Brasilia

Pist Teknik veriler
Bölge: Brezilya Güç: 16
Tarih: Takvimde değil Yol tutuş: 15
Yarış mesafesi: 301.1kilometre İvmelenme: 7
Tur Sayısı: 55 Yere basma: Orta
Tur uzunluğu: 5.475 kilometre Geçiş: Zor
Ortalama hız: 210.98 km/s Süspansiyon sertliği: Yüksek
Grand Prix Yapıldı: 20 Yakıt tüketimi: Yüksek
Viraj sayısı: 12 Lastik aşınması: Orta
Pit giriş/çıkış süresi: 13.5s Kavrama seviyesi: Normal
Kategori: Eski F1
Kayıtlar
Tüm menajerlerin en iyi sıralama turlarını göster
Sezon En iyi sıralama tur derecesi
S69, R10
26 Mar, 2019
Alpo Kaakinen 1:35.247s
Sezon Master
S69, R10
23 Mar, 2019
Dmitry Nechitailo 1:36.466s
Sezon Pro
S63, R4
13 Şub, 2018
Mihail Golovanov 1:37.676s
Sezon Amateur
S69, R10
25 Mar, 2019
Pedro Nazaré 1:39.936s
Sezon Rookie
S49, R15
16 Eki, 2015
Gary Mullins 1:42.998s
Tüm menajerlerin en iyi yarış turu zamanlarını göster
Sezon Pist rekoru
S69, R10
26 Mar, 2019
Mihail Morozov 1:33.412s
Sezon Master
S63, R4
13 Şub, 2018
Rui Silva 1:36.330s
Sezon Pro
S69, R10
26 Mar, 2019
Tom Seib 1:37.054s
Sezon Amateur
S51, R15
23 Şub, 2016
Szente Szabolcs 1:38.523s
Sezon Rookie
S47, R14
9 Haz, 2015
Andrea D`Agostino 1:40.110s
Pist hakkında

Autódromo Internacional Nelson Piquet Brasília, Brezilya başkenti bir yarış derstir. Uzunluğu 5.475 km ile devrenin adı 1974 yılında işyerinde başlangıçta Autódromo de Brezilya oldu, ama daha sonra bugünkü adı değiştirildi. Devre 1974 sezonu sonunda Brezilya'da olmayan bir şampiyonluk Formula yarış getirdi.

1995 yılından, devre Brezilya Federal District hükümeti tarafından, NZ EMPREENDIMENTOS, Nelson Piquet şirketlerinden biri kiralanmıştır. Ama, 2006 yılında, Federal Bölge parçanın yönetimine dikkat NZ EMPREENDIMENTOS 'eksikliği nedeniyle devre yönetmek için kontrolü ele geçirdi.

Kaynak: Wikipedia [/ i]

Geçmiş
Sezon Yarış Kazanan Pol pozisyonu En hızlı tur
13 2 Martynas Molneris
1h32:55.606s
Martynas Molneris
3:13.108s
Martynas Molneris
1:36.466s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
15 13 Heidi Aareskoski1
1h30:04.823s
Heidi Aareskoski1
3:12.411s
Heidi Aareskoski1
1:36.442s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
17 16 Leandro Sereno1
1h30:15.300s
Jari Aareskoski3
3:13.439s
Tomasz Wypych
1:36.400s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
23 15 Edvinas Pranculevicius1
1h30:16.833s
Edvinas Pranculevicius1
3:14.193s
Edvinas Pranculevicius1
1:36.712s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
26 Test pisti Total test laps: 919807
Your test laps: ???
- Laila Britāle
1:35.593s
Geçmiş test sonuçları
Test sonuçları
29 2 Toygun Senler3
1h33:50.036s
Toygun Senler3
3:12.614s
Toygun Senler3
1:35.634s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
32 4 Wojciech Uzikowski
1h29:53.027s
Wojciech Uzikowski
3:13.179s
Sergey Tuzhilov
1:36.419s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
35 16 Rimantas Sagatas1
1h30:34.716s
Rimantas Sagatas1
3:15.578s
Michael Novikov
1:37.195s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
37 10 Leandro Sereno5
1h30:08.284s
Sion Francis
3:13.137s
Sion Francis
1:36.642s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
40 12 Rimantas Sagatas2
1h39:25.748s
Rimantas Sagatas2
3:26.309s
Rimantas Sagatas2
1:36.334s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
42 2 Vsevolod Demydov2
1h30:07.930s
Roland Postle
3:12.805s
Vsevolod Demydov2
1:35.839s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
47 14 Vsevolod Demydov2
1h29:54.915s
Leandro Sereno6
3:15.086s
Vsevolod Demydov2
1:36.292s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
49 15 Jan Pavlicek
1h30:19.223s
Zdenek Hladik3
3:13.754s
Jan Pavlicek
1:36.588s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
51 15 Ioannis Dimitroglou
1h29:36.049s
Jukka Sireni
3:13.679s
Ioannis Dimitroglou
1:35.818s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
56 12 Rafael Mantovani
1h30:01.183s
Michał Wilczyński
3:13.682s
Grzesiek Jakubiak
1:35.924s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
60 12 Paulo Pinto
1h28:58.228s
Paulo Pinto
3:13.871s
Paulo Pinto
1:34.701s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
62 7 Christos Bobolis4
1h30:42.093s
Marek Hajnrych
3:13.572s
Sam Wainwright
1:35.155s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
63 4 Roland Postle5
1h30:24.850s
Christos Bobolis4
3:13.522s
Radek Czech
1:35.670s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
66 13 Pavel Buhharin
1h29:48.839s
Rafal Celejewski
3:12.347s
Łukasz Dudek
1:35.513s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
69 10 Mihail Morozov
1h28:38.662s
Alpo Kaakinen
3:12.398s
Mihail Morozov
1:33.412s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı
71 13 Roland Postle6
1h29:32.425s
Gonzalo Alvarez
3:28.338s
Gonzalo Alvarez
1:35.290s
Sıralama sonuçları
Yarış özeti | Yarış tekrarı