Daher (M3) + 3:34.617 52 3 1:39.312 193.51km/h 16.758s
94. 02. -1 -1 Yokomama   Mikael Brostrom (P6) + 3:35.025 53 3 1:39.322 193.50km/h 21.352s
95. 02. -1 -1 Yokomama   Chris Englund (P21) + 3:35.438 53 3 1:39.565 193.48km/h 18.128s
96. 08. +18 +18 Badyear   Terence Carneiro (M5) + 3:35.949 52 2 1:40.583 193.47km/h 14.970s
97. 13. -1 -1 Yokomama   Andrea Platano (M3) + 3:36.170 52 2 1:40.675 193.46km/h 18.342s
98. 09. +4 +4 Yokomama   Jorge Bento (M5) + 3:36.336 52 3 1:39.203 193.45km/h 19.436s
99. 14. +1 +1 Badyear   Billy Van Der Merwe (M3) + 3:36.715 52 3 1:39.554 193.44km/h 18.728s
100. 11. -2 -2 Yokomama   David Michler (M1) + 3:37.255 52 3 1:39.274 193.42km/h 18.494s
101. 02. +5 +5 Dunnolop   Francisco Arce (P24) + 3:38.350 53 2 1:40.909 193.39km/h 18.790s
102. 23. -5 -5 Contimental   Robin Goodey (E) + 3:38.529 51 1 1:36.785 193.38km/h 14.825s
103. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Jean Franco (A54) + 3:38.992 53 1 1:41.084 193.37km/h 20.700s
104. 12. -1 -1 Yokomama   Mauricio Angelucci (M1) + 3:38.994 52 3 1:39.468 193.37km/h 20.355s
105. 10. -3 -3 Yokomama   Andrej Rilke (M5) + 3:39.507 52 3 1:39.084 193.35km/h 15.256s
106. 03. +7 +7 Yokomama   Andreas Kalyvas (P19) + 3:39.777 53 2 1:40.140 193.34km/h 21.950s
107. 03. +1 +1 Yokomama   Mike Holm (P21) + 3:40.140 53 2 1:40.663 193.33km/h 18.329s
108. 01. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Daniel Douglas (P2) + 3:40.185 53 2 1:40.331 193.33km/h 20.675s
109. 15. +8 +8 Dunnolop   Roman Maksimenkov (M3) + 3:40.555 52 2 1:39.642 193.31km/h 15.280s
110. 11. +14 +14 Contimental   Roberto Borgato (M5) + 3:42.023 52 2 1:38.844 193.26km/h 20.623s
111. 05. +20 +20 Yokomama   Arnoldas Molis (M4) + 3:42.159 53 2 1:40.841 193.26km/h 18.470s
112. 02. +13 +13 Badyear   Ari Rautamies (P16) + 3:42.732 53 1 1:41.046 193.24km/h 22.617s
113. 12. -7 -7 Yokomama   Kamal Naoui (M5) + 3:42.783 52 3 1:39.509 193.24km/h 17.119s
114. 02. +1 +1 Yokomama   Ivica Maričević (P11) + 3:43.153 53 2 1:40.608 193.23km/h 17.460s
115. 06. +28 +28 Yokomama   Branislav Mihic (M4) + 3:43.492 53 2 1:40.222 193.22km/h 21.072s
116. 01. +7 +7 Yokomama   Martin Pospíšil (P20) + 3:43.799 53 2 1:41.013 193.21km/h 17.400s
117. 01. +1 +1 Yokomama   Diego Garcia (P8) + 3:43.859 53 2 1:40.766 193.20km/h 18.499s
118. 13. -9 -9 Yokomama   David Rolleston (M1) + 3:43.865 52 3 1:39.693 193.20km/h 14.307s
119. 01. +7 +7 Yokomama   Szilvia Gaál (P5) + 3:44.456 53 3 1:39.168 193.18km/h 19.208s
120. 13. -4 -4 Yokomama   Luca Molendi (M5) + 3:45.007 52 3 1:39.893 193.17km/h 18.595s
121. 14. -6 -6 Badyear   Kristoffer Johnsson (M5) + 3:45.535 52 2 1:39.955 193.15km/h 17.780s
122. 02. +15 +15 Badyear   Alexey Petrov (P20) + 3:45.589 53 1 1:41.314 193.15km/h 26.108s
123. 01. +7 +7 Yokomama   Giacomo Carniel (P14) + 3:45.843 53 2 1:40.136 193.14km/h 21.905s
124. 02. +3 +3 Yokomama   Marko Dragojević (P12) + 3:46.025 53 2 1:40.665 193.13km/h 19.394s
125. 14. +5 +5 Yokomama   Roger Bergman (M2) + 3:46.128 52 3 1:39.634 193.13km/h 15.870s
126. 01. +10 +10 Yokomama   Pablo Ramirez (P22) + 3:46.387 53 2 1:40.735 193.12km/h 17.694s
127. 15. -4 -4 Yokomama   Luis Ferreira (M2) + 3:46.566 52 3 1:40.144 193.11km/h 19.543s
128. 14. +7 +7 Yokomama   Radim Zeleznik (M1) + 3:46.607 52 2 1:40.574 193.11km/h 20.320s
129. 02. +3 +3 Yokomama   Matej Čambal (P13) + 3:47.232 53 2 1:40.141 193.09km/h 18.391s
130. 24. -22 -22 Yokomama   Joachim Rang (E) + 3:47.907 51 3 1:34.625 193.07km/h 19.123s
131. 02. +5 +5 Yokomama   Andrei Daroczi (P15) + 3:48.415 53 2 1:41.034 193.05km/h 19.319s
132. 02. +2 +2 Yokomama   Martin Urtubey (P25) + 3:48.758 53 2 1:40.787 193.04km/h 19.722s
133. 03. +4 +4 Yokomama   Alexander Cant (P10) + 3:49.346 53 3 1:39.750 193.02km/h 19.516s
134. 16. +7 +7 Yokomama   Anton Melnichenko (M2) + 3:49.402 52 2 1:40.753 193.02km/h 16.431s
135. 02. +11 +11 Contimental   Tiago Mendes (P9) + 3:49.580 53 2 1:38.339 193.02km/h 18.344s
136. 16. +1 +1 Yokomama   Charles Kurz (M3) + 3:49.684 52 3 1:40.816 193.01km/h 16.260s
137. 02. +12 +12 Badyear   Tamás Fehér (P22) + 3:49.746 53 1 1:41.497 193.01km/h 19.790s
138. 04. -2 -2 Yokomama   Guido Simonetta (P21) + 3:50.449 53 2 1:41.279 192.99km/h 18.255s
139. 02. +8 +8 Contimental   Henry Ekholm (P2) + 3:50.925 53 2 1:39.991 192.97km/h 22.106s
140. 03. -1 -1 Yokomama   Melissa Martin (P22) + 3:51.332 53 2 1:40.630 192.96km/h 16.754s
141. 07. -4 -4 Yokomama   Lorenzo Di Buono (M4) + 3:51.408 53 3 1:40.422 192.96km/h 16.505s
142. 17. +11 +11 Dunnolop   Gary Mullins (M2) + 3:51.800 52 2 1:40.561 192.94km/h 16.884s
143. 04. -2 -2 Yokomama   Eugenio Sanchez Cruzado (P19) + 3:52.309 53 1 1:41.003 192.93km/h 24.386s
144. 08. +1 +1 Yokomama   Helmer De Vries (M4) + 3:52.528 53 3 1:38.845 192.92km/h 19.980s
145. 18. +16 +16 Contimental   Sasa Mihoci (M2) + 3:52.587 52 2 1:40.005 192.92km/h 20.717s
146. 19. +2 +2 Yokomama   Gavin Adam (M2) + 3:52.898 52 3 1:39.967 192.91km/h 16.114s
147. 17. -8 -8 Yokomama   Ignacio Belatti (M3) + 3:53.496 52 3 1:39.651 192.89km/h 17.146s
148. 03. +1 +1 Yokomama   Oscar Pereira (P9) + 3:53.966 53 1 1:41.181 192.87km/h 21.062s
149. 02. -1 -1 Contimental   Hugo Costa (P14) + 3:54.182 53 3 1:38.030 192.86km/h 20.144s
150. 03. +4 +4 Yokomama   Karol Mazurek (P6) + 3:54.543 53 3 1:38.942 192.85km/h 18.176s
151. 03. -1 -1 Yokomama   Mato Nikic (P20) + 3:55.287 53 2 1:40.755 192.83km/h 19.396s
152. 03. -2 -2 Yokomama   Marco Gianni (P12) + 3:55.357 53 3 1:40.525 192.83km/h 17.865s
153. 09. +3 +3 Yokomama   Laurent Quinet (M4) + 3:56.066 53 3 1:38.681 192.80km/h 19.290s
154. 04. -2 -2 Yokomama   Guillaume Delamarre (P10) + 3:56.478 53 3 1:39.780 192.79km/h 17.743s
155. 15. -3 -3 Yokomama   Pablo Fernandez (M1) + 3:56.556 52 3 1:39.910 192.79km/h 19.536s
156. 16. -6 -6 Contimental   Felix Horch (M1) + 3:56.662 52 3 1:38.535 192.78km/h 20.358s
157. 01. +10 +10 Yokomama   Victor Kamennov (P17) + 3:56.811 53 2 1:41.260 192.78km/h 18.037s
158. 10. -2 -2 Yokomama   Krasimir Nanchev (M4) + 3:57.072 53 2 1:41.720 192.77km/h 20.182s
159. 18. -14 -14 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 3:57.268 52 3 1:39.538 192.76km/h 18.284s
160. 02. +14 +14 Yokomama   Monzon Rojo (P17) + 3:57.420 53 1 1:41.019 192.76km/h 18.972s
161. 04. +1 +1 Yokomama   Vinicio Souza (P9) + 3:57.508 53 2 1:41.657 192.75km/h 20.923s
162. 03. +5 +5 Dunnolop   Carlos Jimenez (P15) + 3:57.707 53 2 1:39.642 192.75km/h 18.780s
163. 04. +5 +5 Yokomama   Stefan Leitgeb (P18) + 3:58.106 52 2 1:40.965 192.73km/h 20.891s
164. 03. +1 +1 Badyear   Dominik Karda (P2) + 3:58.367 53 2 1:41.352 192.73km/h 18.673s
165. 15. -4 -4 Contimental   Olivier Proulx (M5) + 3:58.951 52 3 1:38.806 192.71km/h 17.784s
166. 17. +3 +3 Yokomama   Ville Pohjanen (M1) + 4:00.227 52 3 1:39.886 192.67km/h 18.183s
167. 01. +15 +15 Pipirelli   Imre Antos (P7) + 4:00.424 53 2 1:41.185 192.66km/h 18.743s
168. 02. +6 +6 Yokomama   Marin Ružić (P23) + 4:00.771 53 1 1:40.833 192.65km/h 24.852s
169. 20. +18 +18 Contimental   Vsevolod Demydov2 (M2) + 4:01.913 52 2 1:39.732 192.61km/h 20.772s
170. 18. +14 +14 Yokomama   Mike Osintsev (M1) + 4:02.198 52 2 1:40.909 192.60km/h 14.958s
171. 25. +15 +15 Michelini   Nevzat Kasapoglu (E) + 4:02.400 51 1 1:37.914 192.59km/h 15.744s
172. 16. +14 +14 Contimental   Alfredo Pérez (M5) + 4:02.613 52 2 1:40.365 192.59km/h 22.476s
173. 04. +3 +3 Yokomama   Pablo Borges (P4) + 4:02.664 53 2 1:40.384 192.58km/h 19.699s
174. 19. -1 -1 Yokomama   Leonardo Solazzi (M1) + 4:02.673 52 3 1:40.435 192.58km/h 17.874s
175. 19. +3 +3 Contimental   Grzegorz Ogarek (M3) + 4:03.069 52 3 1:39.241 192.57km/h 18.383s
176. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Tamás Schivánovits (A62) + 4:03.706 53 2 1:40.611 192.55km/h 22.532s
177. 02. +4 +4 Dunnolop   Vencislav Stefanov (P8) + 4:04.293 53 2 1:40.231 192.53km/h 20.807s
178. 04. +5 +5 Yokomama   Vlado Radujko (P12) + 4:04.622 53 2 1:41.289 192.52km/h 19.781s
179. 04. +6 +6 Yokomama   Sven Woxholt (P20) + 4:04.734 53 2 1:40.370 192.52km/h 18.956s
180. 05. +4 +4 Yokomama   Richard Carter (P19) + 4:04.842 53 3 1:40.765 192.51km/h 18.842s
181. 03. -2 -2 Yokomama   Dudley Wainwright (P8) + 4:04.860 53 3 1:38.716 192.51km/h 17.477s
182. 05. +1 +1 Yokomama   Giovanni Rasulo (P12) + 4:04.907 53 2 1:41.631 192.51km/h 21.156s
183. 17. +3 +3 Yokomama   Dario De Palma (M5) + 4:04.930 52 2 1:40.687 192.51km/h 19.739s
184. 02. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Ricardo Vidal (P5) + 4:05.982 53 3 1:40.123 192.48km/h 17.344s
185. 03. +3 +3 Yokomama   Tekin Mustafa (P24) + 4:06.801 53 1 1:41.380 192.45km/h 20.954s
186. 03. +12 +12 Yokomama   Fers Hungaro (P25) + 4:06.950 53 1 1:41.075 192.44km/h 21.223s
187. 03. +1 +1 Yokomama   Simone Scarpa (P13) + 4:07.313 53 2 1:40.736 192.43km/h 18.917s
188. 11. +2 +2 Yokomama   Chris Hughes (M4) + 4:07.535 53 3 1:40.161 192.43km/h 18.858s
189. 04. +9 +9 Yokomama   Alessandro Casagrande (P13) + 4:07.791 53 2 1:41.085 192.42km/h 19.345s
190. 03. +4 +4 Yokomama   Gyula Linde (P5) + 4:07.826 53 2 1:39.996 192.42km/h 19.478s
191. 02. -1 -1 Yokomama   Bronek Obarewicz (P7) + 4:07.858 53 3 1:40.425 192.41km/h 17.798s
192. 05. +9 +9 Dunnolop   Pablo Bagnalasta (P9) + 4:08.121 53 2 1:40.159 192.41km/h 22.218s
193. 03. +2 +2 Badyear   Craig Templeman (P7) + 4:09.056 53 2 1:40.612 192.38km/h 20.771s
194. 04. +1 +1 Yokomama   Rafael Niess (P2) + 4:09.503 53 2 1:41.403 192.36km/h 21.708s
195. 05. +15 +15 Yokomama   Evaldas Ruseckas (P2) + 4:10.114 53 2 1:41.293 192.34km/h 17.715s
196. 03. +8 +8 Yokomama   Philippe Laude (P23) + 4:10.509 53 2 1:41.495 192.33km/h 19.094s
197. 05. -1 -1 Yokomama   Ivan Stiva (P10) + 4:10.701 53 2 1:41.053 192.32km/h 19.015s
198. 20. -5 -5 Yokomama   Tan S Lake (M1) + 4:10.707 52 3 1:40.044 192.32km/h 17.009s
199. 21. -11 -11 Yokomama   Miloš Rehak (M2) + 4:10.801 52 3 1:39.987 192.32km/h 17.805s
200. 04. +8 +8 Yokomama   Martin Barberia (P6) + 4:10.970 53 2 1:40.929 192.31km/h 20.467s
201. 20. +9 +9 Yokomama   Alberto Perez (M3) + 4:11.283 52 2 1:40.093 192.30km/h 17.173s
202. 21. -7 -7 Yokomama   Jenne Breugelmans (M3) + 4:11.585 52 3 1:39.819 192.29km/h 16.003s
203. 06. +7 +7 Yokomama   Emanuele Leoni (P19) + 4:11.601 53 2 1:40.328 192.29km/h 19.348s
204. 26. -7 -7 Pipirelli   Dmitry Nechitailo (E) + 4:13.394 51 3 1:37.893 192.23km/h 14.178s
205. 05. +11 +11 Badyear   Mick Ridley (P13) + 4:13.519 53 2 1:41.521 192.23km/h 23.180s
206. 06. -2 -2 Yokomama   Juan Carlos Caraballo (P12) + 4:13.771 53 3 1:40.140 192.22km/h 19.383s
207. 12. +11 +11 Yokomama   Daniel Mason (M4) + 4:13.893 53 3 1:40.128 192.22km/h 19.498s
208. 06. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Yura Murashko (P9) + 4:14.681 53 2 1:41.060 192.19km/h 18.122s
209. 05. +2 +2 Yokomama   Mirko Lupidi (P21) + 4:14.941 53 2 1:41.803 192.18km/h 17.867s
210. 22. +2 +2 Contimental   Mattias Svensson (M3) + 4:15.406 52 3 1:39.729 192.17km/h 17.184s
211. 23. -12 -12 Yokomama   Miel Soeterbroek (M3) + 4:15.956 52 3 1:39.458 192.15km/h 17.872s
212. 06. -3 -3 Yokomama   Alfredo José (P13) + 4:16.631 53 3 1:40.505 192.13km/h 17.729s
213. 05. -4 -4 Yokomama   Christian Anello (P20) + 4:16.751 53 3 1:39.668 192.12km/h 18.662s
214. 18. +3 +3 Yokomama   Vito Ruggio (M5) + 4:16.884 52 3 1:40.219 192.12km/h 20.550s
215. 19. +8 +8 Contimental   Nikos Tzivas (M5) + 4:16.904 52 3 1:38.234 192.12km/h 19.998s
216. 04. +1 +1 Yokomama   Edward Coulman (P25) + 4:17.094 53 3 1:39.732 192.11km/h 19.089s
217. 03. +6 +6 Yokomama   Katerina Kakni (P11) + 4:17.113 53 2 1:41.376 192.11km/h 20.687s
218. 05. +17 +17 Yokomama   Francesco Raggio (P4) + 4:17.131 53 2 1:41.151 192.11km/h 18.590s
219. 13. +18 +18 Yokomama   Josh Clark (M4) + 4:17.496 53 2 1:40.860 192.10km/h 19.554s
220. 03. +3 +3 Dunnolop   Tony Oliver (P14) + 4:17.876 53 2 1:41.065 192.09km/h 18.145s
221. 04. +6 +6 Yokomama   Fabio Maniscalco (P15) + 4:18.200 53 2 1:41.332 192.08km/h 17.670s
222. 20. -3 -3 Yokomama   John Ibbotson (M5) + 4:18.468 52 3 1:39.793 192.07km/h 16.639s
223. 05. +3 +3 Yokomama   Adam Pilo (P18) + 4:18.668 52 2 1:41.492 192.06km/h 22.511s
224. 06. +4 +4 Yokomama   Gianluca Nanni (P18) + 4:18.968 52 2 1:40.988 192.05km/h 22.441s
225. 04. +9 +9 Yokomama   David Stowe (P14) + 4:19.544 53 2 1:41.548 192.03km/h 18.920s
226. 21. +1 +1 Dunnolop   Karol Opoka (M1) + 4:19.554 52 3 1:39.470 192.03km/h 15.928s
227. 06. +10 +10 Yokomama   Péter Veszprémi (P2) + 4:20.499 53 2 1:41.832 192.00km/h 22.040s
228. 07. +8 +8 Yokomama   Alejandro Badino (P13) + 4:20.525 53 2 1:41.259 192.00km/h 18.487s
229. 04. -2 -2 Yokomama   Miguel Rosso (P11) + 4:21.456 53 3 1:41.004 191.97km/h 19.449s
230. 21. -9 -9 Hancock   Nick Tsagarakis (M5) + 4:22.101 52 3 1:40.055 191.95km/h 16.928s
231. 04. -1 -1 Yokomama   Kaiko Kell (P7) + 4:22.449 53 3 1:40.806 191.94km/h 20.094s
232. 07. -5 -5 Yokomama   Frédéric Pierret (P12) + 4:23.424 53 2 1:41.175 191.91km/h 18.651s
233. 14. +10 +10 Contimental   Krzysztof Kasinski (M4) + 4:23.594 52 3 1:39.136 191.90km/h 17.180s
234. 03. +9 +9 Yokomama   Fabián Ré (P16) + 4:23.986 53 2 1:41.185 191.89km/h 20.253s
235. 08. -7 -7 Yokomama   Yassine Ben Rajeb (P13) + 4:24.222 53 3 1:40.397 191.88km/h 18.529s
236. 06. +12 +12 Yokomama   Robertas Petniūnas (P10) + 4:24.411 52 2 1:41.966 191.87km/h 20.663s
237. 06. +17 +17 Yokomama   Alex Holland (P20) + 4:24.501 53 1 1:41.675 191.87km/h 18.226s
238. 07. +1 +1 Yokomama   Alan Bontempi (P19) + 4:24.550 52 3 1:40.298 191.87km/h 18.187s
239. 06. +3 +3 Yokomama   Leonardo Caceres (P21) + 4:24.750 53 2 1:41.255 191.86km/h 22.458s
240. 22. +8 +8 Yokomama   Kostas Laskaridis (M1) + 4:24.792 52 2 1:41.207 191.86km/h 17.117s
241. 05. -4 -4 Yokomama   Rei Frost (P25) + 4:24.917 53 3 1:39.820 191.86km/h 18.464s
242. 22. -18 -18 Badyear   Daniel Comalada (M5) + 4:24.940 52 1 1:38.656 191.86km/h 15.015s
243. 05. +14 +14 Yokomama   Diego Quiroz (P15) + 4:24.961 53 2 1:41.770 191.86km/h 21.837s
244. 22. -8 -8 Dunnolop   Maxim Kotov2 (M2) + 4:25.041 52 3 1:40.825 191.85km/h 15.911s
245. 15. +14 +14 Dunnolop   Giorgio Aspesi (M4) + 4:25.284 52 2 1:40.270 191.85km/h 21.391s
246. 04. +9 +9 Yokomama   Sergio Odriozola (P24) + 4:25.727 53 2 1:41.855 191.83km/h 23.133s
247. 06. +7 +7 Yokomama   Davide Serramazza (P15) + 4:25.854 53 2 1:40.801 191.83km/h 22.579s
248. 23. -9 -9 Dunnolop   Ivan Andjelic (M5) + 4:26.185 52 3 1:39.635 191.82km/h 16.528s
249. 24. +8 +8 Contimental   Stanislav Frolov (M5) + 4:26.284 52 3 1:39.760 191.81km/h 17.182s
250. 25. -3 -3 Yokomama   Alexei Malkin (M5) + 4:26.343 52 3 1:39.969 191.81km/h 19.035s
251. 04. +5 +5 Dunnolop   Alex Alonso (P3) + 4:26.546 53 2 1:41.146 191.80km/h 20.286s
252. 07. +15 +15 Avonn   Jorge Luiz Filho (P2) + 4:27.745 53 2 1:41.665 191.77km/h 22.530s
253. 04. +12 +12 Yokomama   Nikolai Nikolov (P22) + 4:28.687 53 2 1:40.918 191.73km/h 19.384s
254. 05. +8 +8 Yokomama   Dave Maher (P6) + 4:28.709 53 3 1:41.207 191.73km/h 18.041s
255. 05. +2 +2 Dunnolop   Gabriele Vinciguerra (P22) + 4:28.858 53 3 1:40.972 191.73km/h 17.889s
256. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Franc Stefani (A27) + 4:29.311 53 2 1:40.599 191.71km/h 25.221s
257. 08. -6 -6 Yokomama   Vladimir Jelicic (P2) + 4:29.578 53 3 1:40.743 191.71km/h 19.356s
258. 09. -6 -6 Yokomama   Joao Carlos (P2) + 4:29.596 53 3 1:41.498 191.71km/h 16.698s
259. 23. +2 +2 Yokomama   Ferenc Koncz (M1) + 4:29.618 52 3 1:38.546 191.70km/h 18.187s
260. 09. +1 +1 Yokomama   Gabriel Naya (P13) + 4:29.689 53 3 1:40.850 191.70km/h 18.688s
261. 08. +3 +3 Yokomama   Andreas Andreou (P12) + 4:29.947 53 2 1:42.064 191.69km/h 19.580s
262. 07. +9 +9 Yokomama   Frederick Akpomie (P10) + 4:29.995 52 2 1:40.654 191.69km/h 21.216s
263. 03. +7 +7 Yokomama   Andrzej Dąbrowski (P17) + 4:30.222 53 2 1:41.902 191.68km/h 22.371s
264. 04. +1 +1 Yokomama   Kiril Stoianov (P5) + 4:30.355 53 2 1:41.293 191.68km/h 18.627s
265. 16. +6 +6 Dunnolop   Rafael Mantovani (M4) + 4:30.370 52 3 1:40.081 191.68km/h 20.250s
266. 17. -2 -2 Yokomama   Andrea Amich (M4) + 4:30.727 52 3 1:40.065 191.67km/h 20.172s
267. 05. +16 +16 Yokomama   Anatoli Zvaigznitis (P5) + 4:31.430 53 2 1:40.754 191.65km/h 20.399s
268. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Pedro Henrique (A21) + 4:31.955 53 2 1:41.430 191.63km/h 23.872s
269. 24. -10 -10 Contimental   Daniel Rosa (M1) + 4:32.129 52 3 1:40.296 191.62km/h 17.127s
270. 24. -6 -6 Dunnolop   Shersh Khandelwal (M3) + 4:32.284 52 2 1:39.854 191.62km/h 19.038s
271. 01. +1 +1 Pipirelli   Adam Wierzba (A17) + 4:32.338 53 2 1:41.487 191.62km/h 21.505s
272. 04. +15 +15 Yokomama   Douglas Cirelli (P16) + 4:32.383 53 2 1:41.455 191.61km/h 18.997s
273. 05. -4 -4 Yokomama   Rainer Borchardt (P24) + 4:32.455 53 2 1:40.518 191.61km/h 20.640s
274. 07. -2 -2 Yokomama   Hola Evony (P15) + 4:32.798 53 2 1:41.059 191.60km/h 18.073s
275. 18. -1 -1 Badyear   Phil Symonds (M4) + 4:33.062 52 3 1:41.546 191.59km/h 17.837s
276. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Thijs Rieken (A37) + 4:33.313 53 3 1:40.356 191.58km/h 20.402s
277. 26. +3 +3 Yokomama   Dario Kajt (M5) + 4:34.106 52 3 1:39.849 191.56km/h 23.918s
278. 06. +3 +3 Yokomama   Fabio Lopez (P24) + 4:34.441 53 2 1:41.219 191.55km/h 19.806s
279. 07. +1 +1 Yokomama   Justin Bauer (P9) + 4:34.663 53 1 1:41.556 191.54km/h 17.845s
280. 27. -3 -3 Contimental   Martynas Bražėnas (E) + 4:34.678 51 3 1:39.704 191.54km/h 17.272s
281. 07. +30 +30 Badyear   Bruno Costa (P18) + 4:34.688 52 1 1:42.309 191.54km/h 18.209s
282. 08. -2 -2 Yokomama   Turan Metin (P19) + 4:34.804 52 2 1:40.106 191.54km/h 18.463s
283. 04. +3 +3 Yokomama   Samuel Walendowsky (P17) + 4:34.859 53 1 1:41.800 191.53km/h 23.855s
284. 08. -1 -1 Yokomama   Maja Tepeš (P9) + 4:35.144 53 3 1:40.677 191.52km/h 23.224s
285. 06. +2 +2 Yokomama   Jose Luis Castro (P22) + 4:35.309 53 2 1:41.355 191.52km/h 20.018s
286. 09. +13 +13 Yokomama   Alexey Laktionov (P9) + 4:35.648 53 1 1:41.678 191.51km/h 31.795s
287. 10. +18 +18 Contimental   Carlos Vieira Jr (P13) + 4:35.768 53 1 1:39.868 191.50km/h 35.048s
288. 19. -1 -1 Yokomama   Diogo Schwinn (M4) + 4:36.062 52 3 1:40.745 191.50km/h 16.704s
289. 09. +9 +9 Contimental   Charle Nobre (P12) + 4:36.064 53 3 1:40.244 191.49km/h 18.700s
290. 04. +3 +3 Yokomama   Vaggelis Mpallas (P8) + 4:36.083 53 3 1:40.196 191.49km/h 21.311s
291. 07. +5 +5 Yokomama   Quentin Levasseur (P20) + 4:36.100 53 3 1:40.747 191.49km/h 22.895s
292. 08. -6 -6 Yokomama   Madars Zvaigzne (P15) + 4:36.272 53 3 1:40.565 191.49km/h 20.841s
293. 02. +3 +3 Dunnolop   Victor Ramirez (P1) + 4:36.624 52 3 1:40.246 191.48km/h 19.032s
294. 07. +28 +28 Dunnolop   Miguel Garcia Rubio (P22) + 4:36.772 53 2 1:39.507 191.47km/h 19.335s
295. 20. -9 -9 Yokomama   Stephane Verly (M4) + 4:37.119 52 3 1:39.866 191.46km/h 18.438s
296. 06. +9 +9 Yokomama   Csaba Kuti Horváth (P6) + 4:37.722 52 3 1:41.028 191.44km/h 17.302s
297. 10. +3 +3 Yokomama   Attila Kvanta (P12) + 4:37.947 53 2 1:41.563 191.43km/h 24.584s
298. 01. +5 +5 Pipirelli   József Györfi (A89) + 4:38.334 53 2 1:41.545 191.42km/h 21.183s
299. 27. -11 -11 Yokomama   Stephen Bewers (M5) + 4:38.467 52 3 1:41.000 191.42km/h 19.360s
300. 11. +13 +13 Yokomama   Andre Gehrke (P13) + 4:39.248 53 1 1:42.059 191.39km/h 21.087s
301. 06. +4 +4 Yokomama   Mitch Hall (P4) + 4:39.428 52 1 1:40.682 191.39km/h 26.339s
302. 25. +3 +3 Contimental   Lovász Tibor (M1) + 4:39.450 52 2 1:41.251 191.39km/h 19.610s
303. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Martin Vercellone (A36) + 4:39.513 53 2 1:40.943 191.38km/h 23.276s
304. 04. +9 +9 Yokomama   Davide Andreoli (P23) + 4:39.607 53 2 1:41.676 191.38km/h 21.503s
305. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Perry Christensen (A8) + 4:40.337 53 2 1:41.701 191.36km/h 20.790s
306. 05. +32 +32 Yokomama   Mario Martinez (P8) + 4:40.407 53 1 1:41.121 191.35km/h 22.891s
307. 23. +12 +12 Contimental   Camilo Néto (M2) + 4:40.591 52 2 1:41.188 191.35km/h 16.174s
308. 06. +6 +6 Yokomama   Mikołaj Dudek (P8) + 4:40.781 53 2 1:40.303 191.34km/h 24.448s
309. 09. -2 -2 Yokomama   Dusan Sevarlic (P19) + 4:41.242 52 1 1:42.784 191.33km/h 28.133s
310. 05. -4 -4 Yokomama   Sam Wainwright (P17) + 4:41.275 53 3 1:40.167 191.33km/h 20.467s
311. 05. -4 -4 Yokomama   Brice Meyer (P23) + 4:41.783 53 3 1:40.830 191.31km/h 20.002s
312. 21. +14 +14 Badyear   Erwann Gendreau (M4) + 4:42.059 52 2 1:41.603 191.30km/h 20.577s
313. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Valter Polsaque (A56) + 4:42.286 53 2 1:41.052 191.29km/h 24.158s
314. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Dusan Ajzenbajser (A29) + 4:42.327 53 2 1:41.214 191.29km/h 22.117s
315. 09. -3 -3 Yokomama   Mateus Vaz (P15) + 4:42.480 53 2 1:41.189 191.29km/h 20.310s
316. 22. -15 -15 Contimental   Bindics Róbert (M4) + 4:42.599 52 3 1:40.925 191.28km/h 19.563s
317. 05. +4 +4 Yokomama   Eugene Timchenko (P16) + 4:42.651 53 2 1:41.468 191.28km/h 18.462s
318. 05. +23 +23 Contimental   Mihaela Bosneag (P14) + 4:42.978 53 1 1:39.437 191.27km/h 20.807s
319. 23. -3 -3 Yokomama   Dominik Krowiak (M4) + 4:43.148 52 3 1:39.653 191.27km/h 16.371s
320. 06. -5 -5 Yokomama   José Abi Jaudi (P16) + 4:43.415 53 3 1:40.700 191.26km/h 16.888s
321. 08. +5 +5 Yokomama   Nikolas Turunen (P18) + 4:43.658 52 3 1:40.771 191.25km/h 16.767s
322. 06. +7 +7 Yokomama   Andrey Kaloshin (P25) + 4:43.881 53 2 1:41.234 191.24km/h 21.163s
323. 24. +9 +9 Contimental   Alexander Kunze (M4) + 4:44.266 52 3 1:40.097 191.23km/h 17.707s
324. 06. -2 -2 Yokomama   Luis González (P17) + 4:44.300 53 3 1:41.638 191.23km/h 16.321s
325. 25. +14 +14 Avonn   Marek Popławski (M3) + 4:44.350 52 2 1:40.777 191.23km/h 26.378s
326. 24. -8 -8 Yokomama   Paulo Pinto1 (M2) + 4:44.722 52 3 1:40.804 191.21km/h 16.101s
327. 26. +11 +11 Contimental   Severi Seppä (M3) + 4:45.398 52 3 1:39.851 191.19km/h 18.907s
328. 08. -7 -7 Badyear   Alexander Hoppe (P22) + 4:45.565 53 3 1:39.756 191.19km/h 18.985s
329. 06. -3 -3 Yokomama   Mika Pekkarinen (P5) + 4:45.596 53 3 1:41.331 191.19km/h 21.120s
330. 07. -3 -3 Badyear   Rico Bastiaanse (P8) + 4:45.609 53 2 1:41.388 191.19km/h 19.492s
331. 07. -4 -4 Yokomama   Iain Bartholomew (P4) + 4:45.635 52 3 1:40.756 191.18km/h 19.365s
332. 11. -3 -3 Yokomama   Herve Imbert (P12) + 4:46.092 53 2 1:40.875 191.17km/h 17.837s
333. 08. +17 +17 Yokomama   Michael Utley (P10) + 4:46.099 52 2 1:40.667 191.17km/h 19.462s
334. 07. +6 +6 Yokomama   Liudvikas Selmistraitis (P5) + 4:46.324 53 2 1:40.701 191.16km/h 19.743s
335. 06. -3 -3 Yokomama   Wilber Morales (P23) + 4:46.402 52 3 1:40.748 191.16km/h 18.412s
336. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Chris Tsalas (A87) + 4:46.456 53 2 1:41.711 191.16km/h 23.917s
337. 08. +7 +7 Yokomama   Juan Gonzalez (P5) + 4:46.536 53 2 1:41.709 191.16km/h 17.306s
338. 09. -4 -4 Yokomama   Jens Frostrup (P10) + 4:46.563 52 3 1:40.454 191.15km/h 19.051s
339. 10. +24 +24 Yokomama   Marcel De Graaf (P15) + 4:47.220 53 2 1:41.491 191.13km/h 19.850s
340. 09. +7 +7 Yokomama   Marvin Morales (P18) + 4:47.348 52 2 1:41.616 191.13km/h 19.023s
341. 28. -8 -8 Hancock   George Slater (E) + 4:47.367 51 1 1:38.430 191.13km/h 14.882s
342. 10. -3 -3 Contimental   József Gyuricza (P18) + 4:47.630 52 2 1:41.172 191.12km/h 22.642s
343. 05. +6 +6 Yokomama   Eddy Kobayashi (P7) + 4:48.627 53 3 1:41.178 191.09km/h 20.849s
344. 05. -3 -3 Yokomama   Cornelius Alexandru (P3) + 4:48.826 53 3 1:40.012 191.08km/h 18.363s
345. 08. +5 +5 Yokomama   David Filho (P8) + 4:48.911 53 2 1:40.997 191.08km/h 23.869s
346. 08. -4 -4 Yokomama   Cédrick Flament (P20) + 4:48.932 53 3 1:41.239 191.08km/h 19.211s
347. 25. -10 -10 Yokomama   Pablo Navarrete (M2) + 4:49.290 52 3 1:40.481 191.07km/h 22.119s
348. 07. -4 -4 Yokomama   Troy Sheahen (P17) + 4:49.374 53 3 1:41.259 191.06km/h 19.414s
349. 06. +15 +15 Yokomama   Oprea Ioan (P3) + 4:49.377 53 2 1:40.697 191.06km/h 19.819s
350. 07. +13 +13 Yokomama   Rafael Margarido (P6) + 4:49.433 52 2 1:40.200 191.06km/h 21.683s
351. 07. +3 +3 Yokomama   Joe Tillman (P3) + 4:49.461 53 2 1:41.461 191.06km/h 18.192s
352. 07. +9 +9 Dunnolop   Jesus Jimenez (P16) + 4:49.684 53 2 1:41.989 191.05km/h 19.994s
353. 01. +2 +2 Pipirelli   Remigijus Staskonis (A86) + 4:50.041 53 2 1:41.427 191.04km/h 21.358s
354. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Angel Berroteran (A82) + 4:50.560 53 3 1:40.685 191.03km/h 21.374s
355. 09. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Oscar Maddonni (P5) + 4:50.896 53 2 1:40.400 191.01km/h 25.330s
356. 11. -8 -8 Yokomama   Ceapa Florin (P18) + 4:51.709 52 3 1:41.651 190.99km/h 19.694s
357. 02. +2 +2 Pipirelli   Dávid Kiss (A82) + 4:51.711 53 1 1:42.072 190.99km/h 23.890s
358. 10. +11 +11 Badyear   Andrea Di Pietro (P19) + 4:51.761 52 2 1:41.338 190.99km/h 22.703s
359. 07. +14 +14 Contimental   Tibor Csábi (P25) + 4:51.850 53 2 1:40.442 190.98km/h 22.440s
360. 26. +6 +6 Contimental   Andre Cherkasoff (M2) + 4:52.076 52 2 1:41.342 190.98km/h 17.963s
361. 01. +1 +1 Pipirelli   Larry Chapman (A88) + 4:52.184 53 2 1:40.848 190.97km/h 25.121s
362. 02. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Krisztián Zarnescu (A62) + 4:52.210 53 2 1:41.768 190.97km/h 26.585s
363. 10. +1 +1 Yokomama   Silvana Vizcaino (P2) + 4:52.224 53 2 1:42.641 190.97km/h 18.539s
364. 08. -3 -3 Yokomama   Jean-françois Charbinat (P3) + 4:52.333 53 2 1:41.104 190.97km/h 20.161s
365. 01. +1 +1 Pipirelli   Jánosné Tóth (A34) + 4:52.357 53 2 1:41.284 190.97km/h 23.766s
366. 26. -3 -3 Avonn   Stefano Mana (M1) + 4:52.501 52 3 1:40.142 190.96km/h 17.537s
367. 27. -3 -3 Dunnolop   Stefan Leinsinger (M1) + 4:52.917 52 3 1:39.784 190.95km/h 17.264s
368. 10. Değişiklik yok ±0 Badyear   Salvatore Andretti (P9) + 4:52.991 53 3 1:42.059 190.95km/h 20.333s
369. 09. -3 -3 Yokomama   Peter Floin (P20) + 4:53.032 53 3 1:40.857 190.95km/h 19.475s
370. 06. +3 +3 Yokomama   Leo Fischetti (P14) + 4:53.074 53 2 1:41.846 190.94km/h 21.623s
371. 07. +3 +3 Yokomama   Mike Baston (P14) + 4:53.240 53 2 1:41.248 190.94km/h 20.562s
372. 07. +10 +10 Yokomama   Mauro Pompeyo (P23) + 4:53.274 52 2 1:41.635 190.94km/h 16.996s
373. 12. +4 +4 Yokomama   Dmitri Kondrat (P12) + 4:53.274 53 2 1:41.172 190.94km/h 20.366s
374. 12. +3 +3 Dunnolop   Adrian Pearson (P18) + 4:53.320 52 2 1:41.743 190.94km/h 18.773s
375. 08. +16 +16 Yokomama   Hugo Roberto Severino (P17) + 4:53.389 53 2 1:41.188 190.93km/h 22.296s
376. 08. +13 +13 Badyear   Danilo Oliveira (P4) + 4:53.619 52 3 1:39.911 190.93km/h 26.324s
377. 08. +2 +2 Yokomama   Fabricio Gadelha (P25) + 4:53.630 53 2 1:41.137 190.93km/h 21.338s
378. 07. +21 +21 Yokomama   Didier Cave (P24) + 4:53.772 53 2 1:41.353 190.92km/h 18.800s
379. 10. -4 -4 Yokomama   Jean-françois Canal (P5) + 4:53.831 53 3 1:40.600 190.92km/h 21.941s
380. 09. +7 +7 Yokomama   Juan Pablo Romagnoni (P3) + 4:54.172 53 2 1:41.230 190.91km/h 21.542s
381. 03. +9 +9 Yokomama   Ramón López (P1) + 4:54.174 52 2 1:40.904 190.91km/h 19.955s
382. 29. -6 -6 Contimental   Andreas Ramann (E) + 4:54.511 50 2 1:41.383 190.90km/h 21.303s
383. 13. -9 -9 Dunnolop   André Ahlberg (P18) + 4:54.699 52 3 1:41.533 190.89km/h 17.619s
384. 09. +14 +14 Yokomama   Mingo Solis (P22) + 4:54.777 53 2 1:42.122 190.89km/h 16.502s
385. 09. +6 +6 Yokomama   Alejandro Lorenzo (P8) + 4:55.076 53 2 1:41.701 190.88km/h 20.604s
386. 12. +15 +15 Yokomama   Georgi Georgiev (P13) + 4:55.125 52 1 1:41.785 190.88km/h 24.942s
387. 14. +6 +6 Yokomama   Juan Silva (P18) + 4:55.251 52 2 1:40.999 190.87km/h 19.563s
388. 13. -1 -1 Yokomama   Rich Nicholls (P13) + 4:55.554 52 3 1:40.795 190.86km/h 21.432s
389. 08. +2 +2 Yokomama   Kamil Klak (P23) + 4:55.569 52 3 1:40.216 190.86km/h 22.806s
390. 28. -2 -2 Badyear   Dávid Guti (M1) + 4:55.604 52 3 1:41.884 190.86km/h 18.840s
391. 09. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Gastón Paris (P23) + 4:55.665 52 2 1:41.845 190.86km/h 20.521s
392. 08. +6 +6 Dunnolop   Adriano Barbosa (P16) + 4:55.742 53 3 1:40.248 190.86km/h 19.393s
393. 08. +7 +7 Yokomama   Szekely Lajos (P24) + 4:56.229 53 2 1:41.615 190.84km/h 22.871s
394. 07. +3 +3 Yokomama   Miguel Caetano (P21) + 4:56.364 52 3 1:39.817 190.84km/h 20.015s
395. 09. +17 +17 Yokomama   Armando Ramos Neto (P17) + 4:56.557 53 2 1:40.032 190.83km/h 18.627s
396. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Pablo Pereira (A74) + 4:56.636 53 2 1:42.178 190.83km/h 23.225s
397. 01. +1 +1 Pipirelli   Gabriel Laines (A69) + 4:56.737 53 2 1:41.360 190.83km/h 22.272s
398. 25. -21 -21 Yokomama   Klas Britse (M4) + 4:56.796 52 1 1:39.448 190.82km/h 21.471s
399. 10. -6 -6 Yokomama   Dominiek Van West (P22) + 4:56.944 53 3 1:41.085 190.82km/h 18.831s
400. 11. +6 +6 Yokomama   David Jackson (P5) + 4:57.105 53 2 1:41.332 190.81km/h 17.868s
401. 08. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Sergio Fanelli (P6) + 4:57.594 52 2 1:42.243 190.80km/h 22.381s
402. 04. +9 +9 Dunnolop   Nikola Jancic (P1) + 4:57.654 52 2 1:41.539 190.80km/h 19.655s
403. 09. -6 -6 Yokomama   Carlos Miola (P6) + 4:57.731 52 3 1:41.594 190.79km/h 17.171s
404. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Robbert Bultstra (A51) + 4:57.789 53 2 1:42.427 190.79km/h 24.131s
405. 10. -4 -4 Yokomama   Filipe Miguel (P6) + 4:57.827 52 3 1:40.924 190.79km/h 21.146s
406. 27. +9 +9 Yokomama   Pablo Di Pietro (M2) + 4:57.902 52 2 1:41.789 190.79km/h 22.062s
407. 15. +16 +16 Yokomama   Diego Ricciardi (P18) + 4:57.918 52 1 1:40.963 190.79km/h 20.493s
408. 11. +4 +4 Dunnolop   Tomasz Kaminski (P22) + 4:58.136 53 2 1:40.130 190.78km/h 19.894s
409. 27. +6 +6 Yokomama   Ilya Vedenikov (M3) + 4:58.141 52 3 1:40.434 190.78km/h 15.710s
410. 11. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Martin Mulattieri (P6) + 4:58.178 52 3 1:41.876 190.78km/h 20.069s
411. 08. -5 -5 Yokomama   Paulo Maia (P14) + 4:58.501 53 3 1:39.740 190.77km/h 22.803s
412. 12. -6 -6 Yokomama   Fabrice Van Damme (P22) + 4:58.529 53 3 1:40.348 190.77km/h 19.365s
413. 06. +27 +27 Yokomama   Zelmar Peresson (P7) + 4:58.772 53 1 1:41.693 190.76km/h 29.470s
414. 11. -3 -3 Yokomama   Edward Carpio (P2) + 4:58.801 53 3 1:41.314 190.76km/h 20.714s
415. 05. Değişiklik yok ±0 Yokomama   Filipe Oliveira (P11) + 4:58.865 53 3 1:41.693 190.76km/h 17.724s
416. 11. -7 -7 Yokomama   Emma Chalkley (P19) + 4:59.137 52 2 1:42.221 190.75km/h 21.112s
417. 08. +4 +4 Yokomama   Mariusz Malczuk (P21) + 4:59.283 52 3 1:40.439 190.74km/h 19.426s
418. 12. +10 +10 Contimental   Mario Gomez (P6) + 4:59.384 52 2 1:40.956 190.74km/h 18.250s
419. 13. -8 -8 Yokomama   Levente Palvolgyi (P6) + 4:59.689 52 3 1:40.649 190.73km/h 18.125s
420. 01. +1 +1 Pipirelli   Patrick Varlez (A20) + 5:00.586 53 2 1:41.697 190.70km/h 21.226s
421. 09. +17 +17 Yokomama   Marek Tatała (P24) + 5:00.858 53 2 1:41.790 190.69km/h 24.485s
422. 01. +5 +5 Pipirelli   Ivan Szuszko (A84) + 5:00.862 53 1 1:42.114 190.69km/h 31.262s
423. 01. +1 +1 Pipirelli   Pedro Cajueiro (A65) + 5:00.902 53 2 1:41.802 190.69km/h 23.388s
424. 02. +3 +3 Pipirelli   Ivan Stojkovic (A84) + 5:01.123 53 2 1:41.774 190.69km/h 27.368s
425. 07. +6 +6 Yokomama   Sante Severini (P7) + 5:01.184 53 2 1:41.585 190.68km/h 16.877s
426. 10. -2 -2 Dunnolop   Simone Pasqualoni (P10) + 5:01.446 52 3 1:40.131 190.67km/h 18.500s
427. 10. -1 -1 Contimental   Lucian Ciobanu (P17) + 5:01.537 53 3 1:39.219 190.67km/h 19.042s
428. 10. +9 +9 Yokomama   Lucian Chiru (P3) + 5:01.673 53 2 1:41.854 190.67km/h 19.663s
429. 10. -6 -6 Yokomama   Etienne Kestelyn (P23) + 5:01.850 52 3 1:40.188 190.66km/h 21.920s
430. 06. -2 -2 Yokomama   Marcos Rodrigues (P11) + 5:01.927 53 3 1:42.088 190.66km/h 18.821s
431. 05. +12 +12 Yokomama   Otávio Augusto (P1) + 5:02.336 52 2 1:42.313 190.65km/h 20.249s
432. 11. -10 -10 Yokomama   Nicky Costello (P15) + 5:02.337 52 3 1:39.857 190.65km/h 18.406s
433. 14. +3 +3 Yokomama   Martin Kuzov (P6) + 5:02.385 52 2 1:41.822 190.64km/h 20.883s
434. 12. +18 +18 Yokomama   Giulio Gaggino (P2) + 5:02.503 53 2 1:40.882 190.64km/h 21.816s
435. 12. -7 -7 Yokomama   Rauno Tammel (P19) + 5:02.588 52 3 1:39.183 190.64km/h 18.368s
436. 08. -6 -6 Yokomama   Ton De Jong (P7) + 5:02.771 53 3 1:40.822 190.63km/h 21.085s
437. 12. +18 +18 Yokomama   David Antonio Bovolon (P5) + 5:03.078 53 2 1:41.253 190.62km/h 19.593s
438. 10. -7 -7 Contimental   Volodymyr Stanislavsky (P24) + 5:03.248 53 3 1:40.391 190.62km/h 21.180s
439. 30. +2 +2 Pipirelli   Alan Horsley (E) + 5:03.410 50 2 1:42.212 190.61km/h 19.673s
440. 07. -1 -1 Yokomama   Konrad Lasak (P11) + 5:03.536 52 3 1:41.051 190.61km/h 17.451s
441. 13. +7 +7 Yokomama   Laurent Kurz (P22) + 5:03.581 53 2 1:41.910 190.61km/h 17.653s
442. 02. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Curtis Larade (A21) + 5:03.792 53 2 1:42.261 190.60km/h 22.067s
443. 31. +2 +2 Pipirelli   Gustavo Bellotto (E) + 5:03.822 50 3 1:40.493 190.60km/h 19.838s
444. 02. +1 +1 Pipirelli   Sean Abbott (A8) + 5:03.824 53 1 1:41.349 190.60km/h 23.000s
445. 11. +14 +14 Dunnolop   Roland Kozma (P24) + 5:03.869 53 2 1:41.684 190.60km/h 22.552s
446. 16. +9 +9 Yokomama   Baiano Kirst (P18) + 5:04.405 52 2 1:41.639 190.58km/h 23.917s
447. 11. +8 +8 Yokomama   Jason Stanley (P9) + 5:04.488 53 2 1:41.949 190.58km/h 26.471s
448. 12. +14 +14 Contimental   Babis Papoutsis (P15) + 5:04.551 52 2 1:41.165 190.58km/h 20.337s
449. 11. -8 -8 Yokomama   Emīls Ribaks (P3) + 5:04.560 53 3 1:40.305 190.57km/h 18.384s
450. 14. +22 +22 Contimental   Darren John (P13) + 5:04.591 52 1 1:41.877 190.57km/h 24.062s
451. 14. +12 +12 Dunnolop   Ian Henderson (P22) + 5:04.605 53 3 1:41.048 190.57km/h 19.676s
452. 08. +14 +14 Yokomama   Ivan Cerpa (P11) + 5:04.710 52 2 1:42.290 190.57km/h 17.471s
453. 01. +1 +1 Pipirelli   Predrag Marmut (A75) + 5:04.878 53 2 1:41.803 190.56km/h 23.553s
454. 09. +19 +19 Yokomama   Sabrina Trilnik (P11) + 5:05.269 52 2 1:41.526 190.55km/h 20.799s
455. 10. +2 +2 Yokomama   Antonio Fragoso (P11) + 5:05.535 52 3 1:41.439 190.54km/h 20.516s
456. 15. +13 +13 Badyear   Iulian Brutaru (P6) + 5:05.839 52 2 1:41.366 190.53km/h 19.199s
457. 32. -2 -2 Contimental   Bert Huylebroeck (E) + 5:05.863 50 2 1:40.972 190.53km/h 25.115s
458. 13. +5 +5 Yokomama   Enrico Ambrogiani (P5) + 5:05.898 53 2 1:41.560 190.53km/h 19.261s
459. 12. +13 +13 Yokomama   Geoff Atkin (P3) + 5:06.471 52 2 1:41.766 190.51km/h 20.449s
460. 01. +2 +2 Pipirelli   Richard Kaščák (A40) + 5:06.721 53 2 1:42.591 190.51km/h 21.776s
461. 09. +29 +29 Yokomama   Matias Otamendi (P7) + 5:06.848 53 2 1:40.534 190.50km/h 18.056s
462. 12. +14 +14 Contimental   Pablo Alejo Herrero Lamuedra (P9) + 5:06.894 53 2 1:39.847 190.50km/h 19.463s
463. 09. +17 +17 Yokomama   Xavi Bartoli (P25) + 5:06.900 53 2 1:40.863 190.50km/h 19.525s
464. 28. +6 +6 Contimental   Roland Jakobsson (M5) + 5:06.907 51 3 1:39.776 190.50km/h 20.861s
465. 09. +10 +10 Yokomama   Calum MacKinnon (P4) + 5:07.309 52 3 1:41.509 190.49km/h 18.950s
466. 09. +9 +9 Yokomama   Henrique Cizeron (P16) + 5:07.366 52 2 1:40.645 190.48km/h 18.691s
467. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Francesco Scopelliti (A47) + 5:07.387 53 2 1:42.006 190.48km/h 25.466s
468. 02. -1 -1 Pipirelli   Sergio Tejero (A86) + 5:07.460 53 2 1:42.301 190.48km/h 28.073s
469. 15. -8 -8 Yokomama   Tomasz Trela (P13) + 5:07.811 52 4 1:40.917 190.47km/h 20.783s
470. 09. +2 +2 Dunnolop   Kostas Kotsis (P21) + 5:08.064 52 3 1:41.221 190.46km/h 20.262s
471. 13. +13 +13 Yokomama   William Day (P19) + 5:08.241 52 2 1:41.756 190.46km/h 21.977s
472. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Ernesto Rocas (A1) + 5:08.426 53 2 1:41.943 190.45km/h 22.467s
473. 17. +2 +2 Dunnolop   Joao Silva Junior (P18) + 5:08.527 52 2 1:41.549 190.45km/h 20.517s
474. 01. +1 +1 Pipirelli   Nicole Geyer (A91) + 5:08.738 53 3 1:40.654 190.44km/h 21.596s
475. 01. +5 +5 Pipirelli   Marco Rafuzzi (A2) + 5:08.750 53 2 1:41.744 190.44km/h 22.018s
476. 28. +5 +5 Contimental   Jônatas Paiva (M2) + 5:09.353 51 2 1:40.173 190.42km/h 21.105s
477. 11. -9 -9 Yokomama   Gino Zernani (P23) + 5:09.411 52 3 1:39.661 190.42km/h 22.419s
478. 15. +2 +2 Dunnolop   Nathan Smith (P22) + 5:09.442 53 1 1:42.398 190.42km/h 38.899s
479. 29. +6 +6 Contimental   Márton Martin Safranyik (M5) + 5:09.660 51 2 1:41.310 190.41km/h 18.797s
480. 29. +7 +7 Dunnolop   Maciej Młynek (M1) + 5:10.356 52 1 1:41.932 190.39km/h 23.424s
481. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Ioannis Kalogirou (A4) + 5:10.562 53 3 1:41.505 190.38km/h 19.979s
482. 02. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Fabrice Renaudet (A4) + 5:11.289 53 2 1:41.742 190.36km/h 24.447s
483. 06. -3 -3 Dunnolop   Radoslav Petev (P1) + 5:11.290 52 3 1:41.210 190.36km/h 18.204s
484. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Antonny Katayama (A35) + 5:11.356 53 2 1:41.365 190.36km/h 22.671s
485. 11. +25 +25 Yokomama   José Rogério Alves Oliveira (P17) + 5:11.471 53 2 1:42.230 190.35km/h 20.778s
486. 14. +18 +18 Yokomama   Lukas Pilka (P19) + 5:11.583 52 2 1:41.582 190.35km/h 20.061s
487. 12. -7 -7 Yokomama   Oancea Florin-ilie (P23) + 5:12.139 52 3 1:41.970 190.33km/h 18.470s
488. 10. +13 +13 Yokomama   Melvin de Haas (P21) + 5:12.807 52 2 1:40.976 190.31km/h 24.499s
489. 12. +3 +3 Yokomama   Valter Andreiev (P17) + 5:12.844 53 3 1:39.754 190.31km/h 17.845s
490. 09. +5 +5 Yokomama   Victor Tamayo (P14) + 5:12.917 53 3 1:41.217 190.31km/h 18.981s
491. 11. +6 +6 Yokomama   Francesco Cairola (P21) + 5:13.263 52 2 1:41.395 190.30km/h 18.686s
492. 13. -9 -9 Yokomama   Neil Cole (P15) + 5:13.806 52 3 1:41.243 190.28km/h 20.249s
493. 07. -5 -5 Yokomama   Ania Piekarska (P1) + 5:13.887 52 3 1:41.020 190.28km/h 18.600s
494. 02. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Joss Giraud (A1) + 5:14.117 53 2 1:42.059 190.27km/h 21.449s
495. 02. +3 +3 Pipirelli   Tom Seib (A40) + 5:14.256 53 2 1:42.043 190.26km/h 22.253s
496. 12. +11 +11 Yokomama   Manolis Emmanouil (P24) + 5:14.682 52 3 1:41.076 190.25km/h 19.985s
497. 01. Değişiklik yok ±0 Pipirelli   Alen Bat (A57) + 5:14.686 53 2 1:42.099 190.25km/h 24.634s
498. 11. -1 -1 Yokomama   Cyril Tracta (P11) + 5:14.834 52 2 1:40.556 190.25km/h 19.951s
499. 10. +24 +24 Yokomama   Marek Pytel (P25) + 5:15.386 52 2 1:41.337 190.23km/h 18.302s
500. 30. -6 -6 Yokomama   Kevin Fortin (M5) + 5:15.546 51 3 1:41.955 190.22km/h 20.793s