Yarış özeti (pist: Melbourne | Sezon: 86 | Yarış: 17 | Grup: Pro - 14)

Sezon:  Yarış:

Başka bir grup seçin:

Poz Ilerleme Lastik Mil Menajer ismi Yarış zamanı Turlar Pitstoplar En iyi tur Ortalama hız En iyi pit zamanı
01. +1 +1 Yokomama   Marin Ružić 1h28:59.475 58 1 1:29.467 207.39km/h 20.004s
02. +3 +3 Badyear   Mario Hernandez + 0.343 58 1 1:29.447 207.38km/h 20.071s
03. +10 +10 Dunnolop   Maxim Kotov2 + 1:01.444 58 1 1:31.091 205.03km/h 18.223s
04. +5 +5 Contimental   Maik Hirschberg + 1:20.858 58 2 1:30.435 204.30km/h 19.363s
05. +7 +7 Avonn   Marcos Rodrigues + 1:31.692 57 1 1:30.696 203.89km/h 19.607s
06. -2 -2 Dunnolop   Rem Jürgenson + 1:31.727 57 3 1:30.237 203.89km/h 18.564s
07. +4 +4 Yokomama   Vittorio Mati + 1:36.767 57 1 1:31.691 203.70km/h 20.365s
08. +8 +8 Dunnolop   Joaquín Pérez Cano + 1:36.932 57 1 1:31.089 203.69km/h 19.932s
09. -1 -1 Yokomama   Igor Augusto + 2:05.541 57 2 1:31.667 202.63km/h 21.849s
10. +16 +16 Yokomama   Paulo Sequeira + 2:10.048 57 1 1:31.892 202.46km/h 21.883s
11. -1 -1 Yokomama   Ambroz Pondelek + 2:10.920 57 2 1:31.056 202.43km/h 18.999s
12. -6 -6 Yokomama   Gaby Pelleriti + 2:11.261 57 2 1:31.003 202.42km/h 23.525s
13. +2 +2 Yokomama   Dmitry Argunov + 2:22.760 57 1 1:32.202 201.99km/h 24.864s
14. +7 +7 Dunnolop   Ábne Soares + 2:35.962 57 2 1:31.702 201.51km/h 19.107s
15. +7 +7 Yokomama   Michael Zenger + 2:38.336 57 2 1:31.570 201.42km/h 20.578s
16. +3 +3 Yokomama   Pavel Torn + 2:38.617 57 2 1:31.905 201.41km/h 20.335s
17. +11 +11 Pipirelli   Erik Törnered + 2:46.453 57 2 1:32.026 201.12km/h 21.770s
18. +5 +5 Avonn   Sean Abbott + 3:10.233 56 2 1:31.837 200.26km/h 22.209s
19. -2 -2 Yokomama   Richard Carter + 3:14.309 56 2 1:32.751 200.11km/h 22.198s
20. +9 +9 Yokomama   Renato Massone + 3:18.241 56 2 1:31.974 199.97km/h 23.736s
21. -1 -1 Dunnolop   Pedro Pinho + 3:26.048 56 3 1:32.337 199.69km/h 20.894s
22. -15 -15 Yokomama   Federico Murru + 4:14.011 56 4 1:31.277 197.97km/h 20.365s
23. +9 +9 Pipirelli   Mike Leone + 4:46.616 55 2 1:33.010 196.83km/h 20.813s
24. -10 -10 Contimental   Jim Norton + 4:47.144 55 2 1:33.114 196.81km/h 20.146s
25. +10 +10 Avonn   Toni Nen + 4:49.817 55 1 1:34.432 196.71km/h 22.753s
26. -25 -25 Badyear   Rumen Atanasov + 4:50.567 55 4 1:32.617 196.69km/h 22.015s
27. +7 +7 Pipirelli   Francesco Cairola + 5:15.005 55 3 1:33.778 195.84km/h 21.797s
28. -3 -3 Contimental   Iskren Ivanov + 5:26.685 55 2 1:33.019 195.43km/h 22.717s
29. +8 +8 Avonn   Walter Caballero + 5:46.495 55 1 1:35.511 194.75km/h 23.282s
30. +3 +3 Yokomama   Androklis Georgousidis + 5:56.207 55 1 1:34.598 194.42km/h 24.611s
31. -13 -13 Dunnolop   Vlado Radujko + 6:00.286 55 2 1:33.770 194.28km/h 17.479s
32. -8 -8 Yokomama   Thierry Le Denmat + 7:34.314 53 3 1:35.249 191.13km/h 19.960s
33. -6 -6 Avonn   Paulo Jorge + 8:57.207 53 3 1:36.033 188.43km/h 21.440s
34. +5 +5 Pipirelli   Michał Wilczyński + 9:31.759 52 1 1:37.415 187.33km/h 27.090s
derece yok
35. +3 +3 Pipirelli   Bill Vasilonikolos Teknik sorunlar 48 1 1:37.467    29.326s
36. -5 -5 Dunnolop   Luiz Carlos Maciel Jr Teknik sorunlar 42 4 1:34.569    23.420s
37. -1 -1 Pipirelli   Zeljko Davidovic Teknik sorunlar 37 1 1:36.435    24.109s
38. -8 -8 Dunnolop   Paulo Maia Teknik sorunlar 19 0 1:35.698    -
39. -36 -36 Yokomama   Dávid Guti Teknik sorunlar 15 2 1:33.853    20.598s