Istatistikleri

Tüm zamanlar performans istatistikleri
Takım istatistikleri
Oyun etkinliği istatistikleri
Forum istatistikleri
Ülke istatistikleri
Diğer istatistikler
Başarı istatistikleri
Personel istatistikleri
GPRO Destekçisi istatistği

Sezon büyük bir yarış olsaydı sıralamaları

Sınıf seç:

 
Sayfa [12 3 ... 105 106 107 » Sayfaya hızlı ulaşım:
# Lastik Oyuncu İsmi Ülk Grup Sezon toplam süre
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Bert Huylebroeck1 Elite 20:47:53.833s
2. Bridgerock Roland Postle10 Elite + 0:06:46.104s
3. Bridgerock Peter Both Elite + 0:09:04.926s
4. Hancock Lorenzo Di Buono Elite + 0:15:04.704s
5. Contimental Róbert László2 Elite + 0:17:37.574s
6. Hancock Jean-marc Boissinot Elite + 0:17:50.788s
7. Hancock Lee Harding Elite + 0:18:42.440s
8. Hancock Dominiek Van West Elite + 0:19:22.271s
9. Badyear Diogo Abdalla Elite + 0:20:44.192s
10. Badyear Fabio Corio Elite + 0:24:17.168s
11. Hancock Atis Praudiņš Elite + 0:24:34.443s
12. Contimental Nigel Smith Elite + 0:25:08.468s
13. Badyear Antonio Gattulli Master - 2 + 0:25:45.756s
14. Contimental Tan S Lake Elite + 0:26:54.985s
15. Badyear Yassine Ben Rajeb Elite + 0:28:23.127s
16. Hancock Harsh Sheth Elite + 0:29:26.105s
17. Hancock Guilherme Oliveira Elite + 0:31:53.607s
18. Badyear Rimantas Sagatas4 Master - 2 + 0:33:11.209s
19. Dunnolop Simone Scarpa Master - 2 + 0:34:07.914s
20. Contimental Leandro Sereno7 Elite + 0:35:49.162s
21. Badyear Josh Clark Master - 2 + 0:35:49.742s
22. Badyear Stephen Cudmore Master - 3 + 0:36:08.232s
23. Dunnolop Paweł Zaburski Master - 3 + 0:36:33.618s
24. Badyear Daniel Woodhouse Master - 1 + 0:37:03.551s
25. Badyear Ross Proud Master - 4 + 0:38:23.846s
26. Badyear Mael Pallot Master - 4 + 0:38:33.893s
27. Pipirelli Gustavo Bellotto Elite + 0:40:57.545s
28. Michelini Olivier Portal Master - 2 + 0:41:54.035s
29. Avonn Kristjan Raamann Master - 4 + 0:41:54.631s
30. Dunnolop Kristijan Mihovic Master - 5 + 0:42:52.825s
31. Yokomama Kuba Szajbel Master - 5 + 0:42:56.062s
32. Yokomama Paul Williams Master - 2 + 0:43:05.396s
33. Dunnolop Mariusz Malczuk Master - 5 + 0:44:23.058s
34. Badyear Aigars Vitolins Master - 1 + 0:44:26.063s
35. Hancock Martin Britain Master - 3 + 0:44:35.823s
36. Dunnolop Kaur Sirel Master - 4 + 0:45:14.018s
37. Dunnolop Francesco Finazzi Master - 4 + 0:45:28.116s
38. Badyear Dejan Makor Master - 3 + 0:46:09.066s
39. Yokomama André de Carvalho Elite + 0:46:18.753s
40. Badyear Mikael Brostrom Master - 3 + 0:46:26.105s
41. Badyear Carl Keating Master - 3 + 0:46:42.796s
42. Dunnolop Chris Shaw Master - 5 + 0:47:12.070s
43. Badyear José Abi Jaudi Master - 4 + 0:47:45.240s
44. Dunnolop Adam Pilo Master - 2 + 0:47:46.681s
45. Badyear Emmanuel Manfre Pro - 16 + 0:47:58.203s
46. Badyear Stéphane Rombaux Master - 2 + 0:48:00.900s
47. Badyear Franciscus Van Essche Master - 4 + 0:48:23.859s
48. Badyear Dmitry Serebryakov Pro - 16 + 0:48:42.752s
49. Yokomama Joachim Vaes Master - 5 + 0:48:43.985s
50. Badyear Marvin Mackenberg Master - 1 + 0:48:49.490s
51. Yokomama Sandro Benghi Master - 3 + 0:48:55.923s
52. Contimental Andres Duffey Elite + 0:48:59.752s
53. Badyear Leonardo Franco Master - 1 + 0:49:03.593s
54. Hancock Daniele Bontempo Elite + 0:49:06.943s
55. Contimental Florin Ceapa Elite + 0:49:34.829s
56. Dunnolop Mato Nikić Master - 2 + 0:49:36.081s
57. Yokomama Raffaele Piarulli Master - 3 + 0:49:40.086s
58. Dunnolop Fabio Zambetta Master - 5 + 0:49:43.715s
59. Dunnolop Alexandru Cristescu Master - 2 + 0:49:59.011s
60. Yokomama Pablo Fernandez1 Master - 2 + 0:50:10.572s
61. Contimental Tony Cullen Elite + 0:50:11.090s
62. Badyear Filippo Gino Master - 1 + 0:50:22.558s
63. Dunnolop Luis Quintino Ferreira Master - 5 + 0:50:36.623s
64. Contimental Raul Souza Master - 1 + 0:50:43.969s
65. Badyear Fabien Massard Master - 4 + 0:51:12.055s
66. Michelini Ivan Anđelić Master - 3 + 0:51:28.356s
67. Badyear Goran Vukovic Master - 2 + 0:51:39.532s
68. Yokomama Branislav Mihić Master - 5 + 0:51:43.562s
69. Badyear Daniel Comalada Pro - 12 + 0:51:43.839s
70. Badyear Dmitry Smirnov Pro - 8 + 0:51:44.172s
71. Yokomama Kai Wen Chew Master - 3 + 0:51:45.181s
72. Badyear Pierre Leroy Master - 3 + 0:51:53.784s
73. Dunnolop David Michler Master - 4 + 0:51:55.335s
74. Yokomama Montes Dimemola Master - 2 + 0:52:05.034s
75. Dunnolop Bernard Bontjer Master - 4 + 0:52:14.295s
76. Badyear Mihail Golovanov Pro - 4 + 0:52:17.676s
77. Yokomama David Evans Master - 5 + 0:52:27.331s
78. Avonn Luca Molendi Master - 4 + 0:52:56.681s
79. Contimental Rogerio Mandler Master - 1 + 0:53:15.151s
80. Badyear Jesús Torres Master - 4 + 0:53:18.067s
81. Badyear Máximo Dolz Master - 3 + 0:53:36.866s
82. Badyear Miguel Rosso Master - 1 + 0:53:56.069s
83. Yokomama Xavier Porta Master - 1 + 0:54:36.331s
84. Dunnolop Tomasz Kaminski Pro - 11 + 0:54:39.717s
85. Badyear Arkadiy Shemyakin Pro - 15 + 0:54:41.826s
86. Badyear Luke Frost Master - 2 + 0:54:54.600s
87. Yokomama Vincent Douchez Master - 1 + 0:55:07.951s
88. Badyear Chris Adnams Master - 3 + 0:55:23.319s
89. Dunnolop David Vidović Master - 5 + 0:55:25.480s
90. Yokomama Guilherme Franco Master - 4 + 0:55:37.310s
91. Dunnolop Carlos Esparza Master - 4 + 0:55:49.854s
92. Dunnolop Joscha Büllesbach Master - 2 + 0:55:51.772s
93. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 2 + 0:56:05.955s
94. Avonn Sándor Bőr Master - 1 + 0:56:20.618s
95. Dunnolop Ian Henderson Pro - 11 + 0:56:36.283s
96. Badyear Yiánnis Gripáris Pro - 4 + 0:56:41.010s
97. Badyear Alejo Depipol Master - 3 + 0:56:41.130s
98. Dunnolop Alex Holland Pro - 14 + 0:56:42.773s
99. Dunnolop Miel Soeterbroek Master - 4 + 0:56:45.178s
100. Yokomama Maciej Zaleski Pro - 14 + 0:56:46.929s
Sayfa [12 3 ... 105 106 107 » Sayfaya hızlı ulaşım: