Istatistikleri

Tüm zamanlar performans istatistikleri
Takım istatistikleri
Oyun etkinliği istatistikleri
Forum istatistikleri
Ülke istatistikleri
Diğer istatistikler
Başarı istatistikleri
Personel istatistikleri
GPRO Destekçisi istatistği

Sezon büyük bir yarış olsaydı sıralamaları

Sınıf seç:

 
Sayfa [12 3 ... 80 81 82 » Sayfaya hızlı ulaşım:
# Lastik Oyuncu İsmi Ülk Grup Sezon toplam süre
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Pablo Fernandez Elite 22:22:46.364s
2. Bridgerock Twig Fahaji Elite + 0:04:47.287s
3. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:14:48.735s
4. Hancock George Slater1 Elite + 0:15:24.792s
5. Hancock Lee Harding Elite + 0:18:30.595s
6. Michelini Brad Marshall Elite + 0:20:08.982s
7. Hancock Bert Huylebroeck Elite + 0:21:30.645s
8. Michelini Rafal Celejewski Elite + 0:22:49.979s
9. Hancock Antonio Gattulli Elite + 0:23:12.184s
10. Hancock David Rolleston1 Elite + 0:23:59.834s
11. Hancock Ania Piekarska Elite + 0:24:21.219s
12. Hancock Andrea Squizzato1 Elite + 0:24:26.463s
13. Michelini Patryk Janczak Elite + 0:30:40.760s
14. Hancock Daniele Bontempo Elite + 0:34:07.824s
15. Hancock Chew Kai Wen Elite + 0:36:08.410s
16. Hancock Gyuri Székely Elite + 0:39:35.382s
17. Yokomama Jasper Coosemans1 Elite + 0:41:08.717s
18. Hancock Kristijan Mihovic Elite + 0:43:43.901s
19. Badyear Jose Filipe Elite + 0:43:46.831s
20. Badyear Vladimir Valis Master - 2 + 0:44:51.659s
21. Hancock Fabio Corio Elite + 0:45:34.084s
22. Contimental Leandro Sereno7 Elite + 0:46:59.467s
23. Dunnolop Davide Panella Master - 4 + 0:47:03.597s
24. Michelini Jesús Pérez Master - 2 + 0:47:06.662s
25. Hancock Chris Adnams Elite + 0:47:52.349s
26. Badyear Branislav Mihic Master - 1 + 0:48:15.446s
27. Michelini Daniel Woodhouse Master - 1 + 0:48:22.445s
28. Michelini Patrick Hertach Master - 2 + 0:48:34.933s
29. Badyear Daniel Comalada Master - 4 + 0:49:33.454s
30. Yokomama Kuba Szajbel Master - 4 + 0:50:32.105s
31. Yokomama Dominiek Van West Master - 5 + 0:50:46.844s
32. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 5 + 0:52:28.454s
33. Badyear Alex Ilushenko Master - 2 + 0:52:49.057s
34. Dunnolop Michal Szopinski Master - 3 + 0:52:52.157s
35. Hancock Farcy Génel Master - 3 + 0:54:01.084s
36. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:54:08.885s
37. Michelini Stefan Gommans Master - 2 + 0:54:14.584s
38. Badyear Svetlana Shapovalova Master - 4 + 0:54:43.700s
39. Dunnolop Ilya Vedenikov Master - 2 + 0:54:50.275s
40. Yokomama Wouter Teuwen Master - 3 + 0:55:02.629s
41. Hancock Ferenc Koncz Master - 1 + 0:55:15.243s
42. Badyear Martin Britain Master - 4 + 0:55:19.625s
43. Dunnolop Benedetto Campobello Master - 3 + 0:55:47.543s
44. Badyear Adriano Barbosa Master - 3 + 0:56:28.520s
45. Contimental Marco Longo Elite + 0:56:29.415s
46. Badyear Olivier Portal Master - 1 + 0:57:31.526s
47. Dunnolop Luis Ferreira Master - 5 + 0:57:36.052s
48. Yokomama Raimonds Urtāns Master - 1 + 0:57:46.307s
49. Dunnolop Sandro Benghi Master - 4 + 0:57:49.345s
50. Yokomama Rei Frost Master - 4 + 0:58:13.968s
51. Badyear Krisztián Veinperl Master - 5 + 0:58:14.790s
52. Yokomama Pedro Moura Elite + 0:58:52.411s
53. Dunnolop Roberto Borgato Master - 1 + 0:58:58.567s
54. Badyear Vincent Douchez Master - 3 + 0:59:00.010s
55. Badyear Mihail Morozov Pro - 14 + 0:59:15.488s
56. Dunnolop Dmitry Shevel Master - 1 + 0:59:47.268s
57. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:59:54.550s
58. Yokomama Pieterjan Staessen Master - 1 + 0:59:57.788s
59. Dunnolop Paweł Zaburski Master - 5 + 1:00:13.551s
60. Yokomama David Michler Master - 4 + 1:00:52.979s
61. Dunnolop Nuno Vicente Master - 4 + 1:02:10.388s
62. Dunnolop Cédrick Flament Master - 3 + 1:02:42.025s
63. Badyear Mike Osintsev Pro - 11 + 1:02:46.167s
64. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 1:02:51.639s
65. Michelini Toni Kazanjyan Elite + 1:02:54.195s
66. Yokomama Alberto Pérez Master - 3 + 1:02:54.994s
67. Badyear Marco Conti Master - 1 + 1:03:24.381s
68. Yokomama Gustavo Bellotto Master - 1 + 1:03:25.803s
69. Contimental Guillaume Delamarre Elite + 1:03:56.552s
70. Dunnolop Mirko Bertotti Master - 4 + 1:05:16.410s
71. Yokomama Cezary Skonieczny Pro - 8 + 1:05:32.816s
72. Yokomama Diogo Schwinn Master - 2 + 1:05:35.247s
73. Badyear André Ahlberg Master - 4 + 1:05:44.692s
74. Yokomama Giovanni Orecchioni Master - 4 + 1:05:48.284s
75. Dunnolop Mika Pekkarinen Pro - 12 + 1:05:54.143s
76. Yokomama Mateusz Włodarczyk Master - 5 + 1:05:57.076s
77. Yokomama Juan Diego Milán Elite + 1:06:02.878s
78. Yokomama Luca Molendi Master - 1 + 1:06:32.602s
79. Yokomama Ivan Stiva Elite + 1:07:09.170s
80. Dunnolop Simone Scarpa Pro - 12 + 1:07:16.557s
81. Yokomama Ivan Silva Master - 5 + 1:07:22.454s
82. Badyear Jesús Torres Master - 5 + 1:07:29.981s
83. Dunnolop Olver Hernández Master - 2 + 1:07:53.345s
84. Dunnolop Andrea Amich Master - 4 + 1:08:11.145s
85. Dunnolop Edwin Silva Master - 2 + 1:08:11.885s
86. Dunnolop Geoff Atkin Master - 5 + 1:08:18.254s
87. Yokomama Rowie Halcon Master - 4 + 1:08:19.555s
88. Dunnolop Silvio Botterini Master - 2 + 1:08:29.217s
89. Badyear Maxim Titkov Pro - 23 + 1:08:31.080s
90. Dunnolop Martino Colombo Pro - 2 + 1:08:31.246s
91. Yokomama Dmitry Nechitailo Pro - 24 + 1:08:39.262s
92. Dunnolop Simone Pasqualoni Master - 2 + 1:09:24.432s
93. Yokomama Peter Both Master - 1 + 1:09:26.157s
94. Badyear Ewelina Popis Master - 5 + 1:09:34.992s
95. Yokomama Luca Dal Sacco Master - 3 + 1:09:37.217s
96. Yokomama Alex Holland Master - 5 + 1:09:46.653s
97. Badyear Amitesh Patnaik Master - 2 + 1:10:03.241s
98. Yokomama Dusan Sevarlic Master - 4 + 1:10:13.964s
99. Yokomama Craig Templeman Master - 4 + 1:10:16.446s
100. Dunnolop Svajūnas Mikšta Master - 2 + 1:10:21.077s
Sayfa [12 3 ... 80 81 82 » Sayfaya hızlı ulaşım: