Grand Prix Racing Online Forum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Bu başlığı engellenenler listesine ekle Bu başlığı takip listesine ekle
Sayfa « 1 2 3 ... 56 [5758 ... 115 116 117 » Sayfaya hızlı ulaşım:
Yazar Konu: Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) 3483 Cevaplar
Steve Balias
(Grup Amateur - 51)



Gönderiler: 243
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1681 Yayınlanma zamanı: 30 Haz 2013, 17:25:01 Alıntı 
850 βλέπω εγώ, αλλά αν κρίνω και από την περασμένη σεζόν που είχα 3 Έλληνες(4 μαζί με μένα) στον όμιλο μου, και έτρεχα μόνο εγώ και άλλος ένας, τότε από αυτούς υπολόγιζε τους μισούς για πραγματικά ενεργούς.
Stavros Foufoutos
(Grup Amateur - 76)


Gönderiler: 148
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1682 Yayınlanma zamanı: 30 Haz 2013, 19:35:09 Alıntı 
καλησπέρα , υπαρχει καποια καποια ενοτητα για ερωτησεις λιγο πανω απο του τελειως αρχαριου ; Την βασικη ιδεα την εχω αλλα λογικα υπαρχουν πολλα που δεν γνωριζω. Μην μου πειτε πως η χαρα ειναι να τα ανακαλυψω μονος μου γιατι δεν παιζει :-)
Ioannis Dimitroglou4
(Grup Elite)



Gönderiler: 2052
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1683 Yayınlanma zamanı: 30 Haz 2013, 23:53:08 Alıntı 
Quote ( Stavros Foufoutos @ June 30th 2013,19:35:09 )

Μην μου πειτε πως η χαρα ειναι να τα ανακαλυψω μονος μου


απο εκει και πέρα
1) μπορεις να ψαξεις στο φορουμ κυριως παλια thread
2) ανηκεις σε ομαδα που εχουν φτασει ατομα μαστερ
3) εχεις λιγους αγωνες ακομα οποτε πας καλα
4) και εγω μην νομιζεις πολλα δεν ξερω
Makis Katsoulas
(Grup Pro - 8)



Gönderiler: 1387
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1684 Yayınlanma zamanı: 2 Tem 2013, 15:37:32 Alıntı 
Πέταξα την ιδέα του Χρόνου Gpro συνάντηση να γίνει στην Ελλάδα.
/gb/forum/ViewTopic.asp?TopicId=18183#scroll
Δεν ξέρω μέχρι τότε τι και πως, αλλά θεωρώ ότι θα είναι πολύ ενδιαφέρον για τους ξένους να έρθουν εδώ και για εμάς να βρεθούμε απο κοντά.

Θα δούμε πως θα πάει και θα ασχοληθώ να κάνω προτάσεις πιο συγκεκριμένες όχι όμως απο τόσο νωρίς.

Μακάρι Steve Balias οι μισοί που είναι Rookie να ασχοληθούν, θα τα πάμε πολύ καλά και αν και το 1000 είναι σχεδόν απίστευτό, το πιο απίστευτο είναι να έχουμε μεγάλο ποσοστό ενεργών παιχτών, και πάνω απο 130 που ήμασταν πριν 2 σεζόν

Παρασκευή κοντή γιορτή !!!!
Andreas Andreou
(Grup Master - 1)



Gönderiler: 408
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1685 Yayınlanma zamanı: 2 Tem 2013, 15:43:15 Alıntı 
Quote ( Makis Katsoulas @ July 2nd 2013,15:37:32 )

Πέταξα την ιδέα του Χρόνου Gpro συνάντηση να γίνει στην Ελλάδα.
/gb/forum/ViewTopic.asp?TopicId=18183#scroll
Δεν ξέρω μέχρι τότε τι και πως, αλλά θεωρώ ότι θα είναι πολύ ενδιαφέρον για τους ξένους να έρθουν εδώ και για εμάς να βρεθούμε απο κοντά.

Θα δούμε πως θα πάει και θα ασχοληθώ να κάνω προτάσεις πιο συγκεκριμένες όχι όμως απο τόσο νωρίς.


Και ποιος θα το οργανώσει Μάκη?
Οι Rookie που παίζουν 1-2 αγώνες και θα το παρατήσουν?
Εσύ?
Οι ξένοι?
Οι μήπως πρέπει να εμπλακούμε όλοι οι παλιοί άρα και τα άτομα της Ομάδας μου?

Θα μπορούσαμε να ερωτηθούμε τουλάχιστον προτού κάνεις μια τέτοια πρόταση. Τέλος πάντων, σε ότι με αφορά σαν Ανδρέα προς το παρόν επί του θέματος Ουδέν σχόλιον!
Ioannis Dimitroglou4
(Grup Elite)



Gönderiler: 2052
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1686 Yayınlanma zamanı: 2 Tem 2013, 16:09:46 Alıntı 
ενταξει δεν ηταν ακριβως επισημη η προταση απο όσο διαβασα το ποστ του μακη, ηταν κατι πανω στη κουβεντα

απο εκεί και πέρα νομιζω ότι αν υπάρχει ενδιαφερον απο 3-4 ατομα κατι γίνεται
βεβαια οπως λες ανδρεα καλο είναι να είναι και καποια απο τα ατομα της ολυμπους που έχουν οργανωσει καποιεα meeting και εχουν εμπειρία επι του θέματος

απο την αλλη
αθηνα, θεσ/νικη, αλλου, που??

αν γινόταν θα προτεινα χαλκιδικη γιατι
1) εχει καλες παραλίες
2) είναι κοντα σε μια απο τις 2 μεγαλες πολεις

και το λεω αν και μενω αθηνα
αθηνα δεν βολευει νομιζω γιατι εκτος απο την πολη δεν εχει και πολλα μερη
εκτος αν κλεισεις ξενοδοχειο καπου στην πολη και τους βγαλεις για μπανιο στον αλιμο :P
Andreas Andreou
(Grup Master - 1)



Gönderiler: 408
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1687 Yayınlanma zamanı: 2 Tem 2013, 16:15:14 Alıntı 
Το σίγουρο είναι ότι κάτι τέτοιο πρέπει να γίνει οργανωμένα. Άρα θα πρέπει να καθήσουμε να μιλήσουμε όλοι οι παλιοί Έλληνες και να αποφασίσουμε τα σχετικά.
Εάν πάντως κάτι γίνει συμφωνώ για Χαλκιδική ή Θεσσαλονίκη-Χαλκιδική.
Εκτός από αστικό κέντρο αεροδρόμιο, παραλία αρχαία κλπ συνδυάζει τις καλές παραλίες της Χαλκιδικής υπάρχει και πίστα καρτ απ' όσο ξέρω (που θέλουν συνήθως αυτοί) και το βασικότερα τα beach bar της Χαλκιδικής!

Όμως επαναλαμβάνω θα πρέπει να οργανωθεί σωστά. Άρα θα πρέπει να συννενοηθούμε εμείς οι Έλληνες μεταξύ μας πρώτα.
Makis Katsoulas
(Grup Pro - 8)



Gönderiler: 1387
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1688 Yayınlanma zamanı: 2 Tem 2013, 20:47:31 Alıntı 
Καλησπέρα Ανδρέα. Είναι προτάσεις και όχι κάτι επίσημο.
Για να το έκανα σωστά θα αφιέρωνα ώρα να δω τι κάνουν εκεί που πάνε, στα meeting τους και μετά να ψάξω στην Ελλάδα να βρω και καλή πίστα και παραλίες κτλ...
Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να το οργανώσω όλο μόνο μου :) σίγουρα μπορώ και αν και είμαι απο Τρίπολη θα μπορούσε να γίνει σε οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας κριθέι κατάλληλο.

Το έκανα και για λόγους προβολής μας λίγο, λίγο απο όλα βασικά και είναι ανεπίσημο σίγουρα, και είναι μια πρόταση που θα συμβεί σε 1 χρόνο απο τώρα και έχει 7-9 μήνες ακόμα να τεκμηριωθεί σωστά και να δούμε οσοι ενδιαφέρονται.

Το μόνο που πιστεύω είναι οτι απο Έλληνες παίχτες θα είχαμε καλή συμμετοχή 20+ άτομα....
Timos Alexiou
(Grup Rookie - 82)


Gönderiler: 18
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1689 Yayınlanma zamanı: 4 Tem 2013, 16:37:44 Alıntı 
παιδια εχω ενα αχριστω οδιγο (τον αρχικο μου) και το συμβολεο του τελιονη εχει 1 αγωνα ακομα και δεν θελω να το ανανεοσω αλλα δεν ερχετε κανενας αλλος οδιγος σε οσους και αν εκανα προσφορα τι να κανω?
Ioannis Dimitroglou4
(Grup Elite)



Gönderiler: 2052
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (1)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1690 Yayınlanma zamanı: 4 Tem 2013, 20:35:31 Alıntı 
για να έρθει οδηγος πρεπει να μην στον παρει άλλος δηλαδη να μην κανει αλλος καλυτερη προσφορα και επισης να μην κανεις εσυ και πολυ χειροτερη προσφορα απο αυτη που ζηταει

αν θες καποιον πιο εμπειρο μανατζερ να σε βοηθησει για 3 αγωνες μπορεις να εγγραφεις στο αλλο φορουμ
Nikos Tzimopoulos
(Grup Rookie - 187)


Gönderiler: 17
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1691 Yayınlanma zamanı: 8 Tem 2013, 13:56:14 Alıntı 
mporo na mpo stis katoteres omades apo tin olimpus racing;;
Nikos Tzimopoulos
(Grup Rookie - 187)


Gönderiler: 17
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1692 Yayınlanma zamanı: 8 Tem 2013, 16:25:04 Alıntı 
you are3 the best
Nikos Tzimopoulos
(Grup Rookie - 187)


Gönderiler: 17
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1693 Yayınlanma zamanı: 8 Tem 2013, 16:29:11 Alıntı 
8elo ena site gia omades
Stefanos Triantafillidis
(Grup Rookie - 120)


Gönderiler: 6
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1694 Yayınlanma zamanı: 9 Tem 2013, 14:54:53 Alıntı 
εχω ενα θεματακι με τα ελαστικα που θα ξεκινσηω τον αγωνα....μπορω να επιλεξω αν θα ειναι βροχινα η στεγνα πριν την εκκινηση και αναλογα με τις συνθήκες η θα πρεπει να ολοκληρωσω τις επιλογες στρατηγικης πριν κλεισουν τα δοκιμαστικα;
Stelios Karafiloglou
(Grup Rookie - 341)


Gönderiler: 4
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1695 Yayınlanma zamanı: 9 Tem 2013, 15:15:03 Alıntı 
Kalispera se olous paidia! Exo liges meres pou ksekinisa to paixnidi kai fainetai oraio. Simera tha do kai ton 1o mou agona.

Yparxei Elliniki omada? An nai tha ithela na mpo kai ego paidia.

Ioannis Dimitroglou4
(Grup Elite)



Gönderiler: 2052
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1696 Yayınlanma zamanı: 9 Tem 2013, 16:09:40 Alıntı 
στεφανε ΑΦΟΥ κανεις τα δοκιμαστκά αλλα ΠΡΙΝ ληξει η προθεσμια των δοκιμαστικών μπορεις να μπεις στην σελιδα στρατηγικης αγώνα στην αποια βαζεις το σεταπ τα καυσιμα αγωνα και αλλες επιλογες

αναμεσα στις αλλες επιλογες είναι να επιλεξεις τα λαστιχα στην εκκινηση βρεγμενα/στεγνα, (τη γομα την επιλεγεις στο Q1 που ειτε σε ρωταει αν βαλεις βροχεινα είτε ειναι αυτη που κανεις το Q1 όταν ειναι στεγνος ο αγώνας)

επισης σου λεει να επιλεξεις τα λαστιχα οταν βρεχει και όταν ειναι στεγνο αλλα αρχικα καλυτερα μην ασχοληθεις με αυτα

τελος σου λεει να επιλεξεις ποσους γύρους να περιμενει να μπει αφου πχ σταματησει η βροχη

πααρτηρησε τους χρονους πιτ τωρα στη βροχη και σε αλλες περιπτωσεις , δες και τι κανουν σε πιο μεγαλες κατηγοριες πχ αματερ και προ (οχι ελιτ) και στον επομενο αγωνα θα εχεις μεγαλυτερη εμπειρια


στελιο
υπαρχουν καποιες ελληνικες ομαδες
δυστυχως επειδη αυξηθηκε γρηορα ο αριθμος ελληνων παικτων δεν χωρανε ολοι σε ομαδα

/gb/TeamProfile.asp?TeamId=737
εδω ειναι μια ελληνικη ομαδα με 8 αδειες θεσεις

/gb/TeamProfile.asp?TeamId=586
me 7


Stefanos Triantafillidis
(Grup Rookie - 120)


Gönderiler: 6
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1697 Yayınlanma zamanı: 9 Tem 2013, 16:26:05 Alıntı 
Αρα εφοσον ληξει η προθεσμια δοκιμαστικων δεν γινετε να κανω αλλαγη.ωραια αευχαριστω.
Stelios Karafiloglou
(Grup Rookie - 341)


Gönderiler: 4
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1698 Yayınlanma zamanı: 9 Tem 2013, 17:48:46 Alıntı 
Γιαννη σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση. Θα προσπαθησω σε μια απο τις δυο ευχριστω και παλι.
Banos Panos
(Grup Rookie - 81)



Gönderiler: 8
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (2)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1699 Yayınlanma zamanı: 9 Tem 2013, 19:37:06 Alıntı 
ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΑΛΟΝΣΟ
Christos Lalo
(Grup Rookie - 338)



Gönderiler: 7
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1700 Yayınlanma zamanı: 11 Tem 2013, 19:14:51 Alıntı 
παιδες γιατι δεν δεν μπορω να διαλεξω ελαστικα και μου βγαζει μονο βροχινα?
Ioannis Dimitroglou4
(Grup Elite)



Gönderiler: 2052
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1701 Yayınlanma zamanı: 12 Tem 2013, 11:21:46 Alıntı 
αυτο δεν παιζει
κατι λαθος εχεις κανει...
αν εκανες πχ Q1 με βροχεινα τότε μπορεις και παλι να επιλεξεις αναμεσα σε αυτα και μια στεγνη γομα


υ.γ. οι νεοι προσεξτε τι γομα θα βαλετε στον επομενο αγωνα
Nikos Bou
(Grup Rookie - 416)


Gönderiler: 5
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1702 Yayınlanma zamanı: 12 Tem 2013, 11:41:12 Alıntı 
παιδια...θελω καποια ομαδα με ελληνες να συνενοουμαστε...οποιος με δεχεται ας μου γραψει!εχω προοπτικες για μελοντικους βαθμους καθως εχω καλο οδηγο
Makis Katsoulas
(Grup Pro - 8)



Gönderiler: 1387
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1703 Yayınlanma zamanı: 16 Tem 2013, 19:15:47 Alıntı 
Τόσος ενθουσιασμός για το τίποτα !!!!!
ελπίζω όχι.
χάσαμε 300 έλληνες απο την αρχή της σεζόν..... λογικό μάλλον.
Ελπίζω μέχρι το τέλος να είμαστε 400 και να τρέχουμε και οι 400.
Μπράβο στο Γιάννη και στα άλλα παιδιά που βοηθάνε....
Καλή συνέχεια σε όλους.....
Μ.
Ioannis Dimitroglou4
(Grup Elite)



Gönderiler: 2052
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1704 Yayınlanma zamanı: 16 Tem 2013, 19:22:12 Alıntı 
βασικα πστευω αυτοι οι 200 μπηκαν απλα για να δουν τι σοι πραγμα ειναι το παιχνιδι

ισως νομιζαν οτι θα ειχαν και αυτοκινητακια να οδηγησουν...

απλα να πουμε οτι χρειαζεσαι 3-4 αγωνες και μετα αρχιζεις και κολλας στο παιχνιδι
πιο πριν σου φαινεται λιγο βαρετο μεχρι να μαθεις τα βασικα
Stelios Karafiloglou
(Grup Rookie - 341)


Gönderiler: 4
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1705 Yayınlanma zamanı: 16 Tem 2013, 19:42:17 Alıntı 
Καλησπερα παιδια θα ηθελα να πω κατι σε εσας που παιζετε το παιχνιδι πιο πολυ καιρο και ειστε πιο εμπειροι.

Δεν θα ηταν καλο αν καποιος απο εσας ειχε φτιαξει μια ομαδα σε στυλ ακαδημιας για να μπαινουν οι νεοι Ελληνες παικτες να τους βοηθατε στα πρωτα βηματα τους στο παιχνιδι?

Νομιζω πως ετσι θα κρατησετε ενεργους καποιους Ελληνες που μπαινουν και εχουν την ορεξη να ασχοληθουν.

Προσωπικα εγω εχω στειλει προσκλησεις να μπω σε Ελληνικη ομαδα αλλα εφαγα πορτα και απο τις δυο γιατι σιγουρα εχουν αλλο στοχο απο το να βοηθανε τον νεο.
Stavros Oikonomidis
(Grup Pro - 9)



Gönderiler: 501
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (1)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1706 Yayınlanma zamanı: 16 Tem 2013, 19:52:43 Alıntı 
Στέλιο η Ολύμπους έχει 5 ομάδες σε διάφορα επίπεδα εμπειρίας. Το πρόβλημα είναι ότι ακόμα και τώρα η ύπαρξη 5 ομάδων κάτω από την ίδια ομπρέλα, σε συνδυασμό με τα πρωταθλήματα που κατέκτησε η ομάδα, έχουν προξενήσει άσχημα σχόλια από τις άλλες ομάδες που εντείνονται από το φθόνο τους που ένα αουτσάιντερ έχει κυριαρχήσει. Αυτό έχει σαν αποτελεσμα να υπάρχουν πολλά μειονεκτήματα στο να επεκταθούμε ακόμα περισσότερο.

Αυτά δε στα λέω επίσημα, είμαι απλό μέλος στην 2η ομάδα της Ολύμπους, ούτε αρχηγός ούτε καν στη διοίκηση και δε θα έπρεπε να παίρνω θέση - τη γνώμη μου μόνο λέω - απλά πιστεύω ότι δύσκολα θα επεκταθούμε κι αλλο χωρίς να προκαλέσουμε αντιδράσεις στις άλλες ομαδες (τις ξένες εννοω)

Η λύση είναι κάποιοι Αματερ να χαραμίσουν 5 μύρια και να γίνουν νέες ομάδες. Και το επίπεδο της συνεργασίας με τις υπάρχουσες ομάδες έχω κάθε ενδειξη να πιστεύω ότι θα είναι πολύ καλό.
Giorgos Kostopoulos
(Grup Rookie - 247)


Gönderiler: 184
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1707 Yayınlanma zamanı: 16 Tem 2013, 19:56:18 Alıntı 
υπαρχουν ελληνικες ομαδες που να εχουν θεση? παιζω 4 χρονια αλλα ειχα σταματησει για 1 χρονο απο το παιχνιδι
Ioannis Dimitroglou4
(Grup Elite)



Gönderiler: 2052
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (1)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1708 Yayınlanma zamanı: 16 Tem 2013, 20:15:57 (son değiştirilme 16 Tem 2013, 20:18:24 kim tarafından: Ioannis Dimitroglou) Alıntı 
y\υπαρχουν 2
εχω τα link πιο πανω
το κακο ειναι οτι ειχαμε μονο 8-9 ελληνικες ομαδες

επισης στελιο ειναι ευκαιρια οι καινουριοι να μαζευτειτε καπως
αρκει 1-2 ατομα να παρουν πρωτοβουλια και να φτιαξετε μια ομαδα οταν καποιος απο ολους ανεβει αματερ
θελουμε 20 ακομα ομαδες
αλλιως υπαρχουν και ξενες ομαδες για οσους μιλανε αγγλικα
απλα πριν κανετε αιτηση σιγουρεψτε οτι 1-2 ατομα απο εκει μεσα ασχολουνται λιγο παραπανω η εχουν και εμπειρια
Andreas Andreou
(Grup Master - 1)



Gönderiler: 408
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (1)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1709 Yayınlanma zamanı: 16 Tem 2013, 20:55:10 (son değiştirilme 16 Tem 2013, 20:56:43 kim tarafından: Andreas Andreou) Alıntı 
Quote ( Stelios Karafiloglou @ July 16th 2013,19:42:17 )

Καλησπερα παιδια θα ηθελα να πω κατι σε εσας που παιζετε το παιχνιδι πιο πολυ καιρο και ειστε πιο εμπειροι.

Δεν θα ηταν καλο αν καποιος απο εσας ειχε φτιαξει μια ομαδα σε στυλ ακαδημιας για να μπαινουν οι νεοι Ελληνες παικτες να τους βοηθατε στα πρωτα βηματα τους στο παιχνιδι?

Νομιζω πως ετσι θα κρατησετε ενεργους καποιους Ελληνες που μπαινουν και εχουν την ορεξη να ασχοληθουν.

Προσωπικα εγω εχω στειλει προσκλησεις να μπω σε Ελληνικη ομαδα αλλα εφαγα πορτα και απο τις δυο γιατι σιγουρα εχουν αλλο στοχο απο το να βοηθανε τον νεο.



Quote ( Stavros Oikonomidis @ July 16th 2013,19:52:43 )

Στέλιο η Ολύμπους έχει 5 ομάδες σε διάφορα επίπεδα εμπειρίας. Το πρόβλημα είναι ότι ακόμα και τώρα η ύπαρξη 5 ομάδων κάτω από την ίδια ομπρέλα, σε συνδυασμό με τα πρωταθλήματα που κατέκτησε η ομάδα, έχουν προξενήσει άσχημα σχόλια από τις άλλες ομάδες που εντείνονται από το φθόνο τους που ένα αουτσάιντερ έχει κυριαρχήσει. Αυτό έχει σαν αποτελεσμα να υπάρχουν πολλά μειονεκτήματα στο να επεκταθούμε ακόμα περισσότερο.

Αυτά δε στα λέω επίσημα, είμαι απλό μέλος στην 2η ομάδα της Ολύμπους, ούτε αρχηγός ούτε καν στη διοίκηση και δε θα έπρεπε να παίρνω θέση - τη γνώμη μου μόνο λέω - απλά πιστεύω ότι δύσκολα θα επεκταθούμε κι αλλο χωρίς να προκαλέσουμε αντιδράσεις στις άλλες ομαδες (τις ξένες εννοω)

Η λύση είναι κάποιοι Αματερ να χαραμίσουν 5 μύρια και να γίνουν νέες ομάδες. Και το επίπεδο της συνεργασίας με τις υπάρχουσες ομάδες έχω κάθε ενδειξη να πιστεύω ότι θα είναι πολύ καλό.


Φίλε Στέλιο και όλα τα νέα παιδιά που έχετε ξεκινήσει πρόσφατα το παιχνίδι:
Ο φίλος μου ο Σταύρος μίλησε πάρα πολύ σωστά και είπε όλη την αλήθεια. Εγώ ως αρχηγός των Olympus απλά θα προσθέσω μερικά πράγματα σημαντικά επιπλέον
1) Είμαστε 5 ομάδες ---> 50 άτομα και δεν πάει άλλο για τους λόγους που εξήγησε ο Σταύρος
2) Ακόμα και όταν στο παρελθόν κάποιοι ανεξαρτητοποιήθηκαν (άσχετα που αυτοί έφαγαν το κεφάλι τους και έσβησαν από το χάρτη) εμείς συνεχίσαμε με τη λογική που λες και από 3 ομάδες πήγαμε στις 5.
3) Εμείς μεταφράσαμε όλο το site στα Ελληνικά
4) Εμείς ξεκινήσαμε πιλοτικά σε πρώτη φάση το πρόγραμμα με τους μέντορες και ήδη 3-4 παιδιά ήρθαν τότε σε μας γιατί τότε είχαμε κενές θέσεις και τώρα δεν έχουμε (προχθές μόλις άνοιξε μία την οποία δεν έχω καλύψει ακόμη.
5) Όποτε απευθύνθηκε κάποιος στον αρχηγό της Olympus ποτέ δεν έφαγε πόρτα αλλά και ακόμα και αν είμαστε κλεισμένοι πάντα μπαίνει κατά κάποιο τρόπο σε λίστα αναμονής και έχει επαφή μαζί μου.
6)Δικά μας παιδιά ξεκίνησαν και υλοποιούν, με τη μεγάλη βοήθεια του Μάκη Κατσούλα το τωρινό πρόγραμμα με τους μέντορες.
7) Δεν έχω ιδέα και δε μ' ενδιαφέρει τι κάνουν οι άλλες ελληνικές ομάδες.

Τα λέω όλα αυτά για να σας ενημερώσω ότι σαν Ομάδα έχουμε κάνει πάρα πολλά και δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι άλλο που μπορούμε να κάνουμε.

Η λύση λοιπόν μάλλον είναι να κάνετε εσείς ομάδες κάποια στιγμή όταν μπορέσετε.
Alloi tropoi και να υπάρχουν και den epitrepontai και den syzitiountai etsi edw.

Καλή δύναμη και λίγη υπομονή θέλει στην αρχή!
Stelios Karafiloglou
(Grup Rookie - 341)


Gönderiler: 4
  Ülke:
Yunanistan 
Sertifikalı: 
Bu iletiyi beğendim (0)   Bu iletiyi beğenmedim (0)
Eski Mesaj #1710 Yayınlanma zamanı: 16 Tem 2013, 23:19:18 Alıntı 
Παιδια σας ευχαριστω ολους σας για τις αμεσες απαντησεις που πηρα.

Θα κρατησω αυτο που ειπατε πως θα πρεπει εμεις οι νεοτεροι παικτες να οργανωθουμε και να δημιουργησουμε μια η και περισσοτερες νεες ομαδες.

Θα το θεσω ως στοχο στην ερχομενη σεζον.

Τωρα προεχει να μαθω το παιχνιδι :)

Ευχαριστω πολυ και παλι ολους σας για τις αμεσες τοποθετησεις!
Sayfa « 1 2 3 ... 56 [5758 ... 115 116 117 » Sayfaya hızlı ulaşım:
Grand Prix Racing Online Forum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Bu başlığı engellenenler listesine ekle Bu başlığı takip listesine ekle

Bu konuyu yanıtla